Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mvkoty
14. únor 2013

@veronicka33 upraveno a jinak je tabulka udělaná tak že můžete upravovat samy

nelabela
18. únor 2013

Tak dievcata tento mesiac boli 2 foliky....v pondelok mal jeden 14mm a druhy 18mm. v utorok mi pichol pregnyl a cakala som na ovulku....pravdepodobne bola na valentina...a v sobotu som citila ten vajecnik, kde bol mensi folik, tak asi v subotu praskol aj druhy...duuufam ze sa podari aspon jeden, ale teplotke sa velmi hore nechcce....
tento mesiac mam aj inofolic tak strasne duuufam a tesim sa 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/3fa681/

kacnov
24. únor 2013

@mvkoty prosím pěkně 1DC děkujííííí

kacnov
24. únor 2013

@mvkoty PC 28

mvkoty
24. únor 2013

@kacnov doplním to do tabulky, ale klidně můžeš doplnit i ty je to nastavené tak že můžeme kterákoliv upravovat

mvkoty
26. únor 2013

děvčata jelikož nastupuji do práce už mi nezbývá moc času na Mk a tak budu ráda když se nějaká ujme tabulky ikdyž je udělaná tak aby jste jí mohla kterákoliv upravovat a doplňovat https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ap...

mvkoty
27. únor 2013
iknella
2. bře 2013

@anait už som tu , po dlhom čase.

anait
2. bře 2013

@iknella no ahoj... a čo to odmlčanie? čo sa stalo?

iknella
2. bře 2013

ahoj, o mimi som prišla a tak som potrebovala čas... a tebe sa ako darí v snažení? 🙂

janicka85
2. bře 2013
veronicka33
4. bře 2013

Možem ta poprosit 2DC PC27

strawbery
7. bře 2013

@mvkoty ahojky....sama som si opravila aktuálny DC, tak ked budeš aktualizovať tabulku,tak mna nemusíš....dakujem 🙂

ennynka
13. bře 2013

@elys pomohol vam nakoniec ten gel Conceive plus k otehotneniu?

elys
13. bře 2013

@ennynka ten cyklus urcite nie, sme ho nepouzivali. Len Clostil

ennynka
13. bře 2013

@elys a co je Clostil?asi nieco od doktora na predpis,ze?

elys
14. bře 2013

@ennynka Clostilbegyt 😀

ennynka
14. bře 2013

@elys ved aj tak neviem co to je 🙂

lucyvivien
14. bře 2013

tak me pomohol - nepomohol až mesiac po vysadení 🙂 Inak som ho brala 6 mesiacov a posledné tri mesiace dvojitu dávku.

milacik3
14. bře 2013

@ennynka ten liek je na predpis od lekara a da ho lekar na to aby sa tvorili vajicka...tím zenam co maju problemy s ovulaciou, alebo ju nemaju vobec...davkovanie urcuje lekar kazda z nas ho mala ine... Ja som ho minuly rok na jar tiez uzivala mne pomohol...mala som ovulaciu..neviem ci je to tym liekom ale teraz mam kazdy den ovulaciu a tesim sa 🙂 a uz neuzivam vobec lieky na ovulaciu ani vitaminy a sama prebieha... 🙂

emma93
16. bře 2013

Ahojte dievčatá🙂)..prosím vás máte niektorá skúsenosť s užívaním Duphastonu a Clostyllu a následne meškajúcou menštruáciou?? už pár mesiacov som užívala duphaston a menštruácia chodila ako hodinky, teraz sme k tomu nasadili aj clostyll ( 1tbl po dobu 5 dní na 5 DC )...No tentoraz menštruácia mešká už 12 dní. Mám citlivé prsia, no iný príznak nepociťujem. Viem, že by som si mala spraviť testík, ale veľmi sa bojím sklamania.Mám obavy čí meškanie meštruácie nemôže spôsobiť cysta, lebo som počula, že po užívaní clostyllu niekedy vzniknú ako nežiaduci účinok. No nechce sa mi veriť že už po prvej dávke by cysta mohla vzniknuť. Prosím dievčatá, máte niektorá s tým skúsenosť?? môže ísť o želané tehotenstvo?? dakujem

ika84
17. bře 2013

@emma93 ano ja mam taku skusenost a vola sa Rodan a ma 3 mesiace...drzim palce 😉

emma93
19. bře 2013

@ika84 ..dakujem za odpoveď. No nakoniec som si urobila testík a vyšlo to!!!! 🙂))) dve krásne čiarky ako z katalogu!!!! moooc sa tešíííím!!!!!.....za všetko vďačím tým zázračným tabletkám! a stačilo ich užívať 5 dní!!!!!!

ika84
21. bře 2013

@emma93 gratulka 😉

mirinka1
6. dub 2013

Ahojte, zacinam od vcera s Clostilom, ale dr mi nepovedala, ze mam prist aj na folikulometriu, myslite, ze zabudla? alebo je to ok, a da sa liecit aj bez sledovania?

milacik3
9. dub 2013

@mirinka1 ked uz doktorka zacina takuto liecbu je dobre sledovat to, pretoze moze sa ti aj vytvarat cysty...ale tak nie je to pravdlom ale stava sa to, je to aj v letaciku pisane... No na tv.mieste by som jej zavolala a spytala sa na to, ze chcela by si vediet ked mas ovulaciu a aby si chodila na folikumetriu. Lebo ak budes brat lieky, tak nebudes viediet bez sledovania ako zaberaju a keby nezaberali tak by sa mala zvysit davka ale to ti nebudes vediet, a preto je dobre aby si chodila na folikumetriu,tak jej zavolaj. CHod tam priblizne vtedy ked si myslis ze by mala byt ovulacia, ja som jej vzdy zavolala ze pridem na nejaky DC kedy som pocitala ze tie folikuly uz bude vedcie..a tak mi potom povedala kedy asi bude oulka, ale pravdaze mi sme sa snazili uz pred aj po ...teda cez ten tyzden kedy som si myslela ze bude 🙂 vela stastia