Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

piefunko
10. zář 2012

@micak ahoj ja som mala okolo 16dc ovulku, mala som clostil 3-7 dc po 1tbl 😉

piefunko
10. zář 2012

@kacculle berie sa fytosoja forte, osteo je ina 😉 davkovanie je podla obsahu isoflavonoidov v jednej tabletke. ked nemas ovulku tak si mozes dat 3,4 dc - 150mg, 5,6dc 175mg a 7dc 200mg. mozes to jest naraz alebo polku rano polku vecer a zapijat a pit cely den veeeeeeeeela vody lebo z toho boli hlava 😉 vela stastia 😉

piefunko
10. zář 2012

@iknella zlatik ako si dopadla u dokiho??? daj vediet, som velmi zvedava, dufam ze vsetko ok 😉

kacculle
10. zář 2012

Holky, tak tady v lékarně tu soju nemají:( Tak zkusím hledat jinde, ale ten magistr mi nabídl tuhle novinku: http://www.lekarna.cz/nosifol-sacky-20x5-5g/ prý to má velmi dobré výsledky. Nezkoušely jste ho?

domi1988
10. zář 2012

baby prosim vas ked spinim rata sa to ako mrcha ci mam cakat, lebo neviem ci zacat uzivat clostil.. dik

isabellaa
10. zář 2012

@kacculle fytosoja forte by to mala byt, ak sa pre nu rozhodnes, skus napisat babam do temy sojove izoflavonoidy, tam ti poradia davkovanie.... berie sa ako clostil bud 3 alebo az 5den, ja som mala odporucane od 2dc 5dni.
Dolezite je mnozstvo izoflavonoidov, ta forte ma myslim 25 mg, ja som si kupila od ineho vyrobcu s obsahom 40mg, nemusis potom brat 7 tbl, ale len napr. 4-5tbl denne.....

anait
10. zář 2012

@activia
@piefunko
a dnes toto http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666
ale asito bolo nanič, lebo tesne pred budíkom na meranie ma zobudil malý, že ideme cikať...keby som vedela koľko je hodín, taksi hneď odmeriam, ale som myslela, že hlboká noc...po návrate do postele bolo 37,1 a o pätnásť minút som to skontrolovala a bolo tam 36,4 , čiže komplet magor som z tých teplôt tento mesiac...

anait
10. zář 2012

Baby a tá sója sa dá užívať dlhodobo?

piefunko
10. zář 2012

@domi1988 nie musis riadne krvacat 😉

piefunko
10. zář 2012

@anait no tak dlhodobo... to je otazne, ucite dlsie ako costil, ale ja osobne by som si robila pauzy po max. 3 mesiacoh 😉

piefunko
10. zář 2012

@anait moja a preco mas 36,1 zaznacene v grafiku? daj si 36,4 to je taka realnejsia hodnota... 😉

milacik3
10. zář 2012

@kacculle hm to neviem ci je podobne...radcej si najdi forte ! A tusim 100 mg tej soji = 1 tabl.clostilu ( aj mas soju 25mg to znamena ze zoberies 4 tabletky fytosoje) Ide o to kolko si brala tabl.clostlu za 1 den.

domi1988
10. zář 2012

@piefunko tak super, diky 🙂

mijadave
10. zář 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka, trosku neskor, no moj mm ma nechcel pustit k pc 😀 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@kacculle moja, to ma mrzi, drzim paste do dalsieho snazenia 😉

isabellaa
10. zář 2012

@anait pokial ja viem soja 3 mesiace, max.6 mesiacov, takze podobne ako clostil

anait
10. zář 2012

@piefunko no lebo 36,1 som normálne namerala o tej šiestej a o cca pol hodinku som namerala 36,4, takže akože neviem, čo tam mám písať...

