Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mireag
9. říj 2009

nooo, ja tiez kukam. Ale tak asi dr. vedia, co robia. 😉 Mne bohate staci 5-9dc.... 🙂

apoloma
9. říj 2009

....veru dolezite je aby bol vysledok-taky veeeelmi pozitivny to by bolo uplne super !!!

mimina321
9. říj 2009

mireag ja clostil beriem prvý x,tak ani nemám predstavu kolko by mi malo stačiť
po neúspešných tehu mi akosi ,,zblbol,,horm.sis. a takto to dr. odhadol

mimina321
9. říj 2009

povedal,že 1x1 by sme zbytočne stratili mesiac 😒

tatranka111
9. říj 2009

baby veru veru len nech ten clostil pomože 🙂

mimina321
9. říj 2009

potom budeme musieť vymyslieť tehu tému 😵 😵 🙂

mimina321
9. říj 2009

kde ste sa rozprchli?

mireag
9. říj 2009

mima, ako vravim, je to na dr. Viem, ze je vela bab, ktore s 1tab vobec nestracaju cas. Mne to zatial druhy cyklus zabera. 🙂

tatranka111
9. říj 2009

mne jedna tabletka denne nezabrala.....ked som bola minulý mesiac na folikulometrii dr povedal, že folíky nenarástli, ale zazrak sa može stat.....................som zvedavá či mi to teraz zaberie ked budem brat dve denne

mireag
9. říj 2009

tatranka, tak dufam, ze zaberu a bude pekny folik. 😉

pajinka111
9. říj 2009

já když brala clostil jen 1x 1 tak taky folíky nebyly,narostli až sem začala brat 2x1 a to až druhý cyklus..ty mám v pondělí Utz chodím tam 11DC ,ale ted přes víkend to nevychází,takže v pondělí budu 13DC,ale většinou mám ovulku až tak 18DC,ale byla i 12DC,taky ovšem vlastně nevím jestli někdy proběhla,jediny co bylo že bolelo v podřišku,teplta nízko,hlen taky nic..takže nevím

tatranka111
9. říj 2009

mire díííík no mohlo by zabrat....nestrácam nádej 🙂 i ked aj pred mesiacom som verila a nič ☹

jerryjanka
9. říj 2009

no ja teraz baby zvažujem že si namiesto 3xdenne dam 4x denne 😅 ja teda reagujem aj na dva neviem prečo mi dal doki 3 denne no uvidim. mam do rana čas na rozmyslenjie 🤐

mireag
9. říj 2009

jerry, no ked reagujes na 2tab a dr. ti dal 3, tak 4 by som uz asi nebrala... 😅

jerryjanka
9. říj 2009

mireag - no ved asi ani nebudem
len proste mi už šibe po tych 20 mesiacoch depkovania ked pride ms 😖

mireag
9. říj 2009

to ta uplne chapem. Len aby si si neuskodila... 😒
Ja som tiez zacala s clostilom o mesiac skor ako som mala... 😅 Moj dr. mi ho sice predpisal, ale povedal, ze mam este pockat, no spravila som dobre, ze som hned zacala. 😉 Skus najprv 3 a uvidis, co to spravi, lebo zo 4 sa uz vyssie ist neda. 😉

tatranka111
9. říj 2009

jerry nooo neviem ja by som si asi tiež nedávala 4 mireag má pravdu......ved ked ti zabrali aj dve 🙂

jerryjanka
9. říj 2009

ja som brala tri už aj predtym
prvy mesiac som mala 2 potom dalšie 3 mesiace po 3 denne
teraz som mala ale 3 mesiace pauzu cez leto som to nechala tak - kašlala som na to proste som sa tym nezaoberala
až teraz sme zasa boli v heliose
no som zvedava 20teho idem na utz

kraskanz1
9. říj 2009

jetu niekto

janana
10. říj 2009

Ahoj holky|! Vítám všechny nové. Mně taky doktorka napsala rovnou dvě, protože říkala, že mi určo jedna nezabere a asi měla pravdu, protože první cyklus mi evidentně nic nenarostlo a druhý až 16 DC. Teď mě čeká poslední, tak sem zvědavá. Jak se říká, do třetice všeho dobrýho, tak budu doufat. Myslím že mrcha zítra dorazí, už mám takový ty klasický tlaky.

