Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
5. kvě 2011

@nathali No a je fakt, ze me teprve dneska zacina bolet brisko, takze ovulka snad bude.

Holky myslite, ze kdybych misto foliku mela cystu, ze bych mela normalni grafik, jako s vyssi teplotou v druhe fazi cyklu??? Hrozne nad tim dumam

leeena_4
5. kvě 2011

ahoj holky 🙂

@nathali četla jsem tvoje příspěvky a chválím za přístup 😉 😵 Taky bych viděla ovulku na 15DC, ale on ti to ff zítra, nebo pozítří ukáže 😉
@janine6623 mám zkušenost s clostilem + progesteron, co by tě zajímalo?

nathali
5. kvě 2011

@jika10 no vidis ked ta zacina boliet este len pdbrusko tak ste nic neprepasli 😉 a bud v klude ono sa to podari 🙂
teraz sa mi to uz lahko hovori co 😀
no mozno budes mat ovu troska neskor ako ja som mala teraz ze 14dc este bolo pekne vajucho vidiet
tiez si myslim ze ovu u mna bola na 15dc potom tie teploty su uz celkom hore

@leeena_4 joj dakujem to je tvoja zasluha 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

co porabate??? ja som prave dovarila este sa mi robi polievocka 🙂

leeena_4
5. kvě 2011

@nathali kdepak, tvoje 😝 😀

nathali
5. kvě 2011

vcera vecer mi porodila kamoska 😵 😵 ma dievcatko snazili sa 3 roky moc si toho vytrpela holka zlata ale podarilo sa a ma svoju prnceznu uz prisebe juuuj jak ja sa z nej tesiiim mala 3090g a 48cm 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

takze baby nadej je vzdy a u tejto baby mam aj dokaz 😉 🙂

jika10
5. kvě 2011

@nathali Ale jo, ted jsme si rekli s manzou, ze se budeme snazinkovat i kdyz nevime, jestli tam folik je nebo neni. A bud se podari a nebo ne. Tim, ze budu vedet ze je tam folik, tak stejne nemam jistotu, ze se to poveda a ba prave naopak mozna bych tomu davala vetsi nadeje, nez si zaslouzi. Takze to hazim za hlavu a uvidime. BT si merim a ovu testiky mam taky, tak co ja vlastne resim 😀

nathali
5. kvě 2011

@jika10 presne tak pekne to vsetko za hlavu 🙂
a budes merat BT len do ovu alebo cely cyklus???

jika10
5. kvě 2011

@nathali Budu merit jen do potvrzeni ovu. K cemu mi to je, kdyz mam krasny teploty a nic z toho

nathali
5. kvě 2011

@jika10 no to je pravda, ale ja by som nemohla mat nedorobeny graf 😀 a uz som si na to meranie tak zvykla ze ako prve rano beriem teplomer do ruky a az potom vstavam 🙂

kamillka100
5. kvě 2011

@nathali ahoj moja, mozes ma vymazat z tabulky, lebo aj tak to nema cenu, manzel sa musi vyliecit a bude to trvat az 3 mesiace, tak chcem si uzivat zivot a nemysliet na babo, ale niekedy tu na vas mrknem, ako ste na tom ......drzim palce kazdej jednej snazilke 😉

nathali
5. kvě 2011

@kamillka100 dobre vymazem, drzim palceky aby ste na mimco potom necakali dlho 😉
a ako sa mas??

kamillka100
5. kvě 2011

@nathali dakujem velmi pekne, mam sa celkom fajn, uz som sa s tym zmierila a zivot ide dalej, verim tomu, ze o 3 meisace pridem k vam s novinkou, ze som tehulka 😉

nathali
5. kvě 2011

@kamillka100 to pevne verim ze to tak bude 😉
a co vas caka ake vysetrenia??

kamillka100
5. kvě 2011

@nathali no manzel sa musi vyliecit a az tak moze mi dr. vyvolat ovulku, tak preto odporucam kazdej jednej babe aby poslala manzela na spermiogram, lebo moj sa citil v pohode a aj napriek tomu ma infekciu

jika10
5. kvě 2011

@nathali To me bude jedno, ze nebudu mit dodelany grafik, to mi zily netrha. Spis chci byt co nejvic v klidu

@kamillka100 To me mrzi, jak to dopadlo, ale bud rada, ze se na to vubec prislo. Vem si, ze nekteri doktori ladujou zenskou hormony a chyba je v partnerovi. Urco pak na mimco dldouho cekat nebudete, drzim palce 😉

eerikaa3
5. kvě 2011

@jika10 ahoj,a dakujem,uz len sa posnazit 🙂 a cakat na vysledok.Nevesaj hlavu ak folikulometria nebola,on ten folik tam caka na spermose a nie na kameru 😀.Pekne snazilkujte 😉

nathali
5. kvě 2011

@jika10 no ved jasne dolezite je byt v pohode 🙂

eerikaa3
5. kvě 2011

@nathali caf caf ako?

