Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mireag
13. lis 2009

Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let...........1d...........29DC./11dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 11.11.našla//

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........39DC........................?cl............0 mesiacov
kkamca.....................29let..........1d.............30dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let.........0d...........28DC/11dpo/.............2x1cl.......18 mesiacov
bobi3........................32let..........0d...........23DC/8dpo/..............2x1cl.........18mesiacov
dasa.77.....................31let..........0d...........23DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............22DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............22DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............17DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d.......... .17DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let..........0d............15dc.......................3x1cl.........4mesiac
govinda .....................29r............0d.............15dc.....................2x1cl........11mesiacov
jerryjanka....................26let.........0d.............9DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina........................27 let.........0d.............9DC.......................2x1cl..........7měsíců
slavulilienka..................32 let.........2d.............6DC................... .....0cl..........9 mesiacov
sofokleska...................24r.............0d.............5DC......................1x1cl..........15mesiacov
nanulik........................27r.............0d.............5DC.......................1x1cl...............12 mesiacov
denkap.......................30r ............0d..............4DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov
mireag........................28r.............0d..............3DC........................0 Cl.............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321..................30r.............0d...............2dc.......................0cl...............13mesiacov

Tak som sa zase zaradila... 😒
Janana, strasne moc ti drzim palce, aby mimi rastlo a boli ste zdravi. 😵 🙂
Tfuj, tfuj, tfuj, nech ide vsetko dobre. 😵 😵 😵

bobi3
13. lis 2009

mireag, vitaj, verím, že si ok, držím palčeky... bojujeme ďalej 😉

denkap
13. lis 2009

bobi a kedy ides testovat?

mireag, ked sa to uz raz podarilo, isto sa to podari coskoro zase. drzim palce do uspesneho konca 🙂

zakupanda
13. lis 2009

tak to tu pročítám a potřebovala bych spíše poradit s něčím ,příští týden jdu na krev k doktorce na progesteron tak se chci optat za jak dlouho jsou asi tak výsledky a jestli chápu dobře to že když se s krve zjistí,že neovuluji(tot je to můj ted případ),že u mě pravděpodobně nedochází k ovulaci tak pak třeba když nebudou dobré ty výsledky s krve tak pak se nasazuje ten duphaston?ted jsem měla první cyklus s clostilem 3-7 dc 1 tabl.díky za odpověd a folík byl 17mm ostatní byli menší.díky za odpověd 😒

bobi3
13. lis 2009

denkap, ešte nie, až niekedy koncom budúceho týždňa, ak mrcha nedorazí... no ja ju nečakám, tak dúfam, že si to rozmyslí 😠

zakupanda, v tomto ti veru nepodarím, mne takto krv nebrali nikdy... duphaston je tuším na zregulovanie luteálnej fázy, s ovu to nemá nič, myslím si

denkap
13. lis 2009

bobi, to by bolo pekne, keby mrcha nedorazila 😵 my budeme mat koncom buduceho tyzdna tiez zaujimavy program 😀

zakupanda, na ovulku mas clostyl, duphaston s tym nesuvisi, ten je vraj na pripravu maternice pre prijatie a udrzanie drobceka...

janana
13. lis 2009

mireag - díky. A neboj nic! Když už ti to jednou vyšlo, tak proč by nevyšlo znovu a tentokrát bude vše dobrý. Uvidíš. 😉

bobi3
13. lis 2009

to by veru bolo, no nejako tomu neverím 😖 no vy budete akurát zarábať na cesto, že? 😝 prepáč ten výraz, no spravenie nejaké sladkého mimi sa mi to aj celkom hodí 😉

denkap
13. lis 2009

veru tak, pravdepodobne budeme miesit buduci vikend 😵 uvidime, ako dopadne utz koncom tyzdna...

bobi3
13. lis 2009

držím palčeky, nech sú folíky k svetu 😉

denkap
13. lis 2009

uvidime, ako ich vykrmim clostylom 😵

kraskanz1
13. lis 2009

bobi a ako sa robia tie vysetrenia na chlamydie boli to ???aspon nejak tak sa vyjadril ze je to dost neprijemne..ja sa normalne bojim 😕

sysysy
13. lis 2009

Na mě Duphaston působí jako vyvolávačka. Ať ho začnu brát od jakéhokoliv dne cyklu, tak MS cca za 10dní dorazí.
O tom, zda duphaston ovu blokuje či ne se vedou různé diskuse. Já jsem na 100% přesvědčená, že v drtivé většině ovulku blokuje - jasně že jsou vyjímky - např. pokud je folík 2,5cm a chybí mu chvilka do prasknutní, tak praskne, ALE pokud má někdo folíky malé, tak už nestihnou vyrůst, protože díky působení duphastonu se odloučí děl. sliznice a propukne MS.
Jinak hlásím, že dnes jsem 22DC a ovu pořád nikde....sakra 😠

kraskanz1
13. lis 2009

no ja som mala duphaston zatial iba jeden cyklus ale brala som ho asi 14 a ked som ho vysadila o dva dni doslal mracha nie este pocas uzivania..
sysysy tebe dorazi mrcha este pocas uzivania???

sysysy
13. lis 2009

kraska - když jsem nasazovala Duphaston 16.DC, tak MS dorazila vždy 29DC. Minulý cyklus jsem duphaston nasadila nějak 18-19DC a MS přišla už 26DC - ani jsem ho nestihla využívat. A to jsem ovu neměla. Moje poslední ovu byla v únoru a to připisuju dojezdu duphastonu z předcházející "léčby". Léčit jsem se začala minulý rok v listopadu (jak jsem vysadila HA) - užívala jsem 1 měsíc duphaston, po něm jsem měla jako dojezd 2 ovulační cykly (sice ovu byla 25DC, ale byla). A od té doby je cyklus buď anovulační nebo bezovulační s duphastonem.

