Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

fifitko25
19. únor 2012

@elys notebook je len na stole 😀 nám odporúčili z toho Iscare už IUI, ale chceme ešte skúsiť šťastie normálne a ak to nepôjde, tak sa na to dáme...... ďakujeme a dúfam, že váš chlapček vám bude robiť len a len radosť 😵

kessica
19. únor 2012

@elys to ma pobavilo 🙂 bo ja som takto bola u dr. na wc a svetlo tiez na fotobunku ale senzor bol na predsieni wc 🙂 cize ked to zhaslo nedalo sa nic robit bo na pohyb to reagovalo iba v tej predsieni 😀

elys
19. únor 2012

@kessica ovulka mi prisla hned po prvom brani, to som brala 1x denne 3DC-7DC.. ale neotehotnela som, az na druhy cyklus to vyslo. ale neviem kedy, lebo som ani nesla na folikulometriu, sme sa s drahym pohadali, boli sme na noze, lebo som mu uz liezla s tym na nervy, casovany sex, ovulka, tlacila som ho do IUI a rupli mu nervy... no a vtedy to vyslo

fifitko25
19. únor 2012

@elys inak môj má zo mňa tiež nervy - len keď sa to niekedy nedá kontrolovať.... ☹ tiež spomínam to IUI a v kútiku duše dúfam, že to nebudeme musieť absolvovať, mm sa do toho moc nechce....

elys
19. únor 2012

@kessica
@fifitko25
baby veru, chlapi ked su pod natlakom tak nefunguju normalne. ja verim tomu, ze velku zasluhu malo na tom to, ze sme sa pohadali, ja som si povedala ze kaslem na neho, on povedal ze uz dieta nechce, no strasny mesiac. mozno sme spolu mali sex dokopy 4x. ale kazdy sme to vyhodili z hlavy, cele snazenie. ja som uz potom bola nervozna, ze preco mrcha nechodi, preco to meska, ci nemam nejaku cystu, absolutne som nemyslela ze som v tom.. predtym som sa kazdy mesiac modlila, ze nech to meska, budem testovat. teraz uplny opak.

fifitko25
19. únor 2012

@elys máš pravdu, tento cyklus nebudem mm nič hovoriť o snažení, proste sa budeme len tak milovať a basta 😀 😉

elys
19. únor 2012

@fifitko25 super. bodaj by to vyslo. troska romantiky, vinko, tulkat sa.. nech je drahy uvolneny, potom aj mladenci pojdu ako elitna jednotka za svojim cielom

kessica
19. únor 2012

@elys
@fifitko25 no ja som tiez mala ovulku a nic tento mesiac 🙂 no hadam sa to podari teraz 😉 a presne ja sim zastanca toho, ze ked chcem mat s mm sex robim to veeelmi romanticky nech nema z toho ten pocit "musenia" 😉 😀

elys
19. únor 2012

@kessica akurat sme sa o tom bavili u gynekologa ked sme boli na 4D sone, ze muzi to nemaju radi, ked to je casovane a nutene. ale co uz ked snazilky maju vsetko pod kontrolou, vsetko je nacasovane. ja som bola uz chora z toho... to keby som mala opisat nasu letnu dovoleku v egypte, uz teraz sa na tom rehoceme, ale vtedy to bolo ine psycho.

nativanativa
19. únor 2012

@kessica
@elys
@fifitko25 vsetko u nas bolo neplanovane , spontanne a hlavne nenormalne rychle , proste rychlovka s krasnym koncom 🙂

kessica
19. únor 2012

@elys sak mne niekedy pride aj mojho muzicka luto 🙂 ze ho znasilnujem 😀 ale ako pises ked my snazilky mame vsetko tak presne naplanovane az je to pre mm odpudive a uplne antisexi 😀

kessica
19. únor 2012

@nativanativa tak dame aj my rychlovku ked ma take stastne konce 😀

nativanativa
19. únor 2012

@kessica a tej rychlovky sa stal plod nasej lasky 😵

danielin
19. únor 2012

@kessica Ahojda moc Ti to přeji. Je to nádherný pocit, když v tobě klíčí nový život. Snad se nám to brzy povede. Prosím tě kdy se chodí na kontrolu při clostylbegytu??????

majkushka
19. únor 2012

@danielin vždy sa dohodneš s dr. ja som chodila 12 DC a 14 DC ale u niekoho to može byt aj skor zaleži podla reakcie na clostik , večšina nas tu bola na 12 DC

majushkab
19. únor 2012

@fifitko25 nie som si uplne istá ,ale ja som z neho asi pribrala ☹ brala som ho oktober, november a zistila som že sa akosi ťažšie zapínaju nohavice.🙂 .potom december,januar som nebrala lebo som išla na laparku a chromopert.... minuly mesiac som ho zase začala brať a opäť mám kilo navyše....a ešte mi bolo aj zle hneď ako som ho dobrala to prestalo no minulý mesiac v pohode

