Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janana
9. říj 2009

pajinka111 - radši budu spíš věřit tomu, že to je od Pregnylu, ať pak nejsem zbytečně zklamaná.

pajinka111
9. říj 2009

je lepší se neupínat na duch,ale o to je to pak větší radost,takže držím pěstičky 😉

bobi3
9. říj 2009

ahojte clostilky... ja si uz dlhšie čítam vašu diskusiu, no až teraz som sa rozhodla prispieť. Ja som akurát prvý mesiac po laparke, už mám za sebou aj clostil 1x denne od 4DC. Na 10DC som mala dva folikuly, jeden mal až 19mm, tak som dostala pregnyl... dnes je to už tretí deň od injekcie, t.j. 13DC, no ja necítim žaidny príznak, či ovu došla alebo nie... môže byť ovulácia aj bez príznakov? ďakujem a držím všetkým palčeky

janana
9. říj 2009

bobi3 - a měříš si BT? ´Podle tý se to snad pozná, i když já teda taky s jistotou nemůžu říct, jestli u mě ovu tenhle měsíc po Pregnylu proběhla nebo ne. Kromě zvýšený teploty jeden den sem nic jinýho nepozorovala. Žádný hlen, nic takovýho. Respektive musím říct, že sem nikdy ovu hlen na sobě nepozorovala, že bych něco takovýho někdy měla a přesto už jedno mimi mám. Takže možný to je, že to nemusíš poznat. Moje MUDr. říká, že jen malé procento žen skutečně pozná ovulaci.

orchidejka
9. říj 2009

Janana: první cyklus jsem jedla 1 clostik ráno a druhý večer, takže 2 denně.Druhý cyklus to byly 2ráno a 2večer, takže celkym 4 a k tomu ještě DIVINA - na růst sliznice. Příští cyklus to budu brát už od 3DC. Doposud jsem vždy začínala 5-9DC, tento to bude 3-9DC ale jedna ráno a jedna večer. Ta mega dávka mi nedělala dobře, bylo mi z ní špatně a točila se mi hlava.

janana
9. říj 2009

orchidejka - no to se nedivím. Já mám jednu ráno, jednu večer 5-9 a mám dost. To ti teda fakt nezávidím. Ale tak třeba to tentokrát vyjde. 😉

Jinak sem se teď dočetla, že Pregnyl z těla vyprchává cca o půl dávky za dva a půl dne, což znamená, že já mám ještě cca něco kolem 350 v těle, takže čárka byla evidentně pregnylová ☹

dasa.77
9. říj 2009

AHOJ HOLKY.TAK JSEM PO DLOUHE DOBE OPET NA KONI.ALE ZASE JEN NA SKOK.VARIM A ZA CHVILI MUSIM JIT DO PRACE.

NECO Z MYCH ZKUSENOSTI OHLEDNE OVU,OVU TESTU A MERENI BT.TED UZ JSEM Z TOHO UPLNE VEDLE.PO DVOU MESICNI PAUZE BERU OPET CLOSTIK.K TOMU MI DOKTOR PRIDAL PO PRVNIM UTZ V 11DC DIVINU,NA RUST SLIZNICE.NEKDO RIKA,ZE TO NENI DOBRE,ALE ME POMOHLA.NAROSTLA MI NA 8MM.A PAK PREDNISON. OD DNESNIHO DNE JSEM SI NASADILA UTROS,NAPSAL MI HO UZ VE STREDU,ALE RADSI JSEM DVA DNY POCKALA,AT SI TIM PRIPADNE NEPOKAZIM OVU,COZ NEKDO TVRDI,ZE PREDCASNE NASAZENI UTROSE JI MUZE ZABLOKOVAT.

OVU TESTY UZ SI NEDELAM,PROTOZE JSEM VSUDE CETLA,ZE JE SPOLEHLIVEJSI MERENI BT.TU SI MERIM 4 MESIC.JENZE,NA DRUHEM UTZ JSEM BYLA 14DCD,FOLIKY TAM STALE BYLY,DVA UZ DOSTATECNE VELKE,TAK MI DOKTOR PICHL 10000J PREGNYLU.AT JE PRY JISTOTA.15DC TEPLOTA KLESLA,TAK JSEM SI RIKALA,ZE ASI DOSLO K OVU.16DC JSEM MELA TRETI POSLEDNI UTZ V TOMTO CYKLU.FOLIK Z LEVEHO VAJECNIKU ZMIZEL,NA UTZ SLA POZNAT VOLNA TEKUTINA,COZ BYLA POTVRZENA OVU.JENZE..........TEPLOTA STOUPLA O 2 DESETINY STUPNE JEN NASLEDNY DEN PO OVULACI A PAK O DESETINU KLESLA A DRZI SE TAK DVA DNY.TAKZE NESTOUPA,JAK BY UDAJNE MELA.JSEM Z TOHO TEDA DOCELA MIMO.TAKZE ZAVER JE,ZE KDYBYCH NEBYLA NA TECH UTZ,TAK SI MYSLIM,ZE K OVU VUBEC NEDOSLO.ALE JE FAKT,ZE TY BOLESTI V PODBRISKU UZ USTALY.TED JDU HLEDAT NEKDE NA NETU,JESTLI TU BT NEMUZOU OVLIVNIT LEKY,NEBO PREGNYL.UTROS BERU AZ TED,TAKZE TIM TO NEBUDE A PODLE ME CLOSTIKEM TAKY NE.

