Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ma.ja
27. dub 2009

vidíš, mne ani nenapadlo, zeptat se na to Mudry

berušky, zavírají se mi oči, mám za sebou náročný den, takže krásnou dobrou a hlavně plodnou noc 🙂 🙂 🙂

papus
27. dub 2009

dobrou noc ma.ja 😉

dasa.77
27. dub 2009

ma.ja...........ptas se jaka je laparka,taky na ni pujdes? kdyz to zhodnotim zpetne,da se prezit 😀 samotny zakrok je ok,me vadila nejvice hadicka,co mi cucela dva dny z bricha a hrozne byly stavy po narkoze.Bylo mi na zvraceni,jen co jsem zavrela oci,brnely mi ruce skoro az po lokty jsem je necitila,oblival me studeny pot.Vecer po zakroku jsem sla se sestrickou do sprchy,skoro jsem tam nedosla,tam jsem si musela sednout.Bylo mi hrozne zle,nemohla jsem se ani umyt.

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Daso a nemohla bys být těhulka? To by bylo skvělé 🙂
Jinak pokud vím, tak Pipinka z Prvosenek to po laparce dostala až snad za 40 dnů.

Kočky, jdu už taky do sprchy a do pelíšku, aby mi tam Milda neusnul.

Krásně se vyspinkejte, nechte si zdát něco krásného a nezapomeňte na sexík 😉

Paaaaa zítra 🙂

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Ježis holky, když to tady čtu o laparce, tak se toho děsím. Doufám, že se stane zázrak a nebudu na ní muset. Hrozně se bojím, v životě jsem nebyla v nemocnici, cizí doktoři, klystýr, narkóza, zvracení, dren z bříška, já jsem hrozná poseroutka a tohle bude moje smrt ☹

dasa.77
27. dub 2009

leni a vsechny odchozi ahoj....tehulka byt nemuzu,nemela jsem sex ani nepamatuji 😠

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

A už jdu, zítra si zase písneme, už teď se těším 😉

papus
27. dub 2009

Leni krásnou dobrou noc a pořádně sexíkujte ať se čtyřčátka chytnou 😀 😀 😀 😀 😀 papapappa zítra 🙂

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Dasi, tak s tím sexem to koukej napravit, bez něj mimi nebude 😀

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Hele, holky, já vám dám čtyřčátka, mě bude stačit jedna krásná holčička Anička 😵

papus
27. dub 2009

já jd taky už se sotva držím tak všem dobrou noc 🙂 páááááááááááááá

dasa.77
27. dub 2009

tak ted nevim,jestli tady jeste nekdo zustal

dasa.77
27. dub 2009

jinak me by jeste zajimalo,co vam rekl doktor,kolik mesicu se muze clostik uzivat?

dasa.77
27. dub 2009

asi ne ,tak dobrou noc

kikina666
27. dub 2009

ahojte .. uz tu asi nikto neni... takze zajtra idem do boja, sice s obavami ... akosi tentokrat nemam z toho dobry pocit ... ale uvidime

lenka drzim palceky ty sliepocka nasa a co sa tyka toho podbruska mi ani nehovor uz ma to tak omina ze az no, nech to pekne zajtra o 9,00 praskne a nech sa tam spusti poriadny grupak a tie moje dve vajicka nech sa oplodnia

lenka_bohousek
autor
28. dub 2009

Krásné dobré ránko clostilky 🙂

Kikina, díky za palečky a držím je i já tobě, ať to proběhne bez problémů a neboj, tentokrát už to vyjde, přece v květnu budeme všechny těhulky 😵

Dášo, mě dr. řekla, že clostil se může užívat max. 6 měsíců 😉

prdecek
28. dub 2009

bré ránko,

tak aby toho nebylo málo, tak se mi pod nosem udělal mega opar 😒 a zítra už jdu na odpolední do práce, chjo.