kessica
19. únor 2012

@danielin ahoooj 😉 no dufam, ze tu pribudne viacej tehuliek veru 😉 no ja berem clostil od 3DC do 7DC a pak mi kazal okolo 12DC prist na kontrolu cize tak je najlepsie 12-13DC 🙂

majushkab
19. únor 2012

@elys ani nevieš ako to poteší ,keď tu čítam že sa podarilo otehotnieť pri clostile ,ja som ho dnes začala brať 4 cyklus tak snáď to už vyjde 🙂

elys
19. únor 2012

@majushkab Clostil urcite pomaha, ja som naozaj pocas 10 rokov urcite ovulku nemavala a zabral mi hned, takze nedam nan dopustit, akurat som si citala, ze si z neho pribrala. ver mi, ze to je ten lepsi pripad, pretoze ja som z neho mala uzkosti, depresie, bola som zuriva, neprijemna, kricala som na ludi, no otras. v momente ako som ho dobrala, som bola zasa normalna. mne neskutocne zautocil na hormony. este ze som ho brala len 2 mesiace

jerry23
19. únor 2012

baby aj vam bolo tak zle, ked ste brali clostil?

jerry23
19. únor 2012

@elys tak tuto odpoved som chcela citat, lebo mne bolo uplne tak isto a az mi bolo divne,ze tak neprijemna viem byt..juj...ale uz je dobre...

majushkab
19. únor 2012

@elys aj ja mám ovulku z neho,no ale doteraz sa nezadarilo...a to že som pribrala mi v podstate ani nevadí,hlavne nech pomôže ,našťastie žiadne depresie ani nič podobné som z neho nemala

elys
19. únor 2012

@jerry23 no a ja som rada, ze aj ty to mas, lebo co citam, tak baby bud z neho priberaju alebo ich pobolievaju vajecniky.. a ja ked som spomenula depresie, tak na mna kukali, ze odkial som padla. tak sme dve 🙂

elys
19. únor 2012

@majushkab moja, bud rada. ja som musela par krat volat priatelovi, ked bol prec, nech pride domov, ze mi je zle.. ja som plakala a bolo mi tak strasne vo vnutri, ze som mala chut skakat z okna. no strasne stavy. striedalo sa to so zurivostou a lutovanim sa. take vedlajsie ucinky neprajem nikomu. a mala som to kazdy mesiac a vzdy to preslo v den ako som si Clostil uz nedala, takze 100% to bolo z neho

jerry23
19. únor 2012

@elys normalne sa ale neliecis na tlak, alebo tak,ze?...lebo ja som ho mala riadne zvyseny, ale to z tej nervozity...mm ma nemohol spoznat..xixi...bol zo mna hotovy...xi..ale uz je konecne dobre...

elys
19. únor 2012

@jerry23 tlak mam praveze nizky, dokonca aj teraz v tehu je nizky, co s divim. ja som vtedy drahemu s velkym placom hovorila, ze sa citim ako Dr. Jekyll a Mr. Hyde, cisty schyzofrenik a netvor. ani neviem, ci bolo nieco, co by mi pomahalo. asi fakt nic, len to pretrpiet. hlavne nech drahy je pri tebe a objime ta, ked je najhorsie.

majushkab
19. únor 2012

@kessica ja beriem od 5DC-9DC a hneď na 10deň mi dava folikulometriu aj teraz idem tak ,čiže piatok tam idem a potom až pondelok lebo bude vykend,niekedy tam idem aj na 3krát to vraj aby neprešvihol ovulku a ešte mi pichá pregnyl 2x5000jed.to aby sa poistil že ovulka bude ,ale niekedy sa vraj stane že aj tak nebude ...tak uvidíme a budeme čakať snáď tu pribudnú tehuľky ďalšie 🙂

jerry23
19. únor 2012

@elys akurat sa tu smejeme uz na tom, ale presne, to jedine pomaha, lebo vtedy protirecit by nebolo najlepsie...xixi...

majushkab
19. únor 2012

@elys ozaj som ešte nepočula až o takych vedľ.účinkoch no ,ale hlavne že to prešlo a teraz sa už môžte vytešovať....a je dobre že si aspoň mala oporu v priateľovi,oni to berú inak ako my....to viem podľa môjho...a teraz mu to už tiež začína liezť na nervy ,vadí mu že je to take načasované a nie prirodzené...no ale snáď to zvládneme 🙂

elys
19. únor 2012

@jerry23 ten moj si z toho uz utahuje, aj teraz si ma tu doberal, ze vsak povedz kamoskam, nech sa mna opytaju, ja viem vsetko, aj o clostile a ovulke.. 🙂 ten je zauceny lepsie ako niektore zeny 🙂 mame dobrych chlapov doma, vdaka panu bohu. a mna mrzi ze som to tym nutenym snazilkovanim predtym skoro cele pokazila.
@majushkab viac ako na nas som myslela na mimino a bolo mi jedno, ako na neho tlacim a ako sa on citi, proste muselo to byt vtedy a takto, romantika ziadna no ani sa nedivim, ze mu rupli nervy.
niekedy je dobre dat si pauzu a venovat sa len jeden druhemu