Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
22. bře 2011

@nathali dufajme, ze hej, velmi mu doverujem, len sa teraz obavam tej cysty, ako on mi na nu nic nepovedal, absolutne nic a ja truba som sa ho nepytala, az ked som sadla do auta 😠 ,a le keby to bolo vazne,t ak by mi nieco na to povedal, myslim si, ze to bude opat folikularna cysty ako cca4 mesiace dozadu, tiez som ju mala a pri mrche sa vyplavila,dam vediet, uz sa tesim na druhy tyzden v stvrtok, manzela som oklamala, ze si to bude musiet urobit u dr. v ambulancii za paravanom, tak mi povedal, ze sa tak neurobi 😀 😀 😀 😀 , ze si odbehne do auta 😀 😀 😀 , tak som sa smiala

leeena_4
22. bře 2011

@kamillka100 ahojky tak jaké jsou pocity z CARu, dalo vám to taky naději? Jinak jsme na tom stejně s tou cystou. Taky jí mám po téhle ms byla už poloviční a prý na ústupu, tak snad zmizí úplně, tedy pokud právě nemizí a není důvodem toho mého krvácení, které od soboty ještě nepřestalo 😠
Teda ty jsi potvora 😀 chudák manžel se bude klepat celý týden 😀 😀

kamillka100
22. bře 2011

@leeena_4 tak to hej, vsak ma uz teraz strach 😀 , ale mi toho zvladneme ovela viac ako oni, dal mi velku nadej, tak som zvedava, tu cystu mam 55mm, tak dost velku, ale taku som mala aj minule a praskla pri mrcha a po mrcha som tam nic nemala, tak uvidime, urcite sa mi urobila preto, ze som tento mesiac asi nemala ovulku, alebo neviem preco...... 😒 , tvoj manzel bol uz na spermiogram? a ty teraz ako??? mas uz urobeny HP? ked som mu povedala, ze som brala clostil,tak pokrutil s hlavou a povedal , ze je to svinstvo, tak asi kazdy dr. ma iny nazor, ze dobre ze mam teraz pauzu, tak ja tomu uz nechapem, ze niektore baby ho beru aj 6 mesiacov 😒

kamillka100
22. bře 2011

@leeena_4 mozno ti praskla cysta, lebo cysty zvyknu byt but vodnate alebo z krvou, vsak uvidis.....co ti povie dr. 😉

leeena_4
22. bře 2011

@kamillka100 jojo, to je pravděpodobný, že ten folík nepraskl a je z něho cysta. Pokud minule zmizela, tak zmizí určitě zas 😉 Já tajně doufám, že krvácím kvůli té cystě, třeba jí u té průchodnosti podráždili a ona teď krvácí, ale mohla by pohnout 😀. Můj na spermiogramu byl a díky za ty dary, má ho dobrý, takže můžeme jít do IUI. HP už mám a ukázalo se, že mám nedostatečné množství všech zkoumaných hormonů. Prakticky mám hormonální hladiny jako dívky před pubertou 😀. Ale to se dá řešit injekcema a práškama. Já jsem objednaná 8.4. na utz a pokud bude dost vysoká sliznice, tak vyvoláme MS (vtipné, když už podruhé za měsíc krvácím, ale mrcha sama nedorazí 😀) a asi od 3DC začnu s injekcema a snad když porostou folíci, tak bude naše první iui 😵

veronicka33
22. bře 2011

@kamillka100 ahoj moja tak to mrzí ☹ inak má dr pravdu nie každému to pomôže ja som to brala zbytočne to mi povedala teraz ta moja dr nová takže som skoro rok a pol chodila zbytočne ku tomu mojmu predošlému dr lebo ovu mávam a som ok takže už je na rade manžel a dr povedala že je zbytočné brat všelijaké lieky 😒

veronicka33
22. bře 2011

dievčatá kríže ma začínajú bolieť 😠 mrcha asi dorazí znovu ☹

nathali
22. bře 2011

ahoj babulky
@leeena_4 tak je fajn ze sa nieco deje a vies na com si 🙂
@veronicka33 no snad ms ti nepride ja dufam ze aspon ty nam to tu zachranis 🙂
co porabate babulky????

eerikaa3
22. bře 2011

@nathali ahoj mozes mi v tabulke napisat 6 DC.Inac ako?

