Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zuzullik1001
22. srp 2012

@petanevesta presne jak hovoris sa citim jak pred mrchou...teraz mi dali nejake naplaste na zvysenie estrogenu a idem na druhy tyzden IUI som zvedava.....tak drzim ti palcek a ides na IUI ci ne?

petanevesta
22. srp 2012

@zuzullik1001 zatím nejdu, ještě to není ani rok, co se snažíme, tak to zkoušíme jenom s plánovaným sexem doma 🙂
tobě taky držím palce, ať to vyjde 😉

zuzullik1001
22. srp 2012

@petanevesta jaj tak ..tak to vam urcite vide coskoro ... 🙂

iknella
22. srp 2012

@dm1 okolo 14 Dc sa chodí na folikulometriu...takže je to ok. 🙂

iknella
22. srp 2012

@anait držím palce, aby sa to radšej podarilo a nebol problém naviac a ak by mal byť predsa problém, tak nech sa skoro diagnostikuje a rieši, lebo inak je to iba tápanie v tme. Ale ja verím, že to bude ok. 🙂

dm1
23. srp 2012

@iknella dakujem za odpoved 😵

anait
23. srp 2012

Ech, tu je akosi mŕtvo..mne je dnes zle...večer mi bola na vracanie, od rána zas, v kuse behám na záchod a bolí ma brucho a prsia...nevidím to moc dobre...graf pekný, ale ešte len 9DPO, čoje hodne málo...

mijadave
23. srp 2012

ahojte, tu je sice oneskorene, ale je nasa tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pekny zvysok dna... 😉

iknella
23. srp 2012

@anait veru mŕtvo...nikde nikto, žeby všetky snažilkovali na dovolenkách? 😉

zuzullik1001
24. srp 2012

ahojte...dneska som bola na folikumetri a mala som dominantny folik 10 DC 10 mm je to malo ? este doraste? brala som clostil a teraz na podoporu estrogenu...

petanevesta
24. srp 2012

@zuzullik1001 já myslím, že to je v pohodě - vím, že folík pak roste cca 2mm za den a praskne, když má cca 20mm, takže tak za 5 dní bys mohla mít ovulaci 😉

zuzullik1001
24. srp 2012

@petanevesta no stat doraste nech len pekne raste na 20 mm..🙂 pondelok idem zas tak som zvedava...a tebe folikili jako rastu??

petanevesta
24. srp 2012

@zuzullik1001 já měla minule 16DC dva, jeden 24mm a druhý 16mm a teď jsem měla jeden folík 18DC 18mm, druhý den jsem si píchala tu injekci na ovulku a to už tak 20mm zřejmě měl 🙂

zuzullik1001
24. srp 2012

@petanevesta aha a mrchu mas ktory den cyklu?a beres jake lieky?

mijadave
24. srp 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka... https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
pekny dnik, ja sa varim v kuchyni, lebo peciem tahane strudle na oslavu... som si teda dala... 😀

petanevesta
24. srp 2012

@zuzullik1001 brala jsem clostilbegyt, teď mám v užívání pauzu...jinak já mám cykly dlouhé, minimálně 30 dní a více, na jaře jsem měla dokonce rekord 80dní, což bylo na hlavu :-/

maciatko248
24. srp 2012

Ahojky Holky tak dnes dom 11 dc a bola som na utz u dr a máme jeden folik 17mm na pravej strane kde nemam vajcovod, takze doktor povedal ze mame 50 % sancu ze vajicko preskoci do laveho vajcovodu a ze sa mame v sobotu nedelu snazit ze by mala byt ovulka tak som zvedava ci budeme mat skokana 😅

anait
24. srp 2012

@maciatko248 tak držím palce skokanom 😉

maciatko248
24. srp 2012

@anait a co ty ako sa citis? kolko dni uz mas po ovulke? 😉

anait
25. srp 2012

@maciatko248 ahoj, ja som 11DPO, test negatívny a mám pocit ako pred menštruáciou už 3 dni, ale žiadne náznaky menštruácie nie sú, tak neviem...zmätená som...

mijadave
25. srp 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
vsetkym Vam prajem krasny dnik...

maciatko248
25. srp 2012

@anait aha a aku dlhu mas lutealnu fazu?

anait
25. srp 2012

@maciatko248 netusim, meriam prvy mesiac, ale pomerne kratku by som povedala

maciatko248
25. srp 2012

@anait aha tak ja ju mam 14 dni tak uvidis 😉 a dufajme ze to ani nezistis a rovno budes tehulit 🙂

anait
25. srp 2012

@maciatko248 ja ti už neviem...v jednom kuse mám pocit, že už určite to dostanem, že už je to tu...zle mi je celý deň...ale nerobím si nádeje, len ma to štve, že neviem, na čom som...ak majú prísť krámy,tak nech dokelu už prídu, nech mlžem ísť ´další closilový cyklus...joj, nervózna som otrasne (čo tiež mávam pred mrchouň 🙂

mucha11
25. srp 2012

Ahojte dievčatá, už dlhšiu dobu som tu nepísala.Nejako som nemohla. Užívala som clostil, ale nepomohol a po dvojročnom snažení sme boli s manželom poslaní do Heliosu. Uvidím, ako to dopadne a vôbec neviem, na čo sa mám pripraviť. Manžel je zlatý, stojí pri mne. Držím Vám všetkým palce, aby clostil všetkým zabral 🙂

kvietok1605
25. srp 2012

@anait ja som už pomaly po menzese od dnes som mala brať clostil ale nejdem nejako som to prestala zvládať psychicky už rok v jednom kuse chodím 2-3 krát za mesiac na gynekológiu a nič hormóny, stresy operácia, sklamanie už toho mám dosť

saurer
25. srp 2012

Ahoj holky, zítra si vezmu svůj první Clostík. Po 7 letech jsem dobrala HA, menzes měla jen jednou a pak už 4 měsíce nic. Tak mi píchli vyvolávačku a nasadili Cl. Z krve mi vyšlo, že mám všechno v pořádku jen lehce zvýšený testosteron. Máte nebo měla jste to některá taky tak?

anait
25. srp 2012

@kvietok1605 to ma mrzi, musi to byt narocne...a co na to doktori
? V com je problem?

anait
25. srp 2012

@mucha11 ako by to mala dopadnut...dobre samozrejme 🙂 kedy tam idete? a s cim?