Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
17. lis 2009

ja jsem si jednu dobu taky kupovala ovu testy,ale muzu rict,ze to byly zbytecne vyhozene penize.nekdy se mi neukazala testovaci carka silnejsi jak kontrolni a pritom ovu podle utz byla.a pokud nekdo pouziva ovu testy a mel injekci pregnylu,je to uplne zbytecne.pozitivni ovu test bude tak ci tak.a ted merim 4 mesice BT a myslim si,ze to mi pomaha mnohem vic a nic me to nestoji.jen usili,protoze nekdy mam problem teplotu namerit,jak se mi moc chce na WC.mam pocit,ze se fakt pocuram.Ja vetsinou hned po probuzeni musim letet na WC a tak i ty 3 minutky navic je hodne 😀

govinda
17. lis 2009

dasi, no ja viem, že tie ovu testy sú niekedy o ničom, ale keď som nemerala teraz teplotu, tak som to chcela odkontrolovať. No neva.

govinda
17. lis 2009

dasi, ale akurát ma bolia vaječníky, tak možno konečne ovu? Ale prečo bolia obe???
To je normálne adrenalín merať BT 😀 😀 😀 , som zvedavá na zajtrajšiu teplotu 😀

dasa.77
17. lis 2009

vsak jeste neni nic ztraceno

govinda
17. lis 2009

no to je jasné, veď ovu môže byť aj neskôr, hlavne aby bola 🙂 .

halooooo
17. lis 2009

Ahoj holky,

spousta z Vás si na mě asi nepamatuje, ale před pár měsíci jsem byla pravidelným dopisovatelem této diskuze. Za tu dobu ( cca asi od června ) se toho spousta změnila. No, vlastně tedy poslední měsíc. Po červnové těžké viróze jsem opět nasadila Clostil někdy v červenci, srpnu, brala 2x denně, ale první měsíc byl velikým zklamáním. Folík byl na každém vaječníku zhruba 6mm. Tak tentokrát zase nic ☹, nevím, jestli od té doby uběhl jeden nebo dva měsíce, ale teď po 18-ti měsíčním snažení hrdě hlásím //. Vím, spoustě z Vás se zastekne a řekne si, tak proč ne já, ale věřte, nesmíte házet flintu do žita a věřit, každé z Vás se zadaří. Moc Vám to přeji. Jsem teď v osmém týdnu a i přes nevolnosti, které mě provázejí, jsou to nejkrásnější dny mého života.

mimina321
17. lis 2009

haloooo moc gratulujem 😵 🙂
a šup s tou radostnou zmenou do pasu 😉

govinda
17. lis 2009

haloo, taktiež gratulujem k fazuľke, že sa to podarilo 😵 😵 😵

govinda
18. lis 2009

Letím do práce, takže ja len takto v skratke:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

Vôbec neviem, na čom som 😒

dasa.77
18. lis 2009

govi,neni mozne,ze uz ovu probehla,lezes s teplotou stale nahoru.

halooo........ja si te pamatuji a moooc gratuluji.neboj,tady to nefunguje tak,ze by byla nektera z nas z toho smutna,proc ty a ne ona.ted teda mluvim hlavne za sebe.prvni co me napadne je,ze kdyz se to povedlo dalsi z nas,musi se to povest i me! je to jako raketovy pohon,hlavne to nevzdavat.jenze me telo si vylozene rika o pauzu od vseho.neni dobre byt tykovou dobu na lecich.uvidime.

a tady muj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

dasa.77
18. lis 2009

tak stale jeste nikdo.uz jsem skoukla vsechna nova alba,ale tady se jeste spi.me zacina bolet makovec,tak si jeste na chvili lehnu.

pajinka111
18. lis 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...........35DC/13dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 11.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............18měsícu .............našla //

snažilky:

kkamca.....................29let..........1d...........35DC......................1x1cl............38snažení
nela00......................32 let.........0d...........33DC/16dpo/.............2x1cl..........18 mesiacov
bobi3........................32let..........0d...........28DC/13dpo/..............2x1cl........18mesiacov
Dasa.77.................... 31let..........0d...........28DC/9dpo/..............2x2cl..........36mesicov
simusca.....................26 let.........0d...........27DC.......................0cl...............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........27DC......................3x1cl.............12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..........22DC./3DPO/............ ..0cl..............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........22DC........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let..........0d..........20dc.......................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........19dc.....................2x1cl..............11mesiacov
jerryjanka....................26let.........0d..........14DC.......................4x1cl............22 mesiacov
jaspina........................27 let.........0d.........14DC.......................2x1cl............7měsíců
slavulilienka..................32 let.........2d..........11DC................... .....0cl..............9 mesiacov
sofokleska...................24r.............0d..........10DC......................1x1cl.............15mesiacov
nanulik........................27r.............0d..........10DC.......................1x1cl...........12 mesiacov
denkap.......................30r ............0d...........9DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov
mireag........................28r.............0d...........8DC........................0 Cl.............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321..................30r.............0d............7DC.......................0cl...............13mesiacov
tatranka111..............25let............0d.............?DC........................?cl...............? mesiacov

