Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
10. srp 2009

No Lenka psala, že má moc práce ,tak nestíhá.. A spousta holek, kterým se nepodařilo přejít do těhulek to asi vzdala - třeba na nějakou dobu. Člověk asi prostě vyhoří a musí si odpočinout. Taky jsem se včera vztekala, že piju denně kontryhel a hnusný drmek, kapu si Gynex - od doktorky mám utroš s clostilem a ve finále folíky nedorostou a z MS je dvoudenní špinění. Už nevím co víc pro to dělat? Ale řekla jsem si, že po dovolené začnu chodit do Pilatesu a zaměřím se víc na sebe. Protože jak jsem takhle nespokojená, tak nemám náladu se třeba pěkně oblíct do práce, učesat.. tak si vezmu mikinu a rifle a pak si zas připadám hnusně a je to začarovaný kolotoč..

dunda80
10. srp 2009

Ahojte babenky.Chcela by som sa len spýtať,či mi neviete poradiť,kolko mesiacov sa môže clostil užívať a aká je medzi tým dlhá pauza.Ja beriem až 3 tabletky denne a sa mi zdá,že mi hovorila Dr,že len 3 mesiace,ale teraz by som mala jesť už 4 a neviem,či to môžem.

dasa.77
10. srp 2009

Tak..........kafio a toasty mam na stole

dasa.77
10. srp 2009

dunda..........ahojky
spousta doktoru ma stejny nazor,ze se uziva 3 mesice.Pak by mela byt pauza,nekdo rika,ze staci mesic.Ale jsou i takovi,co ti daji clostik na 6 mesicu,pokud ti nezpusobuje nejake potize a pak mas 3 mesice pauzu

mireag
10. srp 2009

jaspina, tak ten pocit poznam. 🙂 Na jednej strane sa nemam naladu ani sa ucesat a vycistit si topanky... a potom zistim, ze vyzeram otrasne a mala by som so sebou nieco robit. Lenze vonkajsok je prejavom vnutra a ked tam je vsetko na prd, tazko bude z teba nieco pozitivne vyzarovat... Ale aspon som schudla 2kg. Este mam v plane takych 5...

dunda80
10. srp 2009

Dasi dakujem pekne za odpoved.pekný den prajem 😉

dasa.77
10. srp 2009

No,ja si tyky rikam,ze bych mela cvicit,ale v tom zacarovanem kruhu jsem uz par let.Zacnu,neco malo zhodim,pak uz me to nebavi a opet naberu.A co je nejhorsi,ze jesze vic.Navic ted,jak beru ty hnusne hormony,nepomaha ani cviceni.Jen kynu a kynu.Vcera,jak jsem byla na tom koupaku,tak od sousedu kluk,je mu 9, zkousel na tatkovi pupendo.(naslinit minci a hodit ji na bricho) To pak hezky zastipe.Nakonec to chtel vyzkouset na me,ale prohodil vetu.............Dasu to nebude bolet,ona ma speky.........Takze bych fakt mela na sobe maknout 😀 😀 😀

jaspina
10. srp 2009

Dáši to je drzoun malý! 😉
Já to mám taky tak, že týden doma cvičím a pak se na to vykašlu.. Ale říkám si, že když budu cvičit v kolektivu, že mě to spíš dokope.. Doma si říkám - až za chvilku, až večer.. a tam je prostě pevně daný čas a hotovo.

dasa.77
10. srp 2009

A snidane je v brisku

babajagaa
10. srp 2009

😀 😀 😀 Priletela som,aby som Vám oznámila, že dnes 10.8.09 o 17,25hod. Bude v TV Markíza v Reflexe odvysielaná reportáž o známej bylinkárke Anna Kopáčovej z Vrbového 😵 😵 😵

dasa.77
10. srp 2009

jaspi...........nahodou,me to pripada smesne.Vis jak,deti jsou nejvice uprimne.Prece se nebudu urazet,navic ma pravdu.A s tim cvicenim v kolektivu mas recht.Ja uvazuji nad posilovnou.Aerobic me nebere.Nebo nad kalanetikou.To jeste snad. Ja jsem chodila do posilovny 2 mesice.Prvni mesic skoro denne.Ten druhy uz jsem to flinkala,chodila jsem asi 3-4 dny v tydnu.Ale co bylo pro me podstatne,dala jsem dolu 3 velikosti,citila jsem se hned lepe.Sice na vaze jsem prvni nabrala 2 kg,pak to slo dolu.Ve finale jsem mela asi jen o 3kg mene.Ale telo bylo spevnene,zadny zulc.Jenze potom mi to financne nevychazelo a pozdeji jsem se prestehovala.Takze casove jsem na tom hur,navic tady v okoli nic neni a i kdybych chtela chodit cvicit hned po praci a pak jet domu,tak tu posilovnu uz zrusili.A kde je dalsi jen pro zenske,to teda netusim.

