Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
30. kvě 2009

AHA,TAKZE TU JSI

dasa.77
30. kvě 2009

holky,me je uz od nedele kazdy den zle.Na zvraceni.Sice nebleju,vcera jsem mela teda na male,ale necitim se.Rano jsem ok,ale chyta me to vetsinou po jidle,pobolivaji me jako by ledviny.Ale ty az ode dneska.Tak nevim,cim to je.Nechci to zakriknout.Predevcirem vecer jsem se pozorovala ve zrcadle,mela jsem strasne videt zily na prsou a dvorce jine barvy nez normalne.A velike,i kdyz mi staly bradavky,tak ten "kolac" byl moc velkej.Ale vcera a dnes uz nic,zase vypadaji normalne 😠

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Čauky Dášo, jsem tady. Co dneska provádíš? U nás od rána prší, fučí, je jenom 7 stupňů, prostě fuj tajbl 😠
A ve středu teda přibude nová těhulka-clostilka, to je krásný. Držím ti palečky 😵

Kamčo a říkal ti dr., že máš měřit nebo chceš sama, abys viděla, jak funguješ? Tady je odkaz, kde si můžeš menstruační kalendář stáhnout a pak do něj zapisovat teploty, teda pokud už sis nezaložilo graf někde na netu 😉
http://www.neplodnost.cz/files/download/Menstru...

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Dášo, teda to vypadá na samé těhu příznaky 🙂 A brala jsi jen clostík nebo máš i utroš nebo duphaston nebo tak něco? Mě jeden cyklus bylo před mrchou tak zle, že jsem si fakt myslela, že jsem těhotná. Prsa mě bolely, bradavky se změnily a byla jsem si jistá, že jsem těhule. No a došla mrcha, takže teď na tyhle příznaky moc nevěřím, abych pak nebyla zase tolik zklamaná 😉

kkamca
30. kvě 2009

Leni neřikal mi nic o BZ..zatim teda.Spíš bych chtěla tak trochu sama-při tý mí absolutně nepravidelný mršce-jestli to bude mít nějakou cenu??!!!Nene graf nikde nemám založenej..

dasa.77
30. kvě 2009

ne,nemam nic takoveho,vlastne jsem brala od 10 do 20 DC prednison.Spis si rikam,jestli to nemuze byt po tom pregnylu.

dasa.77
30. kvě 2009

kamco,clostikem by se ti mel cyklus dat do poradku.

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Dášo, tak to nevím, pregnyl jsem nikdy neměla, takže netuším, jaké jsou jeho účinky. Ale myslím si, že snad tak dlouho by neměl účinkovat. Jako vím, že ovlivňuje těhu test ještě i 14 dnů od píchnutí, ale aby ti bylo blbě, to fakt nevím. Těhulka Vendy ho měla, tak až přijde, tak ti napíše, jaké s ním má zkušenosti 😉

dasa.77
30. kvě 2009

Leni,na kazdou to pusobi jinak.Je to jako s clostikem.Vsak to vidis sama,nekdo pribere,nekomu to prodlouzi cyklus,nebo ho nemuze uzivat rano na lacno,me se cyklus upravil na den presne,zle mi po nej nebylo.Navaly jsem mela,ale ne kazdy mesic,nespavost,to jo.

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Dášo, přesně jak píšeš. Na každou to působí jinak a vydržíme všechny účinky, hlavně když nám pomůže k vytouženému cíly 🙂

kkamca
30. kvě 2009

dasa77:v to doufám,že mi nějak pomůže upravit cyklus 😎

dasa.77
30. kvě 2009

A uplne stejne muzeme kazda jinak reagovat na pregnyl.Ja jsem zacinala s 3000j,pak 5000,8000 a posledne 10000j.Prezila jsem to,nic me pri aplikaci nebolelo,nekdo jim tam pomalu skolabuje uz v ordinaci 😀 😀

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Já co si pamatuju, tak Vendy vždy psala, že po pregnylu měla takové plačtivé nálady, že u ní dost působil na psychiku. Fakt na každý lék reaguje každý jinak 😉

kkamca
30. kvě 2009

dasa77,mě teda jako hodně bolelo břicho skoro 3 dny po clostíku..dnes už je to lepší a nespavost jak hrom a jestli přibírám?ani nevim..se nevážim 😀

dasa.77
30. kvě 2009

cily,nebo cili?? 😀

kkamca
30. kvě 2009

lenka-tak mě bolesti trochu ustaly,bych chtěla vědět proč?

kkamca
30. kvě 2009

dasa77,dášo na co je ten pregnil?

dasa.77
30. kvě 2009

kamco,tak to me bolelo hodne bricho pri prvni MS po laparce.Snedla jsem behem dne 8 ibalginu 400mg,uleva k veceru opet zadna.Ale po clostilu,to snad jen malinko.Nejak si to nevybavuji.

dasa.77
30. kvě 2009

pregnyl je na ovulku

dasa.77
30. kvě 2009

kamco........a bolel me teda podbrisek,ne bricho.Tebe asi taky,ze?

kkamca
30. kvě 2009

Dášo já na laparku mám jít eventuelně na podzim pokud se nezdaří otěhotnět..Tak mám trochu obavy.Sice už jednu laparo mám za sebou..na žlučník ale ted to beru jinak..

kkamca
30. kvě 2009

Dášo ano podbřišek..sem se blbě vyjádřila 😒

vendy05
30. kvě 2009

Teda teda co to čtu, žádná těhulinka, no tak co tak koukám, tak v dalším týdnu by už být měli 😵
Holky jde vám otevírat Interní pošta??? Mě to nejde otevřít ☹
Dasi jak píše Lenička, po Pregnylu jsem byla taková přecitlivělá, plačtivá a taky jsem teda tak týden vždycky měla strašně bolestivé místou vpichu a to mě bolelo z toho půl zad fakt hnus, jinak prsa ani břicho nic zvláštního ....

dasa.77
30. kvě 2009

zlucnik,to je neco jineho,ten sem neplet 😀 😀 😀 nas zajima jenom spodek 😉

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Kamčo, mě podbřišel po clostíku poprvé bolel až do mrchy a to docela dost. V dalším cyklu už jen tak 3 dny po poslední tabletce a třeba v tomhle cyklu vůbec žádná bolest.

dasa.77
30. kvě 2009

vendy ahoj.................me bolely zada jen poprve,ale spise v oblasti ledvin.nevim,jestli to bylo pregnylem,nebo prednisonem.A vpich teda vubec.Vecer jsem nevedela,ze bych byla pichana.Tak to jsi musela mit asi naply sval pri injekci,nebo ti to spatne pichli.Kdyz se picha rychle,pak to boli.

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Vendy, mě jde IP otevírat. Ale včera byl celý koník nějaký zpomalený ☹

kkamca
30. kvě 2009

dasa77:dobře no..to sem nebudu tahat

dasa.77
30. kvě 2009

LENULKO,CO JSI DNES VARILA?

dasa.77
30. kvě 2009

😉 kamco..........ja jsem si delala srandu,jasne ze muzeme probrat i toto tema