Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
18. lis 2011

@mijadave ja mam za sebou uz dve kury.v podstse berem clostil s prestavkami od 09/2010, uz mi povedal, ze neda

ebelin
18. lis 2011

@janielik87 jasne bude ovu a hned na to tehu 😀 Ja som mala tento cyklus moju prvu ovu a verim, ze budem z nej aj hned tehu 😀 😀 Mne duphaston zakazal brat menej dni... ja som sa uz na to pytala, ked som si tak chcela kvoli dovolenke posunut menzes 😀 A z duphastonu som pribrala aj ja 😠

mijadave
18. lis 2011

@janielik87 to verim, ja som tiez prvy a druhy cyklus salela z tabletiek, ale potom sa to uz spravilo... 😉
@aduskatt ja mam za sebou dve 3-mesacne kury.... 😉

janielik87
18. lis 2011

@ebelin no tak si ho pekne necham do nedele a vo stvrtok cakam mrchu!!! Tak nech dojde a nestrajkuje ako minule dva dni navyse!!!

aduskatt
18. lis 2011

@mijadave ja som mala sept, okt, potom od novembra kazdy druhy mesiac a teraz tri

janielik87
18. lis 2011

@mijadave no ved ta chut hodit ich do smeti a kaslat na ne aj na cele to pozorovanie sa je hrozne... :/ :/ A kolkokrat si vravim, ze uz nepojdem ani sem ani sa nebudem skumat, ale je to tazke. Aj ked teraz si aspon nebudem vymyslat tehu priznaky, lebo som nemala ovu 🙂 🙂 Aj ked uz to tuim, ze tesne pred ocakavanou mrchou sa objavia dajake ako vzdy :D :D aby som bola sklamana este aj teraz

mijadave
18. lis 2011

dievcata, ja sa lucim, frcim domov a rovno do postele sa potit... vylezem z nej asi az v nedelu, tak mi je hrozne ☹ mozno sa sem tam sem pridem pozriet cez mobil, no potrebujem sa poriadne vypotit, do pondelka chcem byt fit... tak pa...

ebelin
18. lis 2011

@janielik87 dostavas menzes po dobrati az na 4ty den? ja vacsinou vecer doberiem, dalsi den nic a na ten dalsi uz sa mi spusta menzes....

janielik87
18. lis 2011

@ebelin no ja by som bola nadsena, keby na 4. den...ja som dostala minule az na 6. a to som spinila predtym aj tri dni...:////

aduskatt
18. lis 2011

booooooze, pruser na pruser....dnes som bola s malym u lekarky, ze zacinajuca angina, od vcera ma horucku....teraz pozriem nanho a cely vyhadzany.....asi ovcie kiahne.........no na infarkt......

jeny
18. lis 2011

@manamani1 no tehulka urcite nie som ked mi vysiel ten prvy ovu test uz na 5DC tak som skusila tehu test ale bol uplne biely a teplota tomu tiez nenasvadsuje

veronicka33
18. lis 2011

Ahojky dievčatá tak asi s toho zase nič nebude ☹ už ma začínajú boliet kríže ☹

ingris
18. lis 2011

@lienkalienocka ja som dnes 12 den po ovu a som 23 den cyklu co sa tyka tej cysty nie prenyl nepotrebujes keď ti praskaju vajicka a cysty sa tvoria s toho ze ti nepraskne. No dnes rano som bola v soku tak ako som vcera pisala robila som si test a nic 1/ ale rano poyeram isla som ho vzhodit a ja som tam videla 2 ta druha bola slabucka ale nevedela som ci mi sibe alebo je tam ta druha slabucka ukazala som ju polovicke a on ju tam vraj videl tiez este som ju ukayovala kamaratke v praci a ona ye ju tam tiez vidi slabucku ale videla ju neviete ci ked to bolo a na druhy den vydiet to moze byt tehu. Som s toho na nervy po kolkych dnoch by som mala robit dalsi ako rychlo maju stupat tie hormony

manamani1
18. lis 2011

@jeny tak ale z minuleho cyklu nemozes byt????

aduskatt
18. lis 2011

no, navrat z pohotovosti...................to zdravotnictvo je fakt v hroznom stave.jo a mrcha zatial stale nikde.......

jeny
18. lis 2011

@manamani1 ved aj ja som myslela ze jedine ak tak z minuleho cyklu tak aj napriek tomu ze som mrchu dostala som po mrche testla aj tehu testom ked som mala ovu testy pozitivne ale ten tehu bol negativny takze urcite nie

jeny
18. lis 2011

@aduskatt a co mate kiahne? my sme mali v lete tak uz ich mame z krku 🙂 a netestnes zajtra rano? ja by som nemohla tak dlho cakat v neistote 😀

aduskatt
18. lis 2011

@jeny myslela som, ze kiahne..rano sme boli u lekara, angina.....a poobede sa vyhadzal, ale hroze.a vraj kiahne to nie su a lekarka sama nevie co.zmenila lieky a ze ak sa znova vyhadze, tak zajtra prist....lebo mu to zacalo miznut.......ale ma horucky, bolesti hlavy a hrdla a dnes vyhodila ATB a mame dat az zajtra...no, noc bude tazka...sak ani ja nemozem cakat, ale nemam cas sa na to zameriavat, maly je dost zle teraz na tom.........asi testnem az v nedelu.ale ona dojde do rana☹

jeny
18. lis 2011

@ingris ak bola ta druha ciarka ruzova tak je velka nadej ze budes tehulka, mozes test zopakovat o dva dni a uz by mala ciarka zosilniet

manamani1
18. lis 2011

@jeny no neviem, mna hned to napadlo, ked som videla pozitivne testy celych 5 dni, ci kolko...tak mas asi dlho ovulku, pol cyklu 🙂))

jeny
18. lis 2011

@aduskatt tak to vam teda nezavidim 😒 zelam skore uzdravenie a aby bacil neskocil aj na teba

jeny
18. lis 2011

@manamani1 no ovulku tiez podla teploty nemam, tie testy su asi nanic, neverim im no aspon tu som videla // a nie stale tie deprimujuce biele testy no nevadi z ovu testami buduci cyklus uz skoncim este miniem tie co mam a uz to kupovat urcite nebudem

aduskatt
18. lis 2011

@jeny nemam mandle, angina nebude🙂)) ale dakujeme..kks, uz ma 39,4.vrrrr

petra273
18. lis 2011

@terioza1 Díky 😀 chci se zeptat jak ti bylo na začátku? Mám dost hnusný křeče a jsem úplně vyřízená 😒 neumím si představit, každodenní cestování...doufám, že je to normální a přejde to..

less
18. lis 2011

Ahoj holky,muzu se pridat?🙂)Ja uz jedu treti kuru s clostilem a porad nic☹((tak jsem zvedava,kdy se to konecne zlomi.

govinda
18. lis 2011

ahojte dievčatá 🙂 Čo tu dnes nového?

@less vitaj 🙂. Ja zajtra tiež začínam 3.cyklus s clostilom 😉 😀

manamani1
18. lis 2011

Prečo čiarka nesilnie?

tyrisa
18. lis 2011

@manamani1 Protože nemáš ovulaci.....zatím

manamani1
18. lis 2011

@tyrisa tak ale bolesti su...

govinda
18. lis 2011

@manamani1 oba teswtíky si robila dnes?