Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
9. zář 2009

Ne teď jsem 14 DC a folík je 3 cm, takmám přijít 24 DC.,ale jdu 23DC páč 24DC je sobota

mireag
9. zář 2009

jane, mne dr povedal a aj som to citala, ze folik praska, ked ma do 2.3, ze potom uz je cysticky. Moj ked mal 2.7 dr. povedal, ze uz nic z toho a dal mi vyvolavacku... 😒 Tak neviem...
Ale dufam, ze ti teda praskne a bude ovu!!! 🙂 A krv ti nebude brat? Ja idem 22dc, aby videl hodnotu progesteronu.

jaspina
9. zář 2009

Mireag - mě píchli Pregnyl při 2,6cm a ovulace byla.

jane86
9. zář 2009

Holky já už tomu nějak přestávám rozumět ☹

jaspina
9. zář 2009

Jane z toho si nic nedělej, já jsem tomu ještě rozumět nezačala..Co doktor, to názor - jiný způsob dávkování, léčby..

mireag
9. zář 2009

jaspina, tak vidis. Co dr. to nazor... 😖 A preco ti ho pichol az pri 2.6..? Preco nie napr. pri 2cm. Kedy je ten spravny cas...? P 😅 odla toho, co pises, som vtedy nemusela nasadit duph na vyvolanie a mozno by bol praskol a bola ovu... Ale to bol cca 50 den cyklu, tak asi nie... Kto vie... Som z toho proste magor.

jane, ked sa nieco dozviem na konovi, tak si myslim 5min, ze ok, tak to asi je... Potom sa docitam nieco ine, potom zase nieco dalsie... uz neviem vobec, co si mam mysliet... 😀 😠

jaspina
9. zář 2009

Já to mám taky tak - teď třeba fakt nevím, jestli mi ten kontryhel teda pomáhá nebo ubližuje.. 🙄
Mireag já nevím proč.. ten první měsíc měl folík nějaký 13DC jen 1 cm, tak mi řekla, že je malý. Zvedlo se dávkování a šla jsem na UTZ 12DC - to měl těch 1,7 a oni mi řekli ať radši přijdu ještě za 2 dny 14DC - no a to už měl těch 2,6 tak mi dali Pregnyl.. A taky jsem se ptala, jestli Utroš může zabloknout ovulku a ta doktorka tam mi říkala, že ne, že je to blbost.. Takže pak co je pravda že? 😒

mireag
9. zář 2009

jaspina, tak ked si nie si ista, tak ho nepi a mas o problem menej... 😉
Co sa tyka toho bloknutia ovu, tak hladam, snorim po temach. Viacmenej sa baby zhodnu na tom, ze ho treba dat az po ovu. Dva cykly si dam duph az niekedy 20dc a potom uvidim... Mam ho totiz od dr. naordinovany 11-25dc... co je nezmysel... 😠

jaspina
9. zář 2009

Já mám Utroš 16-26 a tehdy mi tu injekci píchla 14DC a že ovulka by měla proběhnout do 3 dnů - tak jsem měla strach, abych to neblokla, ale prý ne..

simusca
9. zář 2009

Ahoj holky. Tiež mám teraz dilemu s Duphastonom - mám ho začať užívať 15DC. Dnes som 13DC a bola som na UTZ, folík má 14mm a sliznica len 4-5mm, čo je málo, tak mi povedal, že mám užívať od toho 15DC Duphaston. Pýtala som sa ho, či ho nemám nasadiť až po ovulácii (minulý mesiac som ju mala 18DC), či ju nemôže nejako zablokovať a povedal, že nemusím mať vôbec obavy, lebo že vôbec na ňu nemá vplyv a podporí mi rast sliznice.Ja mu zatiaľ ako lekárovi verím, tak uvidíme.

jane86
9. zář 2009

Také myslím, že utrogestan ani duphosan nemá na ovulaci vliv. Já jsem 14 DC a utrogestan mám začít brát zase 17DC

jaspina
10. zář 2009

Já mám dojem, že tu fámu tady někdo rozšířil (že Utroš a Duph blokují ovuli) no a teď se toho všichni drží a jí léky podle toho a né podle doktorů.. Jako kdyby to tak bylo, proč by lékaři neřekli - tenhle lék brát až po ovulaci, dřív ne.. V tomto radši fakt věřím doktorům..
Jo a jak včera dopadla ta folikulometrie? Teď si nemůu vybavit nick..

jaspina
10. zář 2009

Jo Bettynka šla - tak jáááák?

jaspina
10. zář 2009

Tak nám zas upadá téma dolů... Kde jste všechny? 😕

mireag
10. zář 2009

Dobre ranko, 🙂
tak ja som vcera bola na UTZ a mam v lavo 1cm folik - 10dc. Tak som rada, ze sa uz nieco deje. Na velkost sliznice sa ho opytam zajtra, lebo vcera povedal, ze je dobra, ale neviem, aka je velka a to chcem vediet. Minuly mesiac mala 4mm... 😖

jaspina
10. zář 2009

Mireag a on si tě pozval ještě na další UTZ, aby zjistil jak doroste?

mireag
10. zář 2009

jaspina, ja chodim 3x do tyzdna. Ale strasna smola, ze buduci tyzden som v cechach... 😖 Normalne mi dr. povedal, ze mam ist tam na utz. 😀 ale idem dovolenkovat, tazke to aspon pustim na chvilu z hlavy.
Az 22dc, sa dozviem, ze sa dnu dialo... 😒 No nevadi...