kraskanz1
13. lis 2009

sysysy tak povedz mi kto ma tym nasim telam rozumiet ked mi im nerozumieme..jaj toto cele je take zloziteeee 😅

alamala
13. lis 2009

Ahojky, tak hlásim,že jsem si dnes dělala ovu testy a nádherné //,takže na to vlétneme radši dnes i zítra. Také musím v pondělí nacupitat na odběr krve a tam se uvidí.
Janano moc moc gratuluji 🙂 hlavně aby jste byly (byli) zdravé 🙂

dasa.77
13. lis 2009

AHOJ.JAK SI MUZU UPRAVIT UDAJE V TABULCE,ANIZ BYCH JI MUSELA CELOU PREPISOVAT?KOUKALA JSEM SNAD VSUDE A NEMUZU NA TO PRIJIT.DIKY

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

dasa.77
13. lis 2009

31let..........0d...............23dc/4dpo/........2x2cl..........36mesicu

toja
13. lis 2009

caute,ten liek je na predpis?

kraskanz1
13. lis 2009

ahoj toja ano len na predpis 😎

kkamca
13. lis 2009

DÁŠO?

kkamca
13. lis 2009

Dášo ten první graf z FF je bez léků a všeho..
ten druhý německý graf je z minulého cyklu s clostilem..
pak mám ještě jinej s duphastonem..a tam vylezu i na 37--

kkamca
13. lis 2009

koukám dle tabulky jak jsme se rozrostli.. 🙂 Cože teda neni dobře,ale zas aspopn nevázne řeč. 😉

alamala
13. lis 2009

Jinak Bobi3 pregnyl jsem zatím nezkoušela nikdy. Dnes jsem 15DC a konečne jsem dneska měla // na ovu testu,takže ji čekám zítra max.pozítří. Měla jsem to úplně stejné i munulý měsíc ale nedopadlo to,tak doufám že malinká šance zase tentokrát je.Měla jsem totiž tento měsíc na UTZ zatím největší folíky. Tak by mohl konečně nějaký prasknout 😒

pajinka111
14. lis 2009

Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...........29DC./11dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 11.11.našla//

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........40DC........................?cl............0 mesiacov
kkamca.....................29let..........1d.............31dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let.........0d...........29DC/12dpo/.............2x1cl.......18 mesiacov
bobi3........................32let..........0d...........24DC/9dpo/..............2x1cl.........18mesiacov
Dasa.77.................... 31let..........0d...........24dc/5dpo/..............2x2cl..........36mesicu
dasa.77.....................31let..........0d...........24DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............23DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............24DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............18DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d.......... .18DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let..........0d............16dc.......................3x1cl.........4mesiac
govinda .....................29r............0d.............16dc.....................2x1cl........11mesiacov
jerryjanka....................26let.........0d.............10DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina........................27 let.........0d.............10DC.......................2x1cl..........7měsíců
slavulilienka..................32 let.........2d.............7DC................... .....0cl..........9 mesiacov
sofokleska...................24r.............0d.............6DC......................1x1cl..........15mesiacov
nanulik........................27r.............0d.............6DC.......................1x1cl...............12 mesiacov
denkap.......................30r ............0d..............5DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov
mireag........................28r.............0d..............4DC........................0 Cl.............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321..................30r.............0d...............3dc.......................0cl...............13mesiacov

dasa.77
14. lis 2009

dekuji za pridani do tabulky,jsem tam dokonce dvakrat.

KAMCO...........tvuj posledni graf je zatim nic moc.Tim ze poctive nemeris,ovulka mohla byt a nemusela.Druhy ff graf je ok,vubec nevadi,ze mas nejvyssi teplotu 36.8,nekdo to tak proste ma.Mimochodem,ja jsem tento cyklus zatim taky na 36.8,neleze to nehoru 😠 Dulezite je neklasat 😉 Vcera jsem si dala dve dvoudecky vinka,pri druhe sklenicce uz mi nebylo dobre.Posledni tri dny mam tak od 16h nevolnosti a drzi se me az do vecera.Nevim,co to ma znamenat,ale treba vcera,tim jak mi bylo spatne,jsem nemohla vubec usnout.Tak jsem nevyspana.Kolem 4 rano se mi to povedlo a pak se mi v 8 nechtelo vstavat.Na mereni BT jsem se vzbudila skoro na minutu presne 🙂

A co se tyka tveho nemeckeho grafu,nejsem z neho moc chytra.Vidim den,kdy jsi mela dostat MS,zeleny pruh nejspis oznacuje nejvice plodne dny,to bylo nejak okolo 13DC.Ale to je tak vse.Snad jsem ti aspon trosku pomohla,krivka ok.

kkamca
14. lis 2009

ahoj..
No nevim Dášo mě se to prostě nezdá.
Když mám duphaston a clostil,tak teplota vyleze na 37 v poho.Ale bez utroše a duphast.ani prd.Prostě jen 36.8 . 😒
Ten německej graf ten jako absolutně nesouhlasim-já měla ovu test pozitivní daleko dýl,než mi to ukázalo-nejvíc plodné dny-nebo že měla být ovulka..No nevim.
Snad další cyklus budu měřit zas poctivěji.
Já si ted dala topinky a pivko.No pohoda. 🙂
Mějte se

janana
14. lis 2009

kkamca - holky, ta teplota je fakt individuální. U prvního dítěte sem měl přes 37 a teď max. 36,8.