Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kikina666
17. dub 2009

dik no uz by som si to zasluzila ale to stastie akosi chodi stale okolo len ku mne nejde

papus
17. dub 2009

ono přijde uvidíš

kikina666
17. dub 2009

papus no len kedy ... v podstate 8 rokov cakam bociana a neni ho a ked priletel 2x 😵 tak rychlo aj odletel ☹

papus
17. dub 2009

to je opravdu smůla kdyby člověk věděl jak na to aby to šlo....ale na to jsme bohužel krátký ☹

vendy05
17. dub 2009

Ahojda clostilky...
Leničko děkuji, ty jsi hodná, máš pravdu už to je obr 😀
Milusko to jsi mě moc nepotěšila s tím Draculou, my na něj jedem na konci května, ale je pravda, že jsme nebyli na tom původním, tak snad to bude dobrý....
a zbytek jdu dočíst 😉

mannerka
17. dub 2009

jeej ahoj vendy 🙂
ty uz si 13tt?
Neuveritelne ten cas leti . Mam na teba jednu otazocku, od ktoreho tyzdna je vidiet fazulku (gestacny bacok) na UTZ?

mannerka
17. dub 2009

oprava -vacok, nie bacok 😀

vendy05
17. dub 2009

ahojda mannerko, ne jsem 12 tt, koník to počítá asi trochu jinak jsem 11 + 2, ale termín porod v pase sedí, tak nevím....
No já byla na prvním utz 10 dní po vynechání a tam byl vidět jen váček a přesně o týden později už i srdíčko 😵

mannerka
17. dub 2009

nejako mi blbne konik 😠

vendy,
a nepamatas si nahodou, aku si mala hrubku vystelky na ten 10 meskania? Ja tak trosku stresujem, ci som vobec tehu, tak sa vypytujem 😀 😀 😀

jerryjanka
17. dub 2009

konik dnes blbne každemu
babulky - ja dnes krvacam včera mi dali pregnyl - mali ste to niektorá 😅

mannerka
17. dub 2009

jerryjanka,
ja som pregnyl nemala, takze si neporadim, ale kazdopadne je to zvlastne 😕
A ako krvacas, nejako intezivne, alebi iba spinis?

jerryjanka
17. dub 2009

nie je to len špinenie ale tak zasa zabijačka to tiež nie je - take niečo medzi - uvidim čo bude zajtra 😕

mannerka
17. dub 2009

ja by som asi pockala do zajtra a ak to neprestane, skocila by som asi na pohotovost, poradit sa.
Hadam to nebude nic vazne. Citala som, ze pri ovulacii moze dojst aj k slabemu krvacaniu a pregnyl je na vyvolanie ovulky, takze to by mohol byt dovod...

vendy05
17. dub 2009

mannerko nestresuj se neboj, bude vše tak jak má a mimi si postýlku udělá 😉 , bohužel já to nevím, protože mě to doktorka neřekla 😒
jerryjanko a nezačala jsi krvácet tak cca po 24 hodinách od pregnylu??? Pokud ano tak to je ovulace 😉 při té se může špinit.... já to tedy neměla, ale vím, že se to stává

jerryjanka
17. dub 2009

mannerka - dakujem - aj ja si myslim že to je len ovulka - predsalen folik bol až až velky takže tak no

moa
17. dub 2009

ahoj jeri ja som mala injekciu Pregnylu tento cyklus v den ked mi to pichol po par hodinach som mala strasne krce nemohla som ani chodit ani hybat jednoducho nic.bolelo ma cele podbrusko strasna bolest .pichol mi to rano okolo 10 a potom vecer o 19.3 to zrazu len tak skoncilo a bolo po bolesti.ale krvacanie som nemala ziadne .mozno to na kazdeho inak ucinkuje

jerryjanka
17. dub 2009

no ja som včera 5x vracala a dnes krvacam - no fakt parada 😀

vendy05
17. dub 2009

Jerry teda tak to si to fakt užíváš, ale to je prostě pregnylem, mě po něm taky bylo zle, ale naštěstí jsem nezvracela, ale čekala jsem kdy půjdu 😅.... tak hodně štěstíčka, ať za to utrpení je miminko 😉

jerryjanka
17. dub 2009

vendy dakujem - no čo narobim 😀 musime len vydržať sme nejake ženy nie? 😀

skorki
18. dub 2009

Dobre rano dievcata,

Prosim, vedeli by ste mi poradit?
Doki mi predpisal Clost. - 2X1 tabletku denne. Mam to uzit naraz, alebo 1 rano jednu vecer?

