Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
16. lis 2011

@kacnov vyskusaj o dva dni test s citlivostou 10, tento ti to tak skoro este urcite nezaznamenal. A kolko embrii ti vlozili jedno alebo 2? Ja verim ze ti to vyslo, velmi drzim palce 😉

kacnov
16. lis 2011

@jeny 1 více sme neměli meli sme klasiku na icsi

ebelin
16. lis 2011

@mijadave @jeny fuuu, no ak by to nebolo z pregnylu.. tak snad ma nejaka chripka neobchadza ☹

@lienkalienocka - no mne ked ju vecer pichli som bola v pohode a zacalo mi byt zle nadranom a uz sa to taha cely den..., tak ale dufajme, ze pregnyl zabere 🙂 a tiez ta boli to miesto vpichu?? mna boli pol zadku 😀

@manamani1 - tak to musi byt tiez riadne neprijemne.. mne z clostilu nebolo nic, len ma pobolievalo podbrusko...

Dnes som si robila uz ovu test 😀 a ciarka je skoro taka silna ako kontrolna, tak testnem este aj vecer ci silnie a snad budem mat pozitivny ovu test 😀 to by bol moj prvy pozitivny ovu test po vyse roku testovania 🙂

mijadave
16. lis 2011

@ebelin dufam, ze nie.... o mna sa nieco pokusa... mam hnusny drazdivy kasel, strasne ma rozbolelo hrdlo a k tomu sa citim, ako by som mala teplotu, tak otapene.... ☹

lenka7791
16. lis 2011

Ahojte dievčatá, dlho som tu nebola. Dnes hlásim 1DC, od nedele ma čaká clostil (už šiesty a zatiaľ posledný cyklus). A to ho teraz mám užívať 3x1 od 5-11 DC. Potom sa uvidí čo ma čaká. Tak silno držte palce.

govinda
16. lis 2011

@mijadave juj, moja, pekne si vyšla hore, pekne sa ukázala ovulka 😵

elys
16. lis 2011

ahojte holky. stupol mi tlak na 200 ked som si vo fotoblogoch precitala prispevok od "lenkavis" uz som sa do nej pustila. krava jedna

elys
16. lis 2011

@kacnov ahoj. strasne ti drzim palceky. este to nevzdavaj. este je skoro. ako sa citis?

antana123
16. lis 2011

@elys tak to je teda kráva ta mě nasrala 😠 😠 😠 😠 😠

kacnov
16. lis 2011

@elys no právě se cítím uplně normálně nikde nic... ☹

elys
16. lis 2011

@antana123 som rada, ze som neni jedina, komu sa to nepaci. fakt ma to urazilo a urcite aj ostatne snazilky alebo byvale snazilky. jezis, vies kolko krat som pocitila v sebe zavist, ked mi niektora kamoska povedala, ze caka babo. netajim sa tym, zavidela som, ale nikdy som to nedala najavo. ale ten pocit tam bol. a nehanbim sa za to. urcite ho ma aspon 90% zien, ktore po babatku tuzia.

elys
16. lis 2011

@kacnov no a kedze to uz bolo hotove embryo, nemozu to oni pozriet cez ultrazvuk? nejaku tu skvrnku by mohlo byt vidiet.

antana123
16. lis 2011

@elys to je pravda zažila jsme to u malého a zažívám to i ted kolikrát tak těm ženským závidím řeknou si že chtějí dítě šup a na první pokus to je je to škaredý ale závidím jim ☹

antana123
16. lis 2011

@elys já si myslím že tohle z huby vypustí jen zlý lidi ona ani netuší jaký to je a co ty páry proto musí všechno dělat ale škoda slov

antana123
16. lis 2011

@elys já to poslouchám i v rodině z celé naší početné rodiny jsem jediná co nemůže jen tak v klidu otěhotnět všechni osttní hup a je to a pořád poslouchám ale moc na to myslíš a takový kecy ale oni vůbec neví jaký to je

elys
16. lis 2011

@antana123 veru, skoda slov. dostala co chcela. nabuduce si rozmysli, co napise.

elys
16. lis 2011

@antana123 u nas to bolo to iste, az na moju sesternicu, ta nakoniec musela adoptovat, ale v nej som mala taku obrovsku oporu. oni to vzdali az po 20-tich rokoch a teraz su tak stastni a je jedno, ze chlapcek nie je ich skutocny syn, miluju ho uplne rovnako.
i ked baby tu vedia, ze nam sa naozaj zadarilo, ked som sa na to doslova vykaslala. ale to trvalo rok a pol, dovtedy to proste neslo, ten chtic bol obrovsky.

