Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Jani , tak už se těším, až si tu přečtu, že jsi těhulinka 😵

jerryjanka
11. čer 2009

lenik - no všetky budeme - čoskoro 😵

michamicha
11. čer 2009

jerry, ptáčátka jsou moc hezoučký, taky se na ně ráda dívam 😵

holky, ta mrcha mě asi chce dostat do blázince, furt ještě nedošla 😠

ráno jsem měla blbou náladu hned jak jsem vlezla do trolejbusu, tak tam jedna kolegyně začla vyprávět kdo všechno z práce je těhotnej a kdo zrovna porodil, jsem myslela že jí něčim praštim ☹

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Jaňulenka, to doufám, ale jako dneska mi došla mrcha, tak jsem z toho zase nějaká rozhozená 😢
Je to prostě mrcha hnusná 😠

Micha a ta tvoje mrcha zase nejde, když už bys jí chtěla, abys mohla zase dlabat clostík. Kruci, to je teda práce zatracená 😠

Jo a takové kolegyně a kamarádky mám taky moc ráda, přijde, že to dělají schválně ☹

papus
11. čer 2009

Hezký večer clostilky dorazila sjem z oráce dala další dávku injekce i do břicha a jsem ko ☹ co je tady nového?

Leni jak jsi se měla? 😉

michamicha
11. čer 2009

no tahle to neví, že chceme mimčo, ale stejně... a pak mi ještě psala kámoška mailem, že budou mít srazík a jestli přijdu, já mam sice odpolku příští tejden,a le protože tam zase budou řešit děti a kam do školky, atd... tak to raději oželím...ještě mi taky napsala (myslela to dobře), že mi nebude řikat ať na to nemyslim, že se nedaří, ale že to je o psychice 😠 no já bych řekla, že ovulaci si tím, že na mimino nebudu myslem, nepřivolám 😅

dasa.77
11. čer 2009

tak,mam docteno.Mile Martince jsem odpovedela formou IP.Ale byla jsem slusna 😎 Napsala jsem ji muj prvni dojem z nekterych temat,ale abych nekde chodila pul rok,kdyz by me to nebavilo??? Ta to fakt nema v hlave v poradku.Pokud chtela neco vedet,mela se zeptat.

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Ahoj Šárko, dneska to stálo za prd, ráno jsem to dostala ☹
A ty odpočívej, když si pícháš takové dávky. Jsi statečná, že to vydržíš 🙂

Micha, já se rozmýšlela minulý týden, jestli půjdu na sraz ze základky - právě kvůli tomu, že si tam všichni ukazují fotky dětí a já můžu ukázat tak akorát kocoura. Naštěstí tentokrát se nikdo na nic neptal. A máš pravdu, ovulka určitě nepřijde, když na to nebudeme myslet, ta se na 100% nedá psychikou ovlivnit.

Dášo, ty jsi to s Martinkou pěkně vyřešila 😉 😝

dasa.77
11. čer 2009

Leni,skoda,te ti prisla MS.TEMA DVEMA// by jsi mi udelala radost.Je to o tom,ze clovek vidi,ze to neni beznadejne.A kdyz se zadari jinejm,tak pak i me.Tak zase dalsi mesic.Jakto ze uz nemas clostik? Kamaradka jej brala 3x po 6mesicu.

jerrynko,urcite je to dobre znameni.Treba se z toho vyklubou male čápátka.

jerryjanka
11. čer 2009
jerryjanka
11. čer 2009

lenka - neboj už bude poslená - a dalšia už nepride

michamicha
11. čer 2009

jerry, ty jsou boží 😵

jerryjanka
11. čer 2009

akurat na ne kuka hrdy tatik - prišiel skontrolovať či sa vtačica dobre stará 😀 😵

moa
11. čer 2009

halo,halo no tak uz aj ja som sa konecne dotrepala domov z prace 🙂
juuj a co vam poviem ,pozrite

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

uz mi ten trapny graf konecne zaznacil ovu a najlepsie ,ze sme sa po vsetky dni snazili a skoro aj zabudli na vysleky zo spermia.ved ako mi tu dakto povedal ,ze staci len 1spermika mozno uz konecne 😀

uz som vas aj docitala a trochu sa pozastavila nad martinou,ze o co jej vlasne islo,sradna aspon sa zasmejem 😀

ako ste sa mali vsetky

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Dášo, ani nevíš, jak ráda bych ti tím dala naději. Už by to zase chtělo novou těhulku. Holky, dělejte s tím něco 😉

