Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
2. kvě 2011

Ahoj holky, ja vas vubec nestiham. Co noveho nejaka nova tehulka??? Ja jdu ve ctvrtek k dr na mereni foliku, tak nevim jestli se mam tesit nebo co. Zitra jsem 12 DC a nevim, jestli to na ovu vypada, citim se uplne v pohode, zadny bolavy brisko nebo pichani, coz je divny.
Me dneska kolega v praci oznamil, ze jsou taky tehotni, tak jsem byla malicko smutna, ale prekvapilo me, ze me to ani moc nerozhodila. Asi uz jdu konecne do sebe 😀

jika10
2. kvě 2011

Joooo a ja jsem super sikovna, jsem si porezala prst na leve ruce a uz se snazim 2 hodiny zastavit krvaceni 😒 Mam takovy pocit, ze se nuz zastavil o kost 😒 Ale na pohotovost se mi jezdit nechce, aby se mi tam nevysmali

luca77
2. kvě 2011

@leeena_4 Ahoj,tak zatím je to dobré,tak doufám,že to tak zůstane 😉 a děkuju.

aduskatt
2. kvě 2011

@jania023 den po najlepsie.....

elebe
3. kvě 2011

@st2 tak hádam nám to do leta výjde a dočkáme sa....ja dnes posledný deň clostil a ideme na to.....mala som aj dnes hlien,taký vodnatý.....sa teším,už dávno som nemala.....tak hádam niečo z tohoo bude.... 😉

st2
3. kvě 2011

@elebe dobre ranko, tak siiiilno budem drzat palceky aby to vyslo ako ma 😉
a veru do leta by sa mohlo uz zadarit 😵 ja budem mat v septembri svadbicku tak by som sa vobec nehnevala keby sme uz traja 😵

elebe
3. kvě 2011

@st2 no len aby si si nemusela na poslednú chvílu prerábať šaty 😀 😀 😀 bala by si si aj vrece,len niech máš bruško,čooooo......ja viem aj ja 😀 😀 a ty si teraz v akom štádiu?

st2
3. kvě 2011

@elebe no ja este mrchujem a od piatku nabieham na clostil teda, a idem aj v piatok na prvy kontorlny ultrazvuk 😎

elebe
3. kvě 2011

@st2 a ty ako dlho užívaš clostil?? ty si tiež neovulovala? alebo máš to čo ja....že nábeh tam je....

st2
3. kvě 2011

@elebe ja mam to co ty, ze nabeh je ale vajko nepraskne, teraz ma dva mesiace sledovali a dva mesiace po sebe som to tak mala, tak mi predpisal dr clostil, takze prvy mesiac idem s clostilom na to

elebe
3. kvě 2011

@st2 jéééj tak to sme na tom rovnako....ja si myslím že sú veľké šance,keďže nábeh máme.....a žebhy aj na dvojičky? u nás možné....z priateľovej strany......

daisyna
3. kvě 2011

@jika10 ahojky, já to tu také nějak nestíhám, holky se tu rozepsaly a já nevím kdo je kdo :D. Jsem zvědavá jak dopadneš na folikul., pak hned písni...budu zase hltat tvůj grafík a čekat s tebou 😉 ! Samozřejmě nezapomenu držet palečky 🙂!
Já se nemůžu dočkat čtvrtka, jdu konečně na ten utz a snad se dozvím něco víc. Pomalu se modlím, aby bylo vše vpořádku..
Myslím na vás, holky, snažení zdar 😀!

jika10
3. kvě 2011

@daisyna Ja ti drzim palecky na UTZ a doufam, ze se pochlubis foteckou prcka 😀 Ja se ted na ovulku nejak necitim, tak snad bude. Ale zase se ode dneska zaciname poctive snazinkovat ob den 😀 Od pristiho tydne bych chtela zacit se zumbou a asi zacnu chodit i na AJ, abych mela jine myslenky nez jen na miminko

daisyna
3. kvě 2011

@jika10 děkuji a doufám že fotečku dostanu, si ji kdyžtak vyptám 😀 .. ještě se dvakrát vyspím a fičím 🙂 ..
Ovulka bude, proč by ne 😉 ?
Zumba je super, myslím že i mě to rozhýbalo a zaměstnalo.. Jazyk se bude hodit, takže skvělý nápad..
A neboj, miminko bude..už brzy 😉

jika10
3. kvě 2011

@daisyna Holka, mas nejake vestecke schopnosti nebo co. Moje mamca taky rikala, ze pristi rok na velikonoce uz budeme drndat v kocarku prcka. Tak jsem ji rekla, ze to spis brachovi driv ujedou nohy 😅 Takze ty jdes na UTZ ve ctvrtek??? No to musi dobre dopadnout, protoze ja jdu na foliky 😀 tesim se na fotecku 😉

