Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dadenka111
28. bře 2012

@bambula27 potom som mala este pozitivny tehotensky test z pregnylu 9dni po pichnuti. niekomu este aj 12den po ukaze pozitiv. tak potom sa nezlakni ked budes testovat skor. 😉

bambula27
28. bře 2012

@dadenka111 juj, tak teraz si ma potesila 🙂 Som happy ze pozit. je z Pregnylu a preto, lebo draheho nemam doma. Pride v piatok vecer, tak by to snad mohol stihnut, nie? A moja....ak by si chcela, napises mi do IP co to vsetko obnasa taka navsteva v reprodukc. centre? Co ma vlastne caka.....

bambul7
28. bře 2012

@bambula27 myslim, ze moze. Pregnyl tusim obsahuje hCG a Lh hormon sa svojim zlozenim podobaju , tak sa obcas stava, ze v pripade raneho tehotenstva napriklad reaguje pozitivne aj ovulacny test.. Inak po pichnuti by ovulka mala byt do cca 36 hodin

bambul7
28. bře 2012

predbehla ma dadenka 🙂

dadenka111
28. bře 2012

@bambul7 😀

bambula27
28. bře 2012

@bambul7 dakujem aj tak...Ale potesili ste ma baby fakt 🙂 Cize ak dojde do 36 hodin, tak by to manzel aj mal stihat nie? Ked dojde v piatok vecer...

bambul7
28. bře 2012

@bambula27 vajicko po ovulacii stiha este do 12 hodin (priemerne), ako zareaguje tvoje telo, to nevie nikto, ale budem drzat palceky 🙂
@dadenka111 mas infosky z prvej ruky, no 🙂

bambula27
28. bře 2012

@bambul7 dakujem ;)

bambul7
28. bře 2012

@bambula27 zamalicko.. cakame dobre spravy o dva-tri tyzdne 🙂

bambula27
28. bře 2012

@bambul7 och bodaj by ... len dnes ma dr. nepotesila, vraj slaba odozva na Clostil, male foliky, no Pregnyl pichnuty, aby dozrelo to, co tam je. Skoda, ze som sa nespytala aku velkost mali. Odporucana konzultacia v centre. Uz to riesim.... ale som z toho trosku smutna. Ale verime dalej. A ty tiez uzivas Clostil?

bambul7
28. bře 2012

@bambula27 ano, ja som prvy cyklus na clostile... kolky dc si? Moj dr. tiez krutil v 12.DC hlavou, ze nic moc odozva, iba kopec malickych tam bolo. dominantny (iba 1,2cm ) som mala az na 15.dc. potom to uz islo a do ani nie tyzdna som odovulovala aj bez pregnylu

bambula27
28. bře 2012

@bambul7 dnes som 13DC. Taka som bola z toho sklamana....Mrzi ma to, ze viac mi na ultrazvuk ani nekazala prist. Podla mna mohla, ze ci nerastu dalej. A to iste bolo aj prvykrat ☹ A aj tak dnes pichla Pregnyl.

bambul7
28. bře 2012

@bambula27 neviem, co mas za dr, ale mozno by si jej mohla zavolat a minimalne v pondelok si poprosit ultrazvuk, ci ovulacia prebehla.... 😒 uff.. ja v tomto mam konecne stastie na doktora. ten mi robil x ultrazvukov aj v januari aj tento clostilovy cyklus... az kym nepotvrdil, ze folik praskol...

bambula27
28. bře 2012

@bambul7 mam velmi dobru doktorku, teda doteraz som bola vzdy spokojna...hlada akekolvek moznosti ako pomoct. Len toto ma na nej trosku mrzi, ani 1.krat ani 2.krat pri clostile mi viac ako 1 ultrazvuk nespravila. Teraz to necham uz tak...uvidime co bude po Pregnyle. A vies mi este povedat, ako dlho vplyva Pregnyl na testy? Aby som vedela, kedy mozem ovu test robit bez toho, aby bol ovplyvnovani injekciou?