mimina321
10. říj 2009

jerryjanka ako užívaš ten femigard?písala si,že po ňom pekne rastie sliznica,to by som potom dokúpila 😅

mimina321
10. říj 2009

čítam tých 13mm noo to je oproti tým mojim 5mm slušné

sysysy
10. říj 2009

čau holky, tak dneska už jsem 18DC a v úterý 21DC jdu na UTZ, jestli se folíky náhodou nerozhodly začít růst se zpožděním...ale spíš si myslím, že ne, neb necítím žádné bolesti, že by rostly.... Když Vám rostou folíky, cítíte to?
A pořád přemýšlím nad tou další dávkou...Dr. říkal, že příště nasadíme 1x3, že tělo si postupně zvyká a mohlo by to zabrat. No já, tomu nevěřím, před lety to nezabralo...A ještě mi příjde divné, že od 12DC mám pořád vysokou BT - 36,9-37. To normálně mívám vždycky až po OVU. A ten 12DC jsem i slabě špinila. Ale neměla jsem žádný hlen ani ovu bolest a na UTZ by snad Dr. poznal, že Ovu proběhla...Od 9-12DC jsem si BT neměřila, neb jsem měla horečky a BT byla někde kolem 38st., takže ovu podle BT nepoznám....no, jsem z toho jelen 🙄

simusca
10. říj 2009

ahojte 🙂
sysysy a nevidel doki na UTZ aspoň malé folíky? Lebo ja keď sa toho svojho pýtala, či je teraz, keď prebehla ovu (asi deň pred UTZ), vidieť žlté teliesko, tak povedal, že to vidí len tak, že tam ostane menšia dutinka ako bol folikul a z toho potom vznikne, inak žiadnu tekutinu z folíku, ako písala dasa, nespomínal, len videl a aj ja, že tie veľké folíky tam už nie sú a ostali také prťavé - neviem, možno 1cm veľké. Kedy si bola na UTZ? Možno si doki myslel, že sú to len malé folíky a ono to bola prebehlá ovu.
A holky, nevzdávajte to, keď doki nevidí na 10DC-11DC žiadne folíky. Ja som minulý mesiac brala clostil 2x1, išla som na UTZ 10DC a doki povedal, že tam nič nevidí (mesiac predtým videl aspoň 1cm a to som vtedy brala 1x1) a aj sliznica bola úbohá - nejakým 4-5mm. Tak som z toho bola nešťastná. Ale keď som tam bola o 2 dni neskôr, tak už bol aj folikul a aj sliznica pomaličky rástla.

sysysy
10. říj 2009

simusca - Dr. tam viděl víc folíků, ale tak o velikosti 5-6mm. A na UTZ jsem byla 14.den. A sliznice byla 7mm, ale to říkal Dr., že je k těhu dostačující. No já nevím, já vždycky myslela, že musí mít minimálně 1 cm a víc....
A já nikdy neměla OVu 14. den, jsem naprogramovaná tak, že když už OVU mám, tak až kolem 25DC. Má to tak i sestra....máme to v genech 🤐 ....ale obě dvě máme děti 😎, takže aspoň že tak....

mimina321
10. říj 2009

sysysy možno ovu bola ten 12 deň a tie teploty sú nádejné 😵
simusca teraz si kolký dc?

sysysy
10. říj 2009

mimina321 - kéž by, ale sama tomu nevěřím....jen bych si to přála 🙂

jerryjanka
10. říj 2009

mimina - femigard kupiš na nete 3 deci stoji cca 500-600 korun
uživa sa mala kavova lyžička rano a večer niekto aj na obed
uživa sa do ovulky od prveho dna ms.
ale ja som ho minuly mesiac brala len 6 dni a krasna sliznička mi narastla

evitkamalicka
10. říj 2009

jerrynka ahojky....teba som uz 100 rokov necitala...ako sa mas?

mimina321
10. říj 2009

jerryjanka dakujem skúsim ho 😵 idem pogoogliť kde ho predávajú 😉