Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
25. bře 2010

soldi ,já chodím na folikulometrii pořád,pokud tam ještě folík je,tak je vidět velká skvrna,spíš kulatější,když byla jako hruška,říkal mi mudr,že je to pravděpodobně praskající folík a den po tom už tam byla jen šedá zmuchlaná skvrna po prasklém folíku..mě naštěstí mudr všechno přesně ukazuje a vysvětluje,nad vyšetřovací postelí mám veliký monitor,mudr má vedle svůj a přes něj mi ukazuje všechno co chci nebo bych měla vidět..
mě taky zrovna ted teploty nějak zavratně nestoupají,spíš bych podle teplot řekla že ovulka teprve bude,ale na UTZ jsem byla 3 dny po sobě a měla sem ji tak jak mi to ukázal i graf,ikdyž v jiných cyklech mám teploty po ovu vyšší..mudr mi taky říkal že mám málo progesteronu a žlutému tělísku trvá o chvilku déle než zareaguje produkcí progesteronu a tím i zvýšenou teplotou,ovšem beru utrogestan-což je progesteron a ani ten teplotu nezvedl,tak nevím..

jerryjanka
25. bře 2010

soldi to bol prasknuty folik a teda vytvarajuce sa žlté teliesko ktore nema pravidelny tvar a prelieva sa 🙂 je to uplne ok

jerryjanka
25. bře 2010

soldi to bol prasknuty folik a teda vytvarajuce sa žlté teliesko ktore nema pravidelny tvar a prelieva sa 🙂 je to uplne ok

soldi
26. bře 2010

janka, dakujem, asi vymenim teplomer, bude to tym. som ako male decko, stale vsetko spochybnujem 😀

pajinka, dakujem aj Tebe 🙂

janka, a ako sa citis? dnes uz bez clostilu? 🙂

nanulik
26. bře 2010

dobré ránko kočky 🙂 ako si tu nažívate 😉

my sme boli včera na sono a je všetko ok. doktor mi povedal že som len v 8 tt a termín máme 5.11. aj fotku som dala do blogu.

aj vdaka vašej podpore sa nám to podarilo a vám všetkým patrí moje dakujem 😵 všetkým vám prajem všetko naj... a nech ste úspešné vo všetkom čo si prajete 😵

slavulilienka
26. bře 2010

nanulik prajem Všetko dobré, veľa , veľa zdravíčka a krásne tehuľkovanie... 🙂

weja
26. bře 2010

ahojte,
začala som aj ja brať 1.mesiac Clostil 1x1 tbl., ale neviem, čo môžem od toho čakať - aké sú vedľajšie príznaky??? 😕

Okrem toho mi dr. povedal, že snaženie budeme mať povolené len pri 1-2 folikuloch, keby boli 3 a viac, tak máme zákaz z dôvodu, že ja som takej drobnejšej telesnej konštrukcie 😅 tak vraj aby sme predišli dvojčatám.... a druhý dôvod je taký, že už 2x som o bábo prišla, takže chce predísť komplikáciám, dvojčatá sú asi predsa len rizikovejšie.... 😒
stretli ste sa už s takýmto postupom niekto? 😕 lebo stranu predtým som si vás prečítala, že sú tu tiež také 45 kg tintítka ako som ja, tak by ma zaujímalo, ako je to u vás 🙂

ďakujem za odpovede 😉

soldi
26. bře 2010

weji, ahoj 🙂 aj ja som brala tento mesiac clostil prvy krat tiez jednu tabletku, no a pocity:
prvy den nic, potom tie dalsie 4 dni mi bolo akokeby tak trosku nevolno, ale to bolo tak na hrane, ze nebola som uplne fit, ale ani mi nebolo zle. take divne to bolo 😀 no a po dobrati az po ovu, som obcas mala navaly tepla. to bolo vsetko 🙂

a preco Ti vlastne predpisal clostil?

elisabet
26. bře 2010

Ahojte, tak i já dnes přikládám grafík, pajinko, mě teploty taky nelezou nijak nahoru, ale ovulku mi graf ukázal, tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat, je mi to jedno, ať jsou teď teploty jaké jsou ale ráda bych kdyby za čtrnáct dní byly teploty nahoře a držely se tam zuby nehty 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

weja
26. bře 2010

Soldi, Clostil som dostala, lebo po poslednom neúspešnom tehu sa snažíme už rok a 3 mesiace a nedarí sa ☹ takže sme začali chodiť do Heliosu a chceme sa pohnúť ďalej... Takže mi dr. predpísal Clostil a ak sa nezadarí do 3 mesiacov, tak asi využijeme nejakú formu asist.reprodukcie... 😒 ale inak problémy s cyklom nemám žiadne, aj MM má dobrý SPG, tak neviem, v čom to je.... 😠