govinda
16. lis 2011

@elys @antana123
ja to veľmi dobre poznám. Všetky moje sesternice už majú drobcov a to niektoré doslova na prvý šup. Ja sa s nimi teším a aj im samozrejme doprajem, ale keď sa začnú vypytovať, kedy sa už aj ja rozhodnem pre rodinu a podobne, tak ma ide rozhodiť. Mám aj kamošku, ktorá má 3 deti, s rozdielom 1,5 roka od seba a ani nevie, ako k nim prišla. Tej ke´d povieš, že ovulačnjý test alebo hormonálny profil, pozerá ako puk, lebo ani len netuší, o čom točím. Hlavne ma vytočí, ke´d začne podrývať, že či mi má ukázať, ako sa to robí 😠 .
My sa s manželom snažíme už dlho. V podstate rok v roku 2006 do 2007, potom nutná pauza kvôli práci a snažíme sa už od januára 2009, takže onedlho to budú 3 roky a nič. Raz som o mimi prišla, pred rokom ☹ . Rvem do seba kadejaké vitamíny, bylinky, aj mm, rvem do seba clostil, absolvovala som laparku, no všetko možné a ide ma rozhodiť, keď do mňa ide niekto podrývať, že či neviem, ako sa deti robia 😠 . Neviem, či vtedy zúriť, vraždiť alebo plakať 😠 😀

elys
16. lis 2011

@govinda moja, presne viem, ako ti je. ja som priatelovi zacala vykrikovat, ze bude lepsie, ked si najde novu zenu, ktora je plodna, ze ja som na nic. fuj, to boli depresie. su to hrozne stavy a ked si po tom vsetkom precitas, co napise nejaka baba, ktora ma bez problemov 3 deti a urazi ju jedna veta od snazilky, tak ta moze aj rozdrapit. najdi si uzivatelku "lenkavis" a pozri si jej fotoblog

govinda
16. lis 2011

@elys hej, videla som to, pohľadala som si to potom, čo si sem o tom napísala 😠 .
Ja sa viem tešiť z každej budúcej mamičky. Ale minule ma niečo totálne položilo. Mám jednu kamošku, ktorá neplánovala rodinu nikdy. Má jedného priateľa, s ktorým im to takto funguje. Ona ani on deti nechú a tak samozrejme berie HAK. Napriek tomu sa jej dvakrát podarilo otehotnieť, samozrejme, že išla na interupciu. Normálne nešťastná mi rozprávala, že aké nešťastie ju postretlo, že napriek HAK otehotnela. Teraz musela kvôli zdravotným problémom HAK vysadiť, samozrejme, že do mesiaca od vysadenia otehotnela znovu. A samozrejme to dopadlo rovnako ako predošlé tehotenstvá ... Nerozumiem tej nespravodlivosti, fakt nechápem. Ja si ani nemyslím, že to niekto tam hore môže riadiť, lebo toto by jednoducho nedopustil ... Tak taký čas som z toho na kolenách. Ja síce stále verím, že to vyjde a že sa aj ja raz dočkám miminka, ale niekedy to je proste už veľa na mňa, a to hlavne pri takých osobách, ktoré si vôbec neuvedomujú, ako ťažko takéto reči môžu pôsobiť na dlhoročnú snažilku.

mijadave
16. lis 2011

@govinda ahoj moja, ano pekne vyskocila, no neviem, ci to nie je kvoli tomu, ze som straaaasne nachcipana, hrdlo ma boli, ze nemozem prehltat, prehltam aj sliny, az ked je to nutne... 😖 ale zajtra je volno, tak vylezim... 😉
@elys, @antana123 baby, tak som si ju nasla, a teda ma tiez dobre vytocila... ale som si povedala, ze jej nejdem nic pisat, nestoji mi to za to... 😠

mijadave
16. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m...............59...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m..............47...........31............................Clost.,
Nativanativa............29...........8m..............34............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............33............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............31............33............12...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............30............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................27............30............12...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................26.............27...........12............Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............22.............34.............7............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............22.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............21.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............19.............27.............3............Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............16.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............13.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................12............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m................7.............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r.................6.............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m................2.............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m...............1.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................19+4..................19+4................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........16+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............10+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................8+6....................8+3................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............5+2....................5+4................14.7.2012..........19.12

mijadave
16. lis 2011

@lenka7791 to ma mrzi ☹ dufam, ze uz Ti to tento cyklus vyjde 😉 prajem Ti to z celeho srdca 😉

govinda
16. lis 2011

@mijadave no aj ja som sa dnes zobudila nejaká nachcipaná 😒 . Trochu dutiny a akoby vnútroná teplota, takže zajtra tiež domka pod dekou, akurát ideme k svokrvocom na návštevu, ale inak sa liečim 🙂

mijadave
16. lis 2011

@govinda presne, akoby vnutorna teplota... tak velmi sa tesim do postele... len cakam, kym si deti spravia ulohy do skoly, dam im veceru a sup do postele a nech su hore, ked chcu... chcu cakat na mm, dnes ma prist domov... 😉

govinda
16. lis 2011

@mijadave a nie je zajtra voľno? Ja len že deti píšu teraz domáce 😀 Ale jasné, poriadok musí byť 😀

mijadave
16. lis 2011

@govinda ano, je volno, ale ked si ich dnes spravia, zajtra maju volno cely den a mm s nimi moze aj niekam vyrazit, aj ked neviem, ci niekam pojde, lebo aj deti kaslu a posmrkuju... ale asi pojdu zajtra pozriet babku... 😉

govinda
16. lis 2011

@mijadave nop tak sa všetci budete zajtra liečiť 😀

lenka7791
16. lis 2011

@mijadave Ďakujem. Aj ja vám prajem, aby sme boli všetky z toho fóra tehu 😎

mijadave
16. lis 2011

@govinda to mam v plane 😀 aj ked musim zajtra pracovat aj z domu...

inak dievcata, nemohla som nereagovat na tu babu... aj ked som napisala, ze nebudem, nedalo mi to... mam tam najdlhsi komentar jej prispevku 😀 😀 😀