Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
14. dub 2011

@eerikaa3 ty si blaaaazon no ci ti na to napisat?!! 😀

eerikaa3
14. dub 2011

@puckal a lutealnu fazu mi vypocita az z dvoch cyklov?

nathali
14. dub 2011

@lifinka no asi mas pravdu s tym pocitanim na test lebo ja to tak mam ze 5 4 3 2 1 T tak by to tak aj mohlo byt

eerikaa3
14. dub 2011

@lifinka ja som si pri malom pichla brucho medzi matrace,vtedy sme este mali take kde sa to dalo.Som mala brucho ako balooon ,za cele tehu som pribrala 24kg.

eerikaa3
14. dub 2011

Ste zlate ked mi takto pomahate 🙂

lifinka
14. dub 2011

@eerikaa3 tak ms myslím, že nee, protože jsem ti zadávala 28dní, takže si spíš myslím těhutest, ale teď teda nevím...

lifinka
14. dub 2011

@eerikaa3 tyjo 24kg já 20kg a představa ještě k tomu další 4, by mě porazila, stejně mi říkali, že tam mám dvojčata 😀 měla jsem velký břuch.

lifinka
14. dub 2011

@puckal kdyby jsem tak viděly do našeho těla a nemusely stále hádat, co kdyby a tak....moc přeji, aby stoupla!!!!

puckal
14. dub 2011

@nathali jak vidím tak tuto sekanou znají všude, ta je 🙂

eerikaa3
14. dub 2011

@lifinka 😀 tiez islo najprv brucho,potom brucho a az potom ty ze? 😉 Nevadi,ved tie kila potom zlezu dole.Moj mal53cm a rovne 4 kg.

lifinka
14. dub 2011

@eerikaa3 Ivošek měl 3230g a 49cm, takže mohl mít o půlku menší domek, jj do 3týdnů jsem měla 16kg dole.

puckal
14. dub 2011

@eerikaa3 tu ti napíše až bude vědět aspon z 1 měsíce, já jednou měla 14 podruhé 15 ale to kvůli mě vzala jsem o 1 den orgametril dýl. tak proto. Pokud by se ted nezadařilo, tak ti to napíše, kolik jsi měla LF....

nathali
14. dub 2011

@puckal no ale ta globusova nema chybu!!! 🙂
a ja som v cechach byvala takze do gobusu sme chodili nakupovat a samozrejme na sekacku 🙂

puckal
14. dub 2011

@lifinka tak by jsme byli maminky všichni hned, ale to nejde, nic nenaděláme, ale doufala jsem, když jsem měla prášky, snaha nad míru a manža má ty narozky že budu mít pro něj krásnej dárek....ale samozdřejmě jsem radči koupila i jiný dárek, když to nevyjde, tak mu ho dám.....

eerikaa3
14. dub 2011

@puckal dakujem
@lifinka a pohyby uz citis?

puckal
14. dub 2011

@nathali a proč jsi se vrátila zpět na SR? Nelíbilo se vám tady?

jika10
14. dub 2011

Ahoj holky, opet se u nas doma nekdo zblaznil a ja to nejsem, kuk na graf http://www.fertilityfriend.com/home/333757
V noci e strasne bolelo bricho, jako by mela prijit mrcha a ted taky, tak nevim, jestli mi muze pregnyl zkratit LF. Mozna mrcha dorazi driv, nez na velikonoce 😒

nathali
14. dub 2011

@puckal ale pacit sa nam pacilo len priatel mal tazku nehodu na dodavke 😔 ale diky bohu je uz ok 🙂
@jika10 noooo paaaani kraaaaasne 🙂

lifinka
14. dub 2011

@eerikaa3 no poprvé večer v pondělí dva kopanečky od té doby ho přemlouvám a nic, to pak je člověk nervózní, ale jsou to začátky pohybů, tak uvidíme já jsem silná, takže třeba to tak necítím....

eerikaa3
14. dub 2011

@lifinka no to je mozne,ale zo zaciatku co sa pamatam to nie je tak intenzivne.Ja som to citila ako ked mas motyla v dlaniach a hybe kridlami.Jeeeeej ako sa dobre spomina 🙂

nathali
14. dub 2011

tak babulky dnes tu s vami dlho nebudem idem pozret kamoskinho Maxa 🙂 a kamoska co ide som mnou ma rocneho Alexa a je tehu takze si idem uzit miminka a musim jej pobchytat brusko aby sa to tehotenstvo aj na mna nalepilo 😀

eerikaa3
14. dub 2011

@nathali a nech sa na teba nalepia tehu bacilky. 😉 Zabudni na imunitu 😀

lifinka
14. dub 2011

@eerikaa3 tak to já právě rovnou měla kopanečky, motýlkování zatím nic a to by mělo předcházet před kopancemi.Tak jsem si volala na gyndu, zda dr, dělá velký Utz a prd, a já se musela narychlo obj, na genetiku 😕 tak jdu 5.5. a ke svému 3.5 v jednom týdnu uvidím prcka a snad i pohlaví!!!!

eerikaa3
14. dub 2011

@lifinka Ja som ti uz pisala ze to bude dievcatko 😉 .

jika10
14. dub 2011

@lifinka Kocko, co chces, holky proste nekopou, teda pokud by to nebyla fotbalistka 😀

lifinka
14. dub 2011

@eerikaa3 😵 😵 😵 😵 kéž by bylo, ale zdravíčko je nejdůležitější.a máš nějaké příznaky těhu?

lifinka
14. dub 2011

@jika10 😉 to máš pravdu 😀

dandelion
14. dub 2011

Ahojte ženy 🙂 mohu se k vám přidati? Jsem v prvním cyklu s clostíkem a dneska píhnut pregnyl.. 🙂 diagnóza PCO, ale lehčí forma (občasná ovulace, spontánní menzes) ;) 🙂 🙂

eerikaa3
14. dub 2011

@lifinka Ani nie.Tyzden ma pobolieva podbrusko,prsia citlive zo dna na den viac,ale to mavam aj pred ms,tak to neberiem do uvahy.Jedine co je nezvykle je,ze si musim pospat poobede a ked nemam moznost tak mam co robit aby som mala otvorene oci,doslova spim po sediacky 😀 .Ale inac vobec nic.Neviem porovnat ani s prvym tehu,tam ked vynechala ms,tak som isla k dr. a bolo to.Patrim k tym stastnejsim co nepoznaju tehu nevolnosti.

eerikaa3
14. dub 2011

@dandelion vitaj medzi nami