soldi
26. bře 2010

weja a robili Ti hsg?
a preco boli neuspesne tehu?
robili Ti testy na trombofiliu?
v heliose su ze vraj dobri a uspesni 😉

pajinka111
26. bře 2010

Ahojky všem
weja vítam tě mezi nás-já po clostilu sem nic nepocitovala,žádné nevolnosti ani nic jiného,možná trochu víc napnuté břicho při ovulce,ovšem to je možná plus,páč se aspon ovule pozná líp 🙂 ..utrogestan,tak ten už se mnou cloumá,ikdyž tento cyklus zatím nic..
elisabet-no máme dost podbně níké teploty,ale já vím že ovule byla ,potvrzeno UTZ ,tak uvidím jestli budou teploty stoupat..zvláštní že minulí cyklus sem ještě neměla clostil ani utrogestan po 4 měsíční pauze a teploty sem měla hodně vysoko a stejně z toho nic nebylo..
jesti chcete někdo něco změnit v tabulce tak písnite,jdu ted na ni.. 🙂

weja
26. bře 2010

Soldi, všetky vyšetrenia máme za sebou, ja aj MM, vrátane genetiky, ale bohužiaľ príčina sa nezistila.... vraj išlo obidva razy o náhodu, zakaždým to bol iný dôvod 😠
trombofília je čo - porucha zrážanlivosti krvi? či niečo podobné? aj z toho mám dobré výsledky...

Pajinka ďakujem za privítanie 🙂 no uvidím, ako to budem znášať ja, ale tie návaly tepla mám od rána aj ja 😝 a to som užila zatiaľ len jednu tbl....

inak keď som užívala po ovu Duphaston, tiež sa mi zdalo, že som mala teploty o cca 0,1-0,2°C nižšie ako zvyčajne... 😕

nana.76
26. bře 2010

ahoj holky tak ja vam jen v rychlosti hlasim ze mam 13foliku jsou vsechny uz dorostla a v nedeli me ceka odber a nekdy v pulce tydne transfer mimisku ke me.doufam ze to budou bojovnicci 🙂 opatrujte se

weja
26. bře 2010

už som našla čo je trombofília 🙂 ja som to mala v pamäti len ako vyšetrenia na zrážanlivosť krvi.... ale ako som písala, aj to je ok.... dr. si myslí, že môže ísť o nejaký psychický blok 😒

pajinka111
26. bře 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 23tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 18tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 13tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 14tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 9tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 7tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 7tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 5tt

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.................37DC(23DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................33DC/14DPO/...........?CL.................17měsíců
kkamca........................30let...........1d.................32DC...........................0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka...............33r..............2d.................29DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................27DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................25DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............22DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............21DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov
pajinka111................38let............1d................20DC/4DPO/...........2x1cl................34měsíců,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL bobi3...........................32let..........0d..................18DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 17DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................8DC............................5x1cl................2roky..po lsk
sofokleska...................24r.............0d................ 6DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................5DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................4DC...........................2x1cl...............22mesiacov

jerryjanka
26. bře 2010

ahojte tak branie 5 clostilov denne som prežila - či bez ujmy sa uvidi na uzv - ale aj tak ma boli len pravá strana - no všetko sa rozlúšti v utorok to pojdeme do heliku.

soldi
26. bře 2010

janka, tak dufam, ze sa umudril aj lavy vajecnik a nieco vyprodukuje 🙂

zuzu1111
26. bře 2010

jani aj ja ti drzim velmi velmi prsteky, nech to tentokrat vyjde 😉

kkamca
26. bře 2010

jerryjanka:zlatí..sem rada že si těch 5 clostíků zvládla.. 🙂 Nech ti ti vyjde..

jerryjanka
26. bře 2010

no dakujem kočky
ale mam strach už poznam trocha svoje telo a fakt že ma boli len prave vajco 😀 je pre mna smerodatný - ale tak uvidime v utorok - pridem vam povedať.

