Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
27. únor 2010

danielka clostyl isto pomáha, no každý reaguje inak, ja som napr. nemávala ovu nič, clostyl mi síce pomohol vytvoriť jeden folík a všetky snaženia doteraz boli neúspešné a s vyvolávačkou..... ale sú kočky ktorým pomohol
u každého to je iné....

alienka24
27. únor 2010

sliver...no tak nějak nepokračuju, brali jsme ty atb. na tu ureuplasmu takže jdu příští týden na kontrolní stěry a snad to bude negativní, ted už clostyl brát nechci páč pojedem v dubnu na island, takže to nějak nechávám plavat

ale asi mi proběhla ovulace sama od sebe a objevil se u mě plodný hlen snad poprvé v životě potom co jsem dobrala ty atb. takže zřejmě pomohly 😉

sliver
27. únor 2010

alienka super!!! možno akurát toto že to nechávaš všetko tak k tomu dopomôže, to sa tak hovorí, psychika je vela a väčšinou ked niekto niečo nechá tak to víde
a ideš na dlho na island?

alienka24
27. únor 2010

daniel...no já jsem třeba první tři stimulace s clostylem nereagovala vůbec, pak pauza, akupunktura a po půl roce zas měsíc... to mi narostly ale nedorostly, no a pak po půl roce nebo tak nějak byli 3 folíky jako hrom ale nepovedlo se, pak zas pauza delší dobu a folíky 4, ale opět neúspěšně

danielapro
27. únor 2010

sliver: já jsem v srpnu vysadila HA, první cyklus byl s ovu, druhý bez ovu, ale MS přišla sama, třetí, čtvrtý a pátý byl bez ovu s vyvolvačkou. poprvé mi clostil nepomohl a tak čekám co bude teď....
Jak dlouho se snažíš ty? co ti dal dr., když ti clostil nepomáhá?nebo jak se to řeší dál?

pajinka111
27. únor 2010

já mám ovu bolesti tak tak 2 až 3 dny..já ten plodný hlen už párkrát měla,ale většinou ne,jak sou na tom moje folíky musím vždycky na utz,od března zase najíždím na clostil,utroš atd..
vítám nováčky,pokud chcete do tabulky napiště údaje a přidáme vás.. 😉

alienka24
27. únor 2010

na tři týdny jedeme, no psychika dělá opravdu hodně to já vím, ale nesmí bejt zjevný nějaký problém, no a já se snad konečeně po třech letech dočkám diagnozy, jste zdravá ovulující žena, takže se pěkně snažte a ono to klapne 😉 😵 😵 no takže mám radost a užívám si to, věřím že ta urea byl ten poslední problém a zjevně jsem jí měla už v těle hodně dlouho 😒

sliver
27. únor 2010

danielka: no ja som brala clostyl 4 mesiace a už s velkou dávkou 4*1 denne, ked to nezabralo, teda zabralo ale spravil sa iba jeden folík tak som začala chodiť do Caru a mám PCOS čiže je to trošku ťažšie a riešim to pomocou IUI, teraz mám mesiac brejk lebo clostyl sa nemôže brať stále
další mesiac ho budem brať zase a ked na 10DC budem mať stále iba jeden folík tak mi to dr. dostimuluje pomocou injekcií ktoré sú silnejšie...
snažíme sa rok u dr. s clostylom, pregnylom, folikulometriou každý mesiac ale aj tak sme sa doteraz netrafili ;(

sliver
27. únor 2010

alienka to je super, ja mám tento mesiac tiež brejk ;) lebo idem do UK na dovču a akurát vtedy mi vychádzajú plodné dni tak som si ani clostyl nenasadila lebo to bude dovolenka kde sa nebude dať snažiť :(
ale je mi fajn, žiadne sledovanie, klud
potom další mesiac sa do toho zase pustím s plnou silou ;)

danielapro
27. únor 2010

sliver: to je mi líto... držím pěstičky ať se vám brzo zadaří.... já mám teď vybrat druhou dávku, 2měsíce mám pauzu a přijít mám v květnu na další 2dávky. mám obavy, že ani teď mi to nevyjde.... ☹

pajinka: pokud mě přidáte do tabulky, budu ráda. věk: 26let, 5snažení, 1DC, 0dětí, clostil: 3x1 Děkuji

alienka24
27. únor 2010

no já třeba musím mít pauzu už po měsíci s clostylem, takovou dobu jsem pracovala na očištění těla od hormonů tak mě pak vždycky ten clostyl, pregnyl a utroš uplně vyčerpá 😀 😎

jerryjanka
27. únor 2010

vitam nove spolutrpitelky 🙂
danielapro - 5 mesiacov je malinko snaženia - myslim že do leta ste tehotní.

