Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
11. lis 2009

hej, moja sestra je úžasná, je síce o 9 rokov mladšia, no veľmi si rozumieme 🙂

a ten šampus platí 😀

slavulilienka
11. lis 2009

😉 okiš šefe...od kiaľ si ak smiem vedieť? Vieš či to máme k sebe ďaleko... 😉

bobi3
11. lis 2009

z Bratislavy 😎 a ty?

slavulilienka
11. lis 2009

fuha...no to je "kúsok" 😀 z Martina... 😀 trošku drahé šampanské... 😀

bobi3
11. lis 2009

😠

slavulilienka
11. lis 2009

sa hneváš na mňa? 😨

denkap
11. lis 2009

vidim, že tu od rána panuje dobrá nálada 😀

bobi3
11. lis 2009

hej, že bývaš v Martine 😀 😀 😀

😉

janana
11. lis 2009

dasa77 - ano pochopila si to správně, našla jsem včera //. Dneska test opakovala a opět //. Nepřijde mi ani silnější ani slabší, tak nějak stejná. Nevím, jestli je to ještě Pregnyl nebo ne, každopádně minulý měsíc sem 13. den po injekci Pregnylu měla test sněhobílej. Tak nevím, jestli se to třeba tenhle měsíc odbourává dýl a nebo.... ani se to neodvažuju vyslovit, abych pak nebyla zklamaná

bobi3
11. lis 2009

wau, janana, tak to by bolo super!!!!!!!! a nevolala si dokimu čo si o tom myslí?
strašne prestrašne držím palčeky, aby to bolo mimi 🙂

janana
11. lis 2009

bobi3 - díky moc. MUDR. jsem zatím nevolala, počkám, jestli čárka začne sílit. MUDr. říkala, že až budu mít zpoždění alespoň 5 dní, tak má zavolat. Tak ještě do konce týdne počkáma pokud i v pondělí budou // a MS nikde, zavolám jí.

bobi3
11. lis 2009

janana, veľmi ti prajem, ab to už nebolo pregnylom! Určite nám daj potom vedieť. A ako sa cítiš? Príznaky nejaké sú?

jane86
11. lis 2009

Ahojky děvčata, už dlooooouho jsem tu nebyla. Jen se hlásim, že jsem se dnes vrátila po Laparoskopiii domů a vše je abylo OK, takže to chce jen čas.....

janana
11. lis 2009

jane86 - už sem si říkala co s tebou je... Tak třeba teď už Vám to konečně vyjde.

bobi3 - ani žádné nemám. Je mi teda blbě od žaludku, ale to mi bylo i minulý měsíc, takže to asi není směrodatný a jinak právě že nic. No tak uvidíme. Teď pro mě bude každej den nekonečenj. 😖

pajinka111
11. lis 2009

Janana,určitě dej vědět jak pokračujou čárečky,myslím že 13 dní od pregnylu je už hodně a že už by to mohly být těhučárečky..držím pěstičky

janana
11. lis 2009

paji - kéž by... No nezbývá mi nic jinýho než čekat.

slavulilienka
11. lis 2009

Ja sa tiež pripájam....nech sú to tie pravé...tehuľkovské 😉

janana
11. lis 2009

slavulilienka - díky.

dasa.77
11. lis 2009

AHOJ HOLKY.

ahoj jane 86...............ze to nebylo tak hrozne? Dulezity je vysledek,i kdyz,me blo skoro jedno,jaky bude vysledek,jen uz jsem chtela vedet,na cem jsem.Takze,ze to chce cas,to nechci slyset.Zase tolik ho nemam!!Nas vztah tim dostava zahul,hlavne co se tyce po sexualni strance.Snazili jsme se myslim ve spravne dny,ted uz nemam ovu bolesti,tak se mi ani nechce.Muj je jen rad.Kez uz by to vyslo i me.

bobi...........taky mi bylo receno,ze by bylo dobre otehotnet do pul roku po laparce.Jenze prirode neporucim.Prvni tri mesice je nejvetsi sance.Zvlastni je,ze ovu bolesti jsem zacala vice vnimat az posledni dva cykly.

janana................je fakt,ze uz je to dost dni po pregnylu.Jakou jsi mela davku?Me laka jen ze zvedavosti testnout,jestli se mi pregnyl ukaze na testu.Mela jsem 10000j ,takze u me to bude tech 14dni.Mam hrozne pomale spalovani,celkove vsechny leky se ve me dele drzi. 😉

sysysy
11. lis 2009

bobi - psala si, že jsi byla na propíchnutí vaječníků, že? četla jsem o syndromu PCO, že se jako léčba dělá ovariální drilling -to je asi to, na čem jsi byla. Takže se chci zeptat - šla si na běžnou lapárku, nebo už přímo na tenhle drilling? A proč ti to Dr. navrhl? Si myslím, že mám příznaky PCO, ale nemám zvětšené vaječníky, takže můj Dr si myslí, že PCO to není. Každopádně už mu nevěřemí, tak jsem se na pondělí objednala poprvé do Caru, tak tam to zkusím prokonzultovat. A jak si byla dlouho v nemocnici? A marodila jsi pak? a poslední otázka - mívala jsi před tím nepravidelný cyklus a po drillingu šlape jak hodinky?

