Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janusa_
26. únor 2012

@fifitko25 prisli sme na to neskoro, dostala som utrogestan dva dni pred tym ako som zacala krvacat 😔

majushkab
26. únor 2012

@kessica prečo sa pytaš?cystu nemusiš cítiť,ale môžeš mať aj silne bolesti u každej je to ine....ale oni sa až tak často z clostilu nerobia ...môže vzniknuť keď vraj foliki neprasknu

janusa_
26. únor 2012

Tohtoročné HP-zmena dr.:

Koniec cyklu (24.1):
FSH- 2,9IU . l
Progesterón-1,0nmol.l
Luteinizačný hormón-1,6 IU.l
Prolaktín- 34,1 µg.l
Testosterón- 53,2 nmol.l
Poznámka: hranične zvýšený prolaktín, testosterón

Ovu(10.2):
FSH- 20,9IU . l
Progesterón-5,1nmol.l
Luteinizačný hormón- 56,6IU.l
Tyroxín voľný - fT4- 17,6 pmol.l
Trijódtyronín voľný - fT3- 4,1 pmol.l
Poznámka: Hormóny štítnej žlazy v poriadku

Tehu(22.2):
Hcg- 2960IU.l
Progesterón- 25,6 nmol.l
Prolaktín- 62,2 µg.l
Poznámka: Nízky progesterón

konečne som sa k tomu dostala dat dokopy moje maily od dr. 😔

kessica
26. únor 2012

@majushkab no ja len tak bo mam pichanie v podbrusku ale ovu este neni 😒 tak len info zbieram . . . 😉

janusa_
26. únor 2012

@majushkab az teraz som si vsimla tvoju spravu. dr mi dala lieky na ten progesteron ale i tak nam nepomohli 😔 uvidme dalsi cykly to asi zacneme riesit preventivne.

majushkab
26. únor 2012

@kessica jaj aj ja mám mierne bolesti v podbrušku,ale či bola ovu neviem ☹ minuly mesiac som ju citila dosť vyrazne ...no zajtra uvidíme čo povie doki pregnyl už prichystaný 🙂 tak snáď nebude už po ovu

janusa_
26. únor 2012

@kessica este nespis? 😉

fifitko25
27. únor 2012

baby, tak chytro: dnes folikulometria: mám jeden folík 24 mm vľavo, 13 a 12 mm vpravo. Ten vľavo je už už na prasknutie, no ovulka sa sama od seba nerozbehla, takže zasa mi dali pregnyl.... uvidíme, čo bude. Ak nič, doki mi odporučil laparoskopiu - priechodnosť vaječníkov, takže to mám v pláne v apríli a potom môžeme pristúpiť k IUI. Bez prefukov to nepôjde ☹ takže nič moc, idem radšej pracovať, nech zaženiem zlé myšlienky.... cmuq

manamani1
27. únor 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................80..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lan.semena,Hormeel
Kacnov....................23..........13m..............49...............50.......................Gynex
Zana21...................31...........8m................38...............36......................Clostil, merional, listovka
DaDenKa111.........31..........4r..................27...............33...........10........ Clostilbegyt,Pregnyl,Utrogestan,Femibion 800 Janielik87..............24...........9m................27................32......................Femigard, E, Maca, Femibion
Petulak1988..........23.........18m...............22................28.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Drndapetka...........27.............4r.................20...............33...........9..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Govinda .................31.........35m...............19................49.....................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Stella881................22..........14m..............18...............32.......................femibion,alchemilka,maca,grep. dzus
Ingris......................31..........6,5r................14...............28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Veronicka33..........34...........2r..................14...............29.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Majkushka.............32...........9m................13...............32.......................Clostil,utrogestan,kyselina list.,
Safirah....................23..........1r...................13...............32.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Pancuska...............31..........2,8r.................12...............28.......................Femibion,caj gynastan,vit. B6 a E, lan.semienka
Kessica..................24.........13m.................11...............29.......................Clostil,duphaston,estrofem
Manamani1...........25...........7m..................11...............31.......................Clostil,duphaston,gravital,maca,grep.dzus
Strawbery...............27...........2r....................6...............41.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Zuzi_k.....................29...........2m..................6...............67.......................Clostil,Duphaston
Jania023................30............3r.................3................35.....................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................34+2...................33+6............8.-10.4.2012.......................................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........30+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................25+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............23+4..................22+2................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............19+6..................19+4................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............18+2..................18+0................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............15+3............................................17.8.2012............12.3......
Veji......................25................8m...............14+5..................14+3..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r..............11+0....................9+6.................21.9.2012...........................listovka
Nativanativa.......29...............13m...............6+6....................4-5tt................23.10.2012........................calibrum baby plan , zelezo plus
Ili08.....................28................5m.................6+4...........................................17.10.2012.........................Femibion 800, utrogestan

manamani1
27. únor 2012

@fifitko25 ktory DC si?