magdalenocka
26. bře 2010

ahojte kocky, len tak som skocila do tejto temy, chcem vam vsetkym zazelat nech sa coskoro tesite z dvoch ciarok na teste. Ja som si tiez presla liecbou clostilom, brala som ho 5 mesiacov, lebo ovu nechodila, resp. chodila az na nejaky 30.-ty den. Prve tri mesiace vysledky nic moc, potom sa to zacalo lepsit a nakoniec to vyslo...vtedy sme to zobrali fakt poctivo, tri dne po sebe sme sa snazili, ayb sme to poistili...a k tej liecbe...mne byvalo vselijako...v strede cyklu bolest vajecnikov, okolo 20.-teho dna boliesti hlavy a na nejaky 25.-28.den celodenne napinanie na grcanie...no otras ale stoji za to vydrzat...
strasne vam vsetkym drzim palce aby ste sa mohli co najskor tesit

weja
26. bře 2010

Jerryjanka, 5 tbl. denne??? 😨 fíha, to je teda dosť.... síce nepoznám tvoje zdravotné problémy, ale držím palce aj ja...
Magdalenocka, super, že vám to vyšlo 🙂

jerryjanka
26. bře 2010

weji - no pri troch mi nezareagoval lavy vaječnik ani raz z tych asi 8 mesiacov
zasa mi predpisali len 3 ale mala som zohnaté clostily tak som si dala 5x1 denne
posledny den som zabudla jednu tak som mala 4
no ak sa mi lavy nezobudi tak nam navrhnu bud ivf alebo injekcie na iui ☹

weja
26. bře 2010

Jerry, ak som to správne pochopila - chcete sa dopracovať k tehu prirodzeným spôsobom.... kedysi som bola taká istá, už len tá myšlienka mi bola cuzdia... ale už som akosi rezignovala, aj umelé je jedna z možností, ako sa dostať k bábu... 🙄

jerryjanka
26. bře 2010

no idealny stav by bol prirodzene - no teraz chceme aspon iui skusiť ale ak nebude vajičko tak nehrozí

pajinka111
27. bře 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 23tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 18tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 13tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 14tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 9tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 7tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 7tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 5tt

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.................38DC(24DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................34DC/15DPO/...........?CL.................17měsíců
kkamca........................30let...........1d.................33DC...........................0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka...............33r..............2d.................30DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................28DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................26DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............23DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............22DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov
pajinka111................38let............1d................21DC/5DPO/...........2x1cl................34měsíců,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL bobi3...........................32let..........0d..................19DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 18DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................9DC............................5x1cl................2roky..po lsk
sofokleska...................24r.............0d................ 7DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................6DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................5DC...........................2x1cl...............22mesiacov

pajinka111
27. bře 2010

Ahojky ,hezkou sobotu všem..
tady je můj grafík,ty moje teploty jsou tento cyklus dost zvláštně nízko..přitom když beru utrogestan,tak mi to vždycky teplotu zvedne o něco víš než mám normálně..no nevím čím to je..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
taky sem si dala do alba pár Těhotenských grafů kde mají holky dost nízké teploty,takže pro všechny kdo se chce podívat,nebo má nízké teploty at neháže flintu do žita.. 🙂

elisabet
27. bře 2010

pajinko, já jsem a tom obdobně 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

pajinka111
27. bře 2010

elisabet,ty ale už každý den pěkně stoupáš 😉 ,tak držím pěstičky..
a to se měřím vždycky v 7hod nebo i později,párkrát sem měřila teplotu v 5 nebo 6hodin a tom sem myslela že su podchlazená 🙂 měla sem po ovulce 36.2 ,36.4..a před ovulka 35.5 to sou šílený teploty 😀 a to máme doma docela teplo a celou noc su zachumlaná v pěřině ani se neodkopávám 😀

elisabet
27. bře 2010

pajinko, já přes týden vstávám dost brzy do práce, ve 4hod a v pondělí někdy i dříve. ale mám nastaveno na 4hod a měřím tak i přes víkend, četla jsem že se to má ve stejný čas, ale už jsem si zvykla, budík zazvoní, já strčím 😅 teploměr, a za pět minut mám opětovné budzení, tak vytáhnu, juknu na teplotu a spím dál. Takže je možné že kdybych se měřila později, třeba kolem osmé tak asi bych mohla taky naměřit teploty kolem 37,ne? No ale pajinko, já třeba že se měřím teprv druhý cyklus tak když si nejsem teplotou jistá tak brouzdám po netu s příkladnýma grafama a hledám jestli někdo neměl podobný graf jako mám já, a vždycky se někdo najde, takže si taky myslím že holt každý to máme jinak. No a taky jsem četla že při onemocnění štítné žlázy ať už je zvýšená činnost a nebo snížená tak ta mám taky za následek buď dost nízké nebo v druhém případě dost vysoké teploty, ale uvádělo se tam teploty pod 36, takže jsi v klidu 😉 . Já jsem takový teoretik, co nevyčtu z netu to nevím 😀 😀 😀 a tady hážu rozumy 😀 😀