Kiki dneska držím palečky 😉

lenka_bohousek
autor
28. dub 2009

Prdečku, teda ty si tu chřipku užíváš se vším všude a ještě k tomu zítra do práce. Tak dneska buď ještě v posteli, ať to vyležíš. A na ten opar si něco dáváš?

prdecek
28. dub 2009

jo dávám, mám ten "zázračný kelímek" od teď nevim jestli avonu nebo oriflamu. vzdy to docela pomohlo. a ještě je mi k tomu divně od žaludku a bolí mě břicho, taky zítra nebo pozítří čekám mrchu. Dneska by mi měli dojít testy tak možná ve čtvrtek jeden zkusím, jestli to nedostanu.
a co ty? bude snažílkovací období že?? 😉

lenka_bohousek
autor
28. dub 2009

třeba je ti špatně od těhu a ne od ms 🙂
my snažilkujeme, to ja jasný. hlavně aby to k něčemu bylo. dneska navíc je mi divně od žaludku, jakoby na zvracení, mám zimnici, tak piju jen černý čaj a snad to nic nebudu. už aby byly 2 hodiny a šla jsem domů.

prdecek
28. dub 2009

teď lítají nějáký chřipajzny hnusný, u nás v práci má kupa klientek antibiotika, takže je jasný že sem si to donesla z práce. snad to případnýmu těhu neublížilo.

Tenhle měsíc je divný že mě vůbec nebolí prsa a to mám vlastně tento měsíc 2tbl. clostilu a pak i utroše, a při jedné tabletě mě bolely a teď nic. Tak sem z toho jelen. 😖

lenka_bohousek
autor
28. dub 2009

u nás je taky hodně lidí nemocných, tak se bojím, abych to taky nechytla. ale právě se bojím, kdyby otěhotněla, tak aby mi to něco neudělalo. prostě nemáme to jednoduché ☹

mě zatím prsa taky nebolí, akorát teď mám nafouklý podbřišek a bolí mě ten žaludek. čert aby se v tom vyznal, každý cyklus jinak a pak nevíme, na čem jsme 😠

prdecek
28. dub 2009

jo to jo, no mě minulý cyklus bylo na konci tak zle od žaludku, že sem si říkala že jestli teď nejsu těhu, tak su už fakt divná 😀 a ono nic. 😒 a tenhle měsíc mi zase "skoro" nic není

lenka_bohousek
autor
28. dub 2009

tak teď když ti nic není, tak už to musí být těhu, už jsme taky na řadě, všichni kolem si těhulí a my nic, tak jako ať už se stane zázrak a konečně najdeme // 😉

prdecek
28. dub 2009

jo už jsem se přistihla jak se modlím k bohu ať nám pošle miminko a to do kostela nechodím 🙂 no člověk asi zkouší už všechno 😀 Jsem zvědavá na to cvičení Mojžišové jestli se na to dostanu teda 😀 měla by mi to toho 18.5. napsat

prdecek
28. dub 2009

jinak sem dneska už 28DC 🙂

prdecek
28. dub 2009

koukala jsem že máme tabulku 😀 a že gucci je těhulka taky, to je super. Zachvíli zrušíme tohle téma a budeme mít téma těhulky clostilky 😀

lenka_bohousek
autor
28. dub 2009

taky už jsem se několikrát modlila k bohu a taky normálně do kostela nechodím, ale člověk už fakt zkouší všechno možné, jen aby už miminko k nám přišlo.

a jj, máme tabulku a gucci se podařilo otěhotnět hned při prvním IVF, takže to je skvělé 🙂

a na téma těhulky clostilky se moooooc těším, už abysme tam všechny byly 🙂

prdecek
28. dub 2009

jo 😀 zachvilu musim jit něco uvařit, budu dělat asi zapečený sýr se šunkou

lenka_bohousek
autor
28. dub 2009

no teda, zase si budete "vyžírat" 😀 já dám dneska radši hladovku, když je mi tak divně 😒