dasa.77
10. srp 2009

Dalsi varianta byla,ze budu chodit behat,mame za barakem les,takze mam kde.Vzala bych psa a hura na to.Ale po par metrech mam pomalu infarktove stavy.Ja vim,musi se zacit pomalu,pak casem pridavat delsi a delsi trate.Tak to vypadalo asi tak,ze jsem 100m bezela a dalsich 100 sla 🙂

dasa.77
10. srp 2009

TAK ja se s vama loucim,asi mas dost prace.Ja jdu taky neco delat,nebudu cele dopoledne sedet u PC!!!

PAPA

jaspina
10. srp 2009

Dáši já běhat nebo jezdit na kole nemůžu - fakt by ze mě to srdce vyskočilo a láká mě něco takového pomalejšího - i když jsem Pilates nikdy necvičila. Ale ta paní taky říkala, že od té doby co předcvičuje pilates má dole jen 1 kg, ale že se přeměnil hlavně ten poměr tuku a aktivní hmoty a když jsem viděla fotku jak byla před tím - fakt změna!

mireag
10. srp 2009

japspina, velmi dobre je cvicit aj 5. tybetanov. Musim s tym tiez zacat. Dolezite je tam najma dychanie. Od sep. idem zacat chodit do posilky, tak na dusevnu pohodu pridam tych tybetanov. 😉

jaspina
10. srp 2009

Mireag - já mám právě Pilates hned vedle práce, tak to chci využít. Paní taky říkala, že tam je nejdůležitější dýchání, páteř a svaly pánevního dna..

mireag
10. srp 2009

Tiez som o tom pocula, len neviem, kde u nas sa to cvici. Ale myslim si, ze je jedno, ci to bude fitko, aerobic alebo neviem co. Hlavne pohyyyyyyb nech nekysneme!!!!! 😉 Za dva roky, co mam sedave zamestnanie som pribrala 10kg!!! Fuuuuuuuuj, hanba. 😠

jaspina
10. srp 2009

Mireag - taky jen v práci sedím u PC.. u nás je vedle práce hned ve vedlejším vchodu salon, kde dělají hydrocolon, různé žehlení celulitidy, vrásek atd. a já tam byla na vyčistění pleti a dozvěděla jsem se o tom cvičení. Ta cvičitelka říkala, že holky co nemají pevná stehna . tu vnitřní stranu co se třepe 😀 tak nemají ani pevné svaly pánevního dna - že to nějak souvisí a pak že mají často gynekologický problém.. a já je teda pevné nemám 😝

mireag
10. srp 2009

jaspina, no tak to mam asi dost vazny problem... 😀 Ked gyn. problemy zavisia na vnutornych stehnach, tak som dobre v prdely 😀 😀 😀

jaspina
10. srp 2009

Neboj - jsme 2 😀

mireag
10. srp 2009

My nastasie davame dokopy novy byt, takze mam akytaky pohyb, no posilka to spravi a musim sa zbavit tych hnusnych stehien. 😉

jaspina
10. srp 2009

Taky se mi všechno lepí nastehna a boky 😝

kkamca
10. srp 2009

Máte téma dámy.. 😀
K tomu se ani nepřipojuju

mireag
10. srp 2009

kkamca, tak vidis... nemozme mat vsetky vytrenovane stehna ako ty.. 😀 😀 😀

jaspina
10. srp 2009

Tak tak 😉

kkamca
10. srp 2009

mireag:já a vytrénovaná stehna?Kdeže..kdyby jste četli toto téma pořádně..tak někde se zminuju o svý váze..mám nadváhu jak hrom 😠
Tim sem myslela že příspěvky o nějakých dietách a cvičeních jsou pro mě o ničem-- 😀 😀

kkamca
10. srp 2009

Dášo ty už jsi v práci vid?Se stebou nějak míjím..Lenička je samá práce. 🙂

mireag
10. srp 2009

kkamca, uz to slovo dieta mi pride absolutne nemozne, nie to este pouzitelne, ale vsetky vieme, ze je nutna... 😉 😀 Nooo, a cvicit..? Mali by sme, ale odkedy, ze..? 😉

jaspina
11. srp 2009

Dobré ránko clostilky i neclostilky 🙂

dasa.77
11. srp 2009

tak vas vsechny zdravim,opet nikdo.dnes nemam moc casu a zitra dopoledne tu vubec nebudu.ale ukazu se tu asi vecer po 9.tak kecejte,kecejte,at se neco hezkeho dovim!!