Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
23. pro 2011

Přeju dobré ránko 🙂
@strawbery super že narostli neboj dr. ví co dělá né kolikáty jsi dnes DC??já pekla jen 2 druhy jedem na celý svátky k rodině na Moravu a vracíme se 30 a dárečky už máme všechny

zuzkag2
23. pro 2011

@antana123 no mojko, daj si vysetrit tu krvicku, mas asi aj malo vitaminu c, a slabe steny ciev, ked sa ti robia modriny, nech ta vysetri aj vseobecny lekar. a hej asi by to videla aj doktorka, ked by nahodou nieco zostalo...

zuzkag2
23. pro 2011

@majkushka juj, to su tazke veci co si vytrpime...len hlavne nech to nerva dlho a mame vytuzene deticky...

zuzkag2
23. pro 2011

@majkushka tak to neviem, preco babule jedia grep aj po ovulke, ja som pocula ze grep je na super hlienik 🙂 a inak Majusik, aj ja som mala krasne foliky...dva, 22mm, a nic z toho asi....ale neviem preco sa nepodarilo, a chcela by som to vediet.

antana123
23. pro 2011

@zuzkag2 no zkusím jí to navrhnout 😉

zuzkag2
23. pro 2011

@antana123 hej hej skus...drzim palceky moc. ale vies co je v tom vsetkom pozitivne, ze aj ked to sice tie ciarky na TT nesilia, ale su tam, a ked sa toto vyriesi, tak tam aj zostanu a zosilia...je super, ze sa vam aspon vajko spoji so spermijou .

antana123
23. pro 2011

@zuzkag2 jo to je na tom pozitvní to je fakt 😉 díky jsi hodná

majkushka
23. pro 2011

@zuzkag2 nezmenila sa ti teplota ty meriaš dlhšie pri clostyle ?

zuzkag2
23. pro 2011

@majkushka tak to neviem, lebo som zacala merat, az ked som brala clostil...celkovo mam vsak teploty dost vysoke. dalsi cyklus uz clostil ani dufik brat nebudem, ale budem merat, tak ti poviem potom.

mijadave
23. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Petulak1988..........23.........18m..............44............39...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............43............34...........................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............39............34..........18.............Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............38.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Veji..........................25............8m..............38.............29..........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r...............32..............32.........16............Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m.............32..............51..........................Clost.,
Zuzkag2.................31......... 9m................29.............32..........14...........Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, kys.listova
Janielik87..............24...........8m..............27..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............22..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............20..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............20..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r...............13...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............12...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Zana21...................31...........8m................8................29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m...............8................30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m................4.............. 26.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28.........10m................3................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r.................3................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Mijadave.................35...........2r..................2................28........................Alchemilka,grep.dzus, bromelain

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................24+6..................24+6................10.-12.4............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........21+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............16+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............14+1..................13+4................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............10+3...................10+6................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m................8+6...........................................28.7.2012...........................

mijadave
23. pro 2011

ahojte, tabulka spravena, tak ja frcim dalej piect a pratat, zatial pa
@majkushka ja meriam dlhsie a nepozorovala som zmenu v teplotach, ked som brala clostil 😉

ingris
23. pro 2011

Nech je veľa darčekov i pod tvojim stromčekom. V každom nech je ukrytý jeden z krásnych všedných dní. Ježiškovi pošepnem, nech ti vo vianočný deň splní každulinký sen a silvestrovská noc nech má takú moc, že vykúzli ti hoc šťastie a lásku po celučký rok. 😀

majkushka
23. pro 2011

@mijadave dakuej mza info 🙂

majkushka
23. pro 2011

@zuzkag2 kolko už ich bereš ?

jeny
23. pro 2011

Ahoj baby tak ja som uz po folikulometrii a moc sa to nezmenilo za ten folik som mal 11DC 10mm mal dnes 13DC iba 12,5mm a objavil sa jeden aj na druhej strane ale tiez iba 13mm takze po sviatkoch ides znova a ak by narastli tak pojdem na iui, aj podla grafu to na ovulku nevyzera tak snad neskor http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a
Ja uz mam doma vsetko porobene, napiekla som 10druhov kolacov z ktorych sme uz vela aj zjedli,tento rok som mala na vsetko kopec casu ked som pn takze aspon nejaka vyhoda 🙂

zuzkag2
23. pro 2011

@majkushka dva mesiace

zuzkag2
23. pro 2011

@jeny este ti mozu narast, neboj, podla mna je strasne skoro, este vyckaj, ja som mala s clostilom ovu az 17dc...a sikulka, ze 10 druhov kolacov, to ja mozem len snivat, stila som len 4, a na velke stastie sa mi to podarilo aj schovat pred papacmi 🙂

jeny
23. pro 2011

@zuzkag2 no ja som najvacsi kolacovy papac z rodiny takze u nas dlho nevydrzia preto musim upiect velaaa, ved ja verim ze este dorastu, dnes som si kupila aj grepovy dzus tak ho nasilu aspon po troske pijem lebo mi vooooobec nechuti

zuzkag2
23. pro 2011

@jeny juj, t si najvacsi kolacovy papac? ja som zas cokoladovy papac, tej by som vedela zjest kilaaa....este idem aj k stedremu dnu spravit aj studentsku pecat, domacu a preto az dnes, lebo by som ju urcite zozrala za dva dni 😉
ked ti dzusik nechuti, tak si ho dochut...normlanym sirupom, medom, alebo to je jedno, kup si jahodovy dzusik, ak ho lubis, a miesaj si to...mne takto nechuti alchemilka, tak ju pijem s jahodovym sirupom 😉

jania023
23. pro 2011

Ahoj tak ja som dnes riadne klesla z 37.13 na 36.63 takze uz ju cakam mrchu jednu dojde este dnes alebo zajtra kedze uz ju citim 😉 takze asi predsa len budem mat vianocny darcek ms 😀

jeny
23. pro 2011

@zuzkag2 jeej diky za radu, to ma fakt nenapadlo zmiesat si to, jahodovy zboznujem, vlastne vsetky okrem grepoveho mi chutia tak si ma velmi potesila tymto napadom 🙂

kalipso
23. pro 2011

ahoj holky, prosím kdo používá fertilityfriend, chtěla jsem se zaregistrovat ale píše mi to že mě musí někdo přizvat kdo už je tam registrovaný. Může mi prosím někdo pomoct? ☹

(Unfortunately your request for membership could not be processed favorably at this time. If you have a friend who is already a member you may want to ask her to invite you using the FertilityFriend.com's referral program.)

mijadave
23. pro 2011

@kalipso kludne Ti poslem pozvanku, len potrebujem Tvoj mailik, daj mi ho do IP 😉

mijadave
23. pro 2011

@kalipso mas to tam 😉

jania023
23. pro 2011

@antana123
@mijadave koceny ja este stale cakam na ms 😒 a vy uz mate 😠

stella881
23. pro 2011

dievcata ahojte
kedy po pichnuti pregnylu,mame snazilkovat? doktorka mi povedala ze az 36hodin po podani....

manamani1
23. pro 2011

@zuzkag2 ahoj, brala si clostil?ako? 3DC alebo 5DC?

fifitko25
23. pro 2011

@stella881 ahoj, tiež mi Doki povedal že do 36 hodín 😉

stella881
23. pro 2011

@fifitko25 no tak je dobre a kedy ti pichala?

zuzkag2
23. pro 2011

@manamani1 ahoj, ano brala som clostil, 5-9DC...aj ty si brala? aky je rozdiel v tom davkovani, nevies...preco sa dava aj 3 aj 5DC?