nathali
5. kvě 2011

@eerikaa3 ahojkyyy 😀
no ja v pohode ovu este nevyznacena ale zajtra urco uz bude
a ty ako???

eerikaa3
5. kvě 2011

@nathali som ti rano pisala necitala si?

nathali
5. kvě 2011

@eerikaa3 az teraz som si vsimla 😅
ale tak supeeer ze sliznica je peknaa aspon sa mimco bude mat kam zavrtat 🙂 a vidis ze sa nemusis bat ze to spinenie nic neni 😉 inak grafik pekny som zvedava na dalsie teploty 🙂

eerikaa3
5. kvě 2011

@nathali ovu test predvcerom poz.,vcera biely a dnes slaba ciarka ale pichol mi dvojnasobnu davku pregnylu tak cakam co bude.U teba ovulka podla toho ako som pozerala tak si mala asi 15 den. 😉

nathali
5. kvě 2011

@eerikaa3 no tak ty mas ovulku teda istu pri tom pregnyle 😀 tak drzim palce aby to aj vyslo! 🙂
tiez si myslim ze to bolo na 15dc ale aj tak ratam s ms lebo tutu mutu bolo v pondelok rano a potom uz nic takze by to musel byt veeeelky zazrak keby to vijde 😀 no radsej neriesim 😉 🙂
a co porabas??? ja som doma sama priatel isiel so znamim na pokec na kofolu 😀

jika10
5. kvě 2011

Tak jsme taky doma a po veceri ..... Dneska pry bude snazilkovani 😀
@nathali Ty jsi taky nedostala pregnyl??? Ja ho mela dostat dneska, ale mam smulu. No co, jak jsem psala na zacatku to slo taky bez pregnylu, tak hold ted musi taky. Jen ovu test byl dneska opet negativni, tak ja uz nevim, jestli ovu vubec bude 😒
@eerikaa3 Teda byt tebou, tak to dneska jeste pojistim 😅 Sup do postylky 😅 🤐

nathali
5. kvě 2011

@jika10 pregnyl som dostala ale co s toho ked potom snazenicko nebolo takze cakam na ms, musel by sa stat naozaj veeelky zazrak 😀 ale u mna?? nehrozi!
kasli na testiky a pekne si to uzite 😉 ked tak sa ti ovu len o par dni posunie

jika10
5. kvě 2011

@nathali Ale to ja si to uziju, o to strach nemam 😀 Je skoda, ze se takova sance propasne, ale vim, ze kdyz jsem prvni mesic brala clostika, tak me hrozne bolelo brisko, tak jsme ovulku taky propasli. To jsme jeste nevedeli, ze to je u clostiku vlastne normalni 😅 No chybama se clovek uci ....

nathali
5. kvě 2011

@jika10 to je pravda 🙂
ale ved uvidime co bude dalej mozno sa podari aj bez clostilu a ak nie tak dr. uz nieco vymysli 🙂 alebo ked pan boh da mozno sa podari 😀 😀 😀
tesiiim sa na buduci tyzden chcem ist na nechty chcem si ich dat pogelovat nech ich mam krasne 😅 😀 a konecnie nieco so sebou spravim 🙂

dnes je tu nejake ticho?co sa deje??? 😕 😕

jika10
5. kvě 2011

@nathali Asi klid pred tehotenskou bouri 😀 😀 Nehytky uz si nechavam delat pres 5 let a mohu jen a jen doporucit. Ty ruce vypadaji krasne udrzovane. Ja mam v planu o vikendu sazet kyticky do truhliku. Objednala jsem si 30 tyrolskych muskatu, takze to u nasich bude vypadat jako v alpach, tak uz se taky tesim 😀 Ja totiz kyticky moooc rada, jen moje mamka ze me roste

jika10
5. kvě 2011

@nathali A mas pravdu, ze hold kdyz si neporadi priroda, tak dr pomuzou. Myslim, ze je taky hodne dulezity si rict, do kdy bude to spravny domaci snazenicko a kdy uz bude lepsi nechat to na doktorech. Me hooodne uklidnilo to, ze jsme si rekli do konce zari a kdyz se nazadari, tak pujdeme do CARu.

eerikaa3
5. kvě 2011

@jika10 vsetci snazilkuju 😀
@nathali neboj,spermosi su trpezlivy,pockali 😉