Janana - držím palečky, ať je to TĚHU 😉

janana
11. lis 2009

dasa 77 - dostala sem taky 10000j. Ale jak už sem psala, minulý měsíc sem čárku Pregnylovku měla 10 dní od injekce, ale 13. den už byl test sněhobílej. A zdá se mi, že ta čárka dneska je o malilililinko silnější než včera. Ale zas si nechci moc nalhávat. Uvidím zítra.

govinda
11. lis 2009

ahojte kočky 🙂
My sme dnes boli so spermiogramom u urológa a ten povedal, že takú pohyblivosť a počet spermií už dávno nevidel 😀 . Sú tam nejaké aglutinácie alebo čo, ale lekár v tom nevidí až taký problém, drahý má ísť na kontrolný spermigram a potom sa uvidí, ale povedal, že spermiogram je dosť výkonný, tak dúfam, že ak teraz ovulka príde, že budú tie potvory aj makať 😀 😀

janana
12. lis 2009

Ahoj holky! Tak hlásím, že dneska opět // a o trošku silnější než včera, tak to fakt začíná vypaat nadějně. Doktorka mi psala, že to, že by to byl Pregnyl už teoreticky možné není.

nela00
12. lis 2009

Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........32DC /14DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //
janana......................28 let...........1d...........29DC./11dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 11.11.našla//

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........38DC........................?cl..........0 mesiacov
mimina321................30let............0d...........31DC/17dpo/............2x1cl...........12mesiacov
kkamca.....................29let..........1d.............29dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........27DC/10dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........22DC/7dpo/..............2x1cl..........18mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........22DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............21DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............21DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............16DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... .16DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d............14dc.......................3x1cl.........4mesiac
govinda .....................29r..............Od............14DC......................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka....................26let...........0d.............8DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina........................27 let..........0d..............8DC.......................2x1cl..........7měsíců
slavulilienka..................32 let..........2d..............5DC................... .....0cl..........9 mesiacov
sofokleska...................24r..............0d..............4DC......................1x1cl..........15mesiacov
nanulik........................27r..............0d..............4DC.......................1x1cl...............12 mesiacov
denkap.......................30r .............0d...............3DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov

ahojte 🙂
janana gratulujem!!! aké to je hore v tabuľke? 😀 je správny ten dátum s //?

bobi3
12. lis 2009

ahojte babulky 🙂

v prvom rade pozdravujem jananu, držím strašne palčeky, vyzerá to veru nádejne a to nielen pre teba ale aj pre nás... mnohé z nás to určite povzbudí, takže dúfam, že pregnyl už je dávno fuč a hlási sa mimi 😉

dasa.77. presne viem, o čom hovoríš, ja tiež nemám rada reči, to chce čas, buď trpezlivá, všetko bude... neznášam tieto reči, ja tiež toho času už toľko nemám a rok a pol márneho snaženia otrasie každým vzťahom... Tiež mám pocit, že keď nemám ovu, tak sa mi do toho s manželom ani nechce ísť... kde sú tie časy, keď sme sa nevedeli od seba odtrhnúť a v posteli sme strávili celý deň 😒 My sme po laparke dva mesiace, resp. jeden cyklus nevyšiel, teraz sme práve v druhom, tak som zvedavá. Ja som ovu bolesti vnímala napr. tiež až teraz, . cyklus vôbec.

sysysy, áno, robili mi drilling, ale to bola priamo požaidavkamôjho lekára... chromopertubácia + skarifikácia ováríí... tak presne to znelo. PCO syndróm asi nemám, aj keď v správe po LSK som mala uvedené, že vaječníky sú polycystické. No PCO sa prejavuje aj zvýšeným ochlpením a nadváhou. A to ja mám skôr podváhu, takže neviem. V nemocnici som bola 4 dni. Prvý deň ma prijali, druhý robili, tretí som sa zotavovala a štvrtý deň ráno už bol pre mňa manžel. Potom som bola doma ešte týždeň, zotavovala som sa veľmi rýchlo. Bolesti boli ale to len kým mi nevybrali stehy, potom som už bola v pohode. Ja som predtým mávala cyklus dosť dlhý, niekedy až 37 dní. No vždy mrcha prišla, síce nepravidelne, ale prišla. Ešte to neviem posúdiť, či mi drillingnejako ovplyvnil cyklus, mala som zatiaľ len jeden, a to som dostala mrchu už na 26. deň. No brala som duphaston, takže to bolo asi aj tým. Každopádne držím palčeky. Laparka nie je až taká hrozná, zvládneš to 😉

govinda, my máme tiež spermiogram ukážkový 😉 no zatiaľ sa nám to nepodarilo ☹

pajinka111
12. lis 2009

Ahojky všem. 😉
JANI potichounku gratuluji,pregnyl to už určitě není,je to už dlouho a navíc čárečka je silnější,tak je to jasné!!! 😉

mimina321
12. lis 2009

Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........32DC /14DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //
janana......................28 let...........1d...........29DC./11dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 11.11.našla//

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........38DC........................?cl..........0 mesiacov
kkamca.....................29let..........1d.............29dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........27DC/10dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........22DC/7dpo/..............2x1cl..........18mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........22DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............21DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............21DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............16DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... .16DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d............14dc.......................3x1cl.........4mesiac
govinda .....................29r..............Od............14DC......................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka....................26let...........0d.............8DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina........................27 let..........0d..............8DC.......................2x1cl..........7měsíců
slavulilienka..................32 let..........2d..............5DC................... .....0cl..........9 mesiacov
sofokleska...................24r..............0d..............4DC......................1x1cl..........15mesiacov
nanulik........................27r..............0d..............4DC.......................1x1cl...............12 mesiacov
denkap.......................30r .............0d...............3DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov
mimina321..................30r..............0d................1dc.......................0cl...............13mesiacov

mimina321
12. lis 2009

kočky my od zajtra stimulujeme 🙂
jani moc držím palčeky 🤐

jane86
12. lis 2009

dasa: musíme věřit, že se na nás jednou štěstí musí usmát, hm?

amisa
12. lis 2009

janana drzim palce aj na nohach 🙂 😎