Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
11. dub 2011

@aduskatt ja by som ta tam tak rada napisala 🙂 a kedy planujes testovat? ci ms uz meska??? 😕
@jika10 ja som tak mala minu tyzden uz sme nemali skoro ziadne ponozky 😅 😀 tak som vsetko poprala a konecne mame plne skrine 😀

nathali
11. dub 2011

@aduskatt testniiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

aduskatt
11. dub 2011

@nathali ja sa bojim straaaasne..........nic totiz necitim.ani prsia ma nebolia, len som unavena, jak lopatou buchnuta uz tyzden a mam trosiicku nafuknute brucho, vobec ne jak pred mrchou bolave........a to vraj byva v tehu..........fakt sa toho bojim jak cert kriza.........som vcera hovorila, ze testnem v utorok, ale asi to este odlozim

jika10
11. dub 2011

@aduskatt Ja to mam za dlouho, jsem teprve 4 DPO a moje LF je 16 dnu, mrchu ocekavam 23.4., takze za 14 dnu v sobotu. Spis ocekavam mrchu 😒

@nathali To ja to mam uz tyden vyprany, ale nechce se mi to skladat, je toho plny kos

Holky je mozny, ze by me po pregnylu jeste ted pichalo obcas v brise. Navic je to dneska uz tyden od injekce 😒

aduskatt
11. dub 2011

@nathali ja idem dnes plnit skrine.mam vsetko poprate a suche, ale nechce sa to same ozehlit a odlozit, uz nevidno ano operadlo na foteli, ako je zahadzane pradlom zo susiaka🙂)

aduskatt
11. dub 2011

@jika10 je to mozne moja, aj ja som mala, lekar povedal, ze moze byt

jika10
11. dub 2011

@aduskatt Neeeeee, testni, ja cekam ty dve carecky, vzdyt jsme se vsadili a navic sazka je o moje dve carecky 😀

jika10
11. dub 2011

@aduskatt No to si me vubec nepotesila, byla bych radsi, kdyby to byl mimisek 😅 No ja to mam v kosi na pradlo a ten mi nejak zacina pretykat, zachvilku to nebude kam davat

nathali
11. dub 2011

@aduskatt to vobec nevadi ze ti nic nie je su baby ze im nic nie je aj cele tehu a to moze byt aj tvoj pripad tak testni uz by sa ti to malo krasne ukazat ked ti ms meska 😉 🙂
ked najdes patent na to ako sa samo vyzehli a odlozi do skrine tak sup sem s nim 😀 aj u nas to niekedy vypada tak hrozne
@jika10 aj mna bolievalo brusko po pregnyle ale to je asi normalne ved pregnyl mas v tele este 10 dni od vpichu

jika10
11. dub 2011

@aduskatt
@nathali Ja taky poprosim ten patent na zehleni, prosiiiim. Ja jsem vymyslela, ze by mohl zehlit manza, ale to by nemuselo moc klapnout, taky bych mohla mit nove derave obleceni 😀

nathali
11. dub 2011

@jika10 myslim ze radsej si to sama ozehlim nez to dat chlapovi 😀 nie ze by to nevedeli ale asi by to nebolo ono 😅 😀

jika10
11. dub 2011

@nathali No to mi povidej, nechala jsem ho to jednou delat a co ja delam 2 hodiny, to on delal pul dne 😀 😀 Ale kdyz uz nic jinyho, tak to bylo alespon vtipny

nathali
11. dub 2011

@jika10 no to ano 😀
a co robite baby?? ja sa nudim som este sama doma priatel siel do mycky umyt auto a ja mam doma vsetko hotove a na mk skoro nikto neni ☹

jika10
11. dub 2011

@nathali Uf, uf, uf ted jsem doskladala ponozky a spodni pradlo a ted se ho snazim presvedcit, aby se uklidilo do skrine 😀 Ja sama najsem, manza vedle v pokoji pracuje, takze vlastne sama taky jsem

jika10
11. dub 2011

Tak jsem ted davala komosce sousedce ocet, dostala pry hroznou chut na kysely salat, ze ma pry strasny tehu chute. To by me zajimalo, jaky ja budu mit tehu chute, kdyz jsem kyselina i bez tehu 😅 No jo a zavidela jsem ji brisko, uz to je na ni krasne videt

eerikaa3
11. dub 2011

ahojte dievcata,vedeli by ste mi niektora nastavit FF aby som sem vedela poslat link?

aduskatt
11. dub 2011

@jika10 tak zajtra testnem teda..........si ma ukecala🙂

aduskatt
11. dub 2011

@nathali ale pri prvom tehu som den noc vracala a stretavala sama seba na wcku, co som stale chodila cikat.....

aduskatt
11. dub 2011

no, dievcence...ja som sa prave rozhodla, ze akslem na zehlenie, zajtra ma polovicka nocnu, budem vecer bez neho, tak si pozehlim🙂) tot moj patent, xixi

nathali
11. dub 2011

@aduskatt juuuuuj drzim palceky a rano hned nakuknem 😉 🙂
@jika10 a v ktorom tt je suseda ? to musi byt super mat vselijake chute a rastuce brusko 🙂 aj ked aj mavam niekedy chute na vselico len to brusko mi este chyba 😅 😀
@eerikaa3 kludne si klikni na womwnzone na svoj graf a co mas link hore tak nam ho sem skopiruj a je to 😉 🙂

aduskatt
11. dub 2011

@nathali zlatinko, kludne si pospi, ja nemam doma testik, pre istotu🙂)) pojdem rano do prace, cestou si kupim a dam vysledok az okolo obeda...........ak nedostanem dovtedy svinu

nathali
11. dub 2011

@aduskatt no ja som doma do pol druhej tak snad ta este stihnem 🙂 a myslim ze svina ti nepride 😉 🙂

jika10
11. dub 2011

@nathali No vidis, tak na tohle jsem se ji nezeptala, pripadalo mi to hloupe. Ale myslim, ze je tak v patem mesici. Ja uz bych taky chtela brisko a ani by mi nevadilo. Ted mam porad problem, ze mam nekde spicek, ale takovy miminkovsky spicek bych si nechala libit

@aduskatt Nooooo, tak to nevydrzim cekat. Budu snad vic nervozni nez ty. Ja snad neusnu

aduskatt
11. dub 2011

@nathali no, ja myslim, ze ked budu dve, tak to zavesim hned rano 😀 ...ak sa s vesanim nepoponahlam, tak je tam len jedna ciarka 😝

aduskatt
11. dub 2011

@jika10 ja zaspim asi, len teraz vzdy, ked ma pichne, tak si poviem,ze to uz svina prichadza........ako som vcera pisala, som si v sobotu dala trochu cerveneho vina, nech spusti mrchu.a nist

nathali
11. dub 2011

@jika10 ja mam tiez brusko take mini-spicek 😀 a vyzera to ze som na zaciatku tehu 😀 kiez by to tak ale bolo
@aduskatt a ako sa citis???

aduskatt
11. dub 2011

@nathali praveze sa citim normalne.teda az na to napatie z toho, ze nechodi.........som unavenejsia ako obvykle, ale to pripisujem jarnej unave......dost ma vsak zaraza, ze tyzden pred mrchou ma vzdy neznesitelne bolia prsia a brucho a tera&z vooooooooobec nic.........som nafuknuta, detaily zachodove uvadzat nebudem, ale je to inak ako standard..ale vnutorne nemam pocit, ze som tehu...........ale zasa obcas ma male nadeje prepadavaju.........jeden den som mala hromadu hlienu, hodne po ovulke......teraz vytok ziadny..........fakt netusim, co si mysliet

nathali
11. dub 2011

@aduskatt neblazni vino nepi ja verim v tom ze si tehulka 😉 a snad rano sa budes veeeelmi ponahlad lebo // tam budes mat juuuj tesim sa na teba 🙂
ale uz som ticho nech nic nezakriknem

aduskatt
11. dub 2011

@nathali zlatko, alkohol som nemala v puse asi pol roka, a mamina mala 55.te narodky, tak som si symbolicky dala maly poharik kvalitneho cerveneho..tot vsjo

jika10
11. dub 2011

@aduskatt Ale jedna sklenicka neuskodi a mrcha se taky nespusti 😀

@nathali No v tom pripade mas stejnej spicek jako ja. Taky by bylo fajn, kdyby tam byla uz nejaka ta zizalka.

Sem se kamosky mela zeptat, jak se jim po vedlo 😀 Treba ma nejaky tajny recept 😀

@aduskatt Nooo a kdyz budes zitra vecer slamnena vdova, co kdybych ti tam hodila na zehleni kos s pradlem, aby jsi se nenudila 😅 😀 😀