Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ada1982
4. črc 2011

@terioza1 no ja som zatial pohode,aj ked ma brucho bolieva, dufam ms nedorazi. Robila som si dnes mamatest a hned vybehla druha silna ciarka, tak sa tesim velmi. Uvidim co mi povie dr. vo stvrtok.
Drz sa moja

terioza1
4. črc 2011

@ada1982 moc ti to preju.... a potichoucku zavidim... Bud na sebe opatrna...

mijadave
4. črc 2011

@terioza1 to Ti verim, ja som tiez plakala... ale ako pises, bude to dobre, bude to boliet, aj dnes mi je smutno, no uz je to lepsie... mne sa to stalo nie celkom ako tebe, ja som lezala v nemocnici, 1x som potratila v 6tt a 2x 11-12tt.... a bolo to tazke.... a zakazdym cakat 6 mesiacov... ☹
ale bude dobre a drzim paste... 😉

dicinka1
4. črc 2011

@ada1982 jaj nie..ja už som 8 DC..prosím upravte to niekto..tuším som to tu už písala..no dúfam,že tento mesiac sa zadari,,je už posledny s clostylom..3 cyklus..máme aj gel na počatie dietata..tak ho využijeme :D

dicinka1
4. črc 2011

@terioza1 moja,čo sa stalo..a ja som ti blahoželala.. 😢

dicinka1
4. črc 2011

zabudla som dodat..že posledny cyklus bol 28 dni..pokrok jak svina 😀 😀 taky cyklus som asi nikdy nemala..

terioza1
4. črc 2011

@mijadave jeezis, tak to mi je lito.. opravdu moc lito.... Bude lip... A vsechny se dockame miminka... vubec nevim, co na to napsat.. snad jen to, ze svet je v tomhle taaak nespravedlivej...

@dicinka1 mimisek se neudrzel... vcera rano uplne slaboulilinkata carka a pak prisla silna ms.... test je negativni... ☹

dicinka1
4. črc 2011

@terioza1 mrzí ma to..vyzeralo to dost nadejne 😒

terioza1
4. črc 2011

@dicinka1 jj to jo, proto me to tak vzalo, nic mi nebylo... nic jsem necejtila, akora jsem nemela chut na jidlo... ale jinak nic. A rano bolesti bricha, tak jsem si rikala, ze to bude spis k tomu prujmu, co jsem mela prvni den vynechane ms, udelala jsem si test, zarazilo me, ze carka misto toho, aby silila, slabne, zavedla jsem si tampon a zjistila, ze spinim... ztopila jsem mega scenu, pritel me uklidnoval, ze to jeste nemusi nic znamenat a pak jsem sla asi po hodine na wc a....... no tak silnou ms jsem jeste nemela... ☹

dicinka1
4. črc 2011

@terioza1 ☹ je to nespravodliveeee

mijadave
4. črc 2011

@terioza1 to je v pohode... uz sme za tym... mas pravdu, je to nespravodlive... nastastie sa mi podarilo dve deticky vybojovat, a to doslova.... tiez hrozil potrat, no dali mi lieky Duphaston... a pomohlo.. aj tak by sme este jedno chceli, no uvidime... koncim s clostilom tento cyklus, uz je to 6. v poradi, dalsi rozmyslam nad tou fytosojou, su na nu pozitivne ohlasy.... uvidime, co mi povie dr, ak to nevyjde ani teraz....
a Ty nejdes k dr, aby Ta pozrel?

mijadave
4. črc 2011

@dicinka1 suhlasiiiiiim ☹

terioza1
4. črc 2011

@mijadave tak ti preji, aby dalsi babetko prislo co nejdriv 🙂 Ja jdu zitra k dr, aby mi predepsala dalsi clostil a rovnou se ji na to zeptam, nebo ji to spis oznamim... Ted jsem cetla prispevky nekterych holek na ruznych forech.. jedna tam pise s dalsim snazenm pockat, dalsi zase hned zkouset... tak mam zmatek, ale libil se mi prispevek, ze kdyz se to hned pdarit nema, nepodari se to... Telo samo vi... Asi se tim budu ridit...

dicinka1
4. črc 2011

@mijadave aj ja mam fytosoju..ale chcela som zobrat ešte tento cyklus clostyl.. 😉

dicinka1
4. črc 2011

@terioza1 skús už tento mesiac..bol to mikropotrat..nepotrebovala si čistenie..

terioza1
4. črc 2011

@dicinka1 taky se tim uklidnuju, ze na to vlitneme hned ted, jak bude ovu... holky, co to je fytosoja?

mijadave
4. črc 2011

@terioza1 dakujem 😉 ja by som na Tvojom mieste tiez na to hupla hned ked budes mat ovulku...
k fytosoji, pozri sa sem: https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-iso...
je to kvazi prirodna nahrada clostilu....
@dicinka1 ja nad tym vazne uvazujem, uvidime... tiez som dobrala clostil, pregnyl a teraz do seba pcham duphaston... 🙂 snad tu soju nebude treba, aj ked pomaly zacinam stracat nadej...

aidule
4. črc 2011

@terioza1 Zdravím, je to výtažek ze soji, který se používá ke zmírnění pocitů, jaké se objevují např. při menopauze-návaly horka, poruchy spánku, změny nálad, poruchy menstr.cyklu, sušší poševní sliznice apod. Jde o podpůrný prostředek 😉 .

terioza1
4. črc 2011

@mijadave koukala jsem a je to docela zajimavy... Proc teda dr rovnou nedavaji tohle?

