Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
27. únor 2010

jojo jerry je jedná zo skúsenejších
danielka neboj 5 mesiacov je len začiatok a do leta to isto víde!!!!

jerryjanka
27. únor 2010

no v tomto pripade som neni hrda na tie skusenosti - radšej by som patrila k tym nevedomým 😔

alienka24
27. únor 2010

jerry...hmm tak to taky není nic moc ☹ ale tak snad se ten levej vaječník pochlapí a něco kloudnýho vytvoří 😉 no já byla na HSG vyšetření, průchodnost pomocí kontrastní látky a oba mám průchodný takže prima

pajinka111
27. únor 2010

elisabet..na utz se chodí většinou od 10dc ,nebo alespon já,někdo třeba až 14 dc,podle toho kdy míváš ovulku a měří se folíky jak rostou,někdy jdu na utz i 3x za cyklus,po ovulaci už většinou není nic vidět..teda jen pokud tam asi je cysta

danielapro
27. únor 2010

jerryjanka: klobouk dolů, opravdu jsi toho už hodně absolvovala. kéž by se na tebe usmálo štěstí a byla brzo těhu.

alienka24
27. únor 2010

no on je ten utz důležitej i pro to aby se správně nasadil utrogestan, páč pokud neproběhne ovu a nasadí se utroš či duphaston tak k ovu pak nedojde

jerryjanka
27. únor 2010

dani - dakujem prajem ti to isté - aby si sa tu dlho neohriala a presunula sa k tehulam všetkym vam to prajem
len nech už to pride. to čakanie je nekonečné

danielapro
27. únor 2010

sliver: dívala jsem se na tabulku a jsou tu dlouhodobé snažilky, proti nic jsem opravdu na začátku. a mě to přijde jak věčnost, co máte říkat vy, že? ale všem se musí přece jednou zadařit. věřím tomu, že to někdy musí vyjít.

sliver
27. únor 2010

jerry tebe držíme prsty najviac, za to ako si nám tu už všetkým najviac pomohla a verím tomu že najbližšie si na rade ty a my ťa bbudeme s radosťou nasledovať
jojo čakanie je nekonečné.... čo už

jerryjanka
27. únor 2010

no taka Kamča ta sa snaži už cez 4 roky - to je tiež záhul teda

jerryjanka
27. únor 2010

sli - ako som vam pomohla? 😅

alienka24
27. únor 2010

no já v dubnu překonám hranici 3let 😝

jerryjanka
27. únor 2010

ale aj tak dakujem za to že mi tak prajete.
každa si to zaslužime - a verim že každa jedna sa aj dočká - asi to chce čas 😉

sliver
27. únor 2010

kočky tak sa dohodnime a otehotnime naraz 😀 😀 😀

jerryjanka
27. únor 2010

alienka - tak to je otras
čim sme si to zaslužili ☹

alienka24
27. únor 2010

jerry...já to zas jako takvou tragedii neberu, chtěla sem jít tou pomalejší a přírodnější cestou tak to holt trvá torchu dýl no, ale zatím má m furt dost plánů co podnikat i bez mimina a až bude ten správnej čas tak ono prostě přijde a bude 😉 😉 😀

jerryjanka
27. únor 2010

ali - aj ja presne tak idem
viem že by to vyriešilo ivf - ale tam som sa zatial psychicky nedostala - chcem isť cestou menšieho zla - a tak čakam. 😉

sli - no keby sa to tak dalo sa dohodnuť 😀 ale ved uvidime
ja sa v pondelok dohodnem či sa bude konať prve iui

alienka24
27. únor 2010

jerry...no ono ani to IVF by to vyřešit nemuselo, úspěšnost IVF je 35% a stejný procento má i třeba metoda mojžíšové 😉

jerryjanka
27. únor 2010

ali - tak mne by mojžiška nepomohla mam pco a nepriechodny vajcovod a muž terato... 🙄

alienka24
27. únor 2010

jerry...no mojža pomáhá i na spermio i zprůchodnuje vejcovody, ono je to fakt individuální a záleží na stavu který může posoudit fyzioterapeut

jerryjanka
27. únor 2010

my ale mame v spg problem v morfologii - a tam su aj lieky na to kratke

alienka24
27. únor 2010

jerry...no v tomhle já se nevyznám, takže já ti tu metodu nenutím 😉 na něckteré problémy pomůže opravdu jen to IVF, ale někdy se po tomhle řešení sahá zbytečně brzy

jerryjanka
27. únor 2010

alienka - máš pravdu - tiež myslim že niekto nevyskuša ine a hned ide na ivf - a podla mna dosť zbytočne
ale tak každy sa musi sam rozhodnuť.
ja by som mojžišku chcela cvičiť ale nemame tu nikoho - aspon o nom neviem - čo by sa tomu venoval

alienka24
27. únor 2010

jupí jupí tak já jdu po práci na pivko 😉

jerry...to je škoda že tam nikoho nemáte, no já taky dojíždím za svou fyzioterapeutkou 50km páč o ní vím že je výborná

jerryjanka
27. únor 2010

no je to škoda lebo ja radšej riešim veci prirodzenejšie - a keby mi to aj nepomohlo v otehotneni tak minimalne v držani tela a tak
ale viem aj to že ked sa to cviči bez fyzioterapeuta môžeš si viac ubližiť ako pomôcť 🙄

alienka24
27. únor 2010

jerry...no ono se i tímhle cvičením hodně zvyšují šance na to že se pak to IVF povede 😉

kkamca
27. únor 2010

AHOJ.
Tak jak se tady máte,koukám že probíráte mojžíšovku.Já si koupila knížku-jako že dle ní budu cvičit..a akorát sem přečetla ty příběhy z toho a nic.Některé cviky se mi zdaj docela těžký a hlavně s mojí postavou -jaksi nezvladatelné 😀
Taky sem slyšela že nedoporučují samocvičit--podle toho.- 😒

jerryjanka
27. únor 2010

aha tak to si ju nebudem ani kupovať - bo na namahave cviky to neeee

pajinka111
28. únor 2010

Ahojík,tak jedu dolů 😠 ,nic jinyho sem ani nečekala,ale 25 a 26.2 jsem měla čípek uplně měkký a otevřený a včera a dnes je uzavřený a tuhý..nevím co to je,ale ms určitě dojde nejpozději do 2 dnů.. už taky neberu několik měsíců hormony a bez hormonů mám cyklus hodně dlouhý i víc jak 60dní..Do ted zatím měly tzv dojezd,tak byl cyklus většinou 28 dní nejdéle 32dní..včera mě bolelo břicho,dnes ani ne,spíš mě bolí hodně v křížích..no uvidím,pár dní vydržím 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

elisabet
28. únor 2010

Ahoj, pajinko uvidíš zítra, když teplota vzroste tak je to dobrý,ne? Já přikládám svůj
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa