Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

papus
7. čer 2009

ahoj Dášo to je mi líto,že jste se pohádali to víš do toho mrcha tak to s člověkem cvičí mohl by být trochu ohleduplnější a tu dovolenou vybrat tak aby ty jsi to neměla 😒 s chlapama je někdy kříž..........snad vychladne a dojde dom už v pohodě a budeš mít klid 😉 vybreč se dostaň to ze sebe a bude ti líp.....

papus
7. čer 2009

tak to tam máš ještě jednou 😅

lenka_bohousek
autor
7. čer 2009

Ahoj Dášo, co to čtu? To se ten tvůj naštval kvůli takovým hloupostem? To by mohl pochopit, že na dovolenou nepojedeš zrovna když to budeš mít. Já to zažila jednou, taky nemůžu mít tampóny, byli jsme v létě v Tatrách a jak jsme tam lezli po horách, tak jsem to měla ještě víc, záchody nikde a já se "přebalovala" za keřem, no hrůza. Už nikdy na dovolenou při ms.
Prosím nebreč, i když vím, že se to lehko řekne - hádka, mrcha, všechno dohromady, hormony pracují. Tak si lehni, pusť si nějaký fajn filmeček a uvidíš, že to brzy bude lepší.
Stříhání dopadlo dobře, Milda je zas pěkný kluk.
Dáši, clostíku dej ještě šanci, užívejte si a tu dovču si zkuste naplánovat na dny během ovulky, to by přece bylo lepší. A kdyby clostík nezabral, tak třeba ten tvůj změní názor a půjde do CARu. A možná bude lepší si pak dát chvíli oddych, nemyslet na to a třeba až na podzim to zase začít řešit.
Dáši, moc na tebe myslím, vím, že jsi silná a že brzy bude líp 😵

lenka_bohousek
autor
7. čer 2009

Šárko, radši 2x. Díky moc 🙂

A už jdu, mějte se a večer pááááááááá 🙂

dasa.77
7. čer 2009

Jo jo,taky si rikam ze brzy bude lip.ALE KDY?

papus
7. čer 2009

zatím pááááááááááá Leni 🙂

Dášo neboj bude líp 😵

dasa.77
7. čer 2009

Jenze tu dovolenou on ma druhy a treti tyden v cervenci a ja si muzu vzit prvni dva,nebo druhe dva tydny.A tak ze si teda vezmu prvni dva tydny a jeli bychom 3.7.A ja to dostanu asi 4-5.7.To jako on se bude chodit koupat a ja budu sedet nekde ve 30C na pokoji,ci co?Ja ten tampon zvladnu asi tak jednou,denne.To bych se sla na 3 hodky slunit a pak zase nic.

dasa.77
7. čer 2009

papus,uz je to fakt strasne dlouha doba.kolem tolik nastavajicich maminek.........plno znamych ceka,nebo ma zrovna male mimi.A kdyz vidim,jak ja pro to delam vse a nikam to nevede? Moc nadeji do toho nevkladam.

dasa.77
7. čer 2009

Ja fakt uz nevim jak dal.Pro chlapy to asi neni takova hruza,oni to nechapou.Nekdy me utesuje,ze by chtel taky,ze uz nevi,co jineho ma delat,aby se nam to povedlo.Na to mam odpoved.Dnes mi rekl,ze jsem rikala o te nedovolene,ze nepojedem,kdyz budu tehu a ze nejsem,tak co zase vymyslim.To zrovna slyset nechci.To mi v danou situaci vubec nepomuze.

dasa.77
7. čer 2009

No nic,jdu si dat tu vajecinu,kdyz uz jsem ji udelala tolik.Mejte se a budu tu kolem 4,jak odejde na fotbal.Pan tvorstva se vratil ale nemluvim s nim.papa 😉

michamicha
7. čer 2009

dáši, to je mi líto, ale já bych se s mojim taky pohádala, kdyby vymyslel něco co vyhovuje jenom jemu 😠 dneska jsme se už malinko rafli, protože teče odpad u dřezu (já vim proč, protože tam miláček dolu do skříňky narval všechny flašky s pitím a hejbnul s tím, já tam vůbec nelezu, no ale to jsem mu radši neřikala, abych to ještě víc nehrotila).... no ale dovolenou jsem naplánovala já a nekoukala jsem na to jestli to budu mít nebo ne, já naštěstí tampony snesu, od 15-ti let nepoužívám nic jinýho než tampony, tak jsem v pohodě....
dášo, dej tomu pár dnů a promluvte si o té dovče v klidu, uvidíš že najdete kompromis 😉

kkamca
7. čer 2009

Dášo co je ta vaječina?
A jinak si myslim že se stím tvým určitě dohodnete na jiné variantě..jak píše michamicha-- 😀
Dej mu oraz určo přijde a bude klid si vyvětrá hlavinku 😀 😉