POKUD NEKTERA Z VAS MA PODOBNE ZKUSENOSTI,TAK MI PISNETE DO IP.DIKY A MEJTE SE.DASA

bobi3
9. říj 2009

janana: teplotu si už nemeriam, pred laparkou som si merala, no keďže nevstávam každé ráno vždy v tú istú hodinu, mala som to také všelijaké. ALe laparkou mi zistili, že mám problém s ovuláciou, poprepichovali mi vaječníky, vraj som ich mala moc tuhé a neuvoľňovali vajíčka... vajcovody prechodné, tak mi ich aspoň prefukli... takže teraz by sa to mohlo podariť, no ja už ani nedúfam... a hlavne nevládzem... kým som sa odhodlala na laparoskopiu, prešiel takmer rok ... brávala som clostil už 3x denne, narobili sa mi len cysty a nič ☹ som zvedavá, či laparka pomohla, držte palčeky
orchidejka: 4 denne je fakt mega dávka, ani sa nečudujem, že ti býva zle... a nerozmyšľala si nad laparkou?

jaspina
9. říj 2009

Já si teplotu neměřím a už nebudu dělat ani testy - stejně jsou ovlivněné Pregnylem - budu spoléhat na doktorku a UTZ...a taky na šťastnou náhodu..

dasa.77
9. říj 2009

JANANA.................PREGNYLEM TO MUZE BYT,JA TO MELA JEDNOU TAKY.ALE JEN SLABOUNKOU CARKU ASI 12 DNI PO INJEKCI.DOKTOR DOPORUCUJE 16DNI PO DELAT TEST.U NEKTERE JE PREGNYL V TELE TREBA JEN 8 DNI.ZALEZI I NA SPALOVANI.JE MI LITO,ZE JSEM TE MOU ODPOVEDI URCITE NEPOTESILA.

ORCHI..........CO JE PODLE TEBE MEGA DAVKA CLOSTIKU? JA BERU 2-0-2 COZ JE TEDA STROP.A NA LAPARCE JSEM BYLA,TEHU ZATIM NEJSEM A DNES JE TO PRESNE PUL ROKU.

jaspina
9. říj 2009

Dáši ty už si byla na laparce? A bolelo to po ní? 😕 Mě to asi taky čeká...

dasa.77
9. říj 2009

ORCHI........UZ JSEM SI TO NASLA,NEMELA JSEM DOCTENOU POSLEDNI STRANKU

dasa.77
9. říj 2009

JASPI..........TY ME STALE PREKVAPUJES 😉 ...........O ME LAPARCE UZ TADY BYLA REC NEKOLIKRAT A TY JSI TADY POMERNE DLOUHO...........NEVADI,ASI JSI TO NEPOSTREHLA

dasa.77
9. říj 2009

JASPI.........JESTLI PO NI BOLELO CO? POKUD SE PTAS NA BOLESTI PO NARKOZE,KDYBYCH REKLA,ZE ME NIC NEBOLELO,KECALA BYCH.ALE HORSI PRO ME BYLO TO,ZE MI BYLO ZLE. A POKUD JSI SE PSALA NA SEX PO LAPARCE,TAK TO VIS,ZE JSEM MELA STRACH.TAKZE JSEM SI POCKALA AZ DO MS A ZKOUSELI JSME TO HNED PO NI.NEBOLELO NIC.

bobi3
9. říj 2009

Ak sa môžem pripojiť, tak laparka nie je až taká strašná, tie bolesti tam sú, ale ak to má mať úspešnný výsledok, tak sa to dá vydržať. My sme to tiež skúšali hneď po MS a nebolelo nič... Vraj vtedy sú cestičky najviadc spriechodnené, takže vtedy je najväčšia šanca...

dasa.77
9. říj 2009

CLOVEK SE UZ FAKT NEMUZE SPOLEHNOUT VUBEC NA NIC.

dasa.77
9. říj 2009

JEDINA VEC,CO JSEM VYPOZOROVALA TENTO CYKLUS,BYL BILKOVY HLEN. VSIMLA JSEM SI TOHO POPRVE,JE FAKT,ZE HO NEMUSI BYT MOC,ABY SE DAL VYPOZOROVAT I NA KALHOTKACH.A DOVNITR PRSTY NESTRKAM.AZ TED,KDY JSEM MELA PROBLEMY S MERENIM BT A BYLA RADNE NAPUCHLA.NAPUCHLA JSEM BYLA OPET V DOBE,KDY MELA PRIJIT OVU.TED UZ JE TO V POHO.

dasa.77
9. říj 2009

TAK TED UZ OPRAVDU JDU.AHOJKY A POZDRAVUJI KAMCU,POKUD PRIJDE MOA,TAK I JI A LENCU.

