Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alamala
7. pro 2009

Ahojky holky,tak jsem se tu zase po náročném víkendu dostala. Máme doma blázinec,dáváme totiž do kupy obývák vč. malování a sestavování nového nábytku pořízeného z penízek ze svatby. Takže si dovedete představit,jak si užívám klidu 😒 Ale manža mě šetří,to je jasné 🙂 No jinak jsem se vykašlala na polykání utroše a začla ho zavádět a je mi podstatně lépe. Jinak si myslím,že ta bolest břicha jsou taky trochu nervíky,jak mi v pondělí dopadne UTZ,jestli bude reagovat srdíčko. ☹ Mám z toho hrozný strach.Ale jinak jsem si dělala včera jen tak ještě testíka a krásné dvě silné čárečky,takže HCG stoupá a stoupá 🙂

Slavu moc moc držím palečky,ať jsi šupky dupky u nás nahoře,ať se dozvíš tu nejkrásnější zprávičku,co je možné "pozitivní" 😵

jane86
7. pro 2009

alamala- držím palečky aby ULZ byl OK

alamala
7. pro 2009

Jane86,moc moc děkuji!!!Ráda bych ti poradila,ale s pregnylem nemám vůbec žádnou zkušenost,ale věřím že jsi hodně nedočkává,to já byla taky 🙂 Tak až testneš,tak ti přeji,aby byli //

jane86
7. pro 2009

alamala a ty jsi užívala clostil? Možná jsi to tu už psala, ale je nás tu moc a já se nějak ztrácím a neztíhám dočítat 😖

xena1
7. pro 2009

ahojte kocky chcem sa s vami poradit,dnes som bola na vysetreni krvi na stitnu a tehu hormony a doki mi volal ze mam niektory(som nazov prepocula)hormon na hranici tehu a netehu,ze by som si mohla urobit test...som 22DC,7DPO,pred 9dnami pregnyl a teraz beriem duphaston....mate skusenost ci na tu zvysenu hladinu mozu mat vply tieto lieky???test z mocu dnes podvecer negat

alamala
7. pro 2009

jane86 clostik jsem brala 4měsíce,první dva měsíce 3-7DC 2x denně a ty druhé dva měsíce mi ještě přidal jeden a rázem se začli tvořit folíky!
xena1,nemyslíš že jsi měla zvýšený prolaktin,ten se totiž přirozeně těhotným zvyšuje,ale máš nějak moc léků se kterými zkušenost nemám,takže bohužel neporadím,jestli to nějak může ovlivnit!

xena1
7. pro 2009

prolaktin mam v poho

jane86
7. pro 2009

alamala já folíky měla ok, po clostilu se tvořily a stejně nic. Třeba pomohla ta Laparka, ale nic mi na ní nezjistili.

xena1
7. pro 2009

jani mozno nepraskli alebo si mala malo zllteho telieska alebo nizku sliznicu

jane86
7. pro 2009

Sliznice byla podle doktorky super. Žluté tělísko při kontrole bylo také. Teď mi ale píchla pregnyl jsem teď 18 DC tak uvidíme. Ale nevím kdy mám zkusit testík....

xena1
7. pro 2009

pregnyl sa picha na prasknutie folikov a v moci je zhruba tyzden az 10dni..takze dovtedy by zrejme bol test skresleny...

jane86
7. pro 2009

10 den po pregnylu bude v neděli...

dudunidu
7. pro 2009

jane: to je myslím nejdřív, kdy je vhodné testovat, ale výsledek tě může zklamat, může být falešně negativní, tak pak nepropadej špatné náladě, protože jistější je testovat, až když ti vynechá MS 🙂

govinda
7. pro 2009

xena, pregnyl môže ukazovať vraj pozitivíne tehu, pretože ide o podávania ľudského choriogonadotropín - teda hcg a možno toto si mala zvýšené. Neviem ale, ako dlho sa môže pregnyl v tele udržať, teda ukazovať pozitívne tehu testy ...

xena1
7. pro 2009

dakujeeeeeem

govinda
7. pro 2009

xena, etše pre teba. Akurát študujem príbalový leták od tehu testu - GS Mamatest:

Obmedzenia použiteľnosti:
Lieky, ktoré obsahujú hCG (napr. Pregnyl, Profasi, Pergonal, APL) môžu poskytovať falošné pozitívne výsledky.

