Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
29. bře 2011

@lifinka právě, že ted nikdo nemá štětsí na //, snad duben bude lepší, sice apríl, ale pokud tam budou // tak snad i tak vydrží. Já vím, že se dočkám ale už je to dlouhé, vsázela jsem na clostík víc, než jsem od něj dostala.....jsem nevděčná co, i to vajco je u mě úspěch ale já chci mimi a né jen vajca 😅

lifinka
29. bře 2011

@puckal tak ráda bych pomohla, je to šílené čekání a teď jsi bez clostíka už? něco jsi psala ale už nevím....

jika10
29. bře 2011

@lifinka No a treba v unoru nezustala zadna tehotna ☹ Doufam, ze nam to ten duben pene vynahradi a bude tehulek hooooooodne moc. Ani ja bych se nezlobila, kdybych mezi nima uz byla 😅

lifinka
29. bře 2011

@jika10 no doufám, že to už bude stát za to ten duben!!!!Horní tabulka se musí zmenšovat a dolní zvětšovat, jasné holky!ach jo...

puckal
29. bře 2011

@lifinka ne jedu poslední kolo. Ted jsem dostala info od kamarádky, že v září čeká mimi, a to brala clostík.....přeji jí to ale i tiše závidím.....

jika10
29. bře 2011

@lifinka No prave taky koukam, ze do horni tabulky se porad hlasi nekdo novej a dole nic 😒 My to ted snad s manzou vezmeme konecne za spravny konec. Nejak se zacinam snad i tesit 😀

jika10
29. bře 2011

@puckal Jeezisi, ja takhle tise zavidim snad vsem tehulkam. A kdyz se jeste dozvim, ze mimco bylo neplanovane, necekane ..... No tak to zavidim jeste vic, kdyz ja cekam, a cekam, a cekam ..... A nic z toho

lifinka
29. bře 2011

@jika10 taktak, bez práce nejsou koláče 😅 já si vzpommínám na ten leden, kdy jsem mm hnala stále na sex a on už chudák nemohl i jsem ho vzbudila jednou v 1ha řekla, že jsme večer usnuli a měli mít sex....chudáček, ale co vyšlo to a to je hlavní, teď má pohov 😀

šupky dupky ke mě do tabulky🙂

jika10
29. bře 2011

@lifinka No to presne takhle manzovi taky rikam, ze bude sexik .... Pekne ob den, vetsinou uz ten 20 DC je dooost unavenej 😅 Jen u nas to zatim uspech nema 😒 Ja bych klido hned do tabulky za tebou, tam by mi nevadilo, ze jsem az na konci, ale jeste nemam opravneni vstupu, musise pry cekat na // . To nevim, kdo to vymyslel 😀

lifinka
29. bře 2011

@jika10 jj, na auto je řidíčák, na dospělost občanka a ke mě do tabulky pouze se // 😎 , ale brzy budou, musíme věřit, i když někdy přemůže mysl smutek z neúspěchu, ale tomu se nesmíme poddávat 😉

sysinek
29. bře 2011

@nathali ahoj natalie, mozes ma z tabulky uplne vypustit, mrcha nedosla, dosla cysta 5cm ☹ ...takze zatial s clostikom koncim,budu sledovat ako sa cysta sprava...
a potom uvidime... ☹ moje nadeje su na bode mrazu...

jika10
29. bře 2011

@lifinka No a ted jsme v praci ve skladu mezi papirama nasli tehu test, ale nebyl pozitvni. Podotykam, ze opravdu, ale opravdu nebyl muj, ja takove veci nechavam na doma 🙂

Ale jo, ja tomu taky verim. Ja jsem smutna vzdycky jenom prvnid en mrchy a pak uz mam zase radost, ze se muzeme snazinkovat, presne jako ted 😀

No a ted se mi chce strasne spat 😖

jika10
29. bře 2011

@sysinek No teda holky, to je mi lito, ale snad cysta odejde s mrchou a bude vse dobre. A bud rada, ze se na to vubec prislo, ze ti to clostik dela. Hlavu vzhuru kocko, vsechno bude ok a bude i mimisek, uvidis 😉

sysinek
29. bře 2011

@jika10 no dnes...mi je strasne smutno... ☹ ...som nezamestnana, mimi v nedohladne...mam pocit, ze som v bludnom kruhu, z ktoreho nie a nie vyjst...