@activia

Hlásenie z folíkov ... sú 2, jeden krpec má len 16mm, druhý cez 19mm, čiže oveľa horšie ako minulý mesiac...pichli mi pregnyl, je mi nejako divne po ňom...že o 36 hodín praskne vajíčko...ďalší clostil mi nepredpísal, lebo že ak sú takéto pekné vajíčka, ovulácia prebieha a spermiogram je dobrý, tak potom je problém niekde inde... vraj laparoskopia...alebo IUI, ale že to bez tej laparky tiež nemá zmysel...a ja mám stále pocit, že je problém v tých vajcovodoch...akože nemám žiadne rozumný, logický argument na to, len pocit...čiže ak sa tento cyklus nepodarí - s čím úprimne povedané nepočítam - tak ma čaká tá laparka... a poviem vám, som smutná, sklamaná, nešťastná a vrcholne deprimovaná po dvoch hodinách strávených v čakárni plnej tehotných žien...

activia
10. zář 2012

@anait mne tiez nepredpisal dalsi clostil ale v stredu idem na preventivku tak sa ho opytam co dalej.19mm som mala aj ja,preto sme ich mali mensie lebo sme boli o den skor na foliky kuk.ak sa to opat nepodari,tiez to asi budu tie vajcovody 😒 😉
Som zvedava co s nami bude,musime jednoducho verit,ze to tento mesiac vyjde ,s mm urobte pre to maximum

activia
10. zář 2012

@anait a este nieco,nebud smutna ani nestastna,akemu babatku by sa chcelo k utrapenej mamine 🙂 .vsetko zvladneme a budeme sa tesit onedlho z // uvidis 😉

anait
10. zář 2012

@activia už sme to s mm prebrali, tak už som kľudnejšia...ale nejaká šťastná zrovna nie...a vôbec, ukáž graf, nech sa poteším 🙂 😉

mijadave
10. zář 2012

dievcata, par dni tu tabulka nebude, lebo idem do nemocky a neviem, ci tam bude wifi a aj tak si pc neberiem... ☹ ked budem po operacii a budem doma a v stave, tak sa Vam ozvem a zas bude tabulka 😉 majte sa a drzte sa a dufam, ze ked sem pridem, budu tu nove tehulky 😉

anait
10. zář 2012

@mijadave drž sa, nech to dobre dopadne...budeme na teba myslieť a čakať 🙂

piefunko
10. zář 2012

@mijadave drzkaj sa,dufam ze nic vazne...
@anait achmoja,tu cakaren poznm,vzdy som z tohoimo :( no tak verim ze sa to twraz konecne podari 😉

mijadave
10. zář 2012

@anait, @piefunko dakujem dievcata 😉 ste zlate... nie je to vazne, len veeeeeeeeeeelmi neprijemne, idem na operaciu so zlatou zilou, uz druhy raz tento rok 😠 ale tentokrat do KE na laserovu operaciu, tak dufam, ze to tam nepobabru a bude to ok a budem mat s tym uz raz a navzdy pokoj... len sa hrozne bojim stavu po operacii, kedze viem, co ma caka, hrozne sa toho bojim...

piefunko
10. zář 2012

@mijadave joooj ☹ tak nech ti vsetko dobre dopadne a nech sa ryychlo zotavis po operacii.vela sil a pevne nervy zelam.drz sa! a ozvi sa potom ako si dopadla 😉

mijadave
10. zář 2012

@piefunko dakujem, jasne, ozvem sa 😉

activia
11. zář 2012

@anait ved ja som tiez neni stastna prestastna, snazim sa len nebyt utrapena 😉 ...........graf je tu 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781

piefunko
11. zář 2012

@activia jeeej aky pekny... to moj sa nechyta 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
ovu stale nikde a to som mala fytosoju och! a to si keksikujeme kazdy den lebo som myslela ze bude teraz ako s clostilom... nebavi ma to uuuuz 😔 ☹

activia
11. zář 2012

@piefunko no ved ano pekny ale s akym regimentom tabletkovym, clostil, pregnyl, dufik 😝 ......to sa potom vyrabaju taketo grafy 😅 ..................heeej nie, ty a @anait ste moji tahuni, ked sa vy zlozite, tak ja to mozem rovno zabalit ☹ ................takze kocky, nadych, vydych ide sa dalej, ved ja vas budem o par dni potrebovat, kto ma bude utesovat, ked zahlasim 1DC 😀 😀

piefunko
11. zář 2012

@activia alebo // ze? 😀 kto potom bude mna kriesit? 😀 😀

activia
11. zář 2012

@piefunko 😀 😀 najlepsie by bolo , keby vsetky zeny, ktore chcu babo, tento mesiac otehotneli 😉 😀