Len sa tam nepíše, že ako dlho po podaní Pregnyl sú v tele ešte jeho stopy ... 😒

mimina321
7. pro 2009

ahoj 🙂
to by som aj ja chcela vedieť dokedy pregnyl môže skresliť test 😕 ale asi by som tipla,že je to individuálne,každá metabolizujeme inak-testu sa ale neviem dočkať 😅

nela00
8. pro 2009

po pregnylo by malo prejsť minimálne 10 dní, mne na 7dpo ukázal čiarku 😉

wera
8. pro 2009

dobré ránko žienky 🙂
...no ja sa tiež bojím testnúť skôr ako 14 dní po pregnyle... radšej sa chcem vyhnúť sklamaniu a som psychicky tak dobre naladená že ak bude bude ak nie tak sa určite podarí v ďalšom cykle 😀 a okrem toho mi FF vyznačil že si mám testík spraviť až 20.12. čo bude až 20 dní po pichnutí pregnylu... ale neviem neviem či budem až dovtedy čakať 😅

alamala neboj uvidíš že na UTZ bude všetko v najlepšom poriadku a budete počuť aj krásny zvonček 🙂

wera
8. pro 2009

taaaak a dnešná naša tabulečka:

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............52DC/27dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................39dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........42DC.........................0 cl..............27 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d..........31DC.........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........30DC.........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........30DC/10dpo/..............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........30DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........29DC ..........................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........28DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........21DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........21dc /7dpo/.................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........20DC/5dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........20DC............................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............19DC/5dpo/..................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................32let............0d............16DC..........................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............15C.............................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37let.........1d.................9DC..........................0cl..............40měsíců
govinda .....................29r............0d...............7DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d................7DC..........................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d................2DC..........................2x1cl.............7měsíců

bobi3
8. pro 2009

krásne ránko 🙂

slavi, čakáme na správičku, určite sa nám potom ozvi, keď budeš niečo vedieť 😉

neli,ako sa cítiš? my sme rovnaký DPO... mňa nejako divne nafukuje a pichá ma v podbrušku akoby mala dojsť mrcha 😨 BT stále 37,3...

jane86, verím, že už nevieš vydržať, ja sa ešte držím, no tiež na to často myslím, že nech už je ten deň, keď budem môcť testnúť... prajem veľa siličky 😉 Tebe na laparke nezistili vôbec nič?

wera, 20.12. na test sa mi u teba zdá trochu neskoro... takto nejako budem testovať ja, ty by si podľa mňa mohla už aj skôr... nejakého 17.... a ako sa cítiš?

alamala, držíme veľmi palčeky!!! 🙂

nela00
8. pro 2009

bobi cítim sa úplne v norme, sem-tam cítim podbruško ale tomu nič nepripisujem. ale to tvoje pichanie môže byť náznak 😵 len či to nie je skoro na akýkoľvek príznak 😅

bobi3
8. pro 2009

veď to, či sa nepozorujem až príliš 😖 a ty kedy plánuješ testnúť?

nela00
8. pro 2009

no mala by som až 19.12 to budem na konci LF ale ako sa poznám tak to bude skôr 🤐

bobi3
8. pro 2009

ja tiež plánujem nejako tak... 18. - 19.12.... skôr asi nebudem mať odvahu ☹ asi skúsim až v deň mrchy, ak nedojde... 😔

nela00
8. pro 2009

u mňa väčšinou vyhrá zvedavosť 😀 potvora a potom je mi takto 😢

denkap
8. pro 2009

drobna zmena...

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............52DC/27dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................39dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........42DC.........................0 cl..............27 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d..........31DC.........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........30DC.........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........30DC/10dpo/..............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........30DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
mireag.......................28r.............0d..........28DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........21DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........21dc /7dpo/.................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........20DC/5dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........20DC............................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............19DC/5dpo/..................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................32let............0d............16DC..........................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............15C.............................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37let.........1d.................9DC..........................0cl..............40měsíců
govinda .....................29r............0d...............7DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d................7DC..........................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d................2DC..........................2x1cl.............7měsíců
denkap......................30r ............0d.............1DC ..........................0 cl..............19 mesiacov

bobi3
8. pro 2009

denkap, to mi je ľúto 😢

sakra 😠

denkap
8. pro 2009

viacmenej som s tym ratala, kedze clostil moc nezabral... aspon sa s tym lahsie vyrovnavam.
teraz si uzijem mesiac bez akychkolvek tabletiek a dalsi mesiac mi zvysil davku. uvidime, co to prinesie.
takze zazraky sa tieto vianoce u nas diat nebudu, tak hadam sa postasti aspon vam ostatnym, ktore by to do vianoc este mohli stihnut 🙂

bobi3
8. pro 2009

tak to mi je fakt ľúto, denka, a ako že nezabral? folíky neboli? 😠