Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
5. čer 2009

mam k injekcim hrozny odpor.Nemuzu se divat ani v TV,kdyz jsou tam nejake zabery s jehlama.

papus
5. čer 2009

Dášo tak to mě injekce nevadí o víkendu bude píchat ten můj píchá to jak odborník 😀

dasa.77
5. čer 2009

papus,muj taky picha jako odbornik 😀 😀 😀

dasa.77
5. čer 2009

Amisko,jak se citis?.........AHOJ................stale se drzim,mam to ale pevne nervy,co?

dasa.77
5. čer 2009

Hnusna koprivka ustupuje,uz to skoro neni videt,jen ji sem tam nahmatam na puse.Kolegyne z prace,ne primo z naseho obchodu,je tehu.A ted ma taky to co jsem mela ja.Reakce na neco,co ji pred tim nevadilo.Rikala,ze uz po nekolikate,pak to po par dnech ustoupi.TAKZE SI DAVAM SANCI 😉

Ale podbrisek sem tam stale poboliva,vcera,jak jsem prudce vstala ze zidle,tak me tam bodlo,az jsem se predklonila a chytla se za bricho.Mam stale pocit nafouknuteho bricha.Ne jen pocit,ale je nafoukle.Aprdim o stosest. 😖

dasa.77
5. čer 2009

Dnes varim jen polevku,suroviny na lepsi obidek dosly 😅

Blbne mi to,stale stracim pripojeni.Ja se na to vyse..! Kolikrat nejsem daleko od toho,abych ten notebook nehodila skrz okno.

Hlavne klidek......... 😎

samson
5. čer 2009

zdravím holky tak co nového?

dasa.77
5. čer 2009

Holkyyyyyyyyyy,kde ste kdoooooooooooo??? Ja se tady sama bojiiiiiiiiiiim!! 😕

dasa.77
5. čer 2009

samson,i ja tebe.....

noveho nic,jen to,ze tady nikdo neni.

papus
5. čer 2009

néééééééééééééééééééééééééé jsem tady 😎

samson
5. čer 2009

aha tak tak to jo - já se těšila na větší vzrůšo 😀

samson
5. čer 2009

no já se ke closiku asi tento měsíc nedopracuji - minulou středu jsem byla na vyvolávačce a dnes je to 9 Den a kde nic tu nic 😠

papus
5. čer 2009

žádné vzrůšo se nekoná samson 😀 ale můžeme nějaké udělat 😀 😀 😀 😀

samson
5. čer 2009

tak dejte návhr... 😕 😀

papus
5. čer 2009

a neměla by jsi jít k dr,že pořád nic????

dasa.77
5. čer 2009

samson,dopracujes,kazda se jednou dopracuje k tomu,na co ceka.Ja jsem se taky nemohla dockat prvni MS po laparce.To bylo snad poprve,co jsem se na ni tak moc tesila 😀 😀 😀

samson
5. čer 2009

no já se na ní taky těším strašně moc a ta mrcha mě nechce vyslyšet a za jak dlouho ti přišla po laparce?

dasa.77
5. čer 2009

samson......byly tady i takove holky,co musely jit dvakrat na vyvolavacku.Pak prisla MS a dalsi cyklus to same.

dasa.77
5. čer 2009

Myslim ze za 28 nebo za 29 dni.

samson
5. čer 2009

no já počkám do přiští středy to už bude skoro 14dní někde psali, že po vyvolávačce se čeká max 14dní - já jsem si už čekat zvykla 🙄 😅

samson
5. čer 2009

takže po termínu než jsi to měla normálně dostat?

dasa.77
5. čer 2009

jo,bylo to 40 dni od posledni MS a 29tý den po laparce.

samson
5. čer 2009

No to jsi mě potěšila dasa - když jsem chodila na vyvolávačky tak vždy stačila jedna 😵 Kurňa tak jsem si myslela, že to nebude mít žádný vliv - a takhle z těch nastřelených vaječníků nebudu mít nic a to jsem se těšila jak budu snášet grrrr 😒

dasa.77
5. čer 2009

jenze to je pry normalni.Tim ti narusi vse.Takze si myslim,ze to tak bylo spravne.Nektere holky naopak dostanou MS hned po zakroku.

samson
5. čer 2009

dasa a normálně máš MS po jak dlouhé době?

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Čusík další příchozí clostilky 🙂

Dášo, včera to byla hrůza, nakonec se to protáhlo až do večera a k tomu mě bolel docela dost ten zadek, takže super den.
A tvůj miláček píchá jako odborník, jooo? 😀 😀 😀 😝 😝 😝

Samson, s vyvolávačkou nemám zkušenosti, bohužel. Do když ti dr. řekl, že by měla dorazit ms?

samson
5. čer 2009

no já už nevím kdy co - protože MS po zákroku se snad poznat nedá - aspoň myslím, protože já jsem po zákroku krvácela normálně jak kdybych to měla a asi týden. No a 5 dní po agulitinu jsem začala 2dny špinit a pak pořád na toaleťáku něco od krve je, ale to za MS nepovažuji.

kkamca
5. čer 2009

Dobré ráno clostilky..

dasa.77
5. čer 2009

prave tech 28,29 dni.Clostikem se mi krasne upravil cyklus.HÉÉÉÉÉÉÉÉÉČ. 😀

samson
5. čer 2009

tyjo ty se máš - ale já ho měla od nového roku taky upravený na 32 -35 a chodilo to samo od sebe - upravilo se to jak jsem začala cvičit mojžíšku hečččččč 😝 😀