Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
7. lis 2011

@golymetr dneska jsem 13DC kdyby byla ve středu tak bych to krásně vystihla ten pregnyl

antana123
7. lis 2011

@golymetr a nebo s pregnylem počkat až do středy radši??

golymetr
7. lis 2011

@antana123 já nikdy pregnyl nepoužívala tak bohužel nevim ☹

antana123
7. lis 2011

@golymetr já si ho nechám píchnout dneska večer a myslím že do 2 dnů ovulka bude takže to bude akorát

antana123
7. lis 2011

@golymetr mě ho dr píchal vždycky 2 dny před ovulkou a říkal že se máme do 2 dnů tulit

golymetr
7. lis 2011

@antana123 držim palečky 😉

mijadave
7. lis 2011

@antana123 po pregnyle nastava ovulka do 36-48 hodin, aspon tak mi to bolo povedane od mojho dr 😉 takze ak mas foliky dost velke, co vlastne Ty nevies zistit, tak si to mozes dat pichnut... tazko povedat v Tvojom pripade, ale asi by som si to dala pichnut... 😉

antana123
7. lis 2011

@golymetr děkuju ale nemyslím že to výjde na první pokus ale sem strašně ráda že clostil mi pomohl a mám ovulaci
nevíš jak dlouho se může clostill užívát???

antana123
7. lis 2011

@mijadave díky dám 😉

mijadave
7. lis 2011

@antana123 mne vraveli, ze sa berie najviac 6 cyklov, no moj dr este zvazuje, ze mi ho znova nasadi... su babenky, co to brali aj dlhsie... vyzera to tak, ze co dr, to iny nazor... 😉

antana123
7. lis 2011

@mijadave jo to jo mě ho zatím dal na 3 cykly a pak mám jít na kontrolu s grafama BT tak snad mě konečně pochválí 😉 jo každý doktor to vidí jinak

mijadave
7. lis 2011

@antana123 to hej a super je, ze ten Tvoj uznava grafiky BT 😉 nie kazdy to berie do uvahy... 😉

antana123
7. lis 2011

@mijadave jo on mi hned říkal měřit a měřit že chce vidět grafy každý dr. je jinný můj má 70 let a na Zlínsku je vyhlášený moc neplodným párům pomohl sem za něj ráda proto se ho nechci vzdát i přes tu dálku

janielik87
7. lis 2011

Tak baby, chce sa mi plakat akurat....nerastu... nieze vobec, ale velmi malo... ked som tam bola minule v piatok na 9DC, tak mali 5,8mm a teraz 12DC maju 9,8 mm cca... cize nic. :( Idem zas vo stvrtok a to mi predpise zas clostil ale uz po celej tablete rno a vecer... :( Aj tak som smutna, to uz ani sancu nemam tento cyklus...Ach sklamana som.

antana123
7. lis 2011

@janielik87 ale netrap se a kolik máš clostilu???já 2x1tbl neboj určo to příští cyklus výjde a budeš mít obříky

mijadave
7. lis 2011

@janielik87 moja, to ma mrzi... ☹ ale to si mala velmi nizku davku clostilu... 😉 mne tiez rastli pomaly a to som mala 2x1 celu tbl. na dalsi cyklus zas rastli az moc... a boli tu baby, co brali aj 3 tbl denne, takze hlavu hore.... mne ked nerastli, tak mi nechal clostik brat aj viac dni, nie len 5 dni... niekedy som brala clostik az do 13DC 😉 mozno Ti da dalsi cyklus vyssiu davku a vyjde to 😉

tyrisa
7. lis 2011

@janielik87 Jani,já jsem taky nezareagovala na poprvé vůbec,neboj,dr ti zvedne dávku a foliky budou určitě 🙂

ebelin
7. lis 2011

Ahojte, dnes som zobrala prvu tbl clostilu a tak ma napadlo.. kedy ma zmysel si zacat robit ovu testy? Az po dobrati clostilu?

