Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
25. črc 2011

@nathali To me prace taky bavi, coz o to. Ale ty lidi mi lezou na nervy uz hrozne dlouho. Bud potrebuju dovolenou a nebo zmenu. Jenze ja to chci v praci ukoncit otehotnenim, coz uz se mi docela dlouho nedari. Ale co, neresim to. Ted spis resim, abych MS nedostala o dovci, tak jestli posunout dovcu nebo se poradit s dr, zda to nejde nejak udelat

jika10
25. črc 2011

@nathali No nic kocko, jdu se venovat manzelovi. Tak dobrou noc a drzim palce

nathali
25. črc 2011

@jika10 verim ti ze ti ludia idu na nervy 😀 to poznaaaam dobre 😀
jasneee utekaj ked tak pokecame zajtra 🙂
papa

aduskatt
25. črc 2011

@nathali budu dve ciarkyyy🙂))tesim sa s tebou

terioza1
25. črc 2011

@nathali no tak opatrne s tim sexikem.. dr mi v nemocnici taky povdal, ze DOPORUCUJE na zacatku, kdyz se objevi // tyden tak nesoulozit... Tak ja nevim... Dokavad to neni videt na UTZ... Cucela jsem na nej jako trubka.. Ale asi na tom neco bude.. nevim. Kazdopadne drzim moc palce, aby jsi se konecne dockala 🙂

Ja? Ja stale cekam... TT zatim nic... ale jeste 5dni do ms, ktera NEprijde!!!! 🙂

nathali
26. črc 2011

cauky holky
tak s // nakoniec nic nebude ms v noci dorazila bez bolesti ale za to pekne silna no nevadi ved raz to urco pride 🙂 a teraz asi nebol ten spravny cas ved aj v praci som len zacala a s priatelom to je take nastrbene tak ked sa vsetko da dopohody bude aj mimco 🙂
@terioza1 no na tom sexiku nieco bude co som citala tak baby pisali ze aj potratili.............
drzim palce aby si za chvilku pisala ze mas // na TT 🙂

terioza1
26. črc 2011

@nathali no prave, ja v sobotu mela sex a v nedeli konec... Tak se drz babo jedna tehulovata... 🙂 Drzim palecky, aby dalsi test ti ukazal silnejsi //... A vsechno bylo v poradku..

terioza1
26. črc 2011

@nathali jezis, promin, ja si neprecetla to nad tim... ☹ Omlouvam se.. moc me to mrzi, ale neboj, zadari se priste... uz jsi na dobre ceste 🙂

nathali
26. črc 2011

@terioza1 v pohodeee mne nic neni ani nesmutim nemam za cim ved mozno tam mico uz ani nebolo a preto mi ukazalo taku slabu ciarku ze to bol len zostatok hormonu stavaju sa aj horsie veci.....
po pravde teraz je aj dobre ze to takto skoncilo potrebujem si dat doporiadku zivot priatela a v praci chcem vydrzat dlhsie a to su veci co sa musia riesit a nesmu sa nechavat tak

a vcera som bola u kamosky co ma mimnko necela 2 tyzdne tak som si to uzila vsetko tam 😉 🙂

terioza1
26. črc 2011

@nathali To je dobre, ze to beres takhle, ze se z toho neslozis.... jako ja treba.. ja byla uplne hotova.. Jak dlouho uz jsi v praci? Mas po zkusebni dobe? A co noveho s pritelem? Je to lepsi?

mijadave
26. črc 2011

ahojte dievcata 😉 tak soja ma na mna ucinok asi taky, ze mi riadne posunula ovulku. http://www.fertilityfriend.com/home/361810 nastastie je to "poistene tulenim" 😀 no uvidime, co bude dalej, urcite je to teda kratsi cyklus.... 😀

donalona
26. črc 2011

ahojte, ja som brala 2 mesiace clostyl, mal zly vplyv na mna, tak som ho vysadila a na dalsi mesiac som otehotnela bez liekov🙂

terioza1
26. črc 2011

@mijadave ahoj, no to je vec teda... ja se ptala na soju v lekarne a bylo mi receno, ze je to pro zeny v menopauze (???!!!)... co to dela?