pajinka111
27. únor 2010

Tak seš u nás.. 😉
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 19tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 17tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 14tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 10tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 10tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 7tt

snažilky
misa1misa...................22 let.........0d...............60DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............55DC...........................0cl...............11 mesiacov
govinda ......................29r............0d...............52DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d...............51DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
ka 131.......................27r.............0d...............46DC.........................2x1tbl............30 mesia
wera.........................26let...........0d...............42DC............................0x0cl..............? snažení
nana.76.....................33let...........2d...............33DC..........................2x1cl...............1x ivf 32mesic
pajinka111..................38let..........1d................27DC(10DPO)...............0x0cl................33měsíců
misha1009..................26 let..........0d...............23DC..........................0 cl............15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d...............22DC..........................2x1cl.............4 mesiace
xena.........................33r.............2d................20DC..........................1cl................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................19DC (5DPO)................1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................19DC...........................2x1cl................7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................13DC...........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................11DC ........................2x1cl..............21mesiac, IUI dúfam
titulienka .................. 30r.............3d.................10DC..........................2x1................11mes
zakupanda..................33let............1d...............10DC............................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................27r.............0d.................10DC..........................3x1cl.............2roky..po lsk-IUI 4.3.
sliver.........................28r..............0d.................6DC ........................3x1tbl.............10 mesiaco
kkamca......................30let...........1d.................5DC............................0cl..................41měsíců
danielapro...................26let..........0d..................1DC...........................3x1cl.................5měsíců

elisabet
27. únor 2010

holky chtěla jsem se zeptat, napadlo mě jak se tu bavíte o bolestech během ovu, tak já jsem možná, asi měla ovu v pondělí, už od soboty mě bolel podbříšek a myslela jsem že je to z nastávající ovu. Nikdy jsem to nezaznamenala ale tento měsíc jsem první cyklus brala clostil, no a je sobota a bolesti podbříšku neustály, jsou pořád, možná i větší, nemůžu ani spát na břichu, ani pokrčit nohy jak si dřepnu tak mě břicho tlačí a jsem taky pořád nafouklá, myslela jsem že je to třeba i děloha, že se mi nějak upravuje pro případné těhu, ale co když ne a dost jste mě vystrašili s těma cystama, napadlo mě jestli když mi nepraskne folik tak přesto dojde k symptomům jako při ovu, jestli se BTteplota zvedne jako při ovu a čípek byl měkký a pak ztvrdne jako po ovu, no zkrátka jestli i když nedojde k prsknutí vajíčka tak se tělo chová jako by prasklo? jaksi jsem se rozepsala, ale myšlenkové pochody pochodujou. 😒

danielapro
27. únor 2010

alienka: jak to myslíš, že tě vyčerpá? 😕

jerryjanka
27. únor 2010

daniela alienka to asi myslela tak že oni su to hormony, steroidy a proste nie je to pre telo uplne prirodzene . ja mavam vedlajšie učinky vo velkej miere - je to hnus. ale čo narobime...

sliver
27. únor 2010

danielka: a chodila si aj na folikulometriu? ako si vedela že nebola ovu tie cykly čo si písala... a teraz ked vyberieš druhu dávku tak vôbec nejdeš na kontrolu? lebo by sa malo chodiť stále či sa netvoria cysty....

alienka: no jo hormony su hormony.....

alienka24
27. únor 2010

no po clostylu je mi blbě, po pregnylu a utroši mám vždy příznakz jak na těhu, bleju, nalitý prsa, vysoká BT a stejně se nezadaří, takže představa že bych to ted do sebe rvala třeba tři měsíce v kuse....brrr nene díky nechci

eli...no bohužel se to stát může ☹ ty jsi nebyla na folikulometrii?

elisabet
27. únor 2010

ne, nebyla, dr, mi clostil napsala jen tak, zeptala se jestli chci s oplodněním pomoc nějakýma lékama, já řekla ano a ona mi dala clostil a duphaston, no na dva cykly a pak že mám přijít na kontrolu a uvidíme, ale stejně jsem už byla objednaná na preventivní prohlídku na kterou jdu teď ve čtvrtek, a tak nevím jestli jít k dr hned v pondělí, nebo to už do čtvrtka vydrží, Ms mám dostat příští neděli, asi 4dny po tom co jdu na prohlídku k lékaři.