kkamca
7. čer 2009

Leni budu se teda těšit..jestli ti to vyjde ten graf 😉

michamicha
7. čer 2009

hurááááá, už jsem to dostala 🙂 tenhle měsíc je snad první v mém životě, kdy jsem se na mrchu těšila 😀 takže od úterka začínám další cyklus s clostíkem 1-0-1 a doufám, že tahle mrška bude už ta poslední 😵

dasa.77
7. čer 2009

ahoj micho.
je srandovni videt tebe,jak se radujes z MS. 😀
To ja se moc neradavola.Cekala jsem teda vetsi tragedii kolem toho,vice slzicek,ale jsem nejak mimo.Treba to jeste prijde.O dovolene si nemame jak promluvit.Neni o cem.Jedine mu navrhnu Italii.Je to mnohem bliz.Kdyz uz teda musime jet autobusem.Ja bych radsi letadlem.Ale letos jaksi neni penizku na zbyt a tak chceme neco do 8000 za osobu.A musi to byt k mori.No,uvidime.

dasa.77
7. čer 2009

Ja to taky dostala dnes,tak se mam aspon podle koho ridit v dalsim cyklu.Ale ja clostik beru 5-9 DC.Takze nevim,jestli to ma vliv i na ovu.Tentokrat jsem ani moc nespinila.Ne jak jsem zvykla,treba dva dny.Vcera jen jedna cmouha a dnes se to rovnou rozjelo.

Nikdo tu neni,tak jdu koukat na TV.AHOJ

michamicha
7. čer 2009

no mě se to taky rozjelo, sice slabý, ale je to ono...a ty půjdeš na iui nebo to necháváte přírodě? my budem mít iui, teda když dozraje aspoň jeden folík...a s manžou o tom diskutovat nebudu, prostě na to půjdem, červen je náš, chci mu dát dáreček k výročí svatby 😀

dasa.77
7. čer 2009

micho,my na iui nejdeme,diky nemu,ze on nechce.Jinak bych taky sla.Proste s nim nehnu.papa

amisa
7. čer 2009

dasa dostala si? skoda.. sakra..no nic snazit dalej ..drzim peste micha micha aj tebe 😎

dasa.77
7. čer 2009

ahoj amisko,ja jsem s tim tak trosku pocitala.

dasa.77
7. čer 2009

A z ceho mam jeste vetsi strach,ze to nevyjde ani pristi mesic.Ve ctvrtek zacinam opet s clostikem,pak asi jeste jeden cyklus,teda doufam ze nebude treba a konec.Pak je to stracene.Bez toho nemam ani OVU.

amisa
7. čer 2009

hmm to hej to myslim ale kazda kim nezbada tie //.

dasa.77
7. čer 2009

Amisko,tobe se to pomohlo hned prvni cyklus s clostikem?

dasa.77
7. čer 2009

povedlo

saxana2007
7. čer 2009

Ahoj holky ja jsem tento měsíc poprvé měla clostil. 3.6. byla podle testu ovulka tak jsme se snažili. Je tady někdo u koho byl hned první měsíc s clostilem úspěšný?

amisa
7. čer 2009

dasa to je tvoj prvy cylkus? nam sa to podarilo na druhy

michamicha
7. čer 2009

amisa a ty jsi měla iui nebo píchnutej pregnyl?

lenka_bohousek
autor
8. čer 2009

Přeji dobré ránko všem 🙂
Jdu vás pozdravit hned po ránu, pak nejspíš nebudu mít moc času, šéf má celý týden dovolenou, takže mě čeká práce za dva 😠

Dášo, jak ti je, věřím, že dneska už je to lepší 🙂

Micha, tak ty už taky krámuješ, to je hrozný. No já mám obavy, že se k vám za týden přidám. Včera jsem brala poslední utroš, takže ve středu-čtvrtek jsem jasná ☹

Saxana2007, zajdi se podívat do diskuze těhulek clostilek, ony ti napíšou, kdy otěhotněly: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Co já vím, tak Vendy v pátém cyklu, Prdeček v druhém, Mannerka v druhé, Amiska v druhém a další už si nepamatuji 😉

wolfskinka
8. čer 2009

dobre ranko vsetkym ... prva prva

amisa ako ti pekne nabiehaju tie tt ... radost pozriet

lenka ako sa citis ? mna stale pobolieva brucho

dasa77 no musis ho nejako zlomit ... mozno si to necha vysvetlit .. co som sa ja natrubila do toho mojho kym sme zacali vybavovat adopciu

lenka_bohousek
autor
8. čer 2009

Ahoj Wolfi, koukám, že jsme psaly úplně ve stejnou dobu 😉
Já se cítím tak nijak. Nic mě nebolí, ani prsa, ani břicho, uhry se mi nedělají, tak nevím. Mrchu nečekám někdy v půlce týdne, ale moc tomu nevěřím, však to sama znáš, člověk pak už přestává mít naději.
A ty mrchu nečekáš kdy?