Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dudule
21. kvě 2009

Děkuju holky, jste zlatíčka. Asi to tak uděláml. Nikam nepůjdu v tuto chvíli, znásilním ho ještě než odjede, což je asi před obědem a když bude potřeba, tak ho budu pronásledovat stovky km 😀 Bude jako semenný býček nebo hřebec, to je prča 😀 😀 Jojo já si to taiky tak původně myslela, ale pak jsem si řekla, když budou spermijky ve mně a odpoledne se nechám vyšetřit, jestli je to taky nějak nepoškodí, to sono a ten lubrikant... 😕 Ale to by už teoreticky mohly být vevnitř čípku, že... No co já vím, jak ty mršky rychle plavou 😅

Jinak Mili, ano, BT si měřím, jdu ji doplnit na fertility a hodím sem gráfek, ale ty moje gráfky jsou poněkud schizoidní🙂.

dudule
21. kvě 2009

Mili zapomněla jsem ti odepsat, že MP se bude vracet pravděpodobně v sobotu večer nebo v neděli. Kdyby to stihl v sobotu večer, tak to bych ho teoreticky nemusela ani pronásledovat 😅 Anebo zazvoním na souseda, takovou sousedskou výpomoc by mi neměl odmítnout, no ne??? 😀 😉

shaarka
21. kvě 2009

dudu, uvidis podla situacie (nemyslim tym suseda 😀 ) vsetko je tak, jak ma byt 😉
som zvedava na grafik

miluse
21. kvě 2009

Dudul 😀 😀 😀 taky řešení, pokud je soused fešnej... to já u nás bohužel říci nemůžu, jeden horší než druhej a k tomu ještě i důchodci, brrrr

No tak kdyby se vracel v sobotu, tak by to bylo akorát 😉

dudule
21. kvě 2009

😀 😀 😀 No fešák sice zrovna není, ale je mladý a je profesor na VŠ, takže hloupé by to bejbátko nebylo 😀 Jdu na ty grafíky... 😉

dudule
21. kvě 2009

Tak grafíky BT mám v albíčku... Minulý cyklus byl šílený, 45 dnů, a možná anovulační. Fertility mi vyznačil pravděpodobnou ovu, ale kdoví jestli... V té době jsem už netestovala, už mě to nenapadlo, že by ovu mohla dorazit 32DC. No a květnový grafík má možná ze začátku nějaké nesrovnalosti, protože jsem marodovala a nechodila do práce a neměřila ve stejnou dobu. Nevěděla jsem, že se teplota mění každou hodinu. Myslela jsem, že psotačí stejně dlouhý spánek...No orientačně snad poslouží... Ty poslední teplotky už jdou sice nahoru, ale ovu určitě ještě nebyla, testuju se pořád už aspoň týden...

miluse
21. kvě 2009

Dudu, dle toho grafíku to vypadá, že ovu se blíží 😉

jinak stačí sem dát odkaz na grafík... 😉

já tam ještě nic zajímavého nemám, když jsem na začátku cyklu http://www.fertilityfriend.com/home/miluse

shaarka
21. kvě 2009
dudule
21. kvě 2009

a jak se prosím ten odkaz urobí? 😅

miluse
21. kvě 2009

vpravo klikneš na sharing a poté na home page setup a tam je nahoře link, který sem zkopíruješ 😉

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

ježiš vy zase jedete, si odskočím na poradu a zase tolik popsáno 😀

eloana
21. kvě 2009

ahoj holky tak zas v sobotu clotil:(( leni prosim te kam si zapisujete teplotu ja bych to chtela zkusit jen tak pro zajimavost. ale snad by to nemelo ovlivnit kdyz beru hormony nebo myslite ,ze ano?

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Dudule a Shaarka, ahoj 🙂

Dudule, jak ti píšou holky, moc to zbytečně neřeš, dneska než přítel odjede, tak si užijte pěkný sexík a i když bude ovulka později, tak nevadí, spermoníci si počkají. Folík praská už při 18 mm, určitě ti ještě dorostl a možná ovulka probíhá právě teď.

