Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

hela82
30. říj 2011

@veji Ja jsem mela ovu ted poprve od dubna (a predtim buhvi - nemerila jsem ani BT ani ovutesty) ale bohuzel kvuli hyperstimulaci to vypada ze to opet nevyslo... Mela jsem jeste nadeji, ale dnesni tehutest negativni. TAkze cekam spise MS ☹

veji
30. říj 2011

@hela82 to ma mrzi. a ktory si DC? nemohlo by sa to este podarit? kym nepride ms, vzdy je sanca. ja mam tych sklamani uz plne zuby. uz sa to musi podarit, som z toho unavena.

veji
30. říj 2011

mam strach ako to zajtra na folikulometrii dopadne. musi tam byt nejaky folikul, lebo si to hodiiiim ☹

hela82
30. říj 2011

@veji Mohlo, porad je malinkata nadeje, ale moc tomu neverim. Jsem 24DC. Zitra jdu na utz kontrolu jestli cysty zmizeli, tak snad alespon to bude ok. Jinak uz mi dosla trpelivost s moji Dr. tak jsem volala do CARu a objednala se v prosinci na vstupni konzultaci. Tak uvidime co zjisti. Ja totiz brala clostik ale nemela jsem zatim zadne vysetreni - hormonalni, ultrazvuk minuly tyden poprve po 3 mesicich brani clostiku.... no proste mi to neprijde normalni postup. 😔

hela82
30. říj 2011

@veji Folikulometrie - vidis to ja nemela ani jednou pri clostiku. 😀 Verim tomu ze tam foliky budes mit, dej pak vedet 🙂

veji
30. říj 2011

@hela82 no ja idem teraz len druhy krat. prve dva mesiace co som brala clostil som nemala ziadne vysetrenie, aze teraz ked ho beriem uz treti mesiac. bola som v 10 DC a nebol tam ziadny folikul ☹ velmi by som chcela aby sa to do vianoc podarilo. ale najlepsie by bolo hned teraz 😀

hela82
30. říj 2011

@veji Taky bych chtela aby se to do Vanoc povedlo.... moc bych si to prala ☹ Ja se snazim i myslet na jine veci (zamerila jsem se na sveho pejska a vyber zimni kombinezy a dalsich veci 😀 ) ale porad na to myslim a na MK se porad vracim 😔

veronicka33
31. říj 2011

@hela82dobré ránko 🙂 máš úplnú pravdu presne ako ja aj ja myslím na psíka a veci okolo neho 🙂 ale si myslím že asi každá z nás by chcela aby to bolo do Vianoc a možno aj skor ☹ už konečne no nie ?

mijadave
31. říj 2011

@lorreine dakujem, no co uz, ideme dalej... 😉 rada Vam robim tabulku, je to fajn vediet, ako sme na tom 😉

mijadave
31. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m...............43...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............31...........31............................Clost.,
Petulak1988..........23.........18m.............. 30...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r................29...........36............................Clost., Duphaston
Fori..........................28.........14m...............28...........28............................Clostik
Lorreine..................28.........1.5r................24............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............22...........29............9.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............19............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............18............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............17............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............15............33...........................Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............14............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................11............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................10.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Veronicka33..........34.........21m.................6.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m.................5.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m.................3............27...........................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................17+1..................16+6................10.-12.4.............8.11.........Listovka
Nathali................23............2,5roka...........13+5............................................3.5.2012...........................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...................8+4............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa..................26...............7m..................6+4...........................................27.6.2012.........2.11.........GS Mamavit

golymetr
31. říj 2011

@mijadave dobré ranko tak už se mi blíží ovulka počítám stou středou že dorazí už pobolívají vaječníky dneska zkusim ovu testík jinak byl pořád negativ sice druhá čárka byla ale ne stejně silná 😒

elys
31. říj 2011

@mijadave krasne rano 🙂 vcera som natrafila na jednu babenku, tiez berie Clostik a pytala sa ma na nejake veci, tak som jej povedala, nech urcite pride sem, ze ju tu vrelo privitame 🙂

mijadave
31. říj 2011

@golymetr dobre ranko, tak drzim pasticky, nech Ti to vyjde a medzi prvymi slnis nasu misiu // do vianoc 😀 ja tento mesiac davam pauzu soji, radila som sa s babami na inom fore a vraj som brala velmi vysoku davku, ze aby som dala 1 cyklus pauzu a potom zacala dalsie kolo s nizsou davkou... 😉

mijadave
31. říj 2011

@elys dobre ranko, super, ved nech pride a prida sa 😉

golymetr
31. říj 2011

@mijadave a naco má vliv ta soja

jeny
31. říj 2011

ahojte baby, ja som dnes obetovala posledny testk, jasne ze zase negativny tak cakam mrchu snes som 4tý den po duphastone tak by mohla dorazit,dufam ze ma zas nebude natahovat ako minuly mesiac

jeny
31. říj 2011

@mijadave to ma mrzi ze to nevyslo, ale zas v tvojom pripade je super ze podla teploty hned vies kedy mrcha dorazi, mas to super zvladnute vsetko ti ide ako hodinky, nechapem preco uz nie si davno tehulka ked mas aj take pekne tabulky

