Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
14. dub 2011

@eerikaa3 len pekne pockaj snad ms nepride moc ti drzim palceky 😉

puckal
14. dub 2011

@nathali tentokrát jsme se snažili poctivě, rpto jsem si dávala i naděje....kéž by teplota stoupla, tak i budu doufat, ale test radči nechám v šuplíku, dokud nebude spoždění.....

nathali
14. dub 2011

@puckal no jasne ved na test zatial kasli ale myslim ze to u teba neni este stratene 😉
@eerikaa3
a ako vam je baby?????neboli vas pobrusko sem tam???

puckal
14. dub 2011

@eerikaa3 ty jedeš 6 kolo bez přestávky 😕 Že bych zkusila také překecat Dr? Mě clostík evidentně na ovu zabral, orgametril také srovnal cyklus a jediné vedlejší účinky je váha....přibrala jsem ale to píšou i v letáčku u orgametrilu..... budu držet pěstičky a v pondělí čekáme hlášení že jsou // 😉

puckal
14. dub 2011

@zuzka1. Aspon dr. uvidí jak ti rostou amůže ti dát pregnyl....mě za celou dobu nechtěl vidět ani jednou 😒 Moc tomu nevěřím, že to vylšo i když graf zezačátku vypadal slibně ale teplota včera i dnes klesla a při této teplotě dostávám MS....má přijít v sobotu tak uvidím, jak to dopadne.

puckal
14. dub 2011

@nathali ne břicho mě nebolí, ale poslední 3 dny mám hrozně žravou......se naobjedvám a do večeře nevydržím a musím si dát svačinku a to jsem nedělala nikdy....i jogurt, který nejím celý rok jsem snědla už 2.

lifinka
14. dub 2011

@puckal ach jo, ale ještě není nic stracené, mrkni na můj graf, to je teda malé, v tom se nevyznáš.....13dpo mi klesla až na 36,7

nathali
14. dub 2011

@puckal 😀 to je dobreeeee 😀 sme na tom tak nejak rovnako
mna sice vcera troska pobolievalo podbrusko ale nic strasne to nebolo a preslo to a v praci si beriem dva chleby tie som nikdy nezjedla a teraz mi to pomaly nestaci vsetko by som zozrala 😀 no a jogurty ma cakaju v chladnicke mam na ne strasnu chut minuly tyzden som mala kazdy den jeden ale to si asi telo pytalo 😅 😀

zuzka1.
14. dub 2011

@eerikaa3 kolky si dnes den? ved bolo mozno skoro, hm? 😉

eerikaa3
14. dub 2011

@puckal bez prestavky 3x1 vzdy pekne aj zaberie,foliky vzdy dva a pekne ,sliznica tiez dobra,aj sa snazime aj ovulka je ,len vysledok nechava na seba dlho cakat.Estrofem mam druhy cyklus ,no ved uvidime.Nerobim si nadeje na pondelok.Tak ti aj clostik aj orgametril zabera a to uz je tiez vysledok,aj tebe drzim palceky nech sa podaria // coskoro,a mozno aj teraz 😉

lifinka
14. dub 2011

@eerikaa3 tak, že by mé ručky daly do grafu i pár těhu bacilků 😀 takže den ti mešká?

eerikaa3
14. dub 2011

@zuzka1. dnes 15 DPO ,mozno pockam do pondelka http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6

eerikaa3
14. dub 2011

@lifinka no to duuuufam ale test je biely pockam do pondelka

lifinka
14. dub 2011

@eerikaa3 a jaký jsi měla test?

zuzka1.
14. dub 2011

@eerikaa3 len pekne pockaj, nic nie stratene 😉 15DPO nie je tak vela, mrcha mala prist len dnes myslim, ze? na testovanie este cas v podstate.

eerikaa3
14. dub 2011

@lifinka dnes ako? Nevies mi povedat co znamena ta 5 a 4 dole v tabulke?

nathali
14. dub 2011

@eerikaa3 podla mna je u teba na test este skoro ako hovorila zuzka.1 len pekne pockaj 😉 ja by som testla po 5dnovom meskani 😉

puckal
14. dub 2011

@lifinka díky, vím že se může zvýšit, ale vy všichni jste měli pokles jeden den a zpátky nahoru, což já ne, 2dny jsou 2 dny..... no sobota to na 100% rozlouskne, bud dorazí MS nebo ne a zkusím test, samo uvidíme dle teplot a pokud nic, tak se pořádně aspon zlískám....máme zabíjení a manža slaví narozky. Spíš bych chtěla vědět, co bude dál....s čím může |Dr. přijít....

puckal
14. dub 2011

@eerikaa3 to ti odpočítává kolik dní ti chybí aby jsimohla testovat, každý nemá těhu test tak brzy pozitivní, znám kočky co měli až 20DPO pozitivní a ted mají mimi 😉

eerikaa3
14. dub 2011

@nathali No.Tak najprv ma nabdite na test,a potom ze je skoro.Ste vy ale 😉 .
@zuzka1. vcera mala prist,ale uz ani by nemusela chodit a sem na konika uz vobec nie 😉

puckal
14. dub 2011

@nathali aspon že nejsem sama, kdomá žravou 😉 Nejsem sice vyžle ale tolik rpostě nejím.......k večeři jsem měla 2 tousty a manža přijel v 8 a dovezl mi z Globusu sekanou v housce.....já jen že ochutnám, že nechám na zítra a za 5 minut jsem vyhazovala pytlík 😅 Ale normálně tolik opravdu nejím, věřte 🤐

puckal
14. dub 2011

@eerikaa3 Ono je to individuální, se podívej do galerie, někdo má pozitvní už 8DPO a někdo třeba až 20DPO. A jak má kdo vědět, kdo má kdy 😅 Se to musí zkkoušet 🙂

eerikaa3
14. dub 2011

@puckal ahaaaaaaaa dakujem,som sa cudovala,kde sa to tam nabralo,ked som nic okrem teploty nezadala.

nathali
14. dub 2011

@eerikaa3 no to tak u nas je sme zvedavaze ze ci uz tam // suu 😀 ale niektorym babam hcg pomaly stupa a je pre nich lepsie testovat neskor no som na teba zvedava ked ms neprisla 🙂 a moc drzim palceky aby ani neprisla

puckal
14. dub 2011

@eerikaa3 toto je jen ve VIP, jedeš asi první cyklus, potom když si nezaplatíš, tak už ti to počítat nebude a budeš si to muset počítat sama jako já 😉

eerikaa3
14. dub 2011

@nathali ja chute nemam,ale kazde poobede si musim lahnut,ak nie tak aj posediacky som schopna zaspat 😀 A to ja nie som ziadny sedmospac

nathali
14. dub 2011

@puckal psssssssssssst o sekane mi ani nehovor na tu mi tecu slniny uz meisac 😀 tu taky obchod nemame a takto sa to u nas ani nepredava 😠 tak musim pockat kym pojdeme do ciech za znamimi tak sa urco stavime v globuse 😀

eerikaa3
14. dub 2011

@nathali je mi to jasne 🙂 .A ked pomaly stupahcg, tak asi primerane veku 😀 ze? teda co sa tyka mna. 😀

nathali
14. dub 2011

@eerikaa3 to 5 4 to je odpocitavanie do ms aj ja to tam mam 😀
kuk: http://www.fertilityfriend.com/home/331739

lifinka
14. dub 2011

@eerikaa3 možná je to odpočet k těhu testu, že bys měla udělat, ještě mrknu do kalendáře, vydrž. Jinak je mi vedro...nějak se potím...nechápu, ale jsem nevyspaná, už jsem nemohla na dnešek spát na polobřichuboku, už to bolelo, takže se už asi nevyspím....