jaspina
10. zář 2009

Mě taky moje doktorka, když měla dovču poslala, že mám jít prostě do nemocnice a říct, že mi mají udělat UTZ a pak ať jen zavolám míry.. Tak jsem šla.. 😉

dasa.77
10. zář 2009

Ahoj devcatka.Tak to tady ctu o tom utrosi,a je fakt,ze to tu nekdo rekl v diskusi a ted se toho drzime.I kamaradka mi rikala,ze utros nema vliv na ovu,ale ona sama jej brala az po,tak ji to vychazelo.Chodila k doktorovi,co dela spermiogramy a ruzna laboratorni vysetreni,tak si myslim,ze ten uz by mel neco o tech lecich vedet.Ja mela itrogestan jen jednou,ted cekam na MS,mimochodem jsem uplne zapomela,ze mela prijit vcera.Uz nejsem tolik opuchla,asi tomu pomohly bylinky,nebo nevim co.Sice to neni jeste ono,ale lepsi se to.Cipek jsem taky nasla 😀 😀 ,je stale niz a niz a taky malinko vetsi.Uceny z nebe nespadl a tim,ze jsem se fakt nikdy nestudovala uvnitr,nemela jsem ani paru,co jsem prave nahmatala.Jeste ze existuje takova dobra vec,jako je internet,kde clovek po usilovnem hledani najde uplne vsechno.

jaspi,urcite je dobre,chodit na UTZ tak od 12DC,pokud ovsem nemiva dotycna ovu drive a az do te doby,nez jsou folikuly dostatecne velke,nebo uplne nejlepsi je prijit jeste v den ovu,nebo po ovu.At ma clovek jistotu.Me to tak vyslo casove zatim jen jednou.Ale ted se budu snazit,tento cyklus si to ohlidat.Kdyz uz musim na tu krev.

mireag
10. zář 2009

Lenze vies... Za prve budem v cechach a za druhe, ked mi aj povie, aky mam folik, co z toho... Bude to v podstate len pre informaciu... 😒 Nevadi, nejdem stresovat. Snazilkovat budeme, viac spravit nemozem, no nie? 😀

jaspina
10. zář 2009

Mireag - víš, ono je dobré vědět, jestli dorostl - aby ti mohla v případě potřeby upravit dávkování..

Dáši - já radši čípek ničím nedráždím - byla jsem s ním na operaci a měla docela problémy, tak k němu mám posvátnou úctu a respekt..

janana
10. zář 2009

Ahoj holky!
Tak to moje doktorka, když měla dovolenou, mně nikam jinam neposlala, takže sem šla na UTZ až 16. den a to řekla, že už tam nic nevidí. Takže vůbec nevím, jestli mi ten Clostil zabírá. Asi moc ne, těhu nejsem ☹
Ale příští měsíc by tam snad měla bejt, tak budu doufat, že kdyžtak i na Pregnyl dojde.

A ještě sem se chtěla zeptat, jak snášíte ten sex na povel? Mně to teda moc nejde.

dasa.77
10. zář 2009

Uz vim,s tim,ze utrogestan a duphaston blokuji ovulaci prisla Shaarka.
Po kazde,co se tady prihlasim si na ni vzpomenu.Opravdu byla atyp vseho.Priklad toho,ze otehotnet muze snad kazda z nas,jen musi prijit ten spravny cas 😖

dasa.77
10. zář 2009

janana..........ja to snasim docela dobre,horsi je to s mojim 😀
Ono taky hodne zalezi na tom,jak dlouho se snazite a i celkove,jak dlouho jste spolu.Muj chlap uz treti,ctvrty den brble.Ale treba pred dovolenou byl tak nateseny,ze pojedem,tak mu nevadilo ani deset dni snazeni na povel. 😉

dasa.77
10. zář 2009

priznam se,ze mimo udajne plodne dny sexujeme uz jen vyjimecne,asi tak jednou,pokud ma vycitky tak dvakrat 😀 😀

dasa.77
10. zář 2009

jaspinko..............musim rict,ze na te fotce v repkovem poli,nebo jestli je to rozkvetla louka,uz nevim...........tak ti to tam opravdu moc slusi. 😉

dasa.77
10. zář 2009

holky,do dnesniho dne se mi nepovedlo zaregistrovat se na ff grafu,ani na tom nemeckem.Nemcinu zrovna neovladam,ale poslali mi nejake registracni heslo ci co,jenze po kazde,co se pokousim pripojit,nezobrazi se vubec ta stranka.Jako by to ted nefungovalo.Ale to mi psala i LENCA,ze ji to nejde na nemeckem grafu spustit.

A tak se chci zeptat,jestli mate nektera moznost z jineho PC me zaregistrovat.Z kazde internetove adresy to jde jen jednou.

mireag
10. zář 2009

jaspi, jasne, ze to dolezite, ale co mam teraz robit..? 😅
Pocas dovolenky, resp. navstevy zhanat dr. s UTZ...? 😅

Co sa tyka sexu na povel... Az tak na povel to nie je... 😀 Vzdy nam to padne dobre a nemame s tym problem. Aspon zatial. 😅 Ale ako vravi dasa, my sme spolu dva roky a snazime nie velmi dlho, takze to bude asi aj v tom. 😉

jaspina
10. zář 2009

Dáši děkuju 😵
Na Shaarku si taky často vzpomenu - přišlo mi, že je snad v každé diskusi, nejdýl čeká, nejvíc se snaží a všecko ví 😉
A sex na povel... řekla bych, že to je fakt spíš účelné.. a že pak je člověk tak přesexovaný, že dlouho nic.. Ale to je asi klasika..

jaspina
10. zář 2009

Mireag - nejlepší by bylo, kdyby ti dala doporučení. A oni by to měli udělat v každé nemocnici na gyn. oddělení ne?