dicinka1
3. kvě 2011

ahojte baby..od dnes aj ja začínam s clostylbegytom..som 5 den cyklu..2x1 beriem.. ale beriem ho sama...bez predpisu..kedže sa nam nepodaril KET...tak ideme na to takto..mám strašny cyklus...a anovulačny...a manžel mal zly spg...ale to bolo 3 roky dozadu..teraz sme neboli na spg..(ale manžel chodi na dialýzu) kedže mu zlyhali obličky,preto mal zly spg..tak uvidime.. 😔 po 2 IVF+ICSI mame krasnu dcerku Emmku

kamajota25
3. kvě 2011

Ahojte... tak ja nič, dnes som dostala MS a tak to vyzeralo nádejne :( Ale ani som z toho nebolo hotová, len ma strašne bolelo brucho, až mi bolo na vracanie, ale už mi to pomaly prechádza... Dúfam, že to prejde, lebo idem na poobednú.. :( Tak teraz opäť na 13DC ultrazvuk, ale bez clostilu, vraj by som mohla mať ovulku aj bez neho, čomu moc neverím, ale tak skúsime .... MS som dostala na 31 DC, aspoň tomu som rada...

alzbeta.hod
3. kvě 2011

ahojky holky po dlouhé době jsem se na vás přišla juknout.... všem přeji hodně štěstíčka, nám clostil pomohl a naší malé už je 7 měsíců 😉

elebe
3. kvě 2011

@alzbeta.hod ahoj tak to máte super..... 😉 a koľko cyklov si brala clostil....ja beriem teraz prvý krát....môžem dúfať?

alzbeta.hod
3. kvě 2011

@elebe já taky brala jen jednou pak mi dr našel cystu a najednou jsem byla těhulka. Prej že neotěhotním s cystou. 😀

elebe
3. kvě 2011

@alzbeta.hod fíha....tak mám šance....inak čítala som aj že clostil môže vytvoriť cystu,teda že narasie viac folikov a praskne len jeden a z ostatných môže byť aj cysta,ale to sú len tie vodové.....ktoré sa vstrebú....takže v poho....tak sa teším a budeme silno snažilkovať.....a vy ste kedy začali snažilkovať po clostile?

alzbeta.hod
3. kvě 2011

@elebe my tak nějak pořád obden nechtěli jsme propásnout jedinou šanci i když dr říkal že je to zbytečný. Ale my na to ani nemysleli takže netuším, protože jsem stále myslela na tu cystu. Ale když tak počítám tak jsem musela otěhotnět ještě před clostilem. Protože jsem ho dobrala 23.12. a 21.1. jsem byla 5tt

elebe
3. kvě 2011

@alzbeta.hod fíha....takže ak by si nemala cystu,tak možno otehotnieš aj z clostilu....teda dvojičky....či to sa už nedá? ja dnes beriem poslednú tabletku večer,beriem 2 tabl. za deň a chceme sa snažilkovať od piatku každý deň do pondelka a poto ešte obdeň do nedele....to by mohlo stačiť.... 😕 inak už dnes ma pichá podbruško,bolia kríže a mám taký vodnatý hlien.....mohla by byť ovu aj takto skoro? 😲 😲

alzbeta.hod
3. kvě 2011

jj i já měla vodnatý a hodně ho bylo. myslím si že kdyby nebyla cysta, bylo by vidět něco jiného.... možná ne, bylo by to brzo. na 5tt měla malá 2mm
ale druhé se pak už neudělá, to mi příjde nemožný

daisyna
3. kvě 2011

@jika10 no super, takže si na sebe ve čt určitě vzpomeneme 😀 ! Já jdu na 9:45 hod. Musím vzít i malou, tak snad bude hodná v novém prostředí 🙂 ..
Věštecké schopnosti asi mít nebudu, ale tak nějak doufám a věřím, že se vám brzy zadaří 😉
Moje nej kamarádka se rozhodla že už tedy chce mít také mimčo, takže jede cyklus bez prášků, také věřím, že jim to snad brzy vyjde 🙂...jsem optimista, co se týče těchto věcí 🙂 ...

elebe
3. kvě 2011

@alzbeta.hod no však uvidím....neviem čo čakať,keďže som ho ešte nebrala....ale tak hádam mi aj tá krivka na BT poskočí......doteraz som mala samé kopce a nikde nič ☹ ☹

janine6623
3. kvě 2011

@dicinka1 ako si si zohnala clostil bez predpisu? Ja by som si chcela zvýšiť dávku trošku dávku ale mám málo.

alzbeta.hod
3. kvě 2011

@elebe Taky jsem stále měřila, měla malou naději a nakonec den před MS to spadlo dolů. A zas to čekání na další cyklus. Ale snažit se denně nemá smysl.

elebe
3. kvě 2011

@alzbeta.hod no lenže ja anovuláky....teda od februára....len mi skákala teplota hore dolo,špinila som ako sa mi chcelo a vôbec som nič nemala v poriadku....preto doki že hneď clostil,že u mna to je ajtak jedno a že ma naštartuje.... 😒 a ja fakt cítim blížiacu ovulku 😀 😀 😀 jupíííííí 😀 😀