Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
18. lis 2011

@kacnov no mozno ti stupa hcg pomalsie takze este nadej urcite existuje, drzim palce 🙂

terioza1
18. lis 2011

@golymetr gratulujemeee .-)

jinak ahoj holky, prisli jsme se na vas podivat, jak se vam dari....
my jsme vcera meli 4mesice od poceti 🙂 tkaze takovy mini narozky .-)
Doufame, ze aj vy brzy budete slavit nejake mini narozky...

terioza1
18. lis 2011

@petra273 aj tobe velika gratulace 🙂)

aduskatt
18. lis 2011

@terioza1 no, mininarodky budu, ked dorazi mrcha................80 mrcha od zaciatku snazenia..............ale uz by nemusela prist...........dnes ma termin a zatial nic

terioza1
18. lis 2011

@aduskatt tak treba uz nedorazi 🙂 neves hlavu.. a mas jako pocit, ze by mela prijit?

aduskatt
18. lis 2011

@terioza1 hlavu nevesiam🙂)no, myslim, ze dorazi, boli ma brucho aj prsia a mierne ruzovo uz to vyzera..........akurat mrcha nikde.........podla ovulky by mala dnes dorazit

terioza1
18. lis 2011

@aduskatt tak drzime vsechny palecky, ktery mame, aby nedorazila .-))) uz by mi z toho hrabalo teda... :-/

aduskatt
18. lis 2011

@terioza1 no, svojim sposobom obcas z toho aj mne hrabe😨)

mijadave
18. lis 2011

@terioza1 ahooooj, to je pekne od Teba, ze sa tu zastavis nas pozriet 😉 ako sa mas? co nove? gratulace k mininarozkam 😀

terioza1
18. lis 2011

@aduskatt prosim te, jak dlouho uz se snazite?

@mijadave Tak koukam sem jednou za cas.... hodit vam sem par tehu bacilu.. a vzdycky, kdyz jsem prijdu, je nekdo novy v tabulce 🙂 Doufam, ze vas tam brzy bude jeste vic a vic.. 🙂 No mame se dobre ( klepu na zuby, abych nezakrikla), v pondeli jdeme na srdicko a dozvime se, jestli mame pindu mezi nohama nebo ne, v utery na velky UTZ... Kopeme kazdy den maminku do briska.. Dekujeme k mini narozkam...
Co noveho u tebe?

aduskatt
18. lis 2011

@terioza1 o druhe uz siedmy rok, o prve to bolo 5

mijadave
18. lis 2011

@terioza1 jej, tak to je super, pekne si to napisala 😀 tak potom daj vediet... 😉 u mna nic nove... som strasne nachcipana, boli ma hrdlo neskutocne, soplim, kaslem... proste veselo a musim este sediet v praci 😠 vikend v posteli to isti.... no a v pondelok ide mm na spermiogram a usg a bude mat aj vysledky krvi... tak sa neviem dockat... podla toho povie moj dr, co dalej... 😉 moj grafik je zatial pekny, aj ked ovu priznaky a testy nesedia s BT, ale co narobim, istit sme to istili, ako sa len dalo... len teraz neviem, ci BT nie je vysoka aj kvoli tomu prechladnutiu 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/361810 ale teplotu ako taku nemam zvysenu...

aduskatt
18. lis 2011

@terioza1 tak sem hod viac ako par tehu bacilov........🙂)-inak, fakt neviem, necitim sa byt tehotna, ale ani tak ako standardne pred mrchou......je mi tak.no, proste inak.........ale nemam pocit, ze by to bolo z tehu

jania023
18. lis 2011

@aduskatt ake je to nespravidlive z babom nie ...my sme cakali na prve 10 rokov a na druhe este stale cakame a to uz je 3 roky a zaciname 4 😒 ...ked uz panbozko nas nechal tak dlho cakat na to jedno tak aspon pri druhom by mohol urobit nejaky zazrak a urychlit to 😉

janielik87
18. lis 2011

Ahoj baby, nemam nic nove, len by som sa chcela opytat ----) nezacali vam viac padat vlasy po brani clostil+duphaston ??? Lebo ja doslova plznem... Dala by som to za vinu aj jeseni, ale manzel ma upozornil, ci to nemozem mat z tych liekov...
Vcera sme si spravili krasny dnkík. Uz nesnazilkujeme ale sexikujeme :D :D Lebo tento cyklus mi aj tak vajka nedozreli, tak co. 🙂 Uz som sa s tym aj prestala rozculovat a smutit. No snad ich je tam par pripravenych na dalsi cyklus. Uz aby tu bola mrcha - paradoxne. Do nedele mam duphaston a potom cakat na mrchu.

