Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorreine
2. kvě 2012

@milacik3 Prosím Ťa, nestresuj 🙂. Nemožeš čakať, že bude čiaročka tmavšia a tmavšia....je to veľmi individuálne, pretože napríklad predpokladám, že teraz keď bolo tak teplo, tak si viac pila a teda može byť výsledok skreslený. Jediný zaručený sposob, ako zistiť či hCG stúpa ako má je krv. Ničomu nepomožeš, keď budeš v strese. Moja rada? Odlož testy a choď na krv aj ako samoplátca a uvidíš.
Inak určite by som nevysadzovala Duphaston. Ja som Utrogestan brala až do 13 tt. Je to podpora je mimčo, aby sa poriadne zahniezdilo. Držím palečky 🙂.

luckamb
2. kvě 2012

ahoj holčiny, tak jak se máte? A jak to u vás vypdá???
@milacik3 ty máš pozitvní testíK???

bambul7
2. kvě 2012

@kacule34 dost mozne, ze ano. Pockaj, co to dalej bude robit 🙂
@luckamb u mna to vypada uplne blbo, ale kupodivu ma to tento mesiac nerozplakalo a kaslem na to. aj ked este cakam na vyjadrenie doktora, co k tomu povie (robi az poobede 🙄 )

luckamb
2. kvě 2012

@bambul7 No mě dneskai táta řekl /pracuju u něj, al zatím jsem tu jen an půlku - mateřskou mám, do srpna/, že se mám rozhodnout, jak z prací. Jestli budeme někoho přijímat nebo ne. Že mu to dost komplikuju 😀. Dvě se tu v kanceláři neuživíme. Jenže já chci další mimino. A teď nikdo neví, jestli to půjde nebo ne. Ach jo to je pakárna. Co mám dělat.

bambul7
2. kvě 2012

@luckamb ty si stale na clostile, ze? Kolko cyklov ti zostava? Ak by sa to nepodarilo prirodzenou cestou, uvazujes o CAR? POdla toho sa rozhodni 🙂 Lebo ja viem, ze mi zostava maximalne buduci mesiac, pokial sa doktor nerozhodne, ze moj navrh zopaknut este raz vsetky vysetrenia je asi vyhodnejsie. a ked, tak jedine jeden cyklus IUI. a tak je to jasne. bud to do leta pride, alebo pauzicka. a mozno pauzicka uz od tohto cyklu...

luckamb
2. kvě 2012

@bambul7 No já mám tenhle cyklus první s Clostilem. Výsledek se dozvím kolem 15.5. Další cyklus budu bez Clostilu, protože mi po něm narostla docela velká cysta a ta musí nejdřív zmizet a pak kdyžtak ten další nasadíme Clostil znova a pak už nevím ☹ První se nám podařilo přirozeně. Čekali jsme dva roky, pak jsem šla na laparku (odstranili mi endometriozu) a byla jsem těhotná za 14 dní :D

milacik3
2. kvě 2012

@lorreine 🙂 ja nestresujem..teda trocha len som trocha cakala ze to bude rozdiel ...tomu prvemu testu som moc neverila tak som si to chcela overit dalsim a ked som videla ze zase je slaba ciarka tak som bola smetena ale volala som dokt. a uvidim co povie...lebo sestricka to zdvihla a porozprava sa s dokt. a zavola mi...lebo som chcela ist na krv ale sestricka o tom nerozhoduje tak ...uvidim co povie dokt.a isla by som piatok na krv...tak uvidim.. Ja viem ze je to indiv.a stupanie je u kazdeho ine len...som bola v soku ze ani len o kustik nie je tmavsia...

milacik3
2. kvě 2012

@luckamb no ano mam 2 testy ale to su len slabe ciarky....teda zatial 🙂 takze este len cakam

luckamb
2. kvě 2012

@milacik3 uvidíš že zesílí.... to je super zpráva přece!!!!! Kolikátý cyklus jedeš s Clostilem?

milacik3
2. kvě 2012

@luckamb no toto bol len prvy cyklus 😀 dakujem snad mas pravdu..uvidim a ked nie tak pokracujeme v snazeni

bambul7
2. kvě 2012

@luckamb endometriozu ti potvrdili ultrazvukom? Ja stale cakam, co doktor vymysli, ked u nas napriek tuleniu a ovulke v spravnom case sa uz druhy cyklus nepodarilo. i ked u mna je problem najviac zrejme v nedostatocne dlhej lutealnej faze...
snad sa podarilo uz teraz 🙂 A ked nie, tak nezufaj. ono priroda vie, kedy co a kde, i ked sa tazko pocuvaju take slova

tatarida
2. kvě 2012

tak sa k vam teda pridavam, vcera som zacala papat tie clostylove lentilky 🙂

luckamb
2. kvě 2012

@bambul7 nn, já měla předtím blbého doktora a ten mi furt říkal že mi nic není. Já už měla na břiše (na místě vaječníku) bouli jako prase a on furt že to je tuková bulka, že to je vpohodě. Nakonec jsem si vydupala laparku a tam jsem skončila místo běžných půl hodiny na sále hodiny 4. Operoval mě primář a sám říkal, že takovou paseku dlouho neviděl a že jsem tu endometriozu měla prorostlou až do dutiny břišní a všude. Pak vyndal nějakou cystu no a jak říkám. Pak to šlo hned. Ale na tu endometriozu mi přišli až díky laparoskopii. Pak jsem vyměnila doktorku, takže ta hned jak sjem řekla, že se snažím tak kontrolovala ultrazvukem a krevními testy, jestli se endometrioza nevrátila.