antana123
31. říj 2011

Ahojky psala sem tady minulý týden ráda bych se k vám přidala?? chttěla jsem se zeptat kdy jste zkoušeli ovulační testy já začala brát clostil 1DC-5DC zatím BT dole tak přemýšlím kolikátý den mám začít testovat ovulačníma testama???moc děkuju

mijadave
31. říj 2011

@golymetr to je namiesto clostiku, len je to prirodny estrogen... 😉 nepotrebujes lekarsky predpis, je to volne dostupne v lekarni 😉
@jeny to ma mrzi, ze to nevyslo... dufala som, ze Ti to vyjde... 😉 a u mna - dakujem, to je v pohode... tiez nechapem, preco to este nevyslo, no mozno nakoniec nebola chyba len u mna... ale mm uz suhlasil, ze pojde na spermiogram... 😉 bral totiz silne lieky a tie by mohli sposobit problem... 😒
@antana123 ahoj, kludne sa pridaj, ak chces aj do tabulky, tak mi posli kolko sa snazite, ktory DC si, dlzku posledneho cyklu, vek a co beries... ohladom ovu testikov Ti neporadim, nikdy v zivote som ich nepouzivala... 😉

antana123
31. říj 2011

@mijadave snažení 10měsíc,jsem 6DC,34dní,28let,uživám babypaln,listovku,clostil,pregnyl a proveru

antana123
31. říj 2011

@mijadave aha ale děkuju 🙂

mijadave
31. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m...............43...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............31...........31............................Clost.,
Petulak1988..........23.........18m.............. 30...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r................29...........36............................Clost., Duphaston
Fori..........................28.........14m...............28...........28............................Clostik
Lorreine..................28.........1.5r................24............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............22...........29............9.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............19............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............18............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............17............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............15............33...........................Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............14............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................11............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................10.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m.................6.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m.................6.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m.................5.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m.................3............27...........................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................17+1..................16+6................10.-12.4.............8.11.........Listovka
Nathali................23............2,5roka...........13+5............................................3.5.2012...........................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...................8+4............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa..................26...............7m..................6+4...........................................27.6.2012.........2.11.........GS Mamavit

mijadave
31. říj 2011

@antana123 nie je zac, uz si s nami v tabulke 😉 ale ostatne baby Ti mozno poradia, je ich tu dost, co pouziva ovu testiky 😉

antana123
31. říj 2011

@mijadave jé moc děkuju 😵

alica311
31. říj 2011

Ahojte dievčatá, chcem sa Vás poprosiť o radu, pred týžddňom mi pichli pregnyl 5000iu, dnes ma dosť bolí v podrušku, v lekáku sa píše, že pri výraznej bolesti brucha, kontakujte lekára, tá bolesť nie je až taká, že by som si musela dať niečo od bolesti, ale cítim to dosť, je to nomálne po pregnyle, alebo mám ísť radšej lekárovi, ďakujem vám za rady

mijadave
31. říj 2011

@antana123 rado sa stalo 😵

antana123
31. říj 2011

@alica311 to nevím já po pregnylu nějaké boleti nikdy neměla 😲

lorreine
31. říj 2011

@mijadave Ahojky, no ale fakt, bez Teba by som vobec ani nevedela, ktorý som deň cyklu...🙂 Aký bol inak víkend? Ja mám pocit, že som celý víkend iba piekla a varila 😀. Ale to nevadí, pretože mňa to strašne baví. V sobotu som dostala strašnú chuť upiecť koláč...tak som robila čokoládový s vaječným likeróm 🙂. Manžel zjedol ešte v sobotu skoro pol plechu 🙂.

lorreine
31. říj 2011

@antana123 Ahoj, a kde presne Ťa to bolí? Je to skor trvalá bolesť alebo pichľává? Ja som niečo podobné mala. Najprv som myslela, že to može byť uhniezďovanie...ale nebolo. Pokiaľ si bola na folikulometrii, tak si mala dominantné folikuly na jednom vaječníku? Je možné, že Pregnyl Ti vyvolal ovu na jednom a na druhom sa tiež folikul vytvoril a praská práve teraz...

mijadave
31. říj 2011

@lorreine ahoj, no vikend bol najprv na prd, ale potom sa dalo... v piatok a v sobotu mi bolo hrozne, ms sa dostavila v sobotu v plnej parade... hrozne, ale len po fyzickej stranke... ja som tiez piekla a varila... v sobotu som robila tahanu strudlu, lebo mi uz zacinali hnit jablka, tak som s tym zabila skoro 3/4 soboty... kym som ich nacistila, nastruhala, potom urobila cesto, vytahala a upiekla, isla som spat okolo polnoci, ale vsetky styri boli upecene... a vsetkym velmi chutila, tiez sa uz polovica zjedla... 😀 a popritom som robila obed na nedelu... v nedelu som bola prekladat jednych americanov, poobede sme boli s detmi a kamoskou a jej detmi na bowling a k veceru sme isli k svokrovcom, svokor mal narodky... takze husty vikend, ani neviem ako zbehol... 😀 este vydrzat dnes v praci a zajtra mam volno... 😉