Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

anait
28. srp 2012

@piefunko akí ste vy romantici 😉

iknella
28. srp 2012

ahojte baby, potrebovala by som od vás pomoc, ktorá by mi pomohla vypisovať fertiliyifriend tabuľku, po anglicky viem málo a veľmi by ste mi pomohli aspoň základné údaje ako tam vpisovať, lebo inak tam strávim celý život a nestihnem mať bábo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ďakujem za ochotu!!!

piefunko
28. srp 2012

@iknella ale jasne vie, zo zaciatku bol vacsi prekvapkavac, ale aj teraz vie prekvapit a potesit 😉

maciatko248
28. srp 2012

@piefunko jej to su krasne prekvapka 😵
@iknella http://merenibt.xf.cz/index2.html tu ti to krasne vysvetlia 😵
= otvorit vše = a najdi si tam fertilitifriend tam je presny popis aj s obrazkami 😉

iknella
28. srp 2012

@maciatko248 ďakujem ti!!! 🙂

maciatko248
28. srp 2012

@iknella nei zac mne to hrozne tiez pomohlo 😅 len prave hladam navod ako si sama nastavim v nom ovulku 🙂 lebo ff mi ovulku este neukazalo a ja mam od dr potvdrene ze bola v sobotu nedelu 😅

iknella
28. srp 2012

@maciatko248 joj keby som ti teraz ja vedela pomôcť, skúmam to ale v tom návode je iná lišta menu ako na stránke FF. 😝

maciatko248
28. srp 2012

@iknella no je pravda ze tam je starsia verzia ale aspon to pomoze zo zakladnymi otazkami 😅 a uz si si tam nahadzala teploty?

iknella
28. srp 2012

@maciatko248 ja som iba predvčerom začala merať BT, takže som s tým nemala veľa roboty, ale skúmala som čo sa tam dá nahadzovať, krčok, teplota, hlien apod...iba som sa tam motala a čítam aj to na čo si mi poslala link.
Ako si otvorím nový cyklus?
A kde je menu?

maciatko248
28. srp 2012

@iknella novy cyklus nabehne sam ak si zadas ze mas prvy den menstruacie 😉 ja som si tak zadala aj 3 mesiace dopredu ( od kedy osm vysadila hak) a su tam aj bez teplot, ale apson mi to pocita cykly odkedy sa snazime 😉

iknella
28. srp 2012

@maciatko248 a od kedy sa snažíte? 😲

dm1
28. srp 2012

kocky stretli ste sa s tym zeby ste z clostilu dostali zapal prsnika? vcera som akurat dobrala 5. tabletku a dnes ma brutal boli prsnik ako ked sa mi zapalil pri dojceni a to dokonca ten z ktoreho maly ani nepil iba ked sme prisli z porodnice a to ma maly 3 roky prec a viac ako rok nekojim 😕

maciatko248
28. srp 2012

@iknella no my sa snazime od června 2011 - po 4 mesiacoch som otehotnela ale bolo to mimodelozne takze potom odznova a cele teloo sa mi potom rozhodilo tak som mala problemy s cyklom a teraz konecne to uz je lepsie asi tak 4 cyklus viem ze konecne ovulujem 😅

mijadave
29. srp 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
davam teda do pozornosti, ze @veji ma dievcatko, cize ubudla dalsia tehulka, no tiez je tu super spravicka, ze nam dalsia tehulka pribudla @ynguska, takze z celeho srdiecka blahozelam 😉
dievcata, mam na Vas prosbu, neviete niektora, co je s@ingris a s @petulak1988? neodpovedaju na spravy a pozerala som, ze profil maju neaktivny... tak ak sa neozvu, asi ich budem musiet dat prec z tabulky ☹ co ma mrzi ☹ak ste s nimi niektora v kontakte, dajte vediet 😉 dik

petanevesta
29. srp 2012

@mijadave ahojky, prosím o doplnění, dneska jsem tak 6DPO 😉

mijadave
29. srp 2012

@petanevesta jasne, opravene 😉

iknella
29. srp 2012

@maciatko248 hlavne že to ide lepším smerom, držím ti palce. Ja som v r 2010 mala missed abort v 11tt, min.rok biochemické. od vtedy sa snažíme a nič.

iknella
29. srp 2012

Baby síce si nemeriam BT dlho, ale stále mám teplotu 37, meriam si to pravidelne v rovnaký čas a pod. Má nejaká tiež taký graf? Dnes som 26DC a 11DPO.
DIK. 🙂

anait
29. srp 2012

@iknella ukáž graf! šak ty budeš tehotná 🙂

anait
29. srp 2012

@mijadave 1DC 🙂

iknella
29. srp 2012

@anait meriam si iba 5 deň a stále je to 37. iba teraz som sa na to dala, už som skúšala aj teplomer vopchať inde či nemeria stále rovnako 😝 ... ale teplomer je ok. Keď som pozerala iným babám graf tak to skáče a ja som stále v jednej rovine. 😒

iknella
29. srp 2012

@maciatko248 veď uvidím čo bude zajtra, myslíš si že by som sa mala nad niečím zamýšľať, alebo radšej nie? 😖
tie grafy, ja neviem????? v piatok čakám mrchu, ak je odvážna tak príde.






maciatko248
29. srp 2012

@iknella nie nezamyslaj, niekedy to je najlepsie 😅 podla mna je prave vtedy najlepsi cas robit nieco aby si na to nemohla mysliet ja na buduci tyzden sa chystam jednej kamaratke na svadbu tak dufam ze mi ten cas rychle zbehne 🙂

iknella
29. srp 2012

@maciatko248 tak aspoň sa sústredíš čo na seba a pod... 😎
A ktorý Dc si? Berieš aj nejaké lieky?

maciatko248
29. srp 2012

@iknella ja som teraz 16dc - ovulka bola 13dc a lutealnu fazu mam 14 dnovu takze 27dc budem presne na svadbe 😀 😀 😀 takze mi to nastastie rychle zbehne a nebudem mat cas mysliet na seba a na nejake priznaky a tak dalej 😀 a beriem proveru este od 17dc - 10 dni

iknella
29. srp 2012

@maciatko248 ja mám teraz dovolenku do konca týždňa.
Zajtra ideme zatepľovať zadnú časť domu, tak sa s mužom zabavíme. 😉

maciatko248
29. srp 2012

@iknella juj tak to neni moc dobra dovolenka tu si predstavujem inak ale chapem ze kedy ma tu opravu domu robit cloviecik ked je vkuse v praci

iknella
29. srp 2012

@maciatko248 presne tak, stále sme obaja v práci a prerába manžel sám, lebo murárov máme po krk 😅
radšej by som bola niekde pri mori 😎 .
Budeme sa tešiť z toho ako sme postúpili. A v zime to oceníme. 😉

mijadave
29. srp 2012

@anait moja, to ma mrzi, drzim pasticky do dalsieho kola 😉