Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Ahoj Dášo, krásné ránko 🙂

Kami, pangase si koupím mraženého, přes noc ho posolím, popepřím a okmínuju a pak jen osmahnu na másle a udělá to takovou dobrou kůrčičku. A chutná nám to víc než třeba treska.
A vy máte taky dobrůtku 🙂 Nám palačinky nezbyly, snědli jsme k snídani 😝

kkamca
31. kvě 2009

Dášo ahoj..taky dobré ráno přeju

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Dášo, já už taky málem musela do obchodu, ale nechce se mi ani trochu. U nás zase došlo pečivo, ale naštěstí jsem měla chleba na mrazáku, takže večer bude co zakousnout 😉

dasa.77
31. kvě 2009

Lenule!!!!!!!!!!!Ne stvi me s tema palcinkama!!!!!!!!!!! 😠ZASE mi delas chute

kkamca
31. kvě 2009

Leni to pustí asi hafo vody vid?A do mouky nedáváš?Prostě jen tak frkneš na pánev?

dasa.77
31. kvě 2009

Ja nemam ani tu blbou marmeladu na palacinka a mleka jen tak do kafe.Takze nic.

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Dáši, kdyby jsme je všechny nesežrali, tak ti je pošlu expres poštou 😀

Kami, jj, pustí to vodu, já to vysuším ve staré utěrce nebo v ubrousku. A mouku nedávám, ono se to pak hodně připaluje 😉 Prostě jen rozpustím máslo, frknu na pánev a už to frčí 😉

dasa.77
31. kvě 2009

😀 😀 na palacinka.....napsala jsem to jak nejaky taman 😀

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

my to pochopily 😉

dasa.77
31. kvě 2009

Leni,ale bez mravencu

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Dáši, jasan, to pořádně zabalím a nic se k nim nedostane 😀

kkamca
31. kvě 2009

J

dasa.77
31. kvě 2009

tady se ale dneska frka 😉

dasa.77
31. kvě 2009

Uz to vidim,jak si jdu pro tu mastnou bublinkovou obalku 😀

kkamca
31. kvě 2009

J si chci udělat odpolko žemlovku..mnamNějak mě honí mlsná a mám pořád hlad,děs 😝 Toho pangase teda vyzkouším.. 😀

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

to jo, jsme se po ránu nějak rozjely 😀
Ale kočky, na chvíli se odmlčím, jdu pověsit prádlo, trochu poklid v obýváku, pak se dám do vaření a chceme jet odpoledne na kole, tak ať mám vše hotové.
Tak se tu zatím mějte fajn 🙂

dasa.77
31. kvě 2009

Dasa 77,Lesni 1493,Petrvald u Karvine,73541.........................to je na ty palacinky

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Dáši, to budou na poště čučet, co ti přišlo 😀

Kami, žemlovku taky můžu, obzvlášť, když jí někdo udělá 😉

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Dáši, tak jo, mám zapsáno, příště posílám jen co je sundám z pánve

dasa.77
31. kvě 2009

Leni,i mi chceme jet odpo na kole,ale tady jeste pred chvili lilo,takze z toho asi nic nebude.Muj chtel dokonce ozelet odpoledni fotbal

kkamca
31. kvě 2009

taky jdu něco udělat--a hlavně stáhnout prádlo..bo se opět zatáhlo ☹

dasa.77
31. kvě 2009

jo a nezapomen pribalit slehacku ve spreji

dasa.77
31. kvě 2009

a ja si jdu nachystat snidani,dnes jsem spala skoro do pul desate.Normalne vstavam i vpul 8.
Kamco,zemlovku jen moc po vrchu opecenou,krupavou

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Dáši, šlehačka je připravená, máš radši bílou nebo kakaovou? 😀

U nás se to taky nějak začíná mračit, tak uvidíme. Ale jako kejty bych potřebovala protáhnout 😝

dasa.77
31. kvě 2009

amisko........dekuji za drzeni palecku.Snad to k necemu bude.Testik si udelam nejdrive ve ctvrtek.Chci mit co nejdele aspon ten pocit 😅 Byva ti rano zle od zaludku? Nemyslim tim,ze musis i zvracet.Ja jsem rano v poho.Spise me to chyta az po jidla a pak k veceru.Byvam dost unavena,ale muze to byt i tim pocasim.Kdyz prsi,dobre se spi.Stale me poboliva v podbrisku.Je to taky narazove.Ani nevim,kolik jsem ted mela sliznici.Myvala jsem ji nizkou,bud rekl pri UTZ rovnou ze je nizka,nebo treba do 5mm,coz je malo na uhnizdeni.Ale posledne byla ok.Poprve poradne narostla.Takze mi rikal,ze to vypada hodne dobre.Musim verit.

dasa.77
31. kvě 2009

parizskou nebrat.......fuj,ble

dasa.77
31. kvě 2009

zacina se ozyvat brisko,rado by si neco paplo.Kafe si dam urco,pekne s mlickem.V praci piju jen cernou,lednicku mame daleko,navic je tak spinava a smradlava,ze si do ni nic nedavam.Ne tak nacnute mleko.No a jinak by mi skyslo.Apak tam mame mini bagetky a uz jen pomazanku.Ale jeste bych si mohla maznout nutelu.To jsem nemela sto let.

dasa.77
31. kvě 2009

HOLKY,MY UZ JSME JAK TI CHLAPI!............BUD MYSLIME NA SEX,NEBO NA JIDLO 😀

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Dáši, tak jo, pošlu bílou 😉

A dej si něco dobrého, přece se nebudeš trápit hlady. A co teprve miminko, které se ti tam zabydluje, to potřebuje pořádně jíst 🙂

A máš pravdu, už jsme jak ti chlapi 😀 No ale zase na druhou stranu jaké jiné potěšení bysme si v životě mohly dopřát 😀

dasa.77
31. kvě 2009

marne premyslim............nic me nenapada,ale urco na neco prijdu............jidlo,sex......