mijadave
26. črc 2011

@donalona tak to je super, blahozelam 😉
@terioza1aj mne to povedali, no ja im vravim, ze viem, ze to pomaha aj pri snazeni, tak na mna kukla, ale nic nepovedala... v druhej lekarni mi povedala, ze ano, ze o tom tiez pocula... tak som si ju tam aj kupila.... 😉 co to robi? malo by to posobit ako clostil... zatial navonok nic nevidno, teda okrem posunutej ovulky... hlien to nejak nezmenilo, ani hlava ma nebolela, ani ovulka nebola bolestiva... no vraj to zvykne upravit vsetko az na druhy cyklus, cize ak sa teraz nezadari, dalsi cyklus na snazenie nastane urcite skor ako zvycajne 😀

terioza1
26. črc 2011

@mijadave Tak ja to taky prave slysela, ale v lekarne mi rekli tohle, tak jsem se zhrozila. No ale Estrofem, kterej mi byl dan na rust sliznice, ma v pribalovym letaku napsano, ze pomaha pri menopauze a pri tom, kdyz ma zenska vyoperovanej spdek atd... Nic o sliznici tam nepisou... A pusobilo to na sliznici.. Tak jsem z toho blazen.. Meli by tam psat vsechno, k cemu se pouziva. Kdo se v tom pak ma vyznat 😀

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 to mas pravdu, mali by, no som niekde citala, ze aj nejaky sirup proti kaslu, teraz si nepomeniem ktory, pomaha k otehotneniu... to by bolo zaujimave, keby to tam tiez uviedli.... 😀 mozno oni sami nevedia, na co vsetko tie lieky pomahaju 😀 😀 😀

terioza1
26. črc 2011

@mijadave Sirup na kasel??? 😀 😀 No tak to jsem jeste neslysela. To je pravda, bylo by zvlastni, kdyby k sirupu na kasel napsali "pomaha k oplodneni" 😀 To by vypadalo dost divne. Ale na druhou stranu by se jim treba zvysil prodej 😀 A decka by nemeli zadnej kasel... kdyby se to povedlo. Moje matka se setrou pila furt nejakej sirup na kasel, pac ji nektera znama rikala, ze po tom potrati( mama segru nechtela) a segra za svych 33let nemela kasel 😀

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 to je dobreeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mam to doma pisane v knihe Prirodzene planovanie rodicovstva, ked nezabudnem, pozriem, co to je za sirup 😀

terioza1
26. črc 2011

@mijadave prosim te, podivej se. Ten nazev by me fakt zajimal.. 🙂

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 jasne, pozriem, ked dojdem z prace a dam vediet 😀

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 trosku som rozmyslala, zda sa mi, ze je to robitussin, aj na nete som nasla, ze zvysuje mnozstvo plodneho hlienu a zlepsuje jeho kvalitu (vodnatejsi a viac sa natahuje). 😀

terioza1
26. črc 2011

@mijadave Tak ten si koupim... Ja jsem to vazne jeste neslysela... 😀 Tlemim se tomu 😀

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 inak toto je zaujimava stranka: http://www.fertility.sk/plodnost-a-zdravie/symp... 😉

terioza1
26. črc 2011

@mijadave jdu mrknout

terioza1
26. črc 2011

@mijadave covece, to je zajimavy.... 🙂 Hned jsem to dala do oblibenych... stejne ty jo, lek ti pomuze od bolesti, ale na druhou strani ti uskodi v plodnosti teba.... :-/ Pak si vyber.... :-/

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 to teda je zaujimave, nepozerala som to detailne, ale doma si to lepsie pozriem... 😉 ved to, ze potom si vyber... 😕

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 to su teda zaujimave veci 😕

terioza1
26. črc 2011

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/234252-opalov...

sup na opalovani... a ja se divila, proc spoustu paru pocne v lete 🙂

terioza1
26. črc 2011

@mijadave to ti povim... jenomze co tejden, to jina studie... jednou tohle muzes, pak nemuzes, pak zase prijdou po nejaky studii na to, ze to muzes.... a porad dokola... za chvili nebudeme moc nic jist ani pit, protoze to prokazala studie... 🙂 Pak se v tom vyznej.. 😀