Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
4. říj 2011

@elys jasne, tak sup do postele, skus zaspat a rano cakam dobru spravicku 😀

elys
4. říj 2011

@jania023 tak to rada citam.. je sice krasne mat dieta, ale mat zdrave dieta je to najvacsie stastie. nic viac si neprajem. ak ma byt chore, tak to radsej nie, to by som si nikdy neodpustila. zajtra dam vediet co ukazali ostatne testy. toto bol Pepino

mijadave
4. říj 2011

@elys drzim pasticky, dobru nocku 😉

veji
4. říj 2011

no dievcata, idem ja pekne do postele. manzel ma vola..........no da sa to odmietnut??? 😀

janielik87
4. říj 2011

@veji aha, a mala si pozitivny ovu test? ak ano, tak snad ovu bola 🙂 a snad bude aj pozitivny tehu test . Budem na teba velmi mysliet 🙂 Kedy ti ma dojst/nedojst ms? Aby som drzala prsty, nech nedojde.

@mijadave my "len" 7. mesiac, ale zda sa mi to uz tak dlho .

veji
4. říj 2011

@janielik87 mala by dojst/nedojst okolo 16, 17-teho??? tak nejako. ovu testy boli aj pozit, ale nejako sa mi to nezdalo. neviem, asi mi uz z tho snazenia sibe.

mijadave
4. říj 2011

@veji no jasne, ze sa neda, tak sup, sup, bez za nim 😉
@janielik87 ja viem ako sa citis, mne sa to zda, ze uz je to cela vecnost... 😒

mijadave
4. říj 2011

@veji ano, to poznam, preto som jeden mesiac vsetko vysadila a prestala merat BT... no uz som do toho zas spadla, hoci uz nie tak ako predtym... teraz beriem zas soju a idem asi aj merat BT... uvidime... 😉

janielik87
4. říj 2011

@veji bude dobre, neboj...aj ja mam pocit, ze mi zasibava. Tak sup sup za manzelom 🙂 Moj pracuje zas...sedi sice tu, ale zabava viazne 😀
@mijadave no ved to, ze uz akosi prestavam byt aj az taka sklamana , ked mi po 42 dnoch dojde mrcha...ale neviem, proste stale verim...ale tak snad clostil pomoze k usmevu!!!

mijadave
5. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Very_sad................28.........2.5r............80..........32.............70........... Clost., Duphaston
Elys.........................29..........1.5r...........36..........31..............................Clost., Calibrum
Fori.........................28..........13m...........30..........28.............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.............29............................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29.........10m............25...........34.............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37.........5m..............25............32...........11.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m............21...........39.............................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r.............20...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r...........20............32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............17............33............................Listovka
Veji.........................25..........7m.............16.............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24............7m...........10.............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34..........20m.............9.............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m.............5..............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........20m............4..............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............4..............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............3..............36............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................13+4..................13+3..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+1.........................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

elys
5. říj 2011

Ahojte. tak je to potvrdene, som v "tom", cca 3.TT

fori
5. říj 2011

@elys tak to moc gratuluju 😀

fori
5. říj 2011

holky chci se vás zeptat jaké máté folikuly při utr. v jakém dni?? já měla v 10dc velikost 13 a to je prý málo, na to aby mi 14 dc dělali IUI.

janielik87
5. říj 2011

@elys gratulujem 🙂 neboj, vsetko bude v poriadku 🙂 Drzim ti palceky!

jania023
5. říj 2011

@fori ahoj ja som mala na 9dc 13,5 co je skoro to iste pocitaj ze folik rastie cca 2mm denne a pri 20-22mm praska co super vychdza na 14-15dc mne praskol vcera co som bola 14dc

fori
5. říj 2011

@jania023 tak dík za info...... trochu jsi mě uklidnila, díííky 🙂

petulak1988
5. říj 2011

@fori Ahojky jeste si netestovala??

fori
5. říj 2011

@petulak1988 jo testovala včera ráno a jen / a za 15 min. se mi to spustilo, dobrý ne?? za 14 dní 4 IUI.

petulak1988
5. říj 2011

@fori tyyy jo to je pech ach jo.....ja v tebe tak verila....no ja tenhle mesic nic jsem objednana az na 18.do podoli....tak uvidime c bude dal...mydslis ze clostik muze posobit jeste dalsi mesic???Jednou jsem to tak mela....ze bychom se snazili alespon normalne

jania023
5. říj 2011

@petulak1988 clostik ucinkuje az 2mesiace po vysadeni takze kludne skusaj 😉

petulak1988
5. říj 2011

@jania023 super sice nebudde pregnyl ale i tak by mely prasknout ne? 😉

lorreine
5. říj 2011

@elys Tak to je super, gratulujeeeeeeeeem! 😀 Čítala som to, že si brala lieky atd., ale keďže si asi 3tt, tak to by nemalo mať vplyv..tak hlavne odpočívaj a nestresuj sa...viem, že sa to ľahko povie, ale 🙂

jania023
5. říj 2011

@petulak1988 ano prasknu ale este sale je rysk viacpocetneho tehu

petulak1988
5. říj 2011

@jania023 to mi nevadi pokud teda budou maximalne dvojcatka 🙂

elys
5. říj 2011

@lorreine ahojky. diky moc. teraz si ma ukludnila, tiez mi neslo do hlavy, ze ked este ta mala zygota ci co to je neni napojena pupocnou snurou, tak by moc nemalo mat vply to, co matka zje. ale tazko je to, uvidime po vysetreniach v neskorsom stadiu. keby mi to nemeskalo ani neviem, ze som v tom, ziadne priznaky, len menstruacne krce ktore mam aj teraz. tak ako som nemyslela ze sa zo 100 uchadzacov dostanem ako jedina na pracovnu poziciu, tak som nemyslela, ze uvidim dakedy 2 ciarky na teste. vsetko to pride fakt ked to clovek najmenej caka. keby ti poviem, kolko krat sme mali minuly mesiac styk a ze vobec nie v obdobi ovulacie, tak mi ani neuveris.

jeny
5. říj 2011

@elys gratulujem 🙂 konečne nejaká pozitívna spravička 🙂

janielik87
5. říj 2011

Ja som sa tu vcera stazovala, ze som akurat dobrala clostil a ze nic necitim...No a tak mi napadlo, mohla sa mi z neho zhorsit plet? Lebo odvcera som sa nejako vyhadzala...To mi ani neprislo, zeby to bolo z toho. A inak, dnes uz citim podbrusko pobolievat, tak snad mi folik pekne rastie 🙂 Este som sa chcela opytat, ze kolko pred UTZ, ktory mam v pondelok na 15DC, nekexikovat? 😀 😀

lauritka
5. říj 2011

Z clostylu skor budes citit podbusko pred ovulkou, teda ja mam aspon silnejsie ovu bolesti ako normalne.
Bradavky zvyknu boliet od ovulky, potom neskor aj cele prsia. Mna v cykle bez clostylu nebolia vobec. 🙂
@janielik87 plet sa mi tiez v poslednych dnoch trosku zhorsila, som 3 dni po dobrati.
Dnes uz zacinam citit podbrusko. Sex mozes mat aj vecer, neboj lekar to neuvidi... 🙂 To vytecie dovtedy.

mijadave
5. říj 2011

@elys joooooj tak supeeeeeeer, velmi sa tesim a gratulujem 😉

lauritka
5. říj 2011

@mijadave ty si aj tu ? 😝