Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
18. srp 2009

Holky já jen hlásím, že jsem dnes byla na folikulometrii - 12DC a na levo největší folík 14mm a¨na pravo 17mm. Chtějí abych příšla ještě ve čtvrtek - ta doktorka tam říkala něco o té injekci - Pregnyl? Ale nevím, jestli mi ji dá - je to jen jako zástup za moji doktroku na dovči. No snad ještě dorostou. Říkala že praskají kolem 20mm.

jane86
18. srp 2009

marrsee, mě ovu testy ukazují 2 čárky a mudr. řekla že folíky jsou malé ☹
jaspi:tak to je dobrá zpráva, ten pregnyl je na to aby folikul praskl........ A moje Mudr. říkal, že stačí 15mm
Já minule měla 26mm neotěhotněla jsema pregnyl mi nepíchla.

jane86
18. srp 2009

jaspi já si teď nějak nevzpomíním, kolikátý měsíc bereš clostil?

jaspina
18. srp 2009

Jane beru ho druhý. Ale jen 3-5DC . Poprvé jednu tabletu denně, teď 2. Ale ještě 6DC jsem si vzala 1- takže celkem 7. No já si dělala ovu test před chvíli a zatím nic..tak uvidíme. Břicho ani moc nepobolívá - spíš jen tak tlačí dole a trochu záda v bedrech.

jane86
18. srp 2009

Já těm ovu testum fakt moc nevěřim. Mě teď bolelo břicho jako před MS a nic. Ale když jsem tam měla ten 26mm folikul bolelo to uplně jinak, spíš tak píchalo třeba při dosednutí....

marrsee
18. srp 2009

jo tak to mám já teď

dasa.77
18. srp 2009

Ahoj holky.

Tak ja hlasim ,ze jsem i tento cyklus bez clostiku.Jsem to ale trdlo.Ja na nej uplne zapomela,protoze jsem ho nebrala ani minuly mesic.Nemela jsem cas jit na UTZ,a tak jsem si rekla,ze by to bylo zbytecne.Dnes uz jsem 7DC,tak se nechytam.Ale od minuleho cyklu merim BT,jen me stve,ze mi nejde zaregistrovat se na grafu.

Jeste se o to pokusim zitra.Tak se mejte a zdravim vsechny zname.

Extra pozdrav pro Lenku,Moa,Kamcu........

michamicha
18. srp 2009

čau dášo, poslední dobou to tu fakt vázne 😔

dasa.77
18. srp 2009

ahojky micha

dasa.77
18. srp 2009

prave jsem se koukla na prvosenky.Dve miminka uz jsou narozene.Nejak me to dostalo, ty fotky mrnousku.Ted skrz slzy nevidim ani na klavesnici.Ja jsem jinak v poho,nejak na to zacinam nemyslet,ani pri posledni MS slza neukapla.Ale sem tam me to jeste chytne a pak je to des.

dasa.77
18. srp 2009

Ty jsi byla na IUI nebo na IVF? Ted nevim.A koli te to stalo?

bettynka222
18. srp 2009

ahojte babulky, mohla by som sa vas nieco psytat? dr. mi dal clostil po potratoch, lebo sa mi zblaznili hormony. hovoril, ze ho am brat o dtretieho dna ms 5 dni vkuse rano a vecer. ale v letaku je napisane, ze az na piaty den sa ma zacat brat. co si o otm myslite? je tu taka, co brala clostil od tretieho DC

dasa.77
18. srp 2009

Kdyz tak mi napis IP,pokud je to pro tebe tezke,bavit se,kdyz to nevyslo.Ajestli muzes,tak mi napis vsechna vysetreni,ktera jsi musela podstoupit a jak to presne probiha.Muj je v tomhle uplne prdlej,ja se z toho brzo zblaznim.Doufam,ze se mi podari ho ukecat a pujde tam.Zatim pa

dasa.77
18. srp 2009

bety..........ahoj

spousta doktoru jej predepisuje na 3-7DC.je to ok

dasa.77
18. srp 2009

je tu dokonce holka,co ho bere jen 3-5 DC,coz je fakt divne.Podle me je to malo.No nevim.

michamicha
18. srp 2009

já se dneska dozvěděla, že jedna holka co se vdávala ve stejný den jako já, tak je 7tt, tak mi ukápla slzička...
a pak ještě jedna holčina, že porodila předčasně asi o 3 měsíce, tak to jsem se taky neudržela...

dasa.77
18. srp 2009

Tak ja zase mizim.Micha uz asi odesla. 😠

Mam ranni,musim si nachystat veci do prace a jdu hajankovat.Zacina me bolet brisko.Zvlastni,protoze mi prave dnes konci MS.

dasa.77
18. srp 2009

aaaaaaaa.....jsi tu,huraaaaaaaaa

michamicha
18. srp 2009

bety, já brala clostil 3-7 den cyklu, první cyklus jen 1x denně, druhý cyklus mi dr. zvýšil dávku na ráno a večer 1 tabletu 😉

dášo, to bylo na mě s tím IUI nebo na koho?

dasa.77
18. srp 2009

Je to holt nespravedlive.Kdyz si clovek uvedomi,kolik je holek,co o dite ani nestoji 😢

dasa.77
18. srp 2009

micha,jasne ze na tebe.nikdo jiny tu momentalne neni

jane86
18. srp 2009

betynka. Dávkování je na doktorovi. Já beru clostil od 3Dc do 7DC, tak buď v klídku 😉

dasa.77
18. srp 2009

tak ja fakt odchazim.Priste musime prijit driv,at pokecame.Zitra vecer tu nejspis nebudu,jdeme na pivko,ja teda na vino.

dasa.77
18. srp 2009

jane ........zdravi te.ale uz jsem na odchodu,postylka vola.Jeste musim znasilnit drahouska 😀 Ale spise to necham na zitra,fakt mam v pobrisku nejake narazove krece.Jako by MS mela teprve prijit

michamicha
18. srp 2009

dáši, já byla na IUI a stálo mě to tak 300,-Kč (zákrok hradila pojišťovna, clostil, utrouš a injekci s HCG jsem si platila já - ale větší část taky pojišťovna, se do toho nasčítaly poplatky za předpis 😅 )

dasa.77
18. srp 2009

TAK TEDA DOBROU NOC!

michamicha
18. srp 2009

dobrou, kdyžtak piš do IP 😉 já sem chodím dost sporadicky 😅

bettynka222
18. srp 2009

jeeej dakujem za odpovede 🙂 takze skoro vsetky to beriete tak ako mam ja..to je super 😉 ozaj a brali ste clostil pred jedlom, po jedle alebo ako?

jane86
18. srp 2009

Já clostil beru hned ráno jak vstanu a večer jak si vzpomenu 😖

fomarik
18. srp 2009

Ahojte. Ja clostilujem od 5DC -2x denne..... 😕