Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
24. čer 2009

Dášo ahoj..to je novinek vid..já sem z toho taky jelen takže duphaston nasadim asi až po ovu..A né ten 14 DC. 😕

moa
24. čer 2009

kocky ja sa zatial lucim idem ku kolegini na navstevu,vsetkym pekny vecer 🙂

dasa.77
24. čer 2009

Kami........me to pripada jako blbost.Proc by doktor predepsal utros nebo duphaston,kdyz jeste neprobehla ovu? Podle me je proti predcasnemu uvolnovani sliznice.Urcite neblokuje ovu.

kkamca
24. čer 2009

MOA..měj se krásně a návštěvu si užij..a at zapomenš na všecky starosti.. 😀

kkamca
24. čer 2009

Dáša já nevim..já až k němu půjdu což bude asi příští měsíc nebo v srpnu tak to vyzjistim..
Leni test na moč mám asi negativ..je tam jen stíneček ale ještě menší než máš ty v albu a dle návodu to je jako negativní..Doufám že to už neproběhlo..a nebo aby to vůbec přišlo.. 😖

dasa.77
24. čer 2009

TAKY ODCHAZIM,PAPA

vendy05
24. čer 2009

holky ano utrogestan i duphaston můžou přerušit ovulaci, proto je dobré chodit na folikulometrii, aby byla jistota kdy ho začít brát 😉

shaarka
24. čer 2009

leni, ked viem, pomozem, ked neviem, tak som ticho 😀 v juli bude rok, co som vysadila HAK. radsej by som bola, keby som tolko vedomosti nemala, ale zato mala maleho krikluna doma 😀

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

tak konečně mě sem Milda zase pustil, to je hrůza, budeme si muset ještě pořídit notebook, abych mohla být stále na příjmu 😀

Moni, tak to máš nádherný zážitek, taková návštěva ti určitě dodala další sílu do boje 🙂

Ahojík Vendy, chytám bacílky a doufám, že jsem hrozně moc nakažená 😵

Kami, jestli jsi 12DC, tak ovu určitě ještě nebyla, kor když bereš clostík. Teprve přijde, uvidíš 😉

Dášo čauky, dneska jsme se úplně minuly ☹

Shaari, díky za ty grafy 😉

vendy05
24. čer 2009

Leni to znám, taky jsme 4 roky měli jeden počítač a to se nedalo 😀

lenka_bohousek
autor
24. čer 2009

Vendy, je to hrůza, fakt musím s tím něco udělat. A teď už se loučím, už mě vyhání a prý šupajda do postele, tak to nejspíš bude něco chtít 😀 Tak jdu plodit potomka 😉

Dobrou noc a zítra paaaaa 🙂

shaarka
24. čer 2009

uuuuuf. my mame dva. kazdy mal svoj uz ked sme sa dali dokopy. nastastie 😝 😀 😀
leni, tak pekne plodenie 😀 😵
vendy, mas krasne cisla za nickom 😉

kkamca
24. čer 2009

sharkaa..já se stejně prd vyznám v těch grafech..ale každopádně asi s D počkám až po ovulaci jestli něco dorazí. 🙄

vendy05
24. čer 2009

Leničko dobrou noc a příjemné plození 😀
shaarko děkuji, nějak to letí.... holky já chci aby jsme nějaká ta čísla měly už všechny.... 😵

shaarka
24. čer 2009

kamci, tak v tych grafoch znamena P ako progesteron, cize Duphaston alebo Utrogestan...
a ten cerveny kriz, to je podla FF vyznacena ovulacia. cize vidis, kedy holka brala P (D, U) a kedy bola ovu. jo? 😉
vendy, to vies ze hej... 😒 😵

vendy05
24. čer 2009

kkamco počkej určitě 😉 já měla ovu taky až dýl, tak jsem utroš brala třeba až 20 DC 😉

kv3tka
24. čer 2009

...prosim,pocul niekto uz o tom,ze zena moze mat 2ovulacie v mesiaci ???
snazilkujeme sa treti mesiac....menzes mavam pravidelnu 29DC....od 12dna som sa testovala,ovu prisla na 15DC,mala som bielkovity hlien i test ukazal //...tak sme sa posnazili....dnes som 20DC....mala som dost silne pichanie v lavom vajecniku...bolesti akoby mala prist menstruacia,nedalo mi to a ovu test ukazal opat dve krasne //....s rozdielom 5dniiii

