Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
19. pro 2011

@manamani1 😀 😀 😀 😀 😀

hela82
19. pro 2011

@manamani1 😕 Ou, to je neprijemne s tim teplomerem... ja bych asi hledala tu spicku kudy-tudy abych si byla jista ze neni "uvnitr" 🙂 Mne elektr. teplomer rozkousal pejsek, takze si taky budu muset nejaky koupit. Zatim mam jenom obyc a to je nadlouho s nim neco merit 😅

fifitko25
19. pro 2011

Ahojte, Moj prvy mesiac s clostylom nevyšiel, i ked sa mi vytvorili veľké folíky ☹

terioza1
19. pro 2011

Ahoj holky,

jen se jdu nahlasit, ze tehu cukrovku nemame 🙂 Coz se divim... 🙂

@fifitko25 nebud smutna, me se zadarilo az mesic po dobrani clostilu, prej telo reaguje jeste 3mesice tak, jako by clostil melo ( rika se tomu FEBOUND FENOMEN)... takze ja jela 3mesice s clostilem a nic a dalsi mesic bez clostilu a // 🙂 Drzime palecky... 🙂

antana123
19. pro 2011

@fifitko25 nic si z toho nedělej já už jedu 2cyklus s clostilem 😉
@terioza1 super že není cukrovka 😉

terioza1
19. pro 2011

@antana123 taky jsem rada.... v rodine cukrovku mame, segra mela u obou tehu cukrovku, ja sladim tak, ze si casto rikam, ze piju jen cukr... 🙂 No, parada .-)

antana123
19. pro 2011

@terioza1 bud ráda🙂mě to sladký při testu strašně chutnalo jsme to vypila na ex 😀 😀 😀 😀

terioza1
19. pro 2011

@antana123 me prave taky hrozne moc chutnalo... ja na to jsem zvykla, do mych 13lt jsem sladila tolik lzicek cukru, kolik mi bylo let 😀 A i ted si namacim cukr do caje a jim do ze lzicky.. takze se tesim 24.1 na kontrolu.. 😀

fifitko25
19. pro 2011

@antana123
@terioza1 Ďakujem dievčatá 😉 Možno som do toho veľa vkladala, lebo som tomu veľmi verila... Asi musím prestať neustále myslieť na bábätko, a snažiť sa uvoľniť.... Ale aj tak ma to vzalo 😢

antana123
19. pro 2011

@fifitko25 já to měla taky tak první cyklus tolik jsme tomu věřila že když pak přišla MS tak jsme byla úplně na dně

elys
19. pro 2011

@fifitko25 neboj. ani mne prvy nevysiel. vysiel az ten druhy... velmi male percento zien ma uspech hned na prvy sup, tak nezufaj.

terioza1
19. pro 2011

@fifitko25 me to bralo pokazdy, kdyz jsem dostala ms... rvala jsem a rvala uplne hystericky... 🙂 pa mi dosel clostil, tak jsem byla u dr, aby mi ho napsala znovu a prave mi rekla, ze v hodne pripadech se zadari az prave po dobrani, v ty pauze... To telo, nez si zvykne a tak... nepropadej panice a snaz se dal... 🙂 Snaz se myslet pozitivne... ono to prijde, neboj se .-)

fifitko25
19. pro 2011

@antana123
@elys a dávali ste si Ešte nejake vitamíny? Alebo manželom? Ja fičim na alchemylke do ovu, pomáha mi zmiernovat krce pri mrche... Tiež som počula o lanovych semienkach, chcem ich skúsiť tento mesiac

antana123
19. pro 2011

@fifitko25 já toho mám dost mám listovku,babyplan,pak clostil,pregnyl a proveru a muž má zinek+selen,vitamín E a vitamín A,D oba toho máme dost 😀

backorka
19. pro 2011

@elys
@antana123
@fifitko25
Prepacne ze vam skacem do temy zienky, ale ked ste zacinali s clostilom, tak ake davkovanie vam dala doktorka? ja som mala teraz prvykrat a vyzera to ze pojdem na druhy cyklus 😒

fifitko25
19. pro 2011

@terioza1 Nuž, ja uz revem 10 mesiacov, Čo sa stále nedarí, tak Skúšam aj liečbu clostylom a Možno som čakala nejaký zázrak alebo niečo podobne 😒

antana123
19. pro 2011

@backorka já začala na 1-0-1 a ted budu mít 1-1-1
@fifitko25 my se snažíme 11 měsíců pomalu jdem na 12 taky jsem čekala zázrak hlavně vánoční

fifitko25
19. pro 2011

@backorka ahoj, ja idem druhýkrát na clostyl, beriem 1 tabletku denne od 3.dňa mrchy a to po dobu 5 dní. Potom idem na folikulometriu a Uvidíme, Aké budu Foliky a ovulka. Minuly mesiac mi dal doktor aj pregnyl, bola som tam na 12DC

backorka
19. pro 2011

@antana123 mne dala len po jednej tabletke pocas 5-9DC... myslis ze to je malo? my sa snazime uz 9 mesiacov, tiez som si moc priala darcek pod stromcek, ale uz mi klesa teplota a test negativny 😒

elys
19. pro 2011

@fifitko25 ja ti rozmyslam a viem, ze som vtedy po ms az do ovulky pila na odporucanie mijadave grepovy dzus, lebo som nikdy nemala elasticky hlien. sice ani ten cyklus nebol elasticky, ale volako sa tie zubrienky cez to preplavali..

elys
19. pro 2011

@backorka ja 1 tabletku denne 3-7DC. hned na prve uzivanie sa mi ozivil pravy vajecnik, mala som jeden folik ale k otehotneniu nedoslo..

mijadave
19. pro 2011

@terioza1 to som rada, tesim sa s Tebou, ze je vsetko ok 😉
@fifitko25 aj ja som bola podobne ako Ty sklamana, v podstate pri kazdej ms som revala (vyse 2 rokov), tiez som verila, ze clostil zaberie.... zatial nezabral, aspon este o tom neviem.... 😉
@backorka ja som mala hned prve davkovanie 2x1tbl. 5-9DC 😉

fifitko25
19. pro 2011

@elys fíha, a ako často si pila ten "grepák" ? 😀

mijadave
19. pro 2011

@fifitko25 pije sa do ovulky kazdy den aspon 1/2litra 100% dzus z ruzoveho(cerveneho) grepu 😉

fifitko25
19. pro 2011

@mijadave môžem popri ňom alchemylku? alebo radšej "nemixovať" ? 😉

antana123
19. pro 2011

@backorka já mám 3-7DC

mijadave
19. pro 2011

@fifitko25 jasne, mozes, nie je s tym problem 😉

fifitko25
19. pro 2011

@mijadave Vďaka, grepový džús milujem, takže to problém nebude.... a uškodiť nemôže v primeranom množstve.... tak ja do toho idem 😀 😀 😉

mijadave
19. pro 2011

dievcata, co poviete na tento grafik? http://www.fertilityfriend.com/home/3557cb velmi sa na moj podoba, kiez by bol moj s rovnakym vysledkom... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 😉

mijadave
19. pro 2011

@fifitko25 drzim pasticky, ja tiez pijem alchemilku spolu s grepakom 😉