aduskatt
18. lis 2011

@jania023 no jo, co narobis.......asi si nevyberieme......
@janielik87 ja som s clostilu neplzla...ale zasadne plznem vzdy na jar a na jesen🙂

mijadave
18. lis 2011

@janielik87 ahoj, no neviem, mne sa tiez zdalo, ze trosku viac padaju, lenze kedze ja mam strasne huste vlasy, tak som to neriesila... 😉 my uz tiez nesnazilkujeme, rozhodli sme sa, ze budeme keksikovat vzdy, ked sa nam bude chciet... lenze ja som taka potvorka, ze ked viem, ze by mala byt ovulka, castejsie mam chut 😀 mm si to zatial nevsimol... 😀

aduskatt
18. lis 2011

@mijadave moj poloviciak nevie o tom, kedy musime, to mu poviem az po, xixi...aby nemal blby pocit..........a v podstate si uzivame tiez, kedy sa nam chce, nie len podla ovulky🙂

janielik87
18. lis 2011

@aduskatt no ved mozno je to kvoli tomu 🙂 ale tak napade ti vselico...

ebelin
18. lis 2011

@lienkalienocka - kdeze.. ja mam pravidelny cyklus iba s duphastonom, inak som mala velmi dlhe a anovulacne cykly....

@janielik87 - ja mam prave opacny pocit 😀 mne odkedy som na liekoch vlasy zhustli a este aj nechty mam krajsie... i ked asi to nebude liekmi, ale skor tym, ze uz rok co sa snazime do seba kazdy den davam kopu vitaminov atd ..... Vcerajsie volno aj nam dobre padlo vhod 😀 Uvidis, buduci cyklus uz telo bude "nakopnute" a ovu dojde 😉

aduskatt
18. lis 2011

@janielik87 no jasne, preto som pisala moju osobnu skusenost, ze ja z clostilu neplznem🙂.ale tak to je asi individualne, lebo baby pisali, ze po nom pribrali a ja nemam taku skusenost
takze as fakt je to i kazdej ine

mijadave
18. lis 2011

@aduskatt hej, presne si to vystihla, hoci tento cyklus mi hovori, ze preco tak casto rypem 😀 ci mam ovulku... no ked sa to pytal, vyzeralo to ze bude anovulak.... 😒 tak som mu povedala, ze nie, ze mam asi anovulak a ze ved ho caka tyzdenny celibat kvoli spermiogramu, tak ze si to chcem nadbehnut 😀 a to mu stacilo... 😀

manamani1
18. lis 2011

@jeny nie si ty nahodou tehulka? lebo aj vtedy ukazuju ovu testy 2//,a ty mas kazdy den skoro rovnakeeee🙂)))

janielik87
18. lis 2011

@mijadave no ja to zas nesilim, kedze viem, ze ovu nebola a nebude 🙂 Co uz. Tak ono, ked na to myslim, tak som sklamana, ze zas cyklus v keli. No ale zase aspon sa mi viac dari nemysliet na to, ze "vyslo to?" :D :D lebo tejto myslienke som sa v obdobi predpokladanych plodnych dni nikdy neubranila. No prsia ma uz zacali pobolievat...cize duphastonske priznaky v plnom prude...
Inak som premyslala, nemozem ten duphaston vysadit o den skor, nech skor dojde mrcha? 🙂 🙂 Jaaaj, ja nedockavec...

janielik87
18. lis 2011

@aduskatt no ja aj priberam...:/ :/

aduskatt
18. lis 2011

@janielik87 ja uz mam vlastne po starostiach, clostil uz nemozem........

mijadave
18. lis 2011

@janielik87 moja, tak to Ti neviem povedat, ci by sa to takto dalo s tym duphikom... 😒
a inak po clostiku som aj ja pribrala a nejak to nejde dole, a to ho uz 4 mesiace neberiem... ☹

janielik87
18. lis 2011

@ebelin no kiez by si mala pravdu a uz by konecne bola aspon ta ovu, ked nie tehu... 🙂

mijadave
18. lis 2011

@aduskatt aj ja som si myslela, ze uz nemozem, no moj dr este uvazuje nad jednou 3-mesacnou kurou 😉

janielik87
18. lis 2011

@mijadave no ved ja ho beriem len druhy cyklus a mam vselijake neblahe dosledky...ale co uz... Niekedy mam chut to cele hodit do steny a kaslat na to. Ale ked ta tuzba po mimi je silnejsia. :/