Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
6. dub 2009

Kikina, řekla bych, že testovat budeš ty, Miluška, já a dál se musím juknout do tabulky 😉

kikina666
6. dub 2009

takze najblizsi pan na holenie som ja ? no ja ale az po velkej noci ... dnes mam len 24dc

zuzzka1
6. dub 2009

Ahojte kočky, prvý cyklus beriem Costilbegyt (od 3 DC) - Dr. mi predpísal 2 tabl - brala som ich naraz (podľa príbalového letáčika) nie som si istá, či sa nemali brať jedna ráno a druhá večer - nemáte s tým skúsenosti ? Vôbec ma to nenapadlo - až dnes - bolo by možné sa predávkovať ?

lenka_bohousek
autor
6. dub 2009

Kikina, já jsem taky 24DC a Miluška 22DC. Já budu testovat nejdříve tak pondělí - úterý 😉

kikina666
6. dub 2009

lenka no ja tiez asi tak .... dohodneme velkonocny pondelok naraz ????

miluse
6. dub 2009

zuzka, 2 naráz? To je tam psaný? 😕 To je mi novinka, určitě jednu ráno a jednu večer

kikina666
6. dub 2009

ja tiez beriem 1 rano a 1 vecer

lenka_bohousek
autor
6. dub 2009

Zuzka, já myslím, že se bere 1 ráno a 1 večer, 2 naráz musí být pro tělo docela šok 😕

Kikina, tak jo, dohodneme 🙂

Kočky, zatím se loučím a jedu domů. Je krásně, tak už chci vypadnout. A vy už taky nepracujte. Večer se na vás zase juknu. Paaaaa 😵

kikina666
6. dub 2009

lenka papa

miluse
6. dub 2009

Zuzka, tak jsem si vytáhla ten příbalový leták, ale koukám, že ten co mám já ve slovenčtině není, ale pochybuji, že by tam psali něco jiné. Já tu jen mám, že dávku není možné jednoznačně stanovit předem, že to vždy určí lékař a že denní dávka by neměla přesáhnou 750 mg, přičemž jedna tabletka má 50 mg

miluse
6. dub 2009

teda v rámci cyklu by neměla být ta dávka vyšší ne denně, jsem to nějak špatně přečetla

miluse
6. dub 2009

Leni, já tě budu zhruba za půl hodinky následovat, tak pááá a užij si zbytek slunečného dne, než se přiženou ty bouřky co furt dneska avizujou v rádiu 😠

kikina666
6. dub 2009

leni papa ... no ja by som tiez uz isla najradsej domov ale akosi nemozem ... moj muz zatial nedorazil

luuca2
6. dub 2009

Holky já jsem taky dneska 22DC 🙂

kikina666
6. dub 2009

no parada takze dalsia na test po velkej noci .... uz sme 4 .... ja s lenkou sme naraz tak budeme testovat naraz ... v pondelok ???? a vy mozete s miluse tiez naraz 2 dni po nas

eloana
6. dub 2009

🙂 urcite tam neni 2 naraz. ja to taky brala rano a vecer. Holky jeste jsem se chtela zeptat ten utros mi rikala 2 rano a vecer . a dolu se to zavadi?? je mi teda po te iui nejak divne takovy tlak v brise

kikina666
6. dub 2009

eloana ja som to brala 2 rano a 2 vecer , moze sa davat aj zo spodu ale aj prehltat ... je to na tebe ale ked to davas zospodu menej s tym zatazujes pecen ale zase potrebujes intimku

eloana
6. dub 2009

aha no tak uvidim nejak to zkusim🙂)

luuca2
6. dub 2009

Já budu testovat pokud nezačnu špinit před předpokládaným nástupen MS, cyklus mám 27 dní. Protože pokud budu špinit tak je to předzvěst mrchy 😒

eloana
6. dub 2009

me napsali ,ze mam testovat i kdyz to dostanu

luuca2
6. dub 2009

Tak to jsem neslyšela.
EL já když jsem užívala utroš tak jsem si ho zaváděla, protože mi z něho bylo pěkně bléé, když jsem ho poprvé spolkla 😎

eloana
6. dub 2009

🙂 jj ja ho taky radeji budu zavadet- jinak me pekelne boli bricho takoveto jsem mela porodni bolesti -tedy ty mensi🙂))

ma.ja
6. dub 2009

ahojte 😀
El: držím palečky a přeju hodně štěstí! Můžu mít přihlouplý dotaz? Když s tebou nebyl manžel, kde se vzalo semínko? On ho tam nechal v pátek???

rina1
6. dub 2009

Eloan, taky zavadim, jde to dobre,taky me bolelo bricho, no uvidime, trochu se pozoruju, bricho citim obcas stale tak nevim...Jinak z toho Utrogestanu jsem byla prvni 2 dny uplne na nervy, bych se hadala, strasny napeti jsem citila, taky mi rekli testovat i kdyz to dostanu.
Jinak pri IUI tam muz muj byl rano dal sperma a pak sel pryc, na IUI jsem tam byla sama, oni mezitim to sperma pripravi, to je tak hodina -hodina a pul, pak uz tam neni potreba.

eloana
6. dub 2009

🙂 jezis to me nestras jak jsem byla nastvana servala jsme dnes kde koho 😀 tak to se mam jeste na co tesit🙂

ma.ja
6. dub 2009

díky za informace, zajímá mne to, taky nás to asi čeká

rina1
6. dub 2009

Majo neboj, muz tam je jen jak dlouho mu trvat ten odber, muzes s nim jit na tu mistnost a pomoct mu 😵 A frci do prace nebo kam.A ty se jdes projit nebo cekas.
Eloan, presne, ja se chtela tak pohadat, citila jsem to, ze to je z toho utrouse.Ted uz je to dobry.Ted maji novou statistiku na jejich strankach a IUI uspesnost v roce 2008 je 10,8% 😖 .To je teda malilinko 😢 Jinak s moji zivotni klikou to me rozhodne nevyjde jako nikdy nic co jsem chtela, takze to tak predem vzdavam.

ma.ja
6. dub 2009

to je v pohodě, můj chlap než aby mne tam nechal samotnou, radši bude čekat v autě 🙂 a čekat...
Stejně je to nespravedlivý, některý ženský se otřou o trenky a mají kupu dětí, a my - Clostil, utrouš...ze všeho jsme akorát na nervy, já měla po clostíku takovou depku ubrečenou...fuj

rina1
6. dub 2009

no jo je to hruza, co kvuli detem neudelame, me kdyby nekdo rekl, ze otehotnim kdyz budu jist kozi bobky tak je jim 😀

ma.ja
6. dub 2009

jj, a když to pak vidím, co z toho může jednou vyrůst...