@aidule predem ti predcasne gratuluju k Natalce 🙂 Dekuji za info. Tys to mela? Nebo jsi otehotnela normalne?

mijadave
4. črc 2011

@terioza1 to iste sa pytam aj ja 😀

terioza1
4. črc 2011

@mijadave pritel kdyz byl s bejvalkou, tak ta mela tetu gynekolozku, tda jeste ji ma, a ta gyndacka vypravela, jak maji smlouvy s ruznyma firmama a aby meli prachy, museji nabizet jejich leky. Treba u clostu je to podobny. Ta gyndacka si pak jezdila vecne nekam na dovcu a netajila se tim, z ceho to ma... Svine... 😀

mijadave
4. črc 2011

@terioza1 to teda.... ale ako sa hovori, kdo umi, ten umi a kdo neumi, tak cumi... ja neumim 😀
mozne to je, no skor si myslim, ze dr. malokedy ponukaju prirodnejsiu liecbu, vacsinou siahnu po liekoch.... 😉

terioza1
4. črc 2011

@mijadave jj presne tak, ale tak kdyz to jde i takhle, je mi jedno, jestli je to priroda nebo chemie, protoze pro dete udelam cokliv, i kdyby ja nevim co, i kdybych po diteti mela cysty z clostilu vsude mozne, budu rada, ze to decko mam.... Hlavne, ze davaj neco... A doufam, ze mi dr da i zejtra clostil...

mijadave
4. črc 2011

@terioza1 aj mne to bolo jedno, ked mi to dr. ponukol, brala som vsetkymi desiatimi... a este ma povzbudil, ze ved uspesnost tej liecby je vyskoka po druhom-tretom cykle... som si bola ista, ze to zaberie... no co uz... nevadi... ideme dalej.... mala som velmi velke 2 cysty v jednom vajecniku v tretom cykle, musela som prerusit liecbu... mesiac som mala pauzu a potom sme zacali znova.... teraz som mala zas cystu, no len jednu, tak sme prerusili liecbu na 2 dni a potom obnovili a uvidime, vraj tam boli pekne foliky a tentokrat som mala aj pri ovulke dost bolesti, snad to vyslo... a nebude treba soju.... 😉

terioza1
4. črc 2011

@mijadave nam se zadarilo pri druhym uzivani, tak snad do tretice vseho dobreho to vyjde se vsim vsudy... Drzim ti moc pesticky, aby i to vyslo a tesili jste se z miminka... Aby vsechno bylo v poradku. Nikdy bych fakt neverila, ze mit miminko je tak slozity... ☹

mijadave
4. črc 2011

@terioza1 to teda ani ja... aj ked problemy som mala, no nie s otehontnenim... az doteraz...
aj ja Ti drzim pasticky, nech sa to podari a vsetko je ok, nech sa aj Ty uz tesis z mimina 😉

natsa
4. črc 2011

ahojte no píšete ako žerave rozmýšlam že sa dám na tu tytosoju no idem hodit tabulku

natsa
4. črc 2011

4.7.2011
Snažilky:

petra273...........37r...snž.........4m..............18DC......(PC30dní)
mijadave..........35r...snž.........19m............17DC......(PC30dní)
ada1982..........28r...snž..........10m...........31DC.......PC30dní)
eerikaa3.........40r.....snž..........19m...........16DC...(PC30dní)
natsa..............36r.....snž............10m............6DC...(PC35dní)
jania023 ........30r.....snž..............................19DC...(PC27dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..............1DC...(PC33dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m..............30DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...............1DC...(PC58dní)
veronicka33...34r....snž.........19m..............27DC...(PC25dní)
lienkapp..........26r......snž........10m.............22DC...(PC39dní)
aduskatt..........34r.....snž.............6r...............21DC...(PC32dní)
nathali............23r....snž........24m.................16DC...(PC31dní) ¨
Janine6623............. snž...... 6m...................16DC...(PC39dní)
terioza...............22r......snž.......5m................2D......(PC32dní)

Tehulky:

loretana..........26r.....11tt...........(snž 19m)
lifinka..............30r.....31tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......30tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......20tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....18tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......16tt..........(snž.11m)
natyi25.......................15tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ....................13tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................11tt...........(snž..16m )

aduskatt
4. črc 2011

@terioza1 po dvoch dnoch som zapla ntb....mrzi ma to ☹

terioza1
4. črc 2011

@aduskatt NJN, NENADELAM UZ NIC, PROBRECELA JSEM VCEREJSEK AJ DNESEK, TED JSEM NASTESTI U MOJI KAMARADKY, KTERA VERI NA OSUD A UJISTUJE ME, ZE SE ZADARI HNED TENHLE MESIC... jE TO OSKLIVEJ POCIT VEDET, ZE MIMISEK UZ NENI, ALE PODARI SE, VERIM TOMU.... NIC JINYHO MI ANI NEZBEJVA, ZITRA JDU K DR JI TO RICT A PRO CLOSTIL... sNAD MI NEREKNE, AT TREBA MESIC POCKAM... cO TY?

kohutovci
4. črc 2011

@sysinek ahojky dakujem za radu.. dlsie som tu nebola.. po pravde uz som nemala silu ani chut rozoberat liecbu s clotikom.. dost ma zdeptavalo to neustale behanie na UZV a ordinovany styk... no ako sa vravi.. vsetko zle je na nieco dobre.. na treti cyklus sa podarilo.. teraz som v 9tt a zatial je vsetko v poriadku.. klop klop aby tak bolo aj nadalej... drzim palceky aby sa aj tebe coskoro podarilo.. 😉