Dakujem za rada a prijemny vikend zelam.

eloana
18. dub 2009

ahoj skorki- ne naraz ne vzdy jednu rano a jednu vecer.

skorki
18. dub 2009

Eloana, dakujem 😉

eloana
18. dub 2009

neni zac🙂 ono najednou je moc velka davka hormonu

mannerka
18. dub 2009

dobre ranko kocky 😉 ,

skorki
kedy zacinas s clostilom?

eloana,
ako sa dari?

skorki
18. dub 2009

Ahoj Mannerka,
Ja zacinam presne od dnes. Ani neviem, preco mi to doki predpisal. Mam pocit, ze uz nevie, co skusit. Osobne som presvedcena, ze ovulaciu mam - /sice velmi skoro - 10-9 den cyklu/ ale podla merania BT, folikulometrie...atd ovulaciu mam. Skor mam problem s dost kratkymi cyklami. A prekvapilo ma aj to, ze mi hned nasadil 2 tabletky denne. /detaily som si precitala az v pribalovom letaciku, takze v ambulancii ma ani nenapadlo, ze je to zvysena davka/. A este ked som si precitala tie vsetky vedlajsie ucinky, tak som fakt na pochybach, ci som do toho mala ist. 🤐

Ty ho uz uzivas dlhsie?

mannerka
18. dub 2009

skorki,
ja som clostil uzivala 2 cykly (1x denne) - ovu som nemavala. Teraz cakam na vysledky krvnych testov, lebo som nasla // na teste 😉

Neziaducich ucinkov sa neboj, vyzeraju hrozostrasne ale vacsinou sa prejavi iba nocne potenie a navaly tepla, mierna bolest podbruska, alebo vajecnikov pocas ovu, nafuknute brusko, mozno par vyrazok navyse a niekomu nerobi dobre na zaludok. Ale vsetky tieto priznaky su iba mierne a hned ako ho po 5.dnoch doberies, pomaly odidu, neboj 😉

skorki
18. dub 2009

Jej, tak blahozelam ku kolajnickam 🙂 🙂 🙂 . Vliala si mi nadej 😉 . Super, tesim sa. Tak to snad nejako prezijem 😵

mannerka
18. dub 2009

skorki
ja sa este netesim, musim pockat na krvny test, ze ci nahodou ten domaci tehu test nebol iba falosne pozitivny.
Este tomu velmi neverim 😅

ale je tu kopec bab co im clostil pomohol 😉

moa
18. dub 2009

ahojte kocky , tak od dnes sa aj ja pridavam do clubu clostilu.od dnes zacinam moja prva 🙂 uvidime co to povie.rano som pre istotu testla ale nic nebolo 😒
divne,ze teplotu mam 36,7 zasa

amisa
18. dub 2009

ahoj abby.. amm otazku.. 32 den cyklus om zacal krvacat uz je to dva dni a je to velmi slabe (iba 1 a nie 7 denne) prestali am boliet vajecniky..ziadny predmenstruacny stav, 33 den - test negativny. Clostyl som brala 1. krat 5-9. den. Je to normalne? nieje normalne to ze sa prave menzes zhorsi? v 14 -15den cyklu som citila boelsti vo vajecniku ale inak nic.. az v 28 dni sa mi ozvali znovu. Mam strach ci sa mi nejaka cista nevyrobila.. ale mozno len stresujem. stretsli ste sa snicim podobnym? 😖