Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
20. říj 2011

@sambuca ja som cakala ze urcite objavis // na teste,tak som tiez prekvapena z toho, treba pockat zo 2 dni bud dostanes alebo testni opat, a teplotu mas aku,ci nemerias?

sambuca
20. říj 2011

@jeny teplota 37,2, to na MS moc nevypadá.. jinak k mudr. jdu v pondělí, tak uvidím, co mi poví.

mijadave
20. říj 2011

fuha, dievcata, tak velmi ma rozboleli prsia, sa mi naliali a tazke su a neskutocne bolia... vzdy ma pobolievali cca 5-7 pred ms, no hlavne pri pohybe, no teraz aj ked sedim pri pc... 😕 zas si nieco namyslam 😀 no co, este vydrzat vyse tyzdna... ☹

@sambuca tak potom daj vediet 😉

mijadave
20. říj 2011

@sambuca je pravda, ze BT 37,2 na ms nevyzera... 😉 no drzim pasticky 😉

jeny
20. říj 2011

@sambuca ja som po utrogestane dostala ms az na 37den minuly mesiac, to som ho brala ale prvy krat
@mijadave takmer kazda snazilka ma tehotenske priznaky, teda aspon jeden alebo castokrat aj viac a tehotna nie je, preco je to tak? JA tiez mam vela priznakov kazdy mesiac a vravim si ze teraz to uz urcite vyslo lebo toto je cisty tehu priznak a aj tak nikdy z toho nic nie je 🙂 a pri prvom tehotenstve si pamam ze som nemala ziadny priznak iba bolest brucha ako pred ms ale ako netehotna som ich mala kopu 😀 No tebe prajem aby to bol priznak tehu, ked sa nam to tu tak pekne rozbehlo teraz nemoze sa to zase zastavit 😉

mijadave
20. říj 2011

@jeny ved ja to viem, to ja len tak, ze by som tu trosku rozputala diskusiu 😀 😀 😀 ja mam tehu priznaky uz rok kazdy mesiac pravidelne... niekedy viac, inokedy menej 😀 ale priznam sa, ze ked som bola tehu, presne som tie priznaky mala, to si vsimol aj moj mm 😀 on si tie priznaky celkom pochvaluje, lebo sa mi naleju prisia, su pevnejsie 😀 len smola je, ze vtedy plati: hled na mne, ale nedotykej se mne 😀 😀 😀 aj ja by som brala, aby sa v tom rozbehu tehuliek pokracovalo 😉

golymetr
20. říj 2011

@mijadave tak jsem ztoho jelen nedalo mi to a koupila v lekárně jiný test těhu byla to taková ta tyčinka mamatest komfort a je tam vidilelná čárka to jsem tedy nečekala 😕

jania023
20. říj 2011

@golymetr pridaj fotku nech zhodnotime a pokochame sa 😉

golymetr
20. říj 2011

@jania023 ☹ nejde mi to vyfotit foták mam mimo provoz ale jsem tedy ztoho jelen na obyč testu bílo a ted čárečka 😒

jania023
20. říj 2011

@golymetr tak skus telefonom...mas tam i mail na telefone?

jania023
20. říj 2011

@golymetr pozri si moj foto album je tam taka jemna ciarocka alebo normalna ciarka??

golymetr
20. říj 2011

@jania023 počkám zítra a v sobotu jestli to bude sílit mrchu čekám v neděli tak uvidim nechci si dávat naděje

golymetr
20. říj 2011

@jania023 dneska jsem teprve 12DPO

jania023
20. říj 2011

@golymetr aka bola ta ciarka duch?mne na 12 dpo uz ukazala krasne nebola to ze kolajnica ale riadna ciarka

lorreine
20. říj 2011

@mijadave Som sama dokazom toho, že sa dá všetko vsugerovať. Samozrejme Ti z celého srdca prajem, aby si bola tehotná, ale viem, ako som sama koľkokrát pozorovala na sebe tehotenské príznaky a aj tak mrcha dorazila 🙂

golymetr
20. říj 2011

@jania023 tak jsem jukla na tvé testíky a mam většího ducha v reálu je tedy vidět než co máš ty tady

elys
20. říj 2011

@terioza1 no my by sme sli najradsej z materskej do materskej... i ked... po tych problemoch s travenim, bolestami zaludka, bolenia hlavy a este uvidime co pride, tak to tehotenstvo neni ziadna sranda... obdivujem ciganky, ze rodia jak jablone..mna to tehotenstvo fakt vycerpava.. mozno este raz skusim, ale moj plan s 3 detickami mi asi nevyjde 🙂 to je moc 🙂

golymetr
20. říj 2011

@jania023 jsem si vypujčila testík od jedné maminky a muj vypadá taky tak jako myslim čárka že je tak silná

elys
20. říj 2011

@golymetr ta je dost silna... pozerala som referencie mamatestu comfort, tak nikto nepisal, ze by ukazoval falosnu ciarku.. pre istotu este testni rano.. ja som kupila 4 rozne druhy aby som mala istotu... vecer pred testovanim som ani nemohla zaspat..

jeny
20. říj 2011

@golymetr tak ak mas takuto ciarku mozeme ti uz len gratulovat 🙂

jeny
20. říj 2011

@jania023 ty si neskusala este testnut? ci uz ti mrcha dorazila?

golymetr
20. říj 2011

@elys právě jsem ztoho zmatená obyč proužek mi tohle neukázal ráno a ted odpoledne tohle

elys
20. říj 2011

@golymetr zalezi od testu.. niektore su citlivejsie a lepsie ukazu.. ja ked som robila tie 4, tak kazdy mal inak silnu ciarku.. podla mna si tehu 🙂 drzim palceky

golymetr
20. říj 2011

@elys děkuji ale dokud to nebude stopro tak si nedělám iluze do neděle je ještě daleko 😒

elys
20. říj 2011

@golymetr uplne ta chapem... ja som tomu tiez uverila az ked mi gynekolog povedal, ze tam je plodovy vak a ukazal mi malu ciernu bodku... uz potom som bola kludna.. prajem ti nech to vsetko dobre dopadne.. nejako sa nam to rozbieha s tehulkami, ja verim tomu, ze za chvilu tu jedna po druhej budume vsetky v tom

jania023
20. říj 2011

@jeny nie netestovala som uz naosledy 14dpo a aj ram duch a potom ut nie dnes 16dpo a cakam ms

tyrisa
20. říj 2011

@mijadave Ahoj,tak koukám na tvůj grafík a ovu potvrzena 🙂Sice mi příjde,že jsi fakt měla dvě,ale to je fuk,hlavně,aby z toho něco bylo...Bereš bromelain?

janielik87
20. říj 2011

ahoj baby 🙂 Co mate nove? Ja som si bola aj napriek skaredemu dnu rozjasnit naladu malym slnieckom Dorotkou. Inak nemam nic nove, netestovala som - este je prilis skoro. 🙂

terioza1
20. říj 2011

@golymetr gratuluju 🙂

tyrisa
20. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Sambuca.............23..........1,5r..............35...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............32...........33............................Listovka
Nativanativa.........29..........7m...............31...........29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m...............25...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............24...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............20............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............19............29.............3............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............19............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r..............18............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............17............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............13............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............11.............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m..............8.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah.....................23..........9m...............6.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6r................4.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m..............3.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+5..................15+3.................10.-12.4............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+2.........................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................7+1............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26.............7m..................5+1...........................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit