Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
11. srp 2009

Ahojky, já taky nemám v práci moc času ,,zajít za vámi na pokec" taky spíš zajdu večer...
jaspi jak se jinak máš?

kkamca
11. srp 2009

Dášo já zas dnes celý dopolko trávím v kuchyni.. 😀

pajass
11. srp 2009

Ahojte baby, co je nového?? Já čekám do pátku a půjdu na folikulometrii, stejně tam nic nenajdou...buééé!! 😢 Ze samé netrpelivosti si asi seženu Clostilbegyt tady od vás, než se ho dočkám od doktora, co?

kkamca
11. srp 2009

aHOJ..pajass taky clostík sháním..ale marně ☹

kkamca
11. srp 2009

ty jo nikde nikdo--
Je to tady posl dobou mrtvý 😒

jane86
11. srp 2009

pajass. Ahoj já jdu v pátek taky na folikulometrii, ale doufám, že tam něco bude, minule byl 26mm tak uvidíme. Clostyl se dá špatně sehnat. A proč ti ho doktor nechce předepsat? Já bych se asi nepouštěla do užívání sama od sebe 😒

jaspina
12. srp 2009

Ahojky všem 🙂
Jane - celkem to jde, akorát navím, jestli na mě něco leze a nebo mám z toho clostilu návaly horka - i zimy..
Já mám jít na folíky hned v úterý - je to teprv 12DC, ale jindy mi to tak neudělají..takže mi zas řeknou, že jsou malé, protože to bude brzo 😠

jane86
12. srp 2009

Jaspina. Já jdu vpátek =14DC, tak dám pak vědět. Jo z clostíku to určitě je. Mě je pořád takhle. někdy hrozná zima a hned zase horko , že mi tečou čůrky po zádech 🙂 je to děs, ale co se dá dělat, musíme to vydržet. 😖

dasa.77
12. srp 2009

Ahoj.Jaspina opet nezklamala a hned po prichodu do prace se prihlasila na kone 😎

Ja smutne hlasim,ze ma ukazkova krivka se dnes hnula smerem dolu na 36.7 a prisla ta hnusna mrcha.Chtela jsem se zacit radovat,protoze jsem dnes uz 35DC.Nejde mi to,zaregistrovat se na angl.grafu.A protoze je mozne jen 1x z kazdeho PC vyplnit tabulku,tak jsem v haji.Nechapu to.

No nic,ja jdu dnes ke kamaradce,tak se tu uz neukazu.Vcera vecer jsem to vzdala,byla jsem utahana.papa

kkamca
12. srp 2009

AHOJ Dáši..
Tak třeba není ještě nic ztracené.Teplota po ovu prý může poletovat,ale nesmí rapidně klesnout..
Já už na angl.grafu sem,ale musim přiznat,že nebýt známé tak registrace ani náhodou neproběhla..mi to nešlo
Měj se fajn 🙂

jaspina
12. srp 2009

Dáši já mám takovou siestu ráno -přijdu, uvařím si kafe a zkontroluju koníka 🙂
Jane - stejně mám pocit, že nic neroste - minule byly jen 1cm a měla jsem nafouklé břicho a bolelo. Teď jen při první tabletě a teď nebolí a je splasklé. Už to neřeším. Počítám s tím, že prostě nebudou folíky a uvidím..

jane86
12. srp 2009

Jaspi já když clostil začla užívat tak mi kromě návalů horka a zimy nic nebylo. Až v období kdy má přijít ovulace mě bolelo břicho.

jaspina
12. srp 2009

Aha ,tak je možná ještě brzo - jsem 6DC - no ale snažím se k tomu prostě moc neupínat - minule jsem pak byla zklamaná..

jane86
12. srp 2009

Hm, to se snažim taky ale nejde mi to. Já jsem teď 12DC. A minule mě podbřišek bolel 13 DC - 17DC ale docela hodně.

jaspina
12. srp 2009

Já si pamatuju, že minule mě začal pobolívat s první tabletkou a pořád tak nějak průběžně - vždy chvilkama. Tak jsem si byla jistá, jaké obří folíky tam nebudou a ono prd. Takže teď se k tomu nechci upínat. Spíš si říkám, že tam sice zajdu, ale zbytečně. Jasně že zklamání bude, ale snad né tak jak minule. To jsem si byla jistá a pak to doma obulela..

pajass
12. srp 2009

Ahoj, nechce mi ho předepsat, že se zatím snažíme "krátce" a prej ještě počkáme, zda folíky nebudou i bez něj, ale mě nebaví čekat..., stejně je to zbytečný

jane86
12. srp 2009

pajass a jak dlouho se snažíte?
Jaspi, uvidíš že tam tentokrát budou. A bříško má fakt bolet až v začátku ovulace, jestli tě bolelo dřív tak to bylo jen vsugerované....

jaspina
12. srp 2009

Jane86 - kéž bys měla pravdu 😉 A co ty, kolikátý měsíc užíváš?

jane86
12. srp 2009

teď druhý, minule byl folík 26mm a teď uvidíme v pátek?????? 😖

jaspina
12. srp 2009

Jane určitě bude - když si reagovala první měsíc,tak to bude stejné! 😉

jaspina
12. srp 2009

Jane, ale teď odpoledne mě začíná bolet taky - a kolikrát takové bodání hnusné úplně dole na straně... Občas to bolí jako před MS a často to takto hnusně píchne. Dělalo mi to i minule - napřed jedna straná a pozdějc se vystřídaly. Tak nevím ,co to je.. Ony teď ještě nemůžou růst, že by to bolelo?

jane86
12. srp 2009

Jo tak to nevím... 😖 , ale všude píšou, že tyhle bolesti jsou až při ovulace tj. 12-16DC...

jaspina
12. srp 2009

Já jsem asi atyp 😀

marrsee
12. srp 2009

Ahoj tak já byla dnes a ještě je mám malé, ale za týden jdu znova tak uvidím, máme poslední šanci jinak jdem na umělé

jaspina
12. srp 2009

Marsee, tak to budu držet palce! 😉 Kolik měsíců si ho brala?

jane86
12. srp 2009

marrsee a kolikátý den cyklu jsi?

marrsee
12. srp 2009

12DC, no koupila jsem si ještě ovulační testy a tak od soboty je začnu zkoušet tak uvidíme, stejně už počítám stím že půjdem na to umělé

marrsee
12. srp 2009

brala jsem ho 7 měsíců a prášky neberu 15 měsíců

jaspina
12. srp 2009

Marsee a do ted nerostly a nebo jo, ale nepodařilo se? Jak si ho brala dlouho?

marrsee
12. srp 2009

jaspina: brala jsme ho 7 měsíců, jestli rostly to netuším, protože jsem byla dneska prvně, kdybych se ani nezeptala, že vy chodíte každý měsíc na ultrazvuk tak bych to asi ani nevěděla jak na tom jsem, jen mi řekl že pokud se to nepovede tak mi napíše papír na umělé a protože nám spermiogram nedopadl úplně nejlépe tak, že mi to udělají asi hned to je jeho názor