Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
9. čer 2009

lenka dobre tak vydrz ja som chcela testovat v piatok pred tou chatou ale to bude len 26 dc a bojim sa ze to este neukaze

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Ahoj Šárko, tak jsme se tu přece jen potkaly 🙂 Co bříško, pořád je nafouknuté? Asi jo, viď. V kolik máš být na tom UTZ?

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Wolfi, třeba už bude něco vidět. A kdyby ne, tak na chatě se budeš šetřit 😉

wolfskinka
9. čer 2009

myslis ze mam testnut v piatok hned rano z ranneho mocu?

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

wolfi jj, všude píšou, že v ranní moči je nejvíc HCG 😉

wolfskinka
9. čer 2009

no tak skusim hned rano ako vstanem a uvidime ... ale pochybujem ze tam najdem //

kkamca
9. čer 2009

papus ahoj..
Wolfi to jsem zvědavá .....jestli ti to ukáže.. 😕

papus
9. čer 2009

ahoj Leni,Kkamco 🙂

no bříško trochu splasklo došla jsme si konečně od té středy ráno na záchod nemohla jsme pořád jít ☹ v noci mě,ale bolelo jako když to mám dostat celej kříž a podbříško a nohy jsme měla strašně těžké ☹ mám tam být 11.15h tak ještě jsme doma a poklízím,dnes v půl jedné Pepa vyzvedává Stánu ještě prý marodí,ale může si ho vyzvednout bez fyzické námahy,žádná ostrá jídla a kyselá taknevím co mu je!!!

wolfskinka
9. čer 2009

kkamca to aj ja ale moc velke nadeje tomu nedavam ... som zvedava ci mi pride to rozhodnutie z tej socialky dnes

kkamca
9. čer 2009

wolfi..snad už to dorazí,,,a budeš aspon něco vědět.. 😉

wolfskinka
9. čer 2009

kkamca no vcera ked som tam volala tak mi povedala ze to posiela vcera a kedze mame jednu postu so socialkou oni to tam odovzdaju a nikde to neputuje len ak tak tak do vedlajsej miestnosti tak by to malo dnes prist aspon podla mojich teorii ... uvidime ale cakam na to ako na spasenie

kkamca
9. čer 2009

wolfi..to věřim..
já jdu do krámu za chvíly jsem z5

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Šárko, teda to jsi si užila, mě stačil clostík a taky jsem i třeba 5 dní nešla na záchod a pak je to břicho nafouklé ještě víc.
A koukám, že Stáňa má teda nějakou zajímavou nemoc 😠

wolfskinka
9. čer 2009

kkamca kup aj mne nieco mnakove ... no ak to vcera poslala aj do toho navratu tak ak im to pride dnes tak mi slubili oni ze zavolaju hned ako to budu mat tak cakam na telefone ... ak im to pride dnes tak poobede by mohli volat

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

holčinky, na chvíli se odmlčím, jdu se zapojit do procesu ☹

wolfskinka
9. čer 2009

lenka papa

papus
9. čer 2009

Leni zatím páčko 😉 já jedu v 10h tak pak dám vědět jak jsme dopadla 😉

wolfskinka
9. čer 2009

papus drz sa a tesim sa na fotecku

papus
9. čer 2009

ahoj wolfi děkuji moc já,ale fotečku žádnou mít nebudu to si myslím,že při utz nedělají....

kkamca
9. čer 2009

wolfi tak co si vybereš?vysočinu,cihlu,poličan a nebo kuřecí tlačenku? 😀

wolfskinka
9. čer 2009

papus ale robia skus si vypytat

no cihlu

eirin
9. čer 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Zdá se, že až dorazí ms (po Agolutinu), začnu taky dlabat Clostil.

halooooo
9. čer 2009

Ahoj Papus, držím mooooooooooooooooooooc palečky, my jsme byli na spermiogramu a genetice v Motole. Byli tam docela příjemní, tak se rozhoduji, zda nepřejít od své doktorky tam. Nechám to ještě tak 2-3 měsíce a pak pokud nebudu těhu se rozhodnu. Mě dávali fotečky i folíků, tak uvidiš. Každopádně tfuj tfuj tfuj 😀 a vykročit pravou nohou 🙂 😉

papus
9. čer 2009

ahoj Halooooo děkuji ti moc.....no zkusím se zeptat na fotku zda mě ju daj 😉 pokus se cítíš líp v Motole než u své dr tak běž raději rovnou tam 😉 já byla u svého dr ten mi začal stimulovat a nedopadlo to tak jsme raději šla rovnou do Caru k Apolináři a jsem tam spokojená 😉

wolfskinka
9. čer 2009

eirin ... mozes ved uz si tu

kkamca
9. čer 2009

no jo jdu udělat bolon omačku a zas přijdu

wolfskinka
9. čer 2009

kkamca nehovor o jedle ja som strasne hladna a do obeda este 3 hodiny ☹

kkamca
9. čer 2009

wolfi no musim nebo se nehnu 😀 a později špagety

wolfskinka
9. čer 2009

kkamca tak rychlo omacku sup sup a hned naspat

kkamca
9. čer 2009

to je rychlovka.. 😉