@milacik3 žádný snažení nebude :D

dadanr
2. kvě 2012

@bambul7 ďakujem bambul za povzbudenie. Zvládnem to nejako. 🙂 A aj ja tebe moc držím palčeky možno aj ty budeš mať dve.

milacik3
2. kvě 2012

tak doktor mne povedal aby som prisla piatok na krv a ze aj na vysetrenie...neviem...na co tak skoro ale tak...pojdem...

kacule34
2. kvě 2012

@luckamb já mám teď po clostiku cystu 5x5 😒

kacule34
2. kvě 2012

@milacik3 tak držíme palce a daj vediet!!! 😉

bambul7
2. kvě 2012

ahojte babulky 🙂 @mijadave, tak doktor bol toho isteho nazoru ako som si myslela ja. ze duphaston je sice primarne na upravu spinenia pocas cyklu, ale u mna nebol dostatocny a prave opacne posobil. paradoxne moze spinenie zhorsovat a mne teda skracoval lutealnu fazu, cize vraj vajicko nemalo sancu sa udrzat v sliznici, kedze ta sa slabucko odlupovala. a tak sa rozhodol este pre jeden cyklus s clostilom ale uz bez progesteronu a vraj uvidime, ked otehotniem, co dalej, ak by sa podarilo. a tak sme sa s mm dohodli, ze to este skusime ten jeden cyklus. kazal mi 1tbl denne, ale uvazovala som, ci by nebolo vhodne si ich dat viac, ze by mi to posunulo dopredu ovulku, ale to by bola zrejme blbost 🙂

milacik3
2. kvě 2012

@kacule34 dik dam ....len pochybujem ze nieco uvidi neviem na co mam ist na kontrolu...cudujem sa tomu...
to mi je luto ze mas cystu ☹ aj mna to napadlo ze co ak mam...lebo raz za den ma pichne vo vajecniku... :-/ vsak uvidim co bude...

milacik3
2. kvě 2012

@bambul7 to asi nerob ...pri vecom mnozstve nezvnikaju cysty ? teda je to pravdepodobnejsie ci nie?? Dufam ze sa coskoro podari drzim palceky 😉

kacule34
2. kvě 2012

@milacik3 moja, on ti zoberie krv a tak to zjisti .-)

bambul7
2. kvě 2012

@milacik3 pisem, ze to by bol sprosty napad. necham si tu nizku davku, ako som mala. ovulka mi sice dojde, ak dojde, opat az niekedy na 20.DC, ale tak nech... mozno sa podari tento posledny cyklus 🙂
a doktor ta chce vidiet preto, aby pozrel sliznicu maternice, ako mas, ci je dost vysoka a mozno tam uz uvidi bodku v maternici 😀 a krv na hcG ti vezme 🙂

milacik3
2. kvě 2012

@kacule34 ano na krv idem ale ze mam ist aj na vysetrenie...neviem preco :-/
bodka tak skoro ? 🙂 to som nevedela ze je vidiet...tak uvidim...ale ja si myslim ze z toho nic nebude...lebo vcera a aj dnes mam spinenie hnedy vytok...len ked iden na wc to zistim ☹

kacule34
2. kvě 2012

@milacik3 Uvidíš moja.....niekedy sa špiní i pri těhotenstve / co som citala / ale samo on Ti Mudr. povie

adka_pajerska
2. kvě 2012

ahojte zienky tak aj ja zacinam od tohto mesiaca clostil 😒 som zvedava ci mi to k niecomu pomohne

kacule34
2. kvě 2012

@adka_pajerska a hoj adka, a ako dlho sa snazite?

bambul7
2. kvě 2012

@adka_pajerska verime, ze ano 🙂
@milacik3 to uz budes skoro 5.tt nie? to by uz mohlo byt vidiet bodku. po piatok tyzdni uz sa rozbieha srdiecko. spinenia sa vopred nelakaj. mala som to pri dcere a dnes je to 8rocna velkacka... duphaston je prave na to a podla mna ti nasadi ascorutin, aby sa cievky trosku stiahli a nekrvacali

milacik3
2. kvě 2012

@adka_pajerska neboj urcite pomoze..vela s nas pomohol na ovulku 🙂 vela stastia....

adka_pajerska
2. kvě 2012

@kacule34 nieco pomaly okolo 2 roky 😒 aj vy sa snazite?

milacik3
2. kvě 2012

@bambul7 dobre dik za povzbudenie uvidim co povie som zvedava...no cca by som mala byt piatok 4 +4 tt...(len to sa pocita ak bola ovulka presne na 14 dc, ale ja som mala ovulku na 16dc) takze to je asi posunute...