bambul7
28. bře 2012

@bambula27 ono to je tazko, ale odporuca sa folikulometria kvoli reakcii vajecnikov a pride mi to trosku divne, na zaklade jedneho vysetrenia zhodnotit vsetko.... 😔 co sa pregnylu tyka, tak ja s nim skusenosti nemam, ale myslim, ze 14.DPO by uz nemal byt zostatkovy hcg, co by ovplyvnil vysledok tehotenskeho testu 😕

bambula27
28. bře 2012

@bambul7 tak bez ultrazvuku nebudem teraz vobec vediet, ci ovulka bola ☹ sakra...doteraz som bez clostilu mavala ovulku na 16DC, to som jej hovorila, tak mohlo jej dojst, ze by bolo dobre aj vtedy spravit. A jedine, ze mi bazalna teplota aspon ukaze, ci ovulka bude...

bambul7
28. bře 2012

@bambula27 BT pregnyl neovplyvnuje? nepovedala ti.. skoda, takto ani testik pouzit.... :/ ja by som ten pondelok riskla ist k nej , ci ta nemrkne, ved jej to zaberie len minutku. a budes vediet s istotou...

bambula27
28. bře 2012

@bambul7 ved to ma stve, ze ani test, ani nic...ako mam vediet, ci bola alebo nie? To by bol najmensi problem ist k nej v pondelok, ale asi jej este predtyn zavolam, aby nebola prekvapena :D A neviem ci BT Pregnyl neovplyvnuje.

bambul7
28. bře 2012

@bambula27 prepadni ju 🙂 🙂 🙂

bambula27
28. bře 2012

@bambul7 no asi pojdem ;)

bambul7
28. bře 2012

@bambula27 moj mi naposledy hovori, ze "taaak, teraz v sobotu otehotniete a o dva tyzdne chcem ukazku toho pozitivne ocikaneho tehotenskeho testu" 😀

bambula27
28. bře 2012

@bambul7 🙂 podareny....aj ja chcem takeho doktora :D

dadenka111
28. bře 2012

@bambula27 teraz ked uz mas pichnuty pregnyl ovulaciu nezastavis. Neboj urcite ju budes mat. BT ti to ukaze. Pise sa, ze pregnyl moze zvysit bt, ale ja co som merala dva cykly, tak som mala praveze ustalenu rovnaku bt tie dni do ovulky.

bambula27
28. bře 2012

@dadenka111 no fajn... tak ovulaciu nechcem zastavit, len chcem aby manzel stihol 🙂 to snad stiha...A BT budem meriat, uvidim ako bude vyzerat po Pregnyle

silvik1
28. bře 2012

@dadenka111 ahojky. pichala si si niekedy pregnyl dve dávky? tak mi totiž kázali v centre, len teraz neviem či si to mám dať na prvý šup, t. j. do jednej striekačky, alebo radšej do dvoch a pekne po sebe dva vpichy. ďakujem za info.

dadenka111
28. bře 2012

@silvik1 ano prve iuicko som mala 10000IU a pichala mi to na jednu supu. Pustala pomaly aby nestipalo. 😉

silvik1
28. bře 2012

@dadenka111 no tak to je lepšie ako na dva krát 🙂 nevieš prečo niekedy stačí jedno a niekedy nie ?

bambul7
28. bře 2012

@bambula27 dostala som sa k nemu ako slepe kura k zrnu 🙂 ale je fakt, ze je suprovy

dadenka111
28. bře 2012

@silvik1 to neviem preco. Mozno ze mas nizku hladinu LH a takto jej musia viac pomahat. Aky velky si mala folikul?

silvik1
28. bře 2012

@dadenka111 mala som, resp. mám tri - dva na pravom a jeden na ľavom, ale veľkosť mi lekárka nepovedala.