janielik87
7. lis 2011

@antana123 no ja mam rano a vecer polku tablety od 5-9DC

@mijadave no ved hej, lenze zase zmareny cely cyklus...to uz sa mozem aj na alchemilku vykaslat aj na grep...ach a este som len 12DC...to zas kym sa dockam dalsieho cyklu.... :/ :/
@tyrisa no ved hej, len to cakanie...konecne ale nejake boli...aj ked nerastu zjavne ...

mijadave
7. lis 2011

@janielik87 moja, akoze nerastu, rastu, len pomalsie... normalne rastu tak 2mm za den... 😉 a nedal Ti ho este uzivat do dalsej folikulometrie? ja viem, ze cakanie je hrozne, ale este nehadz flintu do zita, ved este mozu narast a ovulku budes mat neskor 😉

mijadave
7. lis 2011

@ebelin nemam skusenosti s testami, ale pocas brania clostilu je to zbytocne, ovulka prichadza az po dobrati... 😉

antana123
7. lis 2011

@ebelin Ahoj já brala clostil 1-5DC a první ovu test jsem dělala od 10DC a byl slabý duch až ted 13DC je skoro stejný jako kontrolní a to jsme 13DC takže myslím že max 2dny

janielik87
7. lis 2011

@mijadave no ved uz ani nemam clostil dalsi...musim prist vo stvrtok a vtedy mi aj predpise a uz asi aj vacsie balenie, kedze budem brat 2ks denne :/ :/ to je naprd toto cakanie na dalsi cyklus... Ach kiez by sa aspon dalo daco robit, aby rastli...Vies ja mam potom aj duphaston a to cca od 16DC...cize.... No spytam sa jej nan vo stvrtok, ci ho brat vobec, ci jak.

mijadave
7. lis 2011

@janielik87 jasne, ja som myslela, ci Ti este nanapisala, aby si ho dalej brala... 😒 na ten duphik sa opytaj, no mozno by nebolo odveci ho brat, aby sa Ti zbytocne nenatahoval cyklus, ale uvidis, co Ti povie vo stvrtok... urcite sa na to ale opytaj... 😉

ebelin
7. lis 2011

@mijadave @antana123 OK, aj som si myslela, ze to nema zmysel pocas brania.. len zvedavost ci to zaberie je velka 😀 este musim teda par dni pockat 🙂

janielik87
7. lis 2011

@mijadave no ved spytam sa... co uz. Dovtedy asi budem moje foliky prosit kazdy den a vecer aby pekne rastli. :D Uz som skusala im aj pohrozit :D :D :D No neviem ako na ne. :D

mijadave
7. lis 2011

@janielik87 ja viem, ze to mrzi... tiez som nevedela ako na ne... ☹

janielik87
7. lis 2011

@mijadave hm...hej mrzi to, sklamanie som najviac citila tesne po odchode z ambulancie, teraz uz len cakat na stvrtok a potom na mrchu, nech cim skor dojde...

mijadave
7. lis 2011

@janielik87 ja viem, ja som vzdy dufala, proste kym nedorazi ms, ze je stale sanca.... 😉 to cakanie je strasneeeeeeee 😠 stale len cakat... 😉

veji
7. lis 2011

ahojte babenky. tak.........ovu bola vcera vecer. od stredy som mala neskutocne bolesti, v sobotu sa to uz skoro nedalo vydrzat a vcera vecer pri umyvani zubov, ked som bola naklonena nad umyvadlom to prislo. normalna supa! citila som ako praskol folik. take nieco sa mi este nestalo. snazili sme sa cely tyzden ako blazni. ak by to teraz konecne vyslo, bola by som stastna ako blcha.
@janielik87 mrzi ma ze tie tvoje potvorky su malinke. nezufaj, moje boli na na 14 DC tiez male. ale ta bolest hovorila za vsetko.