Clostík jsem měla 5 měsíců, mohla bych ještě jeden zkusit, ale kašlu na to, stejně je to k ničemu. Dám si volno od všech hormonů a uvidím. Ale chodit za vámi budu, jste tu všechny fajn ženské 🙂

Janka, ta malinkatá kosátka jsou fakt boží 😵

dasa.77
11. čer 2009

jerry,ty uz jsi tu posledni MS mela minuly mesic,ze? 😉

krasne fotky

dasa.77
11. čer 2009

kamco,jsi tu?

jerryjanka
11. čer 2009

dasa dnes som 14 DC takže pred 2 tyždnami začala ta moja posledna - dufam 😀
moa aj ja verim že swa to podarí aj ked spermio naprd 😀
lenka brala si clostil 5 mesiacov vkuse? alebo si mala aj pauzu

dasa.77
11. čer 2009

Leni,ja si myslim,ze neni k nicemu.Teda aspon u me.Ja bez nej nemam dostatecne velke foliky na to,aby praskly.

kkamca
11. čer 2009

ahoj všem..ted jsem přišla.. 😀

dasa.77
11. čer 2009

Ja uz v tom mam zmatek,nejsem si jista,kolikaty cyklus uz beru clostik.ALE ja pauzu mela.Mozna i dve.Nevim.Jeden mesic je jako druhy,clostik,pak cekani na ovu,snazeni a zase cekani,jestli nedorazi.

jerry,no vsak rikam,ta posledni uz byla

Leni,ta posledni u tebe prisla prave dnes.

kkamca
11. čer 2009

příspěvek Martiny nechápu..a radši ani nekomentuju 😠 😠
Mě osobně jste tady hodně moc poradily..spousty věci jsem vůbec nevěděla..takže já bych vám milé babay naopak chtěla strašně moc poděkovat a děkuju za každou radu co mi dáte a za každé podpoření.. 😀 😀

moa
11. čer 2009

jeej jeri mozno ti prinesu srastie 🙂

moa
11. čer 2009

kocky viete nieco nove o prdeckovi

dasa.77
11. čer 2009

no nic,ja musim jit.Ceka me plny drez nadobi a jeste si pred tim zbastim jogurt.Pa zitra

dasa.77
11. čer 2009

MOA......ja o ni nic nevim,chce to cas,nez sem opet prijde.Myslim,ze ji zde jeste par dni neuvidime.

jerryjanka
11. čer 2009

moa ja neviem tiež nič ale včera som na nu moc moc myslela ☹

papus
11. čer 2009

Leni to jsi mě teda vůbec nepotěšila ☹ myslela jsem,že už budeš hlásit //......zítra nejdu do práce tak budu vegetit něco uvařím a zajdu si udělat nějakou radůstku něco na sebe pořebuju nějaké volnější trikojak jsem nafouklájak balon no hrůza 😠

moa
11. čer 2009

jeri ja tiez a este aj dnes mi to behalo hlavou

moja naj.. kamoska prisla o prve babo asi v 3mesiaci ,ja som bola v robote a ona mi len poslala sms ,ze uz sa chysta do nemocnice a chce to ma uz za sebou.nevedela som vobec co sa deje az potom som sa dozvedela,ze co.som tak plakala lebo sme skoro ako sestry bolo mi to tak luto .nastastie teraz uz maju zdrave babeno teda uz ma rok aj daco ale tiez na to nikdy nezabudne je to hrone take daco

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Dáši, já měla pěkný folík, pravidelný cyklus, ovulku, ms i bez clostíku. Měla jsem ho kvůli tomu, že mi jen zařídil víc folíků. Ale je jasnačka, že problém bude někde jinde. Ale nechci ho teď řešit, mám doktorů a léků plné zuby.

A jinak teda, když to říkáš ty, tak moje poslední ms přišla dneska a tím s ní min. na 12 měsíců končím a nechci jí vidět 😉

O Prdečkovi nic nevím, včera byla na revizi, snad už je dnes doma a zotavuje se a nabírá sílu. Také na ní pořád myslím, je to strašně nespravedlivé a nezasloužila si to 😢

Šárko, ty se máš, že zítra nepracuješ. Ale u tebe se to odpouští a je to jedině dobře, pěkně si odpočineš a budeš fit na OPU. A schvaluju ti nákup něčeho na sebe, to já taky můžu 😝

Moni, ahojky, jak jsi se dnes měla?