Shaarka a co ty, podle grafu bych řekla, že ovulka bude každým dnem, pokud ti teplotka zase vyskočí nahoru 😉

shaarka
21. kvě 2009

eloana,
ovplyvnit teplotu to mouze, ale len v dobrom 😉
www.merenibt.xf.cz

eloana
21. kvě 2009

diky zkusim🙂)

shaarka
21. kvě 2009

leni,
ovulka? dufam, ze bude. moja prvaaaaaaaa 😀 vcera som dostala pregnyl, tak hadam folik praskne.

a este raz si kliknite na moj link, dala som tam vsetky grafy... sila, co? 😉

miluse
21. kvě 2009

El, je tam odkaz na dva grafy, na německý a anglický, na obou se musíš zaregistrovat 😉 a pak už jen doplňuješ teploty

A hormony moc teplotu neovlivňují, ikdyž mě přijde, že byla o něco vyšší, než když jsem clostil nebrala, ale nemá to nějak zásadní vliv na měření BT a případnou ovu 😉

papus
21. kvě 2009

vy jste ukecané jen jsem tu chvilku nebyla a musím dočítat 😉

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Ahoj Eloana, takže IUI opět nevyšlo, škoda ☹
O těch grafech si přečtě v odkazu, který ti poslala Shaarka. Je tam pěkně popsáno, kde si můžeš graf udělat (buď Fertilityfriend - anglicky anebo Wunschkinder - německy) 😉

amisa
21. kvě 2009

ahoj Shaarka gratulujem prva ovulka 🙂 supeeer.. mne to tiez vyslo na prvu

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Shaarka, takže pregnyl byl a kdo ti ho píchnul, doktorka? A co říkala na to, že jsi si ho sehnala sama? 😉

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Ahoj Amisa, těhulko, jak se máš? 🙂

prdecek
21. kvě 2009

páni vyste toho nakecely 😀 ani číst to snad nebudu. Jsem vařila polévku z májovek 🙂 už se na ni těším 😝

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Prdečku, teda ty si zase dáváš, vždycky nám tu ráno děláš pěkné chutě 😝

shaarka
21. kvě 2009

leni,
poslala mi ho kocka z konika 😉 a uprosila som gyndarku, nech mi ho pichne. ze vsetko poprie, keby daco. 🙂
tak si teraz zhanam dalsi na dalsi cyklus 🙂

amisa, ovu este nebola, nekric hop, kym mi nepreskoci 😀
ty si ovu nikdy nemala?

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Shaarka, tak to je super, že jsi ho takhle sehnala a gyndařce to nic neudělalo, že ti ho píchla. A myslím, že ti po něm nic nebude. Hlavně ať je ovulka, to je důležité a pak sexíček 😝

shaarka
21. kvě 2009

leni, len neviem, ci gyn. bude taka mila aj buduci cyklus. alebo ked nebude, tak poprosim niekoho ineho...
neviete, ako sa to miesa? ten prasok s roztokom?
do zadocku si sice neviem pichnut, ale mozno by to zvladol aj MM 😉

amisa
21. kvě 2009

sharka..no u mna nedozrievali foliky..clostyl to vyriesil.. shaarko hlavne s vrahj an muza ved predsa nech nema sancu uniknut vajicko talkim plavcom

shaarka
21. kvě 2009

amisa, rychlo pises 😀

nechcem sa velmi vrhat, lebo sme mali zly spermiogram. pomale spermie. tak som to odlozila na dnes vecer (aj preto, lebo ma chytil mocak) a uvidime, podla teploty (BT)

jaspina
21. kvě 2009

Ahoj holky, jsem tu na výzvědách 😀 lenka-bohousek mě pozvala (Děkuju 😉 ) Pravděpodobně mě taky už brzo čeká tahle léčba, tak jsem o tom chtěla vědět něco víc.. Hlavně mě zajímalo, jestli je pravda, že se clostyl může brát 3 měsíce, pak 3 měsíce pauza a pak se dá ještě 1x na 3 měsíce nasadit, ale že je tam uvedeno, že už je to zbytečné? ☹ Jak se to teda řeší potom? Nebo je to blbost? Já mám ten problém, že dřív jsem na MS brala Proveru, teď spoustu let Diane 35 a bez toho MS není.. Trochu mám obavu ze syndromu PCO, ale to se všechno ukáže z horm. profilu, který mě čeká..