jika10
29. bře 2011

@sysinek Hopla, no je fakt ze kdyby jsi mela pracicku, tak by to asi tolk nebolelo. Chapu, ze doma to musi byt asi pekne na palici. No a nemuzes nekam vypadnout, aby jsi nebyla doma mezi tema 4 stenama??? To te pak bude szirat porad vic a vic. Neboj holka, nikdo nemuze mit porad jenom smulu, vsak ono se to k dobremu obrati. Ono obcas je to prece tak, ze kdyz se neco se.e, tak se pak se.e vsechno

kamillka100
29. bře 2011

ahojte baby, no asi problem nebude len vo mne,ale aj v manzelovi, dnes bol na ultrazvuk lebo si nahmatal hrcku, dr. mu povedal, ze to nie je az take vazne, moze ale nemusi si to dat vyoperovat, ale moze to sposobovat neplodnost, tak uvidime ☹ stvrtok ideme do car na spermiogram ☹ , joj nech uz to mame vsetko za sebou ☹

kamillka100
29. bře 2011

@sysinek moja nesmut, citam, ze sa ti urobila cysta, teraz co som bola v car na ultrazvuku na 2DC,tiez sestricke dr. povedal, ze mam 55mm cystu, zvykne sa vyplavit pri mrche, dufam, ze sa mi vyplavila, idem stvrtok na folikulometriu, tak uvidim, ale ja som cystu mala uz 5 mesiacov do zadu a v pohode sa vyplavila pri mrche, tiez cysty sa tvoria vraj z neprasknutych folikulou, aspon tak mi povedal dr.tak nesmut a potom daj vediet 😉

jika10
29. bře 2011

No holky, co je to zase za zpravicky, jedna smutna zprava vedle druhe. Takhle se nam ty miminka budou porad vyhybat, najdou si nejake veselejsi rodice. Hlavu vzhuru, vsechno pujde. Vsechny budeme maminkami 😉 Musime v to verit

sysinek
29. bře 2011

@kamillka100 si mila....no snad sa vyplavi...teraz mi mrcha meska..takze cakam na dalsiu, nechcu mi uz pichat ziadne hormony, nechavaju to na prirodu, budu to len sledovat...
inac aj moj manzel ma hrcku..a v centre nam povedali, ze je to ok...ze to ma polovica muzov 🙂

kamillka100
29. bře 2011

@sysinek joj keby si mala pravdu, no uvidime co nam povie dr., ale hrozne sa bojim aby aspon on bol v poriadku, no uvidime

kamillka100
29. bře 2011

@jika10 keby si mala pravdu, ked kazdym dnom sa dozvedam nieco ine nove ☹ ☹ ☹ ☹

jika10
29. bře 2011

@kamillka100 Neboj, ipravdu nemuze mit nekdo porad jenom smulu. Taky jsme takovych par meli a to uz si pak clovek mysli, ze muze i za hlav v Africe. Vsechno bude OK, jak ty tak manzel 😉

sysinek
29. bře 2011

@jika10 joj...keby si mala pravdu...bola by som straaaaaaaasne stastna a myslim si, ze hovorim za kazdu, ktora takto trpezlivo cakame kazdy mesiac...

jika10
29. bře 2011

@sysinek No jo hooolky, musime byt trochu optimisticky.

Ja treba ted v koutku duse doufam, ze kdyz pujdu 12 DC k dr. na mereni foliku, tak ze tam neco bude a ze budeme vedet, kdy je ten spravny cas a doufam ze to tentokrat vyjde, kdyz to bude rizeny zasah 😀

sysinek
29. bře 2011

@jika10 bude neboj...mne lekar dnes oznamil, ze okrem cysty ...vidi dalsi folikul a to som este nedostala menzes 🙂 a uz ma 21mm...takze ja mam 2 ovulky a ziadnu mrchu 😕

kamillka100
29. bře 2011

@sysinek to vazne, tak drzim palce, no vidis....si vynimocna, ja mavam ledva jednu a ty az dva 😀 , mas vacsiu sancu na babo ako my 😉

aduskatt
29. bře 2011

@kacnov no, ja som si ovu testy nikdy nerobila ani nemam v plane s tym zacat, takze sa k tomu problemu neviem vyjadrit🙂)

eerikaa3
29. bře 2011

pekny vecer prajem.Potrebovala by som poradit ohladne ovulacnych testov,je tu niekto?

blandik
29. bře 2011

ahojte, nedávno jsem tu psala, že jsem brala první měsíc clostík, že jsem se po ovulaci cítila hodně divně, jako těhotná, pachuť v puse, unavená, nadmutá. a to celé asi tak přes týden..a hlásím, že to všechno přešlo, už se cítím opět svěží, normální a tak si ani nedávám moc náděje, že by to tento měsíc vyšlo. Chtěla jsem se zeptat zde přítomných, co už těhotné jsou, kdy začaly cítit první příznaky - kovová chu´t, únvava...já už si to pořádně nepamatuji z prvního těhotenství. Jen to, že 7 týden TH jsem už unavená určitě byla.

veronicka33
29. bře 2011

@sysinek ahoj no nebud ☹ ja som na tom rovnako ako ty 😒 hlavu hore budú ajlepšie časy 😀