shaarka
24. čer 2009

kveti,
1. ten test bol naozaj pozitivny? obe ciarky rovnako silne?
2. dve ovu su uplne vynimocna situacia, ja osobne to vylucujem.
3. uvidis, kedy ti pride MS, ci ako stale (29.DC) alebo neskor.
4. to, ze mas pozitivny ovu test, neznamena, ze ovulacia prebehne a ze teda folikul praskne. stale vravim, ze meranie BT je najspolahlivejsou metodou urcenia ovu. 😉

kv3tka
24. čer 2009

shaarka....1.ano bol pozitivny,obe ciarky rovnako sfarbene
2.ani mne sa to nezdaaaa....prva ovulka bola ta,ako kazdy mesiac....ale dnes,no neviem
3.....teplotku meriam a je od ovulky 15DC stale dost vysoka

kkamca
25. čer 2009

Dobré ráno všem clostilkám..
Tak včerejší ovu test byl jednoznačně negativ..Tak dnes zas at vim na čem jsem..
Holky k BAZ.TEPL. je normální že mám už asi 4.den stále stejnou teplotu?pouhých 36.5? 😒

kkamca
25. čer 2009

tak dneska to pěkně blbne

shaarka
25. čer 2009

dobre ranko 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
cau kamci.
a co sa ti nepaci na 36,5? - to je taka klasicka predovulacna teplota. tesne pred ovu, alebo v den ovu ti podla mna klesne este o 0,1 - 0,2 😉 a potom vystupi na 36,7 a potom este viac 😀 😀 😀 vestim buducnost 😀 😀

kveti, ja som taka, ze kebyze mam pozitivny ovu test, tak si skontrolujem potom, ci teplota stupla a ked ano, znamena to, ze mam po ovulacii a uz nemeriam. a urcite ani netestujem. a tak by som sa vyhla otazkam a pochybnostiam, ktore mas teraz. tak neviem. nikto ti odpoved neda, vsetko su len dohady, musis pockat, kedy ne/pride MS 😉
alebo nam odfot oba pozitivne testy a daj do albumu 😉

kkamca
25. čer 2009

sharka..36.7 sem měla asi 3 dny po mrše a pak mi to kleslo na 36.5 a drží..tak nevim co si o tom mám myslet 😕

shaarka
25. čer 2009

kkamcaaaaaaaaa
ale ved to je v poriadku!!! preco sa ti to nepaci? ver mi, som manik na grafy, a je to uplne ok!

kkamca
25. čer 2009

sharkaa..no to jsem zvědavá teda..ty optimistko.. 😀 Já sem pořád nějak rozhozená a musim myslet na to PCO

shaarka
25. čer 2009

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/105...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/105...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/105...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/104...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/104...

kamci,
pri PCO bud:
1. nemenstruujes, z toho vyplyva ze neovulujes (ja)
2. mentruujes, neovulujes (treba zistit, najlepsie podla BT)
3. mentruujes, ovulujes, ale ovulka je posunuta a cykly dlhe (neprakticke)
4. menstruujes a ovulujes celkom normalne, i ked su vajecniky zacystene
5. ine (neviem, mozno este nieco existuje)

kkamca
25. čer 2009

sharkaa:děkuji za příklady..musim ted měřit jak divá BZ nebo se z toho zbláznim..

kkamca
25. čer 2009

tak holčiny já jdu vařit..mám toho dneska moc..halušky dělat 😝

shaarka
25. čer 2009

kamci, a este jedna rada: meraj, ale pozvolna. nemusis sa zaoberat kazdou jednou teplotou... potom, ako skoncis cyklus, tak sa pozries na to ako na celok - uvidis, ze co a ako.
ale zaoberat sa kazde rano tym, ci mas 36,5 alebo 36,7 alebo 36,33 je totalna blbost. su to desatiny stotiny stupnov, su to malilinke odchylky na to, aby mierne kolisanie mohlo nieco znamena. ludske telo je velkou zahadou 😀

a halusky... mnaaaaaaam. ja som si povedala, ze idem na drasticku dietu. nic nepomohlo, ani delena strava, ani obmedzovanie, nemam nervy, nemam chut a ani naladu. tak som si povedala, ze ked to nejde podobrotky, pojde to "pozlotky" 😀 😀 😀 mam na to tri tyzdne. a uvidime. moj ciel je viac nez 10kg. je mi jasne, ze potom priberiem cosi naspat, ale 10 urcite nie. 😉 ked sa dostanem pod magickych 70, budem stastna ako blcha!