danielapro
27. únor 2010

jerryjanka: děkui za přivítání. kéž by jsi měla pravdu a opravdu se nám tak brzo zadařilo. já nejsem tak optimistická. ale děkuji, potěšila jsi mě. jak se tak dívám na tabulku, tak ty už máš za sebou dlouhou cestu. přeji ti ať s vám brzo zadaří a jste brzo tři.

pajinka:děkuji za zapsání do tabulky.

alienka24
27. únor 2010

chjo, já prostě nechápu že ty doktoři tu folikulometrii prostě nedělají, to je furt dokola tohle to 😠 😠 no ono tě to bříško může bolet i z toho duphastonu

sliver
27. únor 2010

alienka aj ja som mala po pregnyle a utroši tehu príznaky, zvracala som každé ráno a nakoniec nič..... ale další cyklus poviem dr. nech mi dá duphastone, ten som znášala normálne nie ako utroš.....

pajinka111
27. únor 2010

přesně tak,když se bere clostil,tak se má chodit na pravidelný utz,jestli vůbec zabírá,nebo je-li potřeba zvýšit nebo snížit dávku nebo se nedělají cysty..
po utroši a pragnylu mám tyhle příznaky taky,ovšem mám je i bez toho,ted neberu nic a mám naprosto typické těhu příznaky,když sem byla těhu,tak mi nebylo NIC! pak se v tom vyznejte 😉

alienka24
27. únor 2010

no já pokud utroš zaváděla tak mi bylo celkem obstojně že mi nebylo zle ale únava, žravost a nalitý prsa jsem měla vždycky 😝

jerryjanka
27. únor 2010

daniela - mam taku skusenosť že tie ktore nabehnuť na clostil skoro - tak ako ty tak sa im rychlo zadari - u nas je problemov viac takže nezostava len sa snažiť a čakať 😖
či sa tyka toho tak mam za sebou cez 2 roky snaženia, odbery na chlamydie, odbery na toxoplazmozu, 4x odbery na hormonalny profil, pct test, niekolko desiatok UZV, 7 mesiacov clostilu, 1x 5 cm cystu , a najnovšie som bola na laparoskopii. to je asi 3 tyždne odvtedy.

alienka24
27. únor 2010

jerry...a laparoskopie v pořádku? jsi průchodná 😉

elisabet
27. únor 2010

jo holky, teď to vím taky, ale do té doby jsem se o takové věci vůbec nezajímala, a k lékaři jdete s naprostou důvěrou že on ví co děla, tak se mu odevzdáte a děláte vše tak jak vám řekne, a až pak jsem začala chodit sem na diskuzi a teprv se dozvídám co jsou všechny ty přípravky zač 😒 no teď už to nezměním, jen mi poraďte, mám počkat do toho čtvrtka? A nebo jít raěji hned v pondělí?

jerryjanka
27. únor 2010

ali - nie nie som - teda takto
ja som sa dozvedela že som v minulosti prekonala chlamydie - a tie s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobili to že mam pravu stranu uzavretu uplne nedalo sa nič robiť
lavu mi prefukli ale časom sa to zasa zhorší, najhoršie je na tom že ja mam zniženu funkciu laveho vaječníka - tam kde mam priechodný vajičkovod ☹

danielapro
27. únor 2010

jerryjanka. aha, to jsem netušila, já to snáším v pohodě

sliver:ne, na folikulometriu nechodím. já jsem hned druhý cyklus nedostala MS, a dr. mi dělal UTZ a řekl mi, že tento měsíc vajčko zůstalo ve vaječníku, a když jsem se ptala na druhý vajčník, tak řekl, že ten je v pořádku, tam to vypadá, že ovu minule proběhlo. od té doby měřím BT. jinak na UTZ během léčby nechodím. dr. nic neříkal. pokud to dostanu přirozeně, tak mám dojít v květnu a pokud to nedostanu , tak mám dojít a podívá se na mě.

alienka24
27. únor 2010

eli...no bohužel ted si myslím že už se s tím moc nezmůže takže asi vyčkej, jedině kdybys měla fakt velký bolesti tak tam jít dřív 😒