nathali
22. bře 2011

Tabulka 22.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.........71DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........55DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m.........55DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m........51DC..(PC45dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........34DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........34DC...(PC31dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r..........33DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........30DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......25DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........22DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......15DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........14DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............14DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........13DC...(PC38dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........12DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................11DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......15m........6DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž........................6DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............5DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............2DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................2DC...(PC29dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....13tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......12tt..........(snž..3r)

nathali
22. bře 2011

@eerikaa3 no som na zaciatku uz aby bolo po ms 😀 v piatok si idem pre clostil a na sono konecne na kontrolu po troch mesiacoch 😅 😀
a co ty jak sa mas??,dlho si tu nebola 🙂

eerikaa3
22. bře 2011

@nathali casovo mi to nevychadzalo,ale rozmyslam ze budem merat BT len s tou tabulkou si neviem poradit.Ja mam clostil teraz uz 5 cyklus 😒

eerikaa3
22. bře 2011

@eerikaa3 inac pekny kocur,takeho mame aj my .Je to poriadny maco vazi 7,3 kg

nathali
22. bře 2011

@eerikaa3 aj ja meram BT aj ked po ovu sa to uz moc neoplati merat ale ja to nevydrzim a meram stale az do ms 😀
a s akou tabulkou si nevies rady????
a mas 5cyklus bez prestavky???? ja som mala 3cykly a mala som mat len 2mes pauzu ale som si to o mesiac predlzila 🙂no ale uz si po clostil idem

nathali
22. bře 2011

@eerikaa3 juuuj no to je riadny kocurisko 😀 ten nas ma len zatial 4 kila ale snazim sa ho moc neprekrmovat ale on si potom aj sam vypyta 😀
je to moje zlaticko aj ked niekedy neposlucha

eerikaa3
22. bře 2011

@nathali ano bez prestavky a 3x1 beriem od zaciatku od 4-9dna cyklu.Myslela som graf na ff ,som z toho jelen 😀

nathali
22. bře 2011

@eerikaa3 ahaa keby si nevedela tak ti poradim alebo sa potom obrat na lifinku ta je v tom ff dobraa 🙂
no paani to by som asi nevydrzala ja som tu prestavku normalne potrebovala 😀 aspon si aj psychika oddychla lebo ked mi dal dr. pregnyl a sex napovel niekedy sa nam do toho ani nechcelo 😀

eerikaa3
22. bře 2011

@nathali ani nas nie je tlst,y ale je velky .chces foto?

nathali
22. bře 2011

@eerikaa3 jasneee 🙂
daj 🙂

eerikaa3
22. bře 2011

@nathali to ti verim,na zaciatku sme si z toho robili srandu,ze na povel, no uz to ani tak nevnimam,beriem to tak automaticky,akurat vzdy samozrejme ocakavam ze uspesne no zatial nic ☹ Ale som optimista a verim ze sa to podari vsetkym ktore sme tu.

eerikaa3
22. bře 2011
nathali
22. bře 2011

@eerikaa3 juuuj ten je jak naas 🙂 aky je kraasny 🙂

no aj ja som optimista a teraz som tak nejak viac dufala ze to vijde a nic ☹ no tak sa ide dalej a aj s liekmi

eerikaa3
22. bře 2011

@nathali budem ti drzat palceky nech sa zadari 🙂 .Ved tusim by to vychadzalo pod stromcek 🙂

nathali
22. bře 2011

@eerikaa3 no ved uvidime ze ci to bude vianocne miminko alebo az novorocne 🙂 hlavne aby bolo 🙂
inak ja mam v albiku svojho kucurika tak pozri 🙂 ak chces 🙂

nathali
22. bře 2011

@eerikaa3 len si ma musis pridat ako priatela 😀 mam ho blokovane

eerikaa3
22. bře 2011

@nathali tak je,len aby bolo.ok idem si ho pozriet

zuzka1.
23. bře 2011

ahojte,
ja len tolko, ze vcera na folikumetrii len male dva, jeden 11 a druhy 15mm, bola som 12DC vcera, mylsite , ze to etse dorastie? dr si mysli, ze nie. zvysil mi davky clostylu na 2x1, zobral stery na chlamydyie, ureoplazmu a este nie.
tak ideme dalej. no uvidime 😉

jika10
23. bře 2011

Ahoj holky, nezblaznila jsem se ja, ale muj teplomer, podotykam, ze jsem tu teplotu radeji merila 2x, takze se mrknete jak jsem dopadla http://www.fertilityfriend.com/home/333757
Myslim, ze kdyz jsem byla o pul ctvrte rano na zachode, tak to na to nema vliv, protoze chodit curat v noci delam casto 😅 😅 a nikdy jsem takovou teplotu nemela. Jooo a TT dnes rano negativni, tak ja nevim 😖 asi zitra prijde hooodne velky pad

sysinek
23. bře 2011

@jika10 jeeeeej...aky pekny graf...
to nic...este nemusi znamenat...mne dr.hovoril, ze mam testovat najskor po 10dnovom meskani, aby som nebola sklamana....takze mas nadej, a ako vidim velku...drzim vsetko, co sa da 😉

jika10
23. bře 2011

@sysinek Jeee diky, Ja si taky drzim palecky a snad uplne vsechny co mam. Ale uvidim, navic jsem dneska 15 DPO a to by uz test mel neco ukazat, teda mela jsem jen citl. 25, ale i tak