Ahojky všem..
Halooo veliké gratulace k miminku,těšíme se na další zpravičky jak se vám daří 😉

bobi3
18. lis 2009

ahojte babulky

tak ja hlásim pokles teploty ☹ včera 37 dnes 36,9 ☹ takže sa asi mrcha hlási... test som si nerobila, nemala som na to odvahu... a teraz už ani nebudem
je to zvláštne, ale pred MS ma dosť pobolievajú prsia a teraz vôbec, ja som z toho už blázon 😒

a prepáčte, že sa ozývam až teraz, včera som nemala prístup na net...

bobi3
18. lis 2009

a ešte k vašim prípsevkom:

sysysy, teší ma tvoj optimizmus, verím, že taraz to už pôjde, keď si v tak dobrých rukách 😉

dasenko, ty si ešte netestovala? čo sa týka prístupu chlapov k tomuto, tak to presne poznám, môj je z toho tiež už dosť unavený alebo skôr otrávený... mimi by aj chcel ale nie takto... tak ale my by sme tiež najradšej len šup a je to, nie tak?

haloooo, veľmi blahoželám, je to super správa!!! opatruj sa 🙂

a ešte k tomu pribratiu, čo ste spomínali, tak ja som nejaké dve kilá pribrala, ale to tak skôr cielene, som dosť chudá, takže sa snažím nabrať... z clostilu to podľa mňa nebolo...

dasa.77
18. lis 2009

bobi.......ahoj.asi ti zacalo vice chutnat 😀

nela00
18. lis 2009

ahojte kočandy
bobi nápodobne kuken http://www.fertilityfriend.com/home/n. aj s prsiami rovnako, vždy ich cítim teraz vôbec. zajtra budem na dne tabuľky 😒

dasa.77
18. lis 2009

bobi........a tvuj graf?

dasa.77
18. lis 2009

tak,ja si ted na pul hodky jeste lehnu.necitim se nejlip,asi na me neco leze.a pak musim varit......

bobi3
18. lis 2009

ja graf v takejto forme nemám 😒

nela00
18. lis 2009

bobi ten pokles je malý, pri akej teplote ti chodí mrcha?

bobi3
18. lis 2009

nela00, pri 36,5 - 36,6... tak ale keď to začalo klesať... a tiež vôbec nič necítim, ani žeby mala mrcha dojsť, proste nič ☹ len občas pichnutie v podbrušku a tiež som mala trochu taký bledožltý výtok asi pred 3 dňami... dúfam len, že som sa nenachladila a preto to celé blbne

😒

nela00
18. lis 2009

bobi uvidíš čo spraví zajtra teplota, bodaj by stúpla 🙂

kkamca
18. lis 2009

dobré ráno..Já hlásím ,že mrcha dnes dorazila. 😠

bobi3
18. lis 2009

neli, ďakujem, a ty budeš testovať?

kkamca, to ma mrzí, mňa to asi tiež čaká ☹ začíname odznova?

nela00
18. lis 2009

bobi už je to zbytočné 😒

jaspina
18. lis 2009

Ahoj všem, jdu jen pozdravit. Dnes mám folikulometrii, ale nejsem nervozní, už jsem asi trochu rezignovala a neřeším to. Nějak mě to všecko unavilo.. Už jen prosinec a prdím na celý clostil.. Akorát jsem se domlouvala u doktorky, že mi asi udělá i test na chlamydie. Ony způsobují neplodnost a běžně se netestují.. Tak pro jistotu.

bobi3
18. lis 2009

nela00, hej, u mňa asi tiež ☹ aj keď MS ešte nedošla, no asi každú chvíľu ☹

jaspi, držíme palčeky, chlamýdie si daj spraviť, je to vhodné vyšetrenie...

slavulilienka
18. lis 2009

ahojte babule.... ja dnes takto..:

http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

bobi...ako sa máš moja? vidím tu nejaké smutné tváričky...čo sa deje? 😨

bobi3
18. lis 2009

ahoj slavi, zatiaľ sa nič nedeje, ale dnes mi klesla o stupeň teplota, takže asi to zasa nevyšlo ☹

slavulilienka
18. lis 2009

jeden stupeň nič nemusí znameniať...ešte nevešaj hlávku moja....asi si mala vystrčenú nohu spod paplóna, tak preto o jeden stupeň menej... 😉 ešte počkaj...