jaspina
9. říj 2009

Dáši já jak se na těch diskuzích točí víc lidí, tak se mi to plete dohromady.. Jako pamatuju si lidi - ale už né tak všecky okolnosti.. Já jsem myslela, jestli bolelo břicho - po tom jak se tam šťourali - nebo vaječníky - jestli je profukují atd. Jako já byla jen na laparce se slepákem a to pak bolelo docela dost - ale asi spíš ta jizva vevnitř. Tak mě zajímalo, jestli je to podobné..

janana
9. říj 2009

dasa77 - ani jsi mě nijak nezklamala, tak nějak s tím počítám, že to je ten Pregnyl. Jinak já tenhle měsíc měla BT tak, že druhý dn po Pregnylu teplota klesla, pak stoupla, pak na dva dny klesla a teď se drží pořád nahoře s tím, že ještě jeden den klesla.

simusca
9. říj 2009

Ahoj holky.Vidím, že to tu najviac ožíva, keď som v práci a to ja nesmiem koníkovať. 🙂
Ráno som bola na UTZ, ževraj ovulácia prebehla 😀 Inak ja tiež nepociťujem žiadne príznaky, že už by bola - stále mám taký ovu hlien (ako bielok) a teplota tiež nie je najvyššia, ale je fakt, že ani ja som na UTZ už nič nevidela a 2 dni dozadu tam boli folíky úplne zreteľné, tak snáď sa len tak nevyparili 😀 . A sliznica je až 12mm, tak už sa "teším" na tú MS, i keď dúfam, že už najbližších 9 mesiacov nepríde.
Sranda je, že aj podľa Jonáša, čo som našla na internete, mi vychádzal vhodný termín na počatie 8.10.09, tak som fakt zvedavá.
Dáši a ako a kde konkrétne je vidieť tekutinu z prasknutého folíku? O tom sa mi doki nezmienil.
Jani, možno to už nie je pregnyl a aj za pár dní tam stále bude druhá čiarka, držím pestičky.

xxxtyna
9. říj 2009

Ahoj děvčátka,potřebuju si taky popovídat, mám 4. cyklus s klostíkem tříkrát nic a teď konečně vaj. rostou. zítra jdu na pregnyl, tak uvidíme co dál. Léčím se od puberty se štítnou žlázou a tak moje hormony poněkud protestují. Snažíme se asi rok a kousek a nicmoc ☹

tatranka111
9. říj 2009

ahojte clostilky ja dnes začínam druhý cyklus s clostilom.....teraz budem brat dve tabletky denne tak velmi mooooc dufam, že bude ovu.....aaaach keby to tak vyšlo

mimina321
9. říj 2009

ahoj
mne kázal prísť na utz až 15dc 😕 mám strach aby sme niečo neprešvihli
a tiež mám brať clostil 2x1 od 5dc do 10dc

tatranka111
9. říj 2009

mimina ja beriem clostil od 4dc do 9dc a už na 10dc mam príst len dúfam, že tam niečo bude 😒

apoloma
9. říj 2009

tatranka ahoj aj ja dnes zacinam s clostilbelgytom a takisto 2xdenne. Beriem ho od 3dna cyklu do 7 no a v 10-11den mam ist na ultrazvuk a tiez moc dufam ze tam nieco narastie,a chcem sa spytat ci sa s tymiti tabletkami mozu uzivat vitaminy indonal women nemate skusenosti??poradte prosim..

tatranka111
9. říj 2009

apoloma ahoj a ktorý cyklus už berieš clostil? s tvojimi vitaminkami ti neviem poradit, ale ja tiež beriem babyplan

jerryjanka
9. říj 2009

ahojte
neviem či je tu niekto kto si na mna pamatá - clostil som brala april, maj jun potom som mala pauzu a kedže sme sa s doktorom Krajkovičom dohodli že v januari pojdem na lsk tak mi dal ešte do konca roka znova clostil 3x1 tabletku denne - 3-7 DC - ale beriem okrem clostilu ktory začinam zajtra rano - aj femigard a KL lebo clostil brani zväčšovaniu sliznice maternice a femigard jej napomaha rásť. a aj kyselina listová. Min. cyklus som ešte clostil sice nemala ale femigard som brala 5 či 6 dni a sliznica na 14 den cyklu bola 13 mm - takže fakt uplne ukážková.
Tak pozdravujem "staré" známe ak tu ešte niektorá z nich je a zdravím aj tie nové 😉

apoloma
9. říj 2009

tatranka ja este len prvy cyklus a ty? ja tie vitaminky asi na tych par dni radsej vysadim,clovek nikdy nevie...

mimina321
9. říj 2009

jeryyjanka pamätám 😵 sem tam som k vám nakukla aj sme popísali chystala si sa na letecké dni do piešťan
tatranka budem držať palce 😵 ty berieš už od 4dc 😕 apoloma od 3dc 😕 každá to máme trochu inak-hlavne aby bol výsledok// 😉