fifitko25
27. únor 2012

@manamani1 12 DC

kessica
27. únor 2012

http://www.fertilityfriend.com/home/3b1b5e/
Dobre ranko baby moja grafik 😉 dnes opat klesla teplotka 😉

manamani1
27. únor 2012

@kessica aj moj grafik je podobny, len s nizsimi teplotkami 😔

mijadave
27. únor 2012

dobre ranko dievcata 😉 no chcela som sa ozvat dnes skor aj s tabulkou, no nesiel nam v praci prud, pravdepodobne cely vikend, lebo tu mame zimu jak v ruskom filme, sedime v bundach, dopijam uz druhy pollitrak caju... 😒
@manamani1 dakujem za zastupovanie 😉

manamani1
27. únor 2012

@mijadave ok, tak pokračuj ty 😉

strawbery
27. únor 2012

@mijadave ahoooooooj, že aké podmienky to ty máš dnes v práci?!! 😠 ....des teda...tak nech ti to rýchlo ubehne a už si doma v teple 😉 .....inak dobre ránko babenky 😀

antana123
27. únor 2012

Ahoj holky jak se máte????co nové tady???

strawbery
27. únor 2012

@antana123 no ahojky, u mna nové nič, ty sa pochvál 😀

antana123
27. únor 2012

@strawbery u mě není nic nového pořád vše stejné 🙂 mám se fajn plánujem dovolenou a dětský pokojík a nové auto tak nás čekají výdaje 😀

antana123
27. únor 2012

@janusa_ je mi moc líto co se stalo 😔

strawbery
27. únor 2012

@antana123 uuuha,no pekne a kde by ste chceli ísť na dovolenku?

antana123
27. únor 2012

@strawbery no chtělj jsme Chorvatsko ale myslím že malý by to nedal takže do Českého ráje chceme jet v červnu a zrovna oslavíme první výročí svatby a vy máte v plánu dovču????

mijadave
27. únor 2012

@strawbery ahooooj, no to mi hovor, asi si dam rukavice.... kosaaaaaa 😒 no co uz.... kurenie uz ide na maximum, no kym bude teplo, tak pojdeme asi aj domov... ☹ ale tak dnes vecer sa zohrejem na zumbe 😀 uz nech je vecer...
@antana123 pekne plany 😉 u nas nic nove, ani netusim, ktory DC som a to sa mi paci... rusny vikend za mnou, som totalne vypla, resetla, s mm sme si zatancovali, popili vinko a riadne som porusila dietku, no nevadi, ide sa dalej... s mm sme ale mali vcera rozhovor, kde sa mi priznal, ze nejak uz neplanuje tretie 😒 aj som to tusila... ale aj tak si pozor nejdeme davat 😉 pozerame stale po domcekoch na predaj, no najprv splatime poslednu splatku za auticko... 😉 takze sa nejako zmierujem s tym, ze dalsie babo nebude, no uz nerevem, nejak to beriem, ze ok... ale ako sa poznam, ked dorazi ms, zas budem z toho nanic... 😒

antana123
27. únor 2012

@mijadave hele to chce čas a budeš se cítit líp já se cítím skvěle a vypadá to tak že ani v září se snažit nebudem já chci jít studovat a těším se do práce
děkuju za to že máme zdravého syna a co příjde dál už neřeším 😉

mijadave
27. únor 2012

@antana123 wow, tak to su super plany..... drzim pasticky 😉 ja uz do skoly nechcem.... 😉 tiez som vdacna, za svoje deticky, robia mi velku radost, hlavne maly v poslednej dobe vyvazuje to co natropil v skole, uspechom na pytagoriade a hviezdoslavovom kubine v prednese 😉

strawbery
27. únor 2012

@antana123 tak to pekne oslávite výročie teda 🙂 ...áno aj mi sa chystáme, minulý rok sme boli v Grécku na ostrove Zakyntos, tak tento rok by sme sa tam chceli vrátiť zas 😀
@mijadave uuuha, takže večer sa ozaj zahreješ 😀 ......zumba je supeeeer

mijadave
27. únor 2012

@strawbery to ano, zumba je super, uz mi normalne chyba, lebo posledne som bola pred tyzdnom.... 😉 idem sa teraz venovat sebe 😉

kessica
27. únor 2012

@mijadave Ahooooj aky bol vikend ?

No dnes 11DC uvidim aky bude ovu test 🙂 dufam,ze uz trosku silnejsi a zajtra ma caka kontrola u dr. som zvedava aku bude mat pre mna novinku 😀 😀 dufam,ze len dobre spravy budu 😉 😉

mijadave
27. únor 2012

@kessica ahooooooj, bol skvely, len kratky 😀 som fajne zresetovala, vypla a odreagovala sa... len som teraz trosku nevyspata a unavena, ale to nevadi... dnes idem dat deti k svokrovcom na prazdniny, potom frcim na zumbu, mm ide zajtra prec a vrati sa pozajtra, cize zajtra mam vecer sama pre seba.... 😀 sa tesiiiiim, asi dam spicha s kamoskami, na ktore som uz dlhsie nemala cas 😀 u mna ani len netusim, ktory som DC a ci je uz cas na ovulku alebo este nie, skor si myslim, ze este nie, ale nejdem to riesit... 😉 mm stejne uz tretiemu babatku nie je nakloneny, takze nejdem to silit 😉 keksikujeme uz len pre radost 😉 a Ty si mala aky vikend? drzim pasticky na zajtra, potom daj info 😉

kessica
27. únor 2012

@mijadave No bo si robim ovu testy ( mam album ak chces kuk ) a nic moc zatial ,ale hadam sa to zlepsi 😉 😉